כתב נושא: חיים בן פסח, האם אתה תומך בביצוע פוטש והפיכה שלטונית כדי להדיח את ביבי?  (נקרא 2927 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האם אתה מזדהה עם עמדה זאת?
האם היית מעודד ניסיון התנקשות ברוחאני?
הערה: השאלה פונה אל כולם, אך ממוענת במיוחד אל חיים בן פסח, כדי לשמוע את דעתו של אעדם מכובד כמוהו
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

האם אתה מודע שעצם הבעת דעה כזאת בלתי חוקית?

זה לא מציאותי. אין לנו ברירה אלא לעבוד בתוך המסגרת הפוליטית להחליף את ביבי ואת כל הממסד. כשאני מדבר על המסגרת הפוליטית, אני מתכוון לבחירות לכנסת. גם חייבים לתמוך בהתיישבות ביהודה, שומרון וירושלים כולל נוער הגבעות והמאחזים. וגם צריך לחנך ולעורר את העם. הפעולות שלנו חוקיות.

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מתנגד בחריפות לערעור היציבות במדינה ולכל נסיון הפיכה.
לדעתי גם צריך לחוקק חוק שמתיר לשר הביטחון/ביטחון פנים או אף לרמטכ"ל/מפכ"ל המשטרה וקצינים בכירים להתערב אוטומטית בשביל למנוע כל נסיון הפיכה.
מה שקרה במצריים, לוב, אוקראינה הינם אירועים קשים ומסוכנים.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

האם אתה מודע שעצם הבעת דעה כזאת בלתי חוקית?

זה לא מציאותי. אין לנו ברירה אלא לעבוד בתוך המסגרת הפוליטית להחליף את ביבי ואת כל הממסד. כשאני מדבר על המסגרת הפוליטית, אני מתכוון לבחירות לכנסת. גם חייבים לתמוך בהתיישבות ביהודה, שומרון וירושלים כולל נוער הגבעות והמאחזים. וגם צריך לחנך ולעורר את העם. הפעולות שלנו חוקיות.
אבל הכנסת אישרה את חוק המשילות, ושזה עלול להקשות על מפלגות קטנות להבחר לכנסת, אז מה עושים ?
http://news.walla.co.il/?w=/9/2728148

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני מתנגד בחריפות לערעור היציבות במדינה ולכל נסיון הפיכה.
לדעתי גם צריך לחוקק חוק שמתיר לשר הביטחון/ביטחון פנים או אף לרמטכ"ל/מפכ"ל המשטרה וקצינים בכירים להתערב אוטומטית בשביל למנוע כל נסיון הפיכה.
מה שקרה במצריים, לוב, אוקראינה הינם אירועים קשים ומסוכנים.
לא יודע בקשר לחוק. נשמע כאילו אתה מעודד חוק שיתן לרמטכ"ל או למפכ"ל אפשרות לעשות מה שעשה סיסי במצרים, שזה מסוכן ומעודד דיקטטורה של שלטון צבאי כמו במדינות מסויימות באמריקה הלטינית.

אני מסכים איתך לגבי הרעיון הכללי. הפיכות הן דבר מסוכן שלא תורם לכלום ורק שוטף את המדינה בגלים של דם ושנאה, מותיר אחריו קרקע חרוכה ונזקים שלוקח עשרות שנים לתקן. ההפיכות לא פותרות שום בעיה, רק מחליפות את השחקנים הישנים בחדשים, המצב כמעט תמיד נשאר אותו הדבר.
אסור בכל איסור.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לא יודע בקשר לחוק. נשמע כאילו אתה מעודד חוק שיתן לרמטכ"ל או למפכ"ל אפשרות לעשות מה שעשה סיסי במצרים, שזה מסוכן ומעודד דיקטטורה של שלטון צבאי כמו במדינות מסויימות באמריקה הלטינית.

אני מסכים איתך לגבי הרעיון הכללי. הפיכות הן דבר מסוכן שלא תורם לכלום ורק שוטף את המדינה בגלים של דם ושנאה, מותיר אחריו קרקע חרוכה ונזקים שלוקח עשרות שנים לתקן. ההפיכות לא פותרות שום בעיה, רק מחליפות את השחקנים הישנים בחדשים, המצב כמעט תמיד נשאר אותו הדבר.
אסור בכל איסור.

הכוונה שלי היתה שימוש בכוח צבאי במקרי חירום כאשר ראש הממשלה מאוים או נפגע ולא יכול לשלוט כגון נסיונות הפיכה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בשביל זה יש בחוק את ממלא מקום ראש הממשלה ואת הכנסת שממנה ראש ממשלה ויש מצב של ממשלת חירום וכל מיני כיסויים כאלה.
הכל מעוגן בחוק בלי לתת אפשרות למפקד מסויים להשתלט על השלטון, שזו אפשרות הרסנית ומסוכנת.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!