כתב נושא: **שאלו את גיל אברהם לתאריך 16 באפריל**  (נקרא 3654 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
**שאלו את גיל אברהם לתאריך 16 באפריל**
« ב- : אפריל 09, 2007, 18:31:42 »
אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.
בברכה,
אהרון

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : אפריל 09, 2007, 19:03:03 »
גיל אברהם ישר כוח!
בהמשך לתשובתך :לאיתמר בן גביר יש מחשב והוא עונה על שאלות הגולשים בפורום החזית.הגולשים מפרסמים שאלות ואיתמר עונה להם כשהוא כמובן קורא את הפורום של החזית ואף ענה על שאלות שלא היו באשכול המתאים.
באשכול אחר טען רוני שהיטלר ימח שמו צדק והוא מבין אותו כי היהודים לא היו נאמנים לגרמניה במלחמת העולם הראשונה ולכן במלחמת העולם השניה כשהיטלר יצא למלחמה בלי היהודים הבוגדנים הם כבשו ארצות.מכך הסיק רוני שיש לצאת למלחמה בארץ ללא אשכנזים!
איתמר קרא את האשכול והגיב תגובה סתמית שאין לחזית דבר נגד אשכנזים והתעלם מהצדקת השואה והבנתה.
רוני בהמשך טען שהשמאלנים הם אשכנזים למעט חריגים ולכן הם בוגדים.לטענתו יהודים ממוצא מזרחי למעט עמיר פרץ,רן כהן הם ימנים.בוגדים יש להרוג לפי רוני שטען שהוא יודע שהצדקת השואה היא עברה פלילית.
המסקנה היא :רצח שני מליון יהודים אשכנזים שמאלנים אותה שם רוני בפי גולש בניק אחר.
איתמר פשוט התעלם מכך.זה כתוב בהמשך האשכול.איתמר גם התעלם ממיילים וטלפונים בנושא הזה.
את רוני אנו מכירים אבל כאן איתמר בן גביר הסטודנט למשפטים  התעלם מהסתה לרצח,מהצדקת השואה והבנתה.
קיבלתי את טענתך שלמרזל אין מחשב אבל כמנהיג התנועה הוא אחראי חוקית ומשפטית למה שכתוב בפורום הרשמי של התנועה.
אני פשוט רציתי להבהיר את הנושא עד תומו ,כי גולשים אצלנו תומכי חזית ואני ואהרון הסברנו להם את הנושא אותו כינה חיים בן פסח חילול השם!
« עריכה אחרונה: אפריל 09, 2007, 19:05:32 על ידי בייקר »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 11, 2007, 19:01:36 »
גיל שלום רב ,

רציתי לספר לך משהו שקרה לי השבוע..

זה ידוע שהבדואים הם הגנבים הכי גדולים שיש..השבוע יצא לי לדבר עם בדואי אחד שהוא בגילי בערך בן 20 ככה
והתפקיד שלו זה לשמור על הציוד של רכבת ישראל.
רכבת ישראל בונים עכשיו רכבת ליד הבית שלי.
וזה ציוד ששוה אלפי שקלים ותוך כדי שיחה סחבקית כזאת הוא אומר לי שהוא ליפעמים מעלים פה ושם ציוד ומוכר את זה בעזה..
והוא אמר לי שהבדואים אף פעם לא גונבים מבדואים או מערבים , הם רק גונבים ליהודים ועם איזה בדואי גנב בטעות לבדואי אז
הוא מחזיר לו את הסחורה ומבקש סליחה..

וזה אחרי שהמדינה הוציאה אותם מהאוהלים המסריחים שלהם ובנתה להם עיירות ובתים ונתנה להם מיקצועות..
הוא בעצמו אמר לי שהם לא נותנים שום דבר למדינה..הם רק לוקחים..

מה לדעתם צריך לעשות עם תופעות כאלה? בנגב הם עושים מה שהם רוצים..גונבים,שוברים,רוצחים

והם תומכים באויב הערבי..

נכון שתי אחוז מיהם משרתים בצהל אבל  שמענו לא על מיקרה אחד ולא על שתי מיקרים של בדואים שמסרו מידע לחיזבאללה..אפילו השבוע
על איזה מיקרה עם מגבניק בדואי שניתפס..

תודה על התושבות וכול טוב.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : אפריל 15, 2007, 22:46:52 »
גל ים שואלת:
1.במה צדק הרב כהנא?למה אתם אומרים הרב כהנא צדק?
2.מדוע גולשים בפורום קוראים להרוג ערבים?הערבים הם בני אדם ויש בתוכם טובים או רעים ולמה לקרוא להרוג את כולם או לשחרר כל מי שהרג ערבים כמו עמי פופר?