כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 17 באפריל**  (נקרא 3982 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון

**שוב אני מזכיר לכל גולש מותר לשאול 2 שאלות קצרות בהודעה אחת**

בייקר

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 17 באפריל**
« להגיב #1 ב- : אפריל 12, 2007, 21:32:25 »
חיים שלום רב!
1.בארץ שלנו שולטות 16 משפחות מליארדרים שמאלנים אשכנזים(ברובם)ליברלים.הממסד שמאלני אשכנזי ליברלי ומולם ניצב העם:עולים חדשים,אחינו בני עיירות הפיתוח,תושבי השכונות ממוצא מזרחי דור שלישי למצוקה,אפלייה וקיפוח.הכסף מושקע באיזור המרכז והעשירים מתעשרים יותר והעניים נהיים עניים יותר.
בישראל 2007 מונופול וקרטלים מונעים שוק חופשי.בירוקרטיה,אטימות ורוע לב שולטים.
הרב כהנא זצ"ל הגיע אל השכבות החלשות בעיר,בעיירות הפיתוח,בשכונות והם תמכו בו.
כיהודי חיים אתה מחויב בצדקה,מעשר ואינך יכול לומר לאחיך העניים והמסכנים היהודים השוק החופשי יטפל בכם...כמו באמריקה...
ישראל איננה אמריקה היא זקוקה לסולידריות חברתית,לעזרה הדדית כי ישראל ערבים זה בזה.המדינה קטנה ומשאביה מועטים.
העניים משרתים בצבא נופלים על הגנת המולדת וחייל לא יכול להלחם כשאין לו מקום לגור או שמשפחתו רעבה.
אתה חיים הקרבת את השנים הטובות ביותר של חייך למען אחיך היהודים העולים החדשים מחבר העמים.
מה ממשלה כהניסטית תעשה למען היהודים העניים?כיצד נצמצם פערים ונאפשר ליהודי לחיות בכבוד במדינת ישראל?כיצד למנוע את המצב שהכסף הולך ל16 המשפחות?
בנימין נתניהו שפגע כלכלית בבוחריו:בזקנים,בחלשים נענש על כך בקלפי.גם הוא סיפר על שוק חופשי,קפיטליזם,הפרטה.
2.אתה יכול לספר לנו בבקשה על "דיאטת חיים בן פסח"?איזה מזון אתה ממליץ לנו לאכול?מה טוב בשבילנו?

מנותק ArgyleSkin

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אשרי שיאחז ונפץ את-עלליך אל-הסלע
« להגיב #2 ב- : אפריל 12, 2007, 23:56:24 »
שלום לך חיים!
רציתי לדעת אם אתה ממליץ לנער שבימים הקרובים הולך להקרא לדגל להתגייס לצבא?
גדלתי בבית ובמשפחה שמאוד עודדה אותי להתגייס, הרבה מבני משפחתי שירתו בחוד החנית של צה"ל.
חונכתי לשרת בצה"ל ככל בני משפחתי ולהקריב את חיי אל האדמה המקודשת הזו, אנו איננו יותר טובים מעולי הגרדום ושאר גיבורי המערכות ולכן ראיתי בכך שליחות.
מעבר לכך כל חברי מתכננים לעצמם שירות בסיירות המובחרות וביחידות העלית, הרבה מהם הושפעו ממני והלכו בדרכי.
כעת אני מרגיש כי הממשלה תקעה סכין בגב האומה שלנו והפכה את צה"ל מצבא העם לצבא של קלגסים שמשרת את הגחמות של העומד בראש ממשלת הערב רב.
אני קרוע בין הרצון לשרת את המדינה לבין השנאה של והאיבה שאני חש כלפי הממשלה.

איני רוצה למסור את נפשי על מבצע כושל של פרץ או אולמרט השוטים, ועל אחת כמה וכמה איני רואה את עצמי מפנה את אדמתנו הקדושה לעמלקים, אך מאידך מגיסא איני רואה את עצמי לא מתגייס כלל.

האם אתה ממליץ לבני הנוער להתגייס לצה"ל?
"אין דם נקיים בקרב הערבים! אין עוברים לתומם מבין הערבים! נוער עברי, התגייס להשמיד ביד רמה את האויב!".

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 13, 2007, 13:22:22 »
חיים שלום רב ,

1) חשוב מאוד לבקר את ראובן מנינג בכלא וחשוב מאוד לחזק את ידיו האם אתה עושה את זה? הוא לא יכול לאישתחרר על תנאי או משהו כזה?
2) אמרת פעם שמרטין לותר קינג הוא אנטישמי..אני שמעתי שהוא היה אוהב יהודים..אתה מוכן להסביר למה אמרת שהוא אנטישמי?
לא מיזמן הנכד שלו אפילו היה בישראל..
ומה יש לך להגיד על מלקולם אקס?

תודה רבה וכול טוב.
« עריכה אחרונה: אפריל 15, 2007, 11:08:07 על ידי underground »

yacov

• אורח
« להגיב #4 ב- : אפריל 14, 2007, 23:43:14 »
בס"ד

שלום חיים,

א. האם Ronald Reagan עכשיו בג'הנום?

ב. למה אתה מתגליח בספירת העומר? מפסח עד מוצאי ל"ג בעומר, אני לא מתגליח, וגם לא בחול המועד של פסח וסוכות ומ-2 באב עד 9 באב. האם אתה מתגליח בימים האלו? למרות שאני לא שומר שבת, אני לא מתגליח בשבת ויום טוב. כשאני כן מתגליח, אני רק מתגליח מפעם לפעם. אני מתגליח עם סקין גילוח.

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: אפריל 14, 2007, 23:56:33 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : אפריל 15, 2007, 12:47:47 »
גל ים שואלת
1.במה כהנא צדק?מדוע הגולשים כאן כותבים שכהנא צדק?
2.למה קוראים בפורום להרוג ערבים?ערבים הם בני אדם ויש בינהם טובים ורעים אז למה להרוג ערבים או לשבח מי שהורג ערבים?!למה לשחרר מי שהרג ערבים כמו פופר?

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #6 ב- : אפריל 16, 2007, 13:57:23 »
בס"ד

שלום חיים.
מה הדעה שלך בנושא של האנשים שהלכו בגירוש אם טלאי כתום?
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #7 ב- : אפריל 17, 2007, 07:16:00 »
חיים שלום

תודה על התשובה  בשבוע  השעבר

העצה  שהבאתי  לי  זה  בדיוק זה  מה שהתחלתי  לעשות לפניכן
אני לא הולך לראיונות בחברות גדולות(אני ראיתי איך הולך העבודה בחברות גדולות  הרבה  עובדים התקבלו  בפרוטקציה ואני  לא מוכן לכזה  דבר וזו האמת אני לא מוכן לקבל  דברים בפרוטקציה ולקבל עבודה  כלשהי בגלל שיש לי  קשרים  אני  ראיתי  את זה בעצמי  וזה  אותו  הדבר בממסדים ממשלתיים)

אולי בעזרת השם בשנה  הזו או שנה הבאה  אני מתחיל לעבוד על משהו פרטי אני מקווה שזה יצליח

השאלות שלי  השבוע הן:
1)יש כבר תחליף לנפט בעולם?
אם יש למה לא מפתחים את זה?
2)חיים האם אתה  חושב  שאם יעשו  חרם על ישראל
ישראל תתחזק?
הרי  ראינו במשך ההיסטוריה  של המלחמות כשהיינו  לבד ניצחנו במלחמות בניצחונות גדולים וכשהתחלנו להיות תלויים באמריקה ואירופה התחלנו להיות הבובות של האמריקאיים והאירופאים.
(לא  משנה  למה  אולי  בגלל לחץ אולי  בגלל שאנחנו תלויים בגויים שלפי היהדות אסור  לנו להיות תלויים)
אתה  חושב  במצב  של היום אם יעשו חרם על ישראל אנחנו נתחזק?
(אם תוכל להסביר גם מבחינה  דתית וגם מבחינה של המצב כיום מתוך ראייה  חילונית)

תודה מראש
איתן

« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2007, 09:02:00 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"