כתב נושא: חייל מג"ב הוטרד והושפל בטבריה ע"י 8 ערבים - פחד להחזיר כדי שלא להסתבך  (נקרא 2091 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

המכתב של החייל מג"ב למיכאל בן ארי:

״לא מיכאל לא הייתי בשום כפר ערבי לא בבאקה אל גרביה ולא באום אל פחם ובטח לא בג׳נין הייתי בעיר יהודית ולא סתם עיר אלה אחת מ4 ערי הקודש של העם היהודי טבריה.. יושב בתחנה מרכזית עם מדים של משמר הגבול ואם 16 על הכתף אחרי שקבלתי אפטר של כמה שעות מכל ההפגנות והמחסומים ורק דבר איד עובר לי בראש סוף סוף עיר בלי ערבים התיישבתי ליד אישה מבוגרת שזרקה לי מחמאה על עבודת הקודש שאני עושה נתתי חיוך ועדפתי לא לספר לה שהשירות היחידי שאני עושה זה לחטוף אבנים מערבים בלי יכולת להגיב.
ואז האירוניה נכנסה לתמונה חבורה של 8 ערבים עוברים מולי אחד מסתכל עלי זורק מילה לחבר שלו והם מתיישבים לידי כעבור כמה דקות שהם מתלחששים בערבית הם מתחילים להתפוצץ מצחוק ומסתכלים עלי במשך כמה דקות התאפקתי לא להגיב עד שהאישה המבוגרת שישבה לידי הסתכלה עלי בפרצוף של רחמים אמרתי עד כאן .. נעצתי מבט לאחד הערבים תוך כדי שאני שם יד על הנשק ואמרתי לו משו מצחיק אותך?
הם דפקו חיוך שכאילו הם חיכו שאני רק יגיד משו אחד הערבי דפק רצף של קללות בערבית והשני קם אמר לי כן משו מצחיק אותי אתה יכול לעשות משו ? עבר לי שתי דברים בראש אחד זה לדפוק לו קת בראש ולאבד הכל תתפקידי שלי כלוחם תקורס קצינים שאני חולם עלו ואולי אפילו כלא אי אפשר לדעת שיש לי קצין מוסלמי הכל אפשרי או לשבת ושתוק ...ישבתי ושתקתי נבוך בלי ביטחון לא יודע מה לעשות והדברים שרצים לי בראש זה דברים שבחיים לא חשבתי שאני יחשוב...
4 חודש סבלתי בטירונות שנה הייתי בחברון שלוש חודש אני בעוטף למה למה אני חייל שלא יכול להגיב על מה בדיוק אני שומר עם הם עושים בת זונות מהמדינה שלנו יורקים לחיילים בפרצוף משפילים ואנחנו צריכים לשתוק חזרתי לבית מושפל וכל התוכניות לאפטר לא עניינו אותי פשוט ישבתי בחדר הורדתי תמדים הסתכלתי אליהם באלי לשרוף תמדים האלה שלא שווים כלום במדינה כזאות מדינת של שמאל קיצוני ומושחת אני רוצה שהילדים שלי יתגייסו לצבא וברגע שערבי דופק מבט לא במקום לשלוח אותו למיון שיפחדו לצאת מהכפרים שלהם אני מתפלל שזה מה שיקרה כאן עוד 30 ..מקווה שתקרא ..״

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=860221

מי שמתגייס הוא בשר תותחים זו לו סתם אמירה ??? ??? ???
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כמה עצוב שהוא כותב: אם ערבי דופק מבט - לשלוח אותו למיון.
כי כולם יודעים שהאורקים חורשים על מערכת הבריאות שלנו, ובהרבה מקרים זה על חשבון משלם המיסים הישראלי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!