כתב נושא: כצפוי: שר הפנים גדעון סער העניק אשרת עבודה לפיליפינית שזכתה ב"אקס פאקטור"  (נקרא 26342 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
וזה אמת, כל עוד אין ברירה אחרת אז זה עלול לגרום למלחמת אחים.
אתה יכול להאמין במה שאתה רוצה אבל אין לך שום עובדה שתוכיח את האמונה שלך. אז זאת בעיה שלך.

לפי מה שאתה אומר כל עוד אני לא מסכים לדעות שלך אתה תפתח בי במלחמת אחים? אם אני אהיה שר בישראל, ואני אקבל החלטות שלא מתאימות לך - אז אתה תפתח בי במלחמת אחים. אני הבנתי את זה כבר קודם. בסדר.. שיהיה לך בהצלחה במלחמות שלך 

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מלחמת אחים עושים רק אם אין בריה אחרת,רק להביע דעה,אני מאמין שזאת לא סיבה למלחמת אחים, אבל לכפות על אדם אחר לעשות דבר שלא יכולים לסבול , אז יש העדפה להתאחד ולצורך הגנה להלחם במלחמת אחים.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מלחמת אחים עושים רק אם אין בריה אחרת,רק להביע דעה,אני מאמין שזאת לא סיבה למלחמת אחים, אבל לכפות על אדם אחר לעשות דבר שלא יכולים לסבול , אז יש העדפה להתאחד ולצורך הגנה להלחם במלחמת אחים.
כאשר אתה מזכיר את מלחמת האחים בהקשר שלי ובדיון פתוח בינינו אתה מסיט כנגדי בצורה בוטה שעלולה להיות קטלנית ומסוכנת. אתה אמרת שכל עוד הדעות שלי לא יתאימו לשלך תפתח מלחמת אחים. אתה יודע מהן ההשלכות של הדבר הזה? 

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז למשל זה שהמצב הכלכלי במדינת ישראל זה לא טוב אבל זה נסבל, אז זה סיכון להלחם מול התוצאה שיכולה להיות , אבל אם הממשלה תגזים ותעלה בעוד יותר את המחירים בלי פיצוי, ואז הרבה יותר קשה לחיות, אז זה עלול להוביל למלחמת אחים.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כאשר אתה מזכיר את מלחמת האחים בהקשר שלי ובדיון פתוח בינינו אתה מסיט כנגדי בצורה בוטה שעלולה להיות קטלנית ומסוכנת. אתה אמרת שכל עוד הדעות שלי לא יתאימו לשלך תפתח מלחמת אחים. אתה יודע מהן ההשלכות של הדבר הזה?
אני לא התכוונתי לדעות אלא למצב של אם זה יהפך לכפיה.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני לא התכוונתי לדעות אלא למצב של אם זה יהפך לכפיה.
אתה אומר שאם אני אהיה שר בממשלת ישראל. ואני לא אפעל לפי הרצונות שלך. אתה תפתח כנגדי מלחמת אחים.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם זאת יהיה בכפיה ,ואני לא אוכל לסבול את זה, אז כן.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם זאת יהיה בכפיה ,ואני לא אוכל לסבול את זה, אז כן.
אבל אני שר בישראל. נבחרתי על-ידי הציבור והוא זה שנתן לי את המנדט לפעול. אם הוא לא ירצה אותי אחרי זה הוא מוזמן אחרי ארבע שנים להחליף אותי. אסור לך לאיים עלי במלחמת אחים אם אני לא פועל לפי הדעות שלך.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בלי נדר,אם זאת תהיה דרישה שאני לא אסבול, אז קודם אני אתלונן על זה בכל מקום שבו מותר להתלונן ,ואם זה לא יעזור אז אני אארגן את כל מי שמרגיש רע מזה ,להתארגן למלחמת הגנה כדי להגן על הזכויות שלי. ושל שאר השותפים.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בלי נדר,אם זאת תהיה דרישה שאני לא אסבול, אז קודם אני אתלונן על זה בכל מקום שבו מותר להתלונן ,ואם זה לא יעזור אז אני אארגן את כל מי שמרגיש רע מזה ,להתארגן למלחמת הגנה כדי להגן על הזכויות שלי. ושל שאר השותפים.
אסור לך לאיים עלי במלחמת אחים אם אני לא פועל לפי הדעות שלך.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אבל אם אתה כופה עליי לעשות את מה שאני לא יכול לסבול, אז מותר לי להלחם כדי לשמור על הזכויות שלי.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אבל אם אתה כופה עליי לעשות את מה שאני לא יכול לסבול, אז מותר לי להלחם כדי לשמור על הזכויות שלי.
אבל היו בחירות ובבחירות הציבור קבע את מי שהוא רוצה ועל רוב הציבור זה לא כפיה רק עליך. אסור לך לאיים במלחמת אחים, זה לא בסדר.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אבל הצדק הנכון הוא מעל החוק, ולפי החוק אסור לשר לכפות דברים שהם לא נסבלים על האדם.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אבל הצדק הנכון הוא מעל החוק, ולפי החוק אסור לשר לכפות דברים שהם לא נסבלים על האדם.
הם לא נסבלים עליך ועל קבוצה מסוימת בלבד. הדעה שלך לא מעל החוק במשטר דמוקרטי, נקודה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אבל לכל אדם שמרגיש פגוע מותר לו להלחם על הזכויות שלו.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אבל לכל אדם שמרגיש פגוע מותר לו להלחם על הזכויות שלו.
אם אני מרגיש פגוע מותר לי להילחם במישהו הזה ולעשות עליו מלחמת אחים? אני בספק.

בכל אופן אני חושב שמצינו את הדיון, לא?

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם זה בכפיה וזה לא נסבל כן.
זה תלוי מה הסיבולת. עד כמה אפשר לסבול את זה.
אם אתה רק מביע דעה,אז לי זה לא נורא.
אם אתה רק מאמין בלי כפיה,לי זה לא נורא.
אתה יכול להביע דעה ולהאמין בלי כפיה, אין לי בעיה עם זה.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם זה בכפיה וזה לא נסבל כן.
זה תלוי מה הסיבולת. עד כמה אפשר לסבול את זה.
אם אתה רק מביע דעה,אז לי זה לא נורא.
אם אתה רק מאמין בלי כפיה,לי זה לא נורא.
אתה יכול להביע דעה ולהאמין בלי כפיה, אין לי בעיה עם זה.
מלחמת אחים ורצח חס ושלום לא תהיה מוצדקת במצבים אשר דנו עליהם באשכול הזה מנקודת המבט שלי. מלחמת אחים היא אסורה נקודה. 

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני התכוונתי למצבים אחרים.

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
TopTop היקר,

בעבר כתבתי ל"לא בימין הקיצוני" הודעה ארוכה ומפורטת, והוא הגיב לי בצורה עלובה, כאשר הוא מתעלם מכל דברי ומגבב כל מני מנטרות בסגנון "אני בוחר שלא להאמין בזאת". אז הבנתי והפסקתי להגיב לו.
הוא לא מסוגל להבין את מה שאתה כותב, יש לו סוג של בעיית קליטה קשה ביותר ואתה מבזבז את זמנך, אי אפשר לנהל איתו דיון. זה נראה ברמה של מום. הוא פשוט נהנה מהתשומת לב אבל שום דבר לא יכול להיקלט, אפילו לא ברמה של להחליף טיעונים.
ולמנהלי הפורום - למה הדיון צריך להגיע לארבעה עמודים רק כי השמאלן לא מפסיק לשלוח הודעות של שורה אחת אחרי השניה? זו הצפה של הפורום ועל זה בכל פורום חוסמים.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כי שללו ממני את הזכות לערוך הודעה, זה לא כדי לפגוע.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
TopTop היקר,

בעבר כתבתי ל"לא בימין הקיצוני" הודעה ארוכה ומפורטת, והוא הגיב לי בצורה עלובה, כאשר הוא מתעלם מכל דברי ומגבב כל מני מנטרות בסגנון "אני בוחר שלא להאמין בזאת". אז הבנתי והפסקתי להגיב לו.
הוא לא מסוגל להבין את מה שאתה כותב, יש לו סוג של בעיית קליטה קשה ביותר ואתה מבזבז את זמנך, אי אפשר לנהל איתו דיון. זה נראה ברמה של מום. הוא פשוט נהנה מהתשומת לב אבל שום דבר לא יכול להיקלט, אפילו לא ברמה של להחליף טיעונים.
ולמנהלי הפורום - למה הדיון צריך להגיע לארבעה עמודים רק כי השמאלן לא מפסיק לשלוח הודעות של שורה אחת אחרי השניה? זו הצפה של הפורום ועל זה בכל פורום חוסמים.
שלום לך דמי אחיך ידידי הטוב,

אתה צודק לחלוטין - ומעתה והלאה אני פשוט אתעלם ממנו. כי אי אפשר לנהל דיון תקין ועימות מול בנאדם שפשוט חוזר על עצמו אחרי שסתרו את הטענות שלו בלי סוף והוא בשלו, זה לטחון מים. הוא חייב ללמוד בדחיפות איך מתנהלים בדיון, גם אם דיון הוא לא ג'נטלמני הוא צריך להיות מנומק ולעניין.

אבל חשוב מכך, וזאת אולי הסיבה הראשית שלא אשתתף בדיונים מול בנאדם שכזה. זאת העובדה שהוא מדבר על שלטון החוק, על הצדק כביכול, על זכויות אדם ודמוקרטיה, בו בזמן שהוא עצמו הדורס הגדול ביותר של החוק בכך שקורא למרד ופגיעה בכל מי שלא רוצה להאמין באידאולוגיה שלו, הוא ממש מפציר לפגוע בי, בגולשים כאן ולפתוח במלחמת אחים במי שיעז להחליט הפוך ממה שהוא רוצה, ובאותו רגע הבנתי שלא מדובר בליברל חובב זכויות אדם. הוא אפילו טען שאם שר בממשלה יחליט הפוך ממחשבתו הוא ידאג לארגן מלחמה כנגדו.

אני מאמין ויודע שאנחנו בתנועה הזאת ובפורום הזה שומרי חוק, אין לנו מה להגיב לאיומים האלו בכלל, אבל למען הפרוטוקול אני חייב להגיד שזאת בושה וחרפה לראות קריאה כזאת למלחמת אחים כאשר עושים הפוך ממה שהוא חושב. הפוליטיקאים בישראל ובעולם עושים כבר שנים דברים שונים ב-180 מעלות מהדעות שלנו, לא ראיתי לא אותך ולא אותי קוראים כאן למלחמת אחים ולמדיניות שבה 'כל האיש יעשה הישר בעיניו' ובלי התחשבות בחוק. אנחנו מנסים לשנות את דעת הקהל בישראל והוא לבצע הפיכה נגד האופי שלה באמצעות מלחמות אחים. על הבדלים כאלו לא ניתן לגשר. 

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הוא לא מדבר על שלטון החוק.
הוא מדבר על הצדק כפי שהוא רואה אותו, או מרגיש אותו.
מבחינתו כשאתה עובר על החוק, מוצדק לדבר נגדך ולדרוש להעניש אותך ולהסית נגדך. אבל כשהוא עובר על החוק, זה מותר לו. כי הצדק "האמיתי" (כלומר - מה שנראה לו) הוא מעל החוק.

זה אדם שאף פעם לא יתן לך טיעונים, כי תמיד מה שהוא חושב ומרגיש זה נכון. ולכן לא צריך להתחשב בחוק.
בשבילו אין חוקיות, אין מערכת ואין כללים. רק מה שהוא מרגיש ונראה לו, תמיד מעל כל חוק וכללי מוסר. אם זה חוקי התורה, אם זה חוקי מדינה, ואם זה כללי מוסר בסיסיים שהמין האנושי מאמין בהם כבר אלפי שנים.

לזה קוראים ראש בקיר. ולא מתווכחים עם אחד כזה. אין בשביל מה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא מקיים כל חוק כי אני מאמין שהצדק הנכון, הוא מעל החוק.
בשבילי צדק נכון זה לא לכפות על האחר מה שלא סובלים.