כתב נושא: בוגדי נטורי קרתא מחללים אנדרטאות של חללי מערכות ישראל  (נקרא 2731 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לא שאני חושב שאנדרטה זה קדוש אבל איך אף אחד לא שבר להם עצמות? ימ"ש >:( בהם צריך לטפל ראשונים לפני כל שמאלני קיצוני חילוני ומחבל ערבי כי הם לכאורה בשם "היהדות" אתם יודעים עכשיו מה חילונים יחשבו על יהדות? זהו חילול השם מאין כמוהו שבנוסף לבוגדנות הזו מרחיק יותר אנשים מהיהדות.

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חלאה קאפואית  >:(

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
נאצים
« להגיב #2 ב- : פברואר 09, 2015, 09:58:07 »
הם נאצים יותר מכל מחבל ערבי או שמאלני אחר
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק duddi

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שנזכה להגלות אותם חזרה לפולין חזרה אמן.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בוגדי נטורי קרתא, הם מתנהגים כמו הנאצים ימ"ו.
הם מסוכנים לכם, מסוכנים לארץ ישראל, מסוכנים לעם היהודי ומסוכנים לעולם כולו.
צריך להשמיד אותם השמדה אנושית: לשלוח עליהם את הצבא ולטבוח בהם, ובחוץ לארץ לשלוח מתנקשים לחסל בכירים.
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.