כתב נושא: מה לדעתכם יותר גרוע ?  (נקרא 3068 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה לדעתכם יותר גרוע ?
« ב- : דצמבר 13, 2014, 20:10:50 »
ערבי שתומך בטרור?
או יהודי שרוצה לפצוע קשה את מי שמבקש ממנו להחליש את הרעש בזמן המנוחה?
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4601946,00.html

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: מה לדעתכם יותר גרוע ?
« להגיב #1 ב- : דצמבר 14, 2014, 14:39:38 »

מה הלקח שלך מהאירוע?

"אסור להעיר לאף אחד, גם לא בנימוס, כי לך תדע עם מי אתה מדבר ואיך זה עלול להיגמר. אם יש בעיה, צריך לקרוא למשטרה. תבין, הוא הוציא אלה מהמושב האחורי, היא אפילו לא הייתה בבגאז'. זה מראה שהוא היה מוכן לפעולה. לרוע מזלי, פשוט הייתי הראשון שלא בא לו בטוב. ברור שאם הוא החזיק אותה, זה כדי להשתמש בה. אני לא מצליח להבין למה ילדים בני 17 מסתובבים עם אלות
".

לא יאומן איזה מצב בארץ ,פשוט צריך לשקול מילים  לפני שאתה מדבר או מעיר למישהו,מדינת עבריינים(אלימים פיזית,מילולית,פוליטית,מחשבים,ועוד כל מיני הסוגים) לצערנו יש לנו ערבים ויש לנו גם ערב רבים,שהם לעיתים קרובות לא פחות גרועים

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 15, 2014, 11:20:50 »

מה הלקח שלך מהאירוע?

"אסור להעיר לאף אחד, גם לא בנימוס, כי לך תדע עם מי אתה מדבר ואיך זה עלול להיגמר. אם יש בעיה, צריך לקרוא למשטרה. תבין, הוא הוציא אלה מהמושב האחורי, היא אפילו לא הייתה בבגאז'. זה מראה שהוא היה מוכן לפעולה. לרוע מזלי, פשוט הייתי הראשון שלא בא לו בטוב. ברור שאם הוא החזיק אותה, זה כדי להשתמש בה. אני לא מצליח להבין למה ילדים בני 17 מסתובבים עם אלות
".

לא יאומן איזה מצב בארץ ,פשוט צריך לשקול מילים  לפני שאתה מדבר או מעיר למישהו,מדינת עבריינים(אלימים פיזית,מילולית,פוליטית,מחשבים,ועוד כל מיני הסוגים) לצערנו יש לנו ערבים ויש לנו גם ערב רבים,שהם לעיתים קרובות לא פחות גרועים

אין כזה הבדל בין הערבים הנאצים ליהודונים העזי פנים העברינים הערסאוותים(לא סתם ערסים אלא עברינים ערסים).שניהם בהמות אכזריות.שניהם די דומים בלבוש/תרבות/דיבור/התנהגות/תחביבים.שניהם רשעים שיש להכחיד גם את המחבלים וגם את הפושעים ימח שמם.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ניקולו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 16, 2014, 13:00:09 »
אין כזה הבדל בין הערבים הנאצים ליהודונים העזי פנים העברינים הערסאוותים

האם אתה מחשיב גם את אוהדי בית"ר (זהו קישור מדיון שפתחת לפני ימים ספורים) כחלק מ"העברינים הערסאוותים"?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : דצמבר 16, 2014, 13:45:24 »
האם אתה מחשיב גם את אוהדי בית"ר (זהו קישור מדיון שפתחת לפני ימים ספורים) כחלק מ"העברינים הערסאוותים"?

פה יש לך טעות גדולה.אומנם אוהדי בית"ר שיכים ברובם לתרבות "הערסית" אך הם אינם עברינים כדוגמת שלום דומרני ויצחק אברג'יל.הם אנשים טובים ואתה בעצמך רואה שהם בעד ארץ ישראל ונגד שונאינו.ומה גם שהם מסייעים לנזקקים.ארגון לה פמיליה שאתה חושב שהוא "עברייני" מקיים פעילויות סיוע ליהודים דוגמת זה:

https://www.youtube.com/watch?v=iJ3D3YPXeoo

כמובן שבכל מגזר יש את העשבים השוטים.אני מניח שגם בקרב האוהדים לצערי יש כמה טיפוסים כמו בכתבה.אך שלא תטעה רובם הגדול יהודים טובים.יש הבדל ענק בין להיות חלק מהתרבות של ערסים לבין עבריינות.זה פשוט תרבות כמו המטאל והפאנק.דווקא אני בטוח ויש סימוכין לכך שבקרב חלק מאוהדי הגועל תל אביב יש עברינים שמשתתפים בהתפרעויות בבילעין כנגד חיילי צה"ל ומאחלים ליהודים "לחזור לאוושוויץ":

https://www.youtube.com/watch?v=_zjhQz_sOHo

ובקשר לכתבה שפרסמתי,האם לטפל בבוגדים זו עבריינות?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 29, 2014, 12:03:41 »
אין כזה הבדל בין הערבים הנאצים ליהודונים העזי פנים העברינים הערסאוותים(לא סתם ערסים אלא עברינים ערסים).שניהם בהמות אכזריות.שניהם די דומים בלבוש/תרבות/דיבור/התנהגות/תחביבים.שניהם רשעים שיש להכחיד גם את המחבלים וגם את הפושעים ימח שמם.
יהודון?????? זה כל מה שיש לך??
אלו לא "יהודונים". אלו בוגדים, והם יכולים להתחרות בערבים.
הם עוקפים את חסן נסראללה בלי להזיע
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 29, 2014, 13:16:52 »
עריכה  ;D
« עריכה אחרונה: דצמבר 29, 2014, 19:36:37 על ידי Torah »