כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 10 באפריל**  (נקרא 4928 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
לתשומת לבכם:
התוכנית שהייתה אמורה להתקיים בתאריך 3 באפריל התבטלה, מפני שבגלות, חג הפסח יתחיל ביום שני וימשך עד ערב יום רביעי (לפי הזמן בארה"ב).

** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון

**שוב אני מזכיר לכל גולש מותר לשאול 2 שאלות קצרות בהודעה אחת**
« עריכה אחרונה: אפריל 11, 2007, 15:50:20 על ידי Aaron »

בייקר

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 3 באפריל**
« להגיב #1 ב- : מרץ 28, 2007, 14:04:26 »
חיים שלום רב!
1.לגבי רוברט מנינג,כיצד הוא הפך לסמל למאבק לשחרור ממאסר?הרי הוא הואשם ברצח,האם זאת עלילה?האם בגלל שישראל הסגירה יהודי לאמריקה?אתה מוכן לספר לנו את סיפורו?
2.לגבי עמדתך בנוגע למלחמת לבנון.שמעתי ביקורת ממך אבל היתה זאת מלחמת מצוה:מערך הטילים הסורי בבקעה הושמד,100 מטוסים סורים הופלו,אש"ף גורש לתוניס.מדוע ביקרת את המלחמה?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 28, 2007, 14:38:41 »
שלום חיים!
1.האם העמדות שלך נגד האומות הערביות תקפה גם נגד טורקיה? מאחר וטורקיה היא מדינה מוסלמית חילונית ויחסיה איתנו טובים יותר לעומת שאר המדינות המוסלמיות שיותר דתיות.
2.איך רשויות החוק בארצות הברית מתייחסות לארגון JTF ? הרשויות נותנות לכם לפעול בחופשי או שמפריעות לכם ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : מרץ 28, 2007, 16:10:06 »
שלום חיים
וחג פסח שמח וכשר

השאלות שלי  השבוע הן:

1)האם יש  חברי כנסת שמכירים אותך מהמפלגות השמאל והימין המזוייף?
*אני זוכר  שהזכרת רק את קולט  אביטל שאמרה בראיון  שהם מפחדים מ חיים בן פסח עם מיקרופון  כי הם יודעים שלא  תעשה  מעשיי "אלימות"(כמובן שהמעשים שלך היו מעשיי גבורה) כמו בליגה

2)זו שאלה קצת לא  קשורה
מה  דעתך על  זה שהכניסו לראיונות עבודה כל מיני  מבחנים פסיכולגיים מטופשים בארץ כביכול
אני  הולך להרבה ראיונות עבודה אני  עובר  את כל המבחנים הטכניים
אבל אחריזה  יש  מבחן  שבודק  את האינטלגנציה שלך בפחות מ חצי  שעה
למשל:נונתים לך משימה  קבוצתית לבנות עם לגו  שכונה  עם חניה ועוד כל מיני דברים טיפשיים
הם אומרים שככה הם יכולים לראות את האינטלגנציה שלך ואיך אתה  מתמודד  בחברת אנשים
אני  אישית חושב שהם חסרי אינטלגנציה  ומפגרים
אני  הייתי  הרבה  בראיונות עבודה וברובם נכשלתי  בגלל הדברים האלו
ואני  עובר  תמבחנים הטכניים בלי  שום בעיה

מה דעתך על כל הדבר הזה?אני  מקווה שהבנת למה  אני התכוונתי
ודרך אגב הלכתי  פעם למן קורס קצרצר  איך לעבור ראיונות כאלו  שילמתי אלפי שקלים וגם זה לא  עזר
ואני  עדיין חושב שזה טיפשי כל הדברים האלו
ואם יש  לך טיפים  זרוק  לי  כמה  :)

תודה  מראש איתן

« עריכה אחרונה: מרץ 28, 2007, 16:13:57 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

yacov

• אורח
« להגיב #4 ב- : מרץ 28, 2007, 22:06:30 »
בס"ד

חג שמח,

היית אומר יש"ו ל-Ronald Reagan בעברית לקהל יהודי? האם הוא עכשיו בג'הנום?

יעקב מנשה בן רחמים.

יעקב,
אני מודה לך שאתה עושה מאמץ לכתוב בעברית.  ישר כח!

חיים,
בנוגע לעניין של רונלד רייגן, אני רוצה שכולם פה ידעו שמיד לאחר ההתקפה של החיזבאללה בביירות ב-1983 שבה נרצחו 242 נחתים אמריקאים, רייגן דרש מהמטכ"ל האמריקאי שיפתחו תכנית תקיפה מהאויר נגד מטרות חיזבאללה בלבנון כעונש ומחיקת העלבון שספגה ארה"ב, והוא נתן פקודה למטה שלו ליישם את התכנית, אולם  היהודון הבוגדני Casper Weinberger יש"ו, שר הביטחון, החליט על דעת עצמו לבטל את ההתקפה מכיוון שהוא חשש שצעד זה יערער את היחסים של ארה"ב עם העולם הערבי...  כשרייגן גילה עובדה זו, היה כבר מאוחר מדי, והוא היה מאוד מאוכזב וכועס, אבל הוא הסתיר זאת כדי לא לגרום ליהודון בושה בפומבי, ולאחר מכן ארה"ב נסוגה באופן רשמי מלבנון עם הזנב בין הרגליים.

דוקא_כך

« עריכה אחרונה: מרץ 30, 2007, 15:20:37 על ידי דוקא_כך »

מנותק jdl4ever

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 28, 2007, 22:39:26 »
שלום חיים. דיברתי לרבי פרידמן שאתה יודע והוא אמר שלפי הלכה רודאף ומוסר חייב להיות נהרג. האם אתה חושב שאולמרט ושער הבולשביקים רואדאפים שהם רעים וגורמים את יהודים להיות נהרגים?

(גרסא עם עברית מתוקנת)
שלום חיים.דיברתי עם רבי פרידמן שאתה מכיר והוא אמר שלפי ההלכה רודף ומוסר חייב לההרג.האם אתה חושב שאולמרט ושאר הבולשביקים רודפים והם רעים וגורמים ליהודים לההרג?

בייקר
« עריכה אחרונה: מרץ 29, 2007, 05:28:23 על ידי דוקא_כך »

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 11 באפריל**
« להגיב #6 ב- : מרץ 29, 2007, 01:34:04 »
חיים אני רק אומר שהאכזבה כאן היא הדדית לצערי באמת חשבתי שאתה מנהיג מסוג חדש שיהיה מעוניין לגשר ולקרב חילוניים אך כנראה שזו טעות
כנראה שזו היתה טעות מצידי לחשוב שכהניזם זה בשבילי הכהניזם עדיין דוחה חילונים ואותי בינהם וזה אפשר להבין מתשובתך האחרונה אליי

אם אתה חשבת שאני "משפיל" את כהנא צדק אז נגמרו לי המילים אחי אני שהתאהבתי בפורום בימי עוז7 התאכזהתי לראות את כהנא צדק נותן לפופאי לעשות ממנו צחוק כמנהל
אז הערתי לו על זה והתגובה שלו לא אחרה לבוא ומאז הוא היה עוין כלפי וגם שראיתי שהוא מוחק הודעות של פופאי במקום להתעמת איתו הצעתי לו שאם הוא לא יכול לנצח אותו אז שיחסום אותו וזהו והוא מיד קפץ ואמר שאני מתערב לו בניהול.

כהנא צדק לא אהב אותי מהרגע הראשון בעצם רוב הפורום שאתה מגדיר "חילוני" לא אהב אותי כל כך מהיום הראשון החל מבייקר שהמציא משהו על זה שהעלבתי אותו אחרי שהוא רמז שאני מסומם או אהרון שאמר שבגלל שלא עניתי למסר פרטי שלו זו יריקה בפרצוף כשבתכל'ס לא הספקתי לענות לו עדיין וכאילו כל אחד חיפש אותי בפינה בגלל האופי המשוחרר שלי

אני לא מתבייש שאני הולך למועדונים וכאלה אני חושב שאם אנשים כמו עוז הייתי יכול להתקרב קצת ולגשש לדת ועובדה שהתעניינתי איך מניחים תפילים אבל אחרי שעוז הלך
הקרן אור היחידה שהיתה לי זה אתה חיים כי חשבתי שאתה תדע לזהות מי מדבר מתוך יצר ילדותי ומי באמת דואג למקצועיות של הפורום אני אף פעם לא חיפשתי להשפיל או לריב עם אף אחד להיפך אני זה שהושפלתי כמה פעמים כולל הפעם האחרונה שהודעה שלי נמחקה מפורום תשובה בלי הסבר מוצדק ובלי התראה סתם כי דעתי לא מצאה חן בעיני המנהל זה ממש לא מה שהיה פה אף פעם לא היתה סתימת פיות כזו כשאני הייתי פה בהתחלה. וזה מאכזב לראות שגם אתה חיים נסחפת לגל הזה של חוסר מקצועיות ולקיחת צד אחד
אתה פעם אמרת שאיתמר בן גביר התעלם ממה שרוני אמר עליך כי הוא צריך את רוני ואז התחלתי לחשוב בואנה אולי אני סתם מעיק על חיים והוא צריך את כהנא צדק ולכן הוא מצדיק אותו.

איך שלא נהפוך את זה הפורום הפך להיות מקום שאני כבר לא מתחבר אליו וגם ככה אני מרגיש מאוס פה בקרב הגולשים וכנראה שאם אתה חושב עליי גם דעות שליליות
אז אני ממש במקום הלא נכון כי אני לא מובן אין לי פה גב מאף אחד ואני מרגיש פה אאוטסיידר ועכשיו יותר מתמיד אז באמת האכזבה היא הדדית אני מאוד מאוכזב ממך חיים
כי נתת לי תקווה אבל בתוכנית שעברה ניפצת לי את התקווה הזו הכהניסטים כנראה הם לא הבית שלי ואני באמת צריך לחזור ולתמוך בחרות בתקווה שיהיה נס וקליינר יצליח לעלות ולהתחזק פוליטית למען כל העם המבולגן הזה שנהיה פה בלי שום קשר אתה יהודי ואני מאחל לך להצליח לעלות לארץ אבל אני נפרד ממך ומהאתר ומבקש סליחה על כל מטרד שגרמתי

דולפי
« עריכה אחרונה: מרץ 29, 2007, 01:41:01 על ידי DolphinBoy »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 29, 2007, 13:16:09 »
לחיים הגיבור שלום רב!

באחד התוכניות שלך סיפרת שישבת בכלא אם המאפיה האיטלקית..אתה יכול להרחיב על זה קצת? לספר על זה קצת יותר
כי הקטע של כול המאפיה וזה , זה קצת מעניין אותי..(שלא תחשוב שאני איזה פושע קטן פשוט זה מאוד מעניין).

2) זה ידוע שהרבי מילובוויץ זצ"ל היה אומר לכולם "תעלו לארץ ישראל" והוא אף פעם לא היה בישראל אתה יודע למה? ואתה יודע אולי מה היו
הדעות שלו? הוא תמך בליגה?
ומה יש לך להגיד על  סלדון אידלסון ??
תודה רבה על התשובות הניפלאות וחג שמח וכשר!
« עריכה אחרונה: אפריל 11, 2007, 23:05:42 על ידי underground »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : מרץ 29, 2007, 14:20:26 »
חיים שלום רב!

אני ממשיך בנושא ששאלתי בפעם הקודמת---היחס שלנו לגבי יהודים "ימניים" קטני אמונה כמו דיין, גולדה ודומיהם.  בתשובה שנתת לי בפעם הקודמת, פרטת את התוצאות האיומות של החלטותיהם---אנחנו סובלים מהן עד היום, ובאמת, המצב אך מחמיר.  אולם אני רציתי להתמקד בכוונותיהם של דיין, גולדה, וכו'.  אתן לך דוגמא:  נניח שילד קטן מחזיק בידו אקדח אמיתי, טעון ודרוך, עם אצבע על ההדק, מכוון כלפי יהודי (ח"ו) והוא מתכוון ללחוץ על ההדק.  אם תשתוק והילד ילחץ על ההדק, איך אפשר יהיה להאשים אותו?  הרי לא אמרת דבר, והוא בסך הכל ילד קטן וטפש שלא מבין מה הוא עושה.  אבל אם תגער בו ותאמר לו לעזוב מיד את האקדח ולשים אותו בצד, והוא בכל זאת ילחץ על ההדק, אז ניתן לפחות להאשימו שהוא ילד רע ולא ממושמע.

מיד עם סיום קידוש השם של מלחמת ששת הימים, התקבלו החלטות אידיוטיות ע"י ההנהגה קטנת האמונה של מדינת הישראלים.  הרב כהנא זצוק"ל הי"ד לא היה אז בארץ, לצערנו.  אבל מאות אלפי חרדים וחסידים כן היו בארץ.  האם הם התארגנו בעצרות מחאה המוניות כנגד חילול השם של החזרת קודש הקודשים לידיים מוסלמיות מלוכלכות?  האם מישהו בכלל אמר משהו על החלטתו של דיין?  האם היה לפחות יהודי אחד שהעביר מסר לדיין שמה שהוא עשה (או התכוון לעשות) היה פשע?  האם מישהו בכלל קיים "הוכח תוכיח את עמיתך" לגבי דיין והפשע שלו?  אני שואל את עצמי.

התפקיד של תלמיד חכם, כפי שאתה יודע כמובן, הוא לא רק לשבת כפוף כל היום בישיבה וללמוד תוירה ותלמוד, אלא גם ליישם את הידע שלו בתורה, לחנך את העם, להוות דוגמא ומופת אישי.  האם מתוך כל אלפי תלמידי החכמים במחנה האנטי-ציוני היה מישהו שהבין את משמעות הניצחון הניסי של מלחמת ששת הימים, שם את ה"אנטי-ציוניות" האידיוטית שלו בצד, וארגן עצרות מחאה נגד החזרת הר-הבית לבעלות מוסלמית?  אתה יודע מה התשובה.  כשם שאי אפשר להאשים את הילד הקטן והטפש בדוגמא שהבאתי למעלה, במיוחד אם אף אחד לא אומר שום דבר, כך גם אי אפשר להאשים את דיין וגולדה החילוניים קטני האמונה שלא קיבלו תוכחה מאף תלמיד חכם.  אילו הרב כהנא היה אז בארץ, מי יודע, יכול להיות שהוא היה מארגן התנגדות כל-כך אפקטיבית שמפתחות הר-הבית היו נלקחים בחזרה מהמוסלמים, והיה לנו עכשיו הר-הבית בבעלות יהודית, ואולי אפילו בית מקדש!  דיין, גולדה וימניים רבים אחרים היו אנשים חדורי אידאליזם אך מחוסרי תורה, וזה תמיד מוביל לטעויות טרגיות.  הם הקריבו הרבה למען עם ישראל בארץ ישראל ובמהלך הקרבתם הם עשו טעויות נוראות.  גולדה מאיר אמרה לעתים קרובות דברים קשים נגד הישמעאלים שאף ראש ממשלה אחריה לא העז לומר.  חבל שלא היתה ל"ימניים" אלו הדרכה; חבל שהדבר היחיד שהיה חשוב למפלגות הדתיות היה מקום בממשלה ותקציבים.  אתה יודע, חיים, שכשיהודי שותק ולא מוכיח, זה גם נקרא חנופה.  אני תולה אצבע מאשימה לא רק במנהיגים ה"ימניים" הבורים (שלרובם היו כוונות טובות, אידאליסטיות), אלא גם בתלמידי החכמים בדורות האחרונים שהם מחוסרי אמונה, ועושים את מצוות השם "מצוות אנשים מלומדה", עוברים על "עשה" של "הוכח תוכיח" תמורת בצע כסף ומחללים שם שמיים בכך שמפגינים קטנות אמונה.

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 29, 2007, 23:21:18 »
ב"סד
חיים שלום!
שאלתי היא:האם המאמצים להכנס לממשלה ולהחליף מנהיגות על מנת למגר את הבעיה הערבית

ואת הבעיה של הבוגדים בעם ישראל, היא ביטוי של כוחי ועוצם ידי . שהרי הכל ממנו יתברך .והמטרה פה היא הגאולה של עם ישראל.שמתןך המצוקות שצרים על עם ישראל עם ישראל יזעק להשם. ואז השם יושיעם.
וגם כתוב  בתורה     ש השם ילחם לכם ואתם תחרישון. וגם הצדיקים של כל הדורו ת אומרים שהדור שלנו הוא דור של תפילה. שלנו רק תפילה תביא את הגאולה .וגם האחדות .
וגם רציתי לומר שהתוכניות שלך מרתקות מאוד ומלמדות הרבה .תודה לך וכמובן להשם ששלח צדיק כמוך.

להאיר לנו בחשכה תודה רבה

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 01, 2007, 08:12:08 »
שאלות ששואל הגולש החדש רן הכהניסט (יותר משתיים, אבל הן קצרות, ואולי תשובה אחת מקיפה תכלול את כולן, לשיקולך, חיים):

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=3856.msg26154

למה משחררים מחבלים טרוריסטים שרצחו יהודים ולא משחררים אסירים יהודים?

למה לא משחררים את עמי פופר?
שישחררו אותו כדי שיוכל לטפל בילדיו כי אשתו ובנו הקטן נהרגו בתאונת-דרכים.
האם עמי עדיין מאושפז? אתה  נמצא בקשר איתו?

ועוד דבר: מה אתה חושב על המחתרת היהודית של אלירן גולן ז"ל?  ועל זה שלא העמידו לדין את מבצעי הלינץ בעדן נתן זאדה הי"ד?

ומה אתה חושב על מיכאל קליינר ומפלגת חרות?

דוקא_כך
« עריכה אחרונה: אפריל 01, 2007, 08:25:39 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GaLaXy_MaN

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • אלוהים הוא אחד
« להגיב #11 ב- : אפריל 01, 2007, 08:21:13 »
בס"ד
להלן שאלותי
1)למה יגאל אמיר יושב בבית סוהר יותר מאשר רוצחי גנדי ז"ל(רחבעם זאבי ז"ל)?
2)איזה מפלגה שיש כיום לדעתם הכי ימנית ולא סתם אומרת ולא מקיימת? ::)
אלוהים הוא אחד

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 02, 2007, 01:21:57 »
שאלות ששואל הגולש ארקדי:

1. קראתי עליך במעריב ושם צוחקים עליך האם אתה בעד או נגד פרסום כזה?
2. מה דעתך על ביבי ואיך אני יכול לערוך הודעות בפורום שלך

תודה ארקדי

נ.ב. אפשרות עריכה של הודעות מותנית בכתיבה של לפחות 15 הודעות.
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2007, 02:17:27 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 10 באפריל**
« להגיב #13 ב- : אפריל 11, 2007, 17:50:46 »
שלום חיים ויש לי שאלה פשוטה.
כיצד יש לנהוג עם כל המנזרים והמסגדים כשנעלה לשלטון? האם נהרוס אותם סוף סוף?

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 10 באפריל**
« להגיב #14 ב- : אפריל 11, 2007, 23:40:03 »
שלום חיים!

ראשית אין בכוונתי לקנטר או לפגוע בך אבל שאלתי נובעת מתוך עניין ורצון לחקור ולהכיר את האדם אשר מנסה להוביל מהלך בא"י .

פעמים רבות אמרת בתוכניתך ובסרטונך שהמדינה לא נותנת לך לעלות לארץ ובכלל זה לקבל אזרחות רק על רקע הדעות הפוליטיות שלך בלבד.

אך עם הייתה רק זו הבעיה וודאי שהייתה יכול לפתור אותה גם במדינה כמו שלנו, נועם פדרמן היה עצור במעצר מינהלי זמן ממושך משום לטענת המדינה הוא סיכן את ביטחון המדינה למרות שלא היו ראיות נגדו לאחר מאבק וכשעברה התקופה אשר לדעת המדינה הוא כבר לא איים על ביטחונה הוא שוחרר.

לפי חוק האזרחות גם אדם בעל עבר פלילי משמעותי אינו זכאי לקבל אזרחות. אולי זו אחת הסיבות שהמדינה לא מכניסה אותך לארץ.

האם כאשר גורשת מן הארץ נטענה טענה זו? והאם נשללה אזרחותך לאחר שניתנה?

בברכת "ושבו בנים לגבולם"
                                                                                                   אור-לי.

חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו