כתב נושא: התפוח הרקוב לא נופל רחוק מהעץ: "אבא דייק כשאמר ניאו-נאצים'  (נקרא 4706 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בדף הפייסבוק שלו, דניאל עוז, בנו של עמוס עוז, אמר:
"אמרתי לאבא שהוא מדייק, אבל צה''ל מתנהג עוד יותר גרוע"

בנו של עמוס עוז הנמושה, דניאל עוז שמגדיר את עצמו כ'בערך פדופיל', הולך בעקבות אביו הרקוב ומוכיח כמה נכונה האמרה 'התפוח לא נופל רחוק מהעץ', וחברי היקרים - התפוח רקוב במיוחד.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=922121

להזכירכם, ועד מתיישבי השומרון הגיש תלונה במשטרה כנגד עמוס עוז בגין הסתה וגזענות, האם לדעתכם התלונה הזאת עומדת להפיק ולו קמצוץ של טיפול בתופעת הבגידה של 'ברנז'ת המפורסמים'? האם תלונה נוספת תוגש כנגד בנו? מתקשה להאמין..

הנה עימות בין ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו מול דניאל עוז ההזוי:
https://www.youtube.com/watch?v=pYZ3T4xHfw0

כפי שתוכלו לראות בעצמכם, דניאל עוז הוא לא העיפרון המחודד ביותר בקלמר, בלשון המעטה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בדף הפייסבוק שלו, דניאל עוז, בנו של עמוס עוז, אמר:
"אמרתי לאבא שהוא מדייק, אבל צה''ל מתנהג עוד יותר גרוע"

בנו של עמוס עוז הנמושה, דניאל עוז שמגדיר את עצמו כ'בערך פדופיל', הולך בעקבות אביו הרקוב ומוכיח כמה נכונה האמרה 'התפוח לא נופל רחוק מהעץ', וחברי היקרים - התפוח רקוב במיוחד.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=922121

להזכירכם, ועד מתיישבי השומרון הגיש תלונה במשטרה כנגד עמוס עוז בגין הסתה וגזענות, האם לדעתכם התלונה הזאת עומדת להפיק ולו קמצוץ של טיפול בתופעת הבגידה של 'ברנז'ת המפורסמים'? האם תלונה נוספת תוגש כנגד בנו? מתקשה להאמין..

הנה עימות בין ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו מול דניאל עוז ההזוי:
https://www.youtube.com/watch?v=pYZ3T4xHfw0

כפי שתוכלו לראות בעצמכם, דניאל עוז הוא לא העיפרון המחודד ביותר בקלמר, בלשון המעטה.
נראה לי שאם הוא רצה להגיד את זה על חלק מצה"ל אז הוא היה אומר וחלק מצה"ל גם, אני חושב שהוא פוחד לומר את זה על צה"ל , כדי שלא יאשימו אותו בבגידה במדינה, כי התפקיד של צה"ל זה לשמור על המדינה, יש הבדל בין לאומנות כלומר נאציזם רגיל, לבין הגנה.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נראה לי שאם הוא רצה להגיד את זה על חלק מצה"ל אז הוא היה אומר וחלק מצה"ל גם, אני חושב שהוא פוחד לומר את זה על צה"ל , כדי שלא יאשימו אותו בבגידה במדינה, כי התפקיד של צה"ל זה לשמור על המדינה, יש הבדל בין לאומנות כלומר נאציזם רגיל, לבין הגנה.
הוא הומו מתחנגל.אתה כמוהו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הוא הומו מתחנגל.אתה כמוהו?
יש דברים שבהם אני לא בטוח באמונה שלי.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יש דברים שבהם אני לא בטוח באמונה שלי.
אתה חתיכת צבוע.עד לא מזמן היית השכם וערב מטיף לנו על יהדות בכינוי "ר" ופתאום התהפכת ונהיית שמאלני המצדד באויבי ישראל.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ככה זה כשלא בטוחים באמונה.

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
איזה צירוף מקרים.
רוב מוחלט של הקאפויים בני ימינו נראים כמו מוטציות.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה חתיכת צבוע.עד לא מזמן היית השכם וערב מטיף לנו על יהדות בכינוי "ר" ופתאום התהפכת ונהיית שמאלני המצדד באויבי ישראל.
בנושא דת יהודית, אני מאמין ברבנים שהם בצד השמאלי, שבספר ההלכות שלהם אין חובה לגרש את כל הערבים מארץ ישראל.
אז למשל אני תמוך ברבנות בראשית לישראל כי אני מאמין שזה למטרה טובה.
אבל אני לא מקיים את כל ההלכה ,
אני עושה רק מה שאני יכול לסבול, למה אני צריך להשתגע ?
ועוד משהו בנושא הפוליטי
אני מאמין שרוב אנשים אוהבים את השונה וגם אני.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בנושא דת יהודית, אני מאמין ברבנים שהם בצד השמאלי, שבספר ההלכות שלהם אין חובה לגרש את כל הערבים מארץ ישראל.
אז למשל אני תמוך ברבנות בראשית לישראל כי אני מאמין שזה למטרה טובה.
אבל אני לא מקיים את כל ההלכה ,
אני עושה רק מה שאני יכול לסבול, למה אני צריך להשתגע ?
ועוד משהו בנושא הפוליטי
אני מאמין שרוב אנשים אוהבים את השונה וגם אני.
אז אתה צבוע.מקיים מה שנוח ״למוסר״ שלך.היית מטיף לנו השכם וערב עד כמה צריך לקיים מצוות.זה מראה שאף פעם לא היית מאמין.איזה מן דבר זה לקיים מה שמתאים לך? זה הפך התכלית.שבירת הגאווה והיצר הרע.יש מצווה למחות את זרע עמלק אולי תתבע את הקב״ה?

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז אתה צבוע.מקיים מה שנוח ״למוסר״ שלך.היית מטיף לנו השכם וערב עד כמה צריך לקיים מצוות.זה מראה שאף פעם לא היית מאמין.איזה מן דבר זה לקיים מה שמתאים לך? זה הפך התכלית.שבירת הגאווה והיצר הרע.יש מצווה למחות את זרע עמלק אולי תתבע את הקב״ה?
מותר לי לשנות אמונה, למה שאני אשתגע ?

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חבל על הזמן שלך לשכנע אותו. אתה רק מבזבז את הזמן שלך, הוא רק חוזר על המנטרות העלובות שלו פעם אחר פעם.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חבל על הזמן שלך לשכנע אותו. אתה רק מבזבז את הזמן שלך, הוא רק חוזר על המנטרות העלובות שלו פעם אחר פעם.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מילא זה שאתה חוזר על עצמך כמו תקליט שבור. אבל מה למען השם אתה רוצה ממני? אני לא מתדיין אתך על שום נושא ולא מתכוון לדון אתך על כלום.