כתב נושא: הרב חיים אמסלם תומך בעלייתו ארצה של חיים בן פסח  (נקרא 8314 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רם מאיר אברהם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמוני
שלום לחברי פורום תנועת כוח משימה יהודי אני רוצה לספר שעברתי את המידע על חיים בן פסח-היהודי שגורש לרב חיים אמסלם הזה שמרד בש''ס הוא מאוד הופתע מזה וכבוד הרב חיים אמסלם אמר במלים אלה שצריכים להביא כול יהודי לארץ הקודש ואני ספרתי לרב חיים אמסלם על אייך ש''ס התנהגו כלפי חיים בן פסח וכבוד הרב חיים אמסלם מגנה את הגירוש של חיים בן פסח הצדיק חשבתי על האפרות להקים פורום בימין האמיתי בשם אמסלם למען בן פסח שזה חיים למען חיים זה הטלפון של הרב חיים אמסלם 0509009393 אני אישית מאושר הרב חיים אמסלם מצתרף למאבק לעלות את חיים בן פסח וצום קל בתשעה באב  O0

מנותק duddi

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אמסלם זה לא ההוא שפרש מש"ס?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אמסלם זה ההוא שקלט שלמרוד בש"ס לבד לא יביא לו מצביעים, כי למה שהם יעזבו את ש"ס בשבילו?
אז הוא מנסה כל מיני דרכים למשוך מצביעים ממקומות אחרים. אחת השיטות שלו הייתה ליצור תדמית של "יהדות שוויונית" חצי רפורמית.
נראה לי שזה עוד גימיק.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רם מאיר אברהם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמוני
כן בהחלט שהרב חיים אמסלם הצדיק פרש מש''ס סירב לחזיר את המנדט לבוגדי ש''ס פלוס עבסרתי לרב חיים אמסלם את המידע על חיים בן פסח הצדיק הוא תומך בעלוטת את חיים בן פסח ארצה סיפרתי לרב אמסלם על הגירוש של חיים בן פסח הוא מגנה את הגירוש דיברתי אלפי פעמים עם הרב חיים אמסלם לגבי חיים בן פסח הוא בעד לעלות את חיים בן פסח זה הטלפון שלו 0509009393 O0