כתב נושא: אפילו צוות כתבים מאתר וואלה מותקף ע''י מתפרעים ערבים!  (נקרא 1018 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק TopTop

  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הודעות: 193
עשרות צעירים פלסטינים תקפו את הצוות הישראלי בעת שסיקר התפרעויות באזור, לאחר ויכוח שהתפתח בינם לבין עיתונאים פלסטינים. אנשי ביטחון חילצו אותם בבטחה מההמון:

http://news.walla.co.il/?w=/2689/2746932&m=1

הנה מתוך הכתוב באתר התעמולה:
"
עשרות צעירים פלסטינים תקפו היום (שישי) את צוות וואלה! חדשות, בעת שסיקר הפגנה שהתקיימה מול כלא עופר באזור ביתוניא ממערב לרמאללה. במקום היו באותה שעה כמאה מפגינים, שיידו אבנים לעבר כוחות הביטחון הישראליים והבעירו צמיגים. בשלב מסוים ניגשו עיתונאים פלסטינים לצוות וואלה! חדשות וביקשו מהצוות להסתלק מהמקום.

לאחר דין ודברים בין איש וואלה! חדשות לעיתונאים הפלסטינים, קראה אחת העיתונאיות לרעולי פנים, ואלה הסתערו על העיתונאים הישראלים. אחד מאנשי הצוות הוכה, אולם בתוך זמן קצר הגיעו למקום שני אנשי ביטחון פלסטינים והצליחו לחלץ את העיתונאי ואת הצלם מהמקום.
"
אז מה המסקנה?

אתר התעמולה 'וואלה' משמש במה נרחבת לכל מי שמתנגד ליהודים, לכל שונא ישראל באשר הוא שונא ישראל. למעשה, סביר להניח שאם מודעת פרסום לכתבים באתר וואלה הייתה מתפרסמת, אחת מהדרישות המרכזיות הייתה שנאת ישראל והתמחות בסילוף אנטישמי. אך למרות זאת , למרות כל ההתחנפות שיש בעולם כלפי האויב הערבי, למרות כל הבגידה בעם ישראל ובארץ ישראל. אפילו הם נחשבים לאויבים עבור האויב הערבי. אפילו אותם הם רצו לתקוף ואפילו בהם הם כמעט עשו לינץ'. כנראה שהערבים באמת שונאים את כל היהודים, אפילו את המתייוונים והחנפנים שביניהם. מתי בוגדים כמו וואלה יבינו את זה? מתי אתר וואלה יבין שהערבים לא רוצים בחברתם! אני מבין שוואלה מאוד אוהבים אותם וקשה להם בלי האובססיה הזאת כלפיהם, אבל הם לא מעוניינים בכך!

אבל רגע, איך זה יכול להיות?! אפילו אתר וואלה שמייצג את האויבים שלנו יותר מאשר אותנו בסוף נתקף?!
מי שישן עם כלבים שלא יתפלא אם הוא קם עם פשפשים.

דרך אגב - נקודה נוספת למחשבה, האם הייתם רואים כותרת כזאת באתר כמו וואלה אם הנתקפים היו 'סתם' ישראלים? מה הסיכוי... בטח לא כותרת ראשית, אם בכלל.
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2014, 20:38:07 על ידי TopTop »