כתב נושא: ויקימין - האנציקלופדיה החופשית  (נקרא 1711 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ויקימין - האנציקלופדיה החופשית
« ב- : ספטמבר 16, 2014, 19:12:41 »
שלום לכולם! שמי תור אוח.
אני רוצה לחזק את מעמדנו הימני ולבסס את עצמנו טוב עוד יותר, לכן פתחתי אתר ויקי ימני בסגנון ויקיפדיה שכל אחד יכול לערוך.
כולם מוזמנים לערוך אותו, להוסיף דפים חדשים וכל מה שאתם רוצים.
אין יותר מדי חוקים נגד עריכות, אבל שימו לב: זאת "ויקיפדיה" ימנית, אז עריכות או דפים שייכתבו בסגנון נייטרלי או שמלאני מדי לטעם המפעילים (אני), יימחקו או יבוטלו.
במידה וההשחתות יימשכו, תוצב הגנה באופן זמני על אותו דף, תלוי בחומרת המעשה.
אנו מקבלים בברכה אמנם כל נוסח ימני הכולל ביטויים כמו ימ"ו, אבל אין להגזים. זאת לא אנציקלופדיה חסרת חוקים. אם למשל הערך "אדולף היטלר" יהיה כתוב ככה:
אדולף היטלר ימ"ו הוא הרשע המזדיין ביותר בכל הזמנים. הוא באמת חתיכת רשע מזוין מנוול...
את זה אני לא מקבל. מי שיעתיק את זה לדף, אני אוטומטית חוסם את הדף. בהצלחה!
הקישור לויקימין: http://he.yamin.wikia.com/wiki/%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F_Wiki
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.