כתב נושא: תפתחו את הפורום לכל  (נקרא 2543 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ArgyleSkin

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אשרי שיאחז ונפץ את-עלליך אל-הסלע
תפתחו את הפורום לכל
« ב- : אפריל 13, 2007, 12:50:52 »
יש הרבה אנשים שאוהבים פשוט לקרוא הודעות, להחבא אל הכלים, ולא לרשום את אשר על ליבם ועל כן לא חייבים משתמש.
כמו כן הרבה אנשים מואסים בתהליך ההרשמה המעצבן משהו במיוחד שאינם ראו שום דבר מהאתר וכאילו "קונים חתול בשק" בעת ההרשמה,
תחשבו על בנאדם שחוזר מיום עבודה, מצא ת'לינק בy-net\nrg\email פותח רואה הרשמה מתבאס וסוגר.

עדיף שהיו הרבה אנשים באתר שבערבות הימים יהפכו לחלק אינטגרלי ממנו מאשר מעט אנשים פעילים.
"אין דם נקיים בקרב הערבים! אין עוברים לתומם מבין הערבים! נוער עברי, התגייס להשמיד ביד רמה את האויב!".

בייקר

• אורח
תפתחו את הפורום לכל
« להגיב #1 ב- : אפריל 13, 2007, 13:19:00 »
אנו רוצים גולשים פעילים.בכל פורום יש תהליך הרשמה,יש שמאלנים קיצונים ורוני מפורום החזית שמעונינים להפריע.זה לא פורום לעצלנים או לאנשים פאסיביים או פחדנים שחוששים לכתוב ונחבאים אל הכלים.
בעתיד תהיה פעילות מעבר להפצה אז אם גולש עובד ואין לו כוח להרשם אפילו איך יתרום לעם ולמולדת?
זה כל כך קשה להרשם או לרשום הודעה?
הרישום מסנן מפריעים או בטלנים או ילדים,זהו מינימום פעולה חד פעמית שמקובלת באינטרנט.

מנותק ArgyleSkin

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תפתחו את הפורום לכל
« להגיב #2 ב- : אפריל 13, 2007, 13:37:51 »
אני יודע שבקרבנו הרשמה נראית מעשה מקודש ונעלה לפורום כזה איכותי.
אך לתם מן המניין אין הדבר נראה ככה ולכן תחילה יש לפתוח את עיניו ולפכח אותו מן השכרון בו הוא נמצא.

הדבר לא מסנן רק שמאלנים ושאר חולירות, אלא גם משתמשים טובים ואיכותיים שלימים יהיו חלק מאיתנו.
"אין דם נקיים בקרב הערבים! אין עוברים לתומם מבין הערבים! נוער עברי, התגייס להשמיד ביד רמה את האויב!".

בייקר

• אורח
תפתחו את הפורום לכל
« להגיב #3 ב- : אפריל 13, 2007, 13:48:34 »
הפורום היה פתוח ואז היו קוראים אותנו ולא משתתפים בדיונים ואז המנהל החליט לסגור אותו ואנשים החליטו להשתתף.תבין זאת לא תוכנית רדיו או אתר חדשות אלא זה פורום אקטואליה של תנועה פוליטית שמחייבת פעילות.
אני רואה בכך סימפטום לחולי בחברה הישראלית:חוסר איכפתיות ומעורבות,רצון שיעשו הכל בשבילם וכשאתה מבקש ממישהו לעשות משהו,לתרום במשהו הוא עסוק.
הרי חיים מתאמץ ומשתדל ועושה תוכנית עבורם בפליקס ועונה שעות על השאלות שלהם.
לבסוף כשהוא מבקש מהם לסייע מעט בהפצת הפורום הם עסוקים,קשה להם,הם עייפים,הם עובדים.
חיים ישב בכלא בכדי לשחרר יהודים מברית המועצות,הרב כהנא הקריב את חייו,פדרמן ישב במעצר מינהלי ולאנשים קשה להרשם או לכתוב הודעה שלא לדבר על הפצה.
או שיש גולשים שנכנסים להפריע או לריב או לבקש מאיתנו להשתנות או לשנות את הפורום.
אני מציע לכולם קודם להרשם,להכנס,לקרוא,ללמוד קצת ואחר כך להציע הצעות.
הפורום הוא כלי ואמצעי למטרה אבל הרשמה היא סינון.מי שטוב ואיכותי יתמודד עם משימת ההרשמה כי מי שטוב ואיכותי ידרש להרשם בפליקס ובאתרים אחרים בכדי להפיץ את הפורום.
אם אין אני לי מי לי?

מנותק ArgyleSkin

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תפתחו את הפורום לכל
« להגיב #4 ב- : אפריל 13, 2007, 18:06:42 »
כל מה שאתה אומר יפה ונכון, אבל ההרשמה לא גורמת לאנשים להגיב אם אינם אנשים אשר נאה בעיניהם לנהל דיון פורה ברשת האינטרנט, הם ירשמו, ובזה יסגר העניין, סתם, משתמש פקטיבי.
או לכל מיני תחלואים להכנס לכאן ולבקש להשתנות או לריב לקלל וכו', זה סתם שם בדרכם מכשול זעיר, שכן שונאינו יעשו כל שביכולתם לשבש את חיינו.

כרגע הימין האמיתי לא נמצא במצב שהוא יכול לכופף את הרוב אליו לכן הוא יתכופף אל הרוב.
אני רואה פה לוגיקה פשוטה שמעלה אחריה פעולה פשוטה שאין עמה קלון.