כתב נושא: סרט מלא על הגהנום בדרום תל אביב מהסודנים ושאר הפולשים  (נקרא 2954 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

לגרש את כולם בבעיטה ובמהירות ובכח >:(

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=931827
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתמול הלכתי לתומי ברחובות דרום ת"א, מאות של מסתננים לבושים בחליפות יוקרתיות ונשים מגונדרות בבגדים מסורתיים, כנראה חתונות.
כמות עגלות התינוקות היתה מפחידה גם היא.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אתמול הלכתי לתומי ברחובות דרום ת"א, מאות של מסתננים לבושים בחליפות יוקרתיות ונשים מגונדרות בבגדים מסורתיים, כנראה חתונות.
כמות עגלות התינוקות היתה מפחידה גם היא.
איך זה שהאזרחים שם לא שוברים את הכלים נגדם?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כי הם צריכים להתארגן בהמון גדול, כמו שהאורקים באים בהמון גדול. ואז יש את המשטרה והשמאלנים, והפוליטיקאים הצבועים והבוגדים שמגנים ומתלהמים... אסור לשכוח גם את התקשורת...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך זה שהאזרחים שם לא שוברים את הכלים נגדם?
גם לא נראה לי שכל מי שיהודי וגר בדרום תל אביב הוא נגדם.

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כי הם צריכים להתארגן בהמון גדול, כמו שהאורקים באים בהמון גדול. ואז יש את המשטרה והשמאלנים, והפוליטיקאים הצבועים והבוגדים שמגנים ומתלהמים... אסור לשכוח גם את התקשורת...

נכון, אנשים פוחדים לקבל מאסר ממושך מהשופטים הסמולנים.
אני גם לא חושב שתקיפה/מעשה אלים כלשהו יעזרו, רק פינוי מסודר שלהם הביתה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ראשית, אני רוצה להבהיר שאין בדברים אלה משום הסתה או עידוד לעבירה על החוק, אלא דיון תיאורטי בשאלה על השלכות של מעשים מסויימים.

אני לא חושב שתקיפה/או מעשה אלים "כלשהו" יעזרו.
אני חושב שמצב היפותטי בו תקיפות ואלימות נגד פולשים יהיו מעשה יומיומי, במצב שבו הפולשים ירגישו שהם לא מצליחים לעשות כסף ולא מצליחים לחיות בארץ, הם יתפנו ברצון.

אבל אני בכלל לא חושב שהשורש הוא אם להיות אלימים כלפי האורקים או לא. הבעיה מתחילה הרבה יותר מוקדם. הבעיה היא שלאורקים מותר להיות אלימים ופורעי חוק, והטיפול בהם קלוש ומינורי.
השהיה של האורקים בארץ בלתי חוקית. כשאדם גונב מכונית, אף אחד לא מתאמץ להסדיר את הניירות כדי שהמכונית תהיה רשומה על שמו באופן חוקי, אלא מפקיעים מידו את המכונית כדי להשיבה לבעליה ומענישים אותו על הפשע.
באותה מידה אסור להתאמץ להסדיר את השהיה של האורקים בארץ ולהפוך אותה לחוקית. צריך לגרש אותם ולהעניש אותם על הפריצה הבלתי חוקית.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צודק לחלוטין, יש לגרשם בחזרה לביתם.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
צודק לחלוטין, יש לגרשם בחזרה לביתם.
העם ברובו הגדול מסכים.הבעיה היא שהמדינה נשלטת בידי כנופיית שלטון החוק.שמאלנים-אתאיסטים-אירופאים דוברי עברית המנסים לכפות עלינו בכח הזרוע את משנתם האדומה ערלה >:(