כתב נושא: כצפוי: שר הפנים גדעון סער העניק אשרת עבודה לפיליפינית שזכתה ב"אקס פאקטור"  (נקרא 26341 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני לא מאמין במלחמות אלא רק אם זה לצורך הגנה.
הסיבה שבינתים לדעתי אין מלחמות זה כי המתיחות בין מי שמתירני לבין מי ששמרן היא עדיין נמוכה.
ואין לי התנגדות שיהיה לי חבר לא יהודי, זה לא חניפות בשבילי.
רוז במקרה הזה פעלה לפי החוק,גם קודם היה מותר לה לעבוד בשירה מבלי להרוויח על זה כסף, ואני מאמין שקודם היא לא קיבלה על זה כסף,ומותר להרוויח ממנה כסף עם זאת המטרה של התוכנית.והתקשורת.
ואני בעד תוכניות כאלה, ואני אשמח אם גם בתוכניות הבאות שינצח אדם לא יהודי שהא יקבל על זה זכויות.
כי אני מאמין ההפך ממך כי זאת האמונה שלי.
ואני מקווה שגם בבחירות הבאות המפלגות שמגדירות את עצמן רק ימניות,כמו עוצמה לישראל לא יעברו את אחוז החסימה.ולא יתקבלו לכנסת.
כי אני באופן אישי בלי נדר לא מצביע למפלגות כאלה.כי זאת לא האמונה שלי.
זוכר שבאשכול הקודם הוכחתי לכולם כולל לך עצמך שאתה צבוע, חסר מוסר בסיסי, דמגוג ואגואיסט? אז עכשיו אני עומד להוכיח לך ולכולם שאתה שקרן!

קודם כל אתה מדבר על מלחמות אחים, וכמו שכבר אמרתי לך קודם אתה וצבועים כמוך הם האחרונים שיצאו למלחמת אחים. אתם יותר גזעניים מכל מי שאתם מאשימים אותו בגזענות. אני לא אחזור על הטענות שלי בנושא שוב פעם הנה ציטוט שלהם:
"
אנשים צדקנים כמוך הם האחרונים שאכפת להם מהזרים באמת, אתם רק משתמשים בהם בתור קלף פוליטי - אבל ביום יום אתם נגדם יותר מכולם ואתם לא מוכנים לקבל אותם לגור לצידכם בדיוק כמו שפרסמו כאן פעם אחר פעם את העניין הזה. זאת הסיבה שאתה ודומיך צבועים. להלן השקר שמתפוצץ בפנים, וזאת לא דוגמה יחידה:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,40453.0.html
"

עכשיו אחרי שהפרכתי בשנית את האיומים העלובים שלך. נעבור להוכחה הברורה שאתה משקר בלי למצמץ כנאה לבנאדם בזוי שחושב שהוא ודומיו הם מעל החוק ומעל רוב העם. אתה אומר שרוז עבדה בלי לקבל כסף וזה היה מותר לה? אז רוז שאתה אומר שהיא לא קיבלה כסף, כן קיבלה כסף!

כפי שכבר הוכחתי קודם, להלן ההוכחות:
"
 אחד לא משתתף בתוכניות בטלוויזיה בלי חוזה ובלי להרוויח כסף על כך, איפה אתה חיי? ממתי מישהו עושה היום משהו בחינם? ריאלטי זה הדבר הכי מבוים בעולם למקרה שאתה לא יודע והכי מאורגן מראש - משמע היא עסקה בתחום הזה והרוויחה עליו. כשהיא הייתה חלק מהפקת התוכנית, לא הביאו לה משכורת? אין מצב כי כל אחד אחר כן קיבל, זה לא חוקי הוציאו לה חשבונית בתור מנקה? גם זה לא חוקי, אז מה בדיוק עשו? אמרו לה 'שמעי את רק שרה - אנחנו נצלם מהצד ונעשה כסף על זה ואת יכולה ללכת לעזאזל. בסדר? מסכימה?'
"
מוזר שאתה לא מצליח לסתור את הטענות שלי. אבל עזוב את מה שאני אומר!

בו נראה מה יש לתקשורת להגיד על החוזה של בוגרי אקס פקטור:
"
מהחוזה מול הפקת "אקס פקטור" הם השתחררו
, וכעת בוגרי התוכנית מופקדים בידי חברת "ארומה מיוזיק", שהחתימה אותם על כמה סעיפים שהכעיסו גורמים בתעשיית המוזיקה. על כמה אחוזים מהרווח ייאלצו לוותר, ואיזו משכורת מצפה לזוכה? בלעדי ל-ynet: המציאות שאחרי הריאליטי
"
זאת אומרת, שלא זו בלבד שרוז הוחתמה כבר מראש על חוזה מול הפקת אקס פאקטור - שרק בנאדם שלא מבין דבר בטלוויזיה או בכלכלה כפי שהוכחת לנו מסוגל לחשוב שהיא עד עכשיו עבדה בלי להיות תחת חוזה עבודה כזה או אחר. כך שהיא כבר מראש הוכנסה לתוכנית שהפרס בה הוא חוזה טאלנטים+חוזה הקלטות, שבין היתר מאפשר לה לקבל שכר של 5,000 ש''ח בחודש, לא כולל חלק בהכנסות מהיצירות וההופעות שהיא הפיקה בעבר ותפיק בעתיד.  אז היא קיבלה כסף בעבר והוחתמה בחוזה+השתתפה בתוכנית שלפי הפורמט הקבוע שלה הזוכה מקבל פרסים כספיים בדמות חוזים, לזה קוראים עברה על החוק והתחכמות במלוא מובן המילה. ודרך אגב - על החוזה של ארומה מיוזיק היא הייתה מקבלת גם בלי לנצח את התחרות לגמרי, מה שמוכיח שהייתה כאן בכוונת תחילה מטרה לקבוע עובדות בשטח! אבל מן הסתם שזה מותר לך ולתשקורת הבולשביקית לעבור על החוק, אתם מעל החוק לא? מי אנחנו שנתלונן על דריסת הרגל שלכם?

ודרך אגב - אני נגד תוכניות סוג ז' וזה לא קשור בכלל לפוליטיקה. 'אקספקטור' 'THE VOICE' וכל השטויות האלו הן תוכניות רדודות ומבוימות, ללא תוכן משמעותי ורואים את זה לפי כמות ה'כוכבים' שהן מצליחות להפיק. מתערבים שאתה לא זוכר את הזוכים של העונות הקודמות בכלל.

אני בבחירות הבאות לכנסת לא מתכוון להצביע, אני במקרה הטוב יכנס לקלפי ויכניס פתק ריק בתור אות מחאה, אלא אם כן כמובן יקרה הבלתי יאומן ותהיה מפלגה שאני אכן יכול להאמין למנהיגים שלה והדעות שלה יתאימו לשלי. כי נכון לעכשיו? זה לא משנה גם ככה מה תוצאות הבחירות, השמאל עושה את שלו וזה לא משנה כמה מנדטים מקבלות המפלגות הימניות המזויפות (כל המפלגות שרצות לכנסת שלא מוגדרות כשמאל או מרכז נכון ליום זה הם ימניות מזויפות) - הם בסופו של דבר קבלני הביצוע של השמאל הקיצוני במקום להיות קבלני ביצוע של קהל הציבור אשר בחר בהם. אבל אם מתחשק לך לשנות את מדיניות ההגירה של ישראל, אתה מוזמן לתמוך במפלגות השמאל וליצור לעצמך מצב לגיטימי לעשות את זה, לא כמו עכשיו שאתה ודומיך עושים את זה בכפייה אנטישמית ואנטי דמוקרטית דרך בתי המשפט ודרך התשקורת הבולשביקית שהם לא יותר מסניפים נוספים של מר''צ ושלום עכשיו.
« עריכה אחרונה: ינואר 26, 2014, 17:06:43 על ידי TopTop »

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אבל אתה מדבר פה רק בדעת מיעוט,
הרוב לא כאלה.והם נגד אפלייה לרעה גם כלפי המיעוט.
ולא כל מה שרשום בתקשורת זה נכון,רוז לא הרוויחה כסף לפני שנגמרה התחרות.
ואני אמשיך לתת אמון בכל גוף שמאלני ולהלחם על כל מה שאני מאמין שצריך להיות.
כי זאת האמונה שלי.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא רוצה להאמין בכל מה שאתה מאמין,
בלי נדר,הבעת דעה כן, תמיכה,לא.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אבל אתה מדבר פה רק בדעת מיעוט,
הרוב לא כאלה.והם נגד אפלייה לרעה גם כלפי המיעוט.
ולא כל מה שרשום בתקשורת זה נכון,רוז לא הרוויחה כסף לפני שנגמרה התחרות.
ואני אמשיך לתת אמון בכל גוף שמאלני ולהלחם על כל מה שאני מאמין שצריך להיות.
כי זאת האמונה שלי.
אתה שוב פעם מדרדר לרמת דיון עלובה כאשר אתה זורק מילים באוויר בלי שום דרך לחזק את הטענות שלך, שלא מחזיקות מים. אבל כבר סיכמנו שזה סופו של התומך ברוע ובשפל המדרגה.

זה לא עניין של דעות. זה עניין של עובדות. רוז קיבלה כסף לפני שנגמרה התחרות וזה ידוע קבל עם ועדה. אני נותן לך משימה קטנה - כשאין לך איך לסתור את הטענות שלי אל תחזור על אותם הטענות המטופשות שלך שוב ושוב כי זה לא עומד להפוך אותם לאמת, בסדר? כי זה שאתה חוזר על אותם שקרים אחרי שסתרו אותם מוציא אותך עוד יותר קטן ממה שאתה כבר, וזה משימה לא פשוטה לצאת יותר קטן ממה שאתה כבר כל פעם מחדש. 

כאמור:

מהחוזה מול הפקת "אקס פקטור" הם השתחררו, וכעת בוגרי התוכנית מופקדים בידי חברת "ארומה מיוזיק", שהחתימה אותם על כמה סעיפים שהכעיסו גורמים בתעשיית המוזיקה. על כמה אחוזים מהרווח ייאלצו לוותר, ואיזו משכורת מצפה לזוכה? בלעדי ל-ynet: המציאות שאחרי הריאליטי
"
זאת אומרת, שלא זו בלבד שרוז הוחתמה כבר מראש על חוזה מול הפקת אקס פאקטור - שרק בנאדם שלא מבין דבר בטלוויזיה או בכלכלה כפי שהוכחת לנו מסוגל לחשוב שהיא עד עכשיו עבדה בלי להיות תחת חוזה עבודה כזה או אחר. כך שהיא כבר מראש הוכנסה לתוכנית שהפרס בה הוא חוזה טאלנטים+חוזה הקלטות, שבין היתר מאפשר לה לקבל שכר של 5,000 ש''ח בחודש, לא כולל חלק בהכנסות מהיצירות וההופעות שהיא הפיקה בעבר ותפיק בעתיד.  אז היא קיבלה כסף בעבר והוחתמה בחוזה+השתתפה בתוכנית שלפי הפורמט הקבוע שלה הזוכה מקבל פרסים כספיים בדמות חוזים, לזה קוראים עברה על החוק והתחכמות במלוא מובן המילה. ודרך אגב - על החוזה של ארומה מיוזיק היא הייתה מקבלת גם בלי לנצח את התחרות לגמרי, מה שמוכיח שהייתה כאן בכוונת תחילה מטרה לקבוע עובדות בשטח! אבל מן הסתם שזה מותר לך ולתשקורת הבולשביקית לעבור על החוק, אתם מעל החוק לא? מי אנחנו שנתלונן על דריסת הרגל שלכם?

זה כאמור סיום הציטוט. כך שברור לכל בנאדם נורמלי שרוז אכן קיבלה כסף מהתשקורת הבולשביקית על ההשתתפות שלה בתחרות השירה ואין שום דרך שתוכל להוכיח אחרת. אם כן? תוכיח אדוני! אתה בנאדם צבוע שלא נותן לעובדות לבלבל אותך. אני מחכה לעובדות בקוצר רוח. ודרך אגב - יפה לראות שפתאום התשקורת היא לא מקור טוב עבורך למידע, אבל ממתי התשקורת הבולשביקית מלכלכת על עצמה? עשית כאן פרדוקס שלם, אם התשקורת הבולשביקית מוכנה להודות שיש חוזים, לך תדע כמה זבל אחר היא מסתירה כשזה נוגע לריאלטי נגוע, מגעיל ונודף סירחון.   

הרוב לא כאלו? ממתי אתה, השמלאניים הקיצוניים, שונאי ישראל, הגייס החמישי והתומכים הנלהבים של האויב הערבי הם רוב העם?! אתם כבר לא רוב העם והמהפך של שנת 77 הוא הוכחה מובהקת לכך שמנסים רק להרחיק אותכם, לצערי דרסתם רגל עמוק במוסדות המדינה אבל בעזרת השם גם משם תסולקו. הימניים, המזרחיים, ניצולי השואה ובני ניצולי השואה, הרוסים, וכל אלו שמבינים שמדינת ישראל שייכת לעם ישראל על פי תורת ישראל - אלו רוב העם. אתה יודע את זה היטב וזאת הסיבה שהמוצא היחיד שלך הוא בית המשפט והתשקורת הבולשביקית, כי רוב בעם? אתם כבר לא תקבלו בזמן הקרוב בלי נדר.

תמשיך לעשות מה שאתה רוצה ותתמוך במי שבא לך- חוץ מלהיות שקרן ודמגוג. כרגע אתה סתם צבוע. אתה תומך בעברה על חוקים כשזה נוגע לזרים ולתשקורת? אז תשמור על הדעה הרדיקאלית והאחידה שלך כפי שעשית בתחילת האשכול ואל תבלבל את השכל ותשנה בכל רגע את התיאוריות שלך לאידיוטיות יותר מהקודמות. בהתחלה טחנת לי בשכל שמותר לה 'להוציא רישיון' כי היא השקיעה ואז הסברתי לך שבכדי להפוך את העניין החוקי קודם כל מוציאים את הרישיון ורק אחרי זה נוהגים על כלי הרכב, את הבועה הזאת כבר פוצצתי לך כאשר הסברתי לך שאני לא יכול להחליט שאני לומד נהיגה על איזה כלי רכב שאני רוצה על דעת עצמי בלי מורה. אחרי זה חשפת את הפרצוף המגעיל שלך בכך שאיימת עלי במלחמת אחים!! הסברתי לך היטב שאתה וכל דומיך הצבועים הם הכי גזעניים שיש, ולקינוח הבאתי לך בתור אתגר לשנות את מדיניות ההגירה של ישראל בצורה הלגיטימית לרוץ לכנסת ודרכה לבצע חקיקה מתאימה, לא דרך הדלת האחורית והחלון שהם כאמור בתי המשפט והתשקורת הבולשביקית (או במילים אחרות סניפי שלום עכשיו).

אז הסיכום ביניים לעימות השני ביני לבינך. בדיון הקודם יצאת דמגוג, צבוע, מרושע, תומך ברוצחים ואגואיסט. בדיון הזה יצאת שקרן, חסר חוט שידרה ודעה אחידה, מאיים במלחמות.

לסיכום, אני כל פעם מפוצץ את התיאוריות המוזרות שפיתחת לעצמך ישירות בפנים - ואז אתה חוזר על אותן הטענות הילדותיות שלך בדיוק והכל חוזר חלילה. אז לפעם הבאה - סייג לחוכמה שתיקה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה לא אומר עובדות,אתה אומר דעות.
ואני מאמין בלהלחם בכל מה שמפריע לי.
זאת טעות להאמין לכל מה שאומרים בתקשורת מבלי לבדוק.
ואני בטוח שההחלטה של שר פנים בנושא היא נכונה.
ורוז לפני גמר התוכנית לא קיבלה כסף על השירה.אני מאמין
ואני מאמין שרוב תושבי מדינת ישראל מבחינה פוליטית נוטים לשמאל.
ורק בגלל זה המפלגות הנבחרות לכנסת ישראל נוטות לשמאל.
זכותי המלאה להביע את האמונה שלי, לא נוח לך ? אל תאמין.
אני גם לא מאמין לאמונה שלך.לכל האמונה שלך אני לא מאמין.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא נותן לך זכות להעליב אותי באופן אישי,
כמו שאני לא אומר עליך שאתה רשע, אני לא נותן לך זכות לומר עלי שאני רשע,
אני מזהיר אותך, בפעם הבא שאתה תעליב אותי באופן ציבורי, אני אתלונן על זה במשטרה השמאלנית, מצידי שהיא תפקח על הפורום הזה מידי פעם לא אכפת לי,במשטרה אמרו לי שיש לי זכות להגיש תלונה אם פוגעים בי באינטרנט,ואני בעד הזכות הזאת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז תתחיל להרגע לפני שאני מצלם את זה ושולח בפקס למשטרת ישראל השמלאנית.שאני אוהב.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אז תתחיל להרגע לפני שאני מצלם את זה ושולח בפקס למשטרת ישראל השמלאנית.שאני אוהב.
אני הייתי רוצה שתצלם את התגובה של המשטרה ותעלה לכאן.

זה יהיה מאד מעניין  :old_azn:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אין לך זכות להעליב אותי באופן אישי במקום ציבורי ולטעון שאני רשע גם אם זה אמת, אף אדם שופט בבית משפט לא יצדיק הזה,אז אל תרגיז אותי.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הם אמרו לי את זה בטלפון.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם אתה רוצה להביע דעה, אז בלי ירידה לפסים אישים.כי בשבילי זה נקמה ולא דבר שטוב לי.
תלמד התנהגות מבנצי גופשטיין שאפילו בדיון בתקשורת הוא לא אומר לאדם באופן אישי שהוא רשע.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתה לא אומר עובדות,אתה אומר דעות.
ואני מאמין בלהלחם בכל מה שמפריע לי.
זאת טעות להאמין לכל מה שאומרים בתקשורת מבלי לבדוק.
ואני בטוח שההחלטה של שר פנים בנושא היא נכונה.
ורוז לפני גמר התוכנית לא קיבלה כסף על השירה.אני מאמין
ואני מאמין שרוב תושבי מדינת ישראל מבחינה פוליטית נוטים לשמאל.
ורק בגלל זה המפלגות הנבחרות לכנסת ישראל נוטות לשמאל.
זכותי המלאה להביע את האמונה שלי, לא נוח לך ? אל תאמין.
אני גם לא מאמין לאמונה שלך.לכל האמונה שלך אני לא מאמין.
אוי החרפה.. החרפה שנוטפת מההודעות חסרות הבסיס והשחר שלך.

אני כן אומר עובדות, הדעות שלי מגובות בעובדות לא כמו הדעות הילדותיות שלך שאין אף עובדה בעולם שתצדיק אותם. כי אתה חיי ביקום מקביל אז לך תחפש לעצמך הוכחות לטענות שלך בכוכב יופיטר.

בדקתי בעשר מקורות שונים, אל תדאג - אני לא לוקח כל מקור מידע מהתשקורת הבולשביקית כמובן מאליו כמוך. ושוב פעם אדוני - אל תבלבל לי את השכל בלי שאתה מביא לי עובדות כנגד מה שאתה אומר. כבר הסברתי לך מה זה אומר לו רוז לא קיבלה משכורת, לא היו מחתימים אותה על חוזה ולא היו מכניסים אותה לתחרות שסופה היא קבלת חוזה שבו מקבלים אפילו עוד יותר משכורת ותפסיק להיות שקרן וצבוע כי זה לא בריא. אתה שקרן מתועב. רוז קיבלה משכורת לפני, אחרי ותוך כדי, אם עובדות לא מתווכחים, ואם אתה רוצה להוכיח אחרת? אז דבר ראשון לא תוכל ודבר שני לפחות תגבה את זה ואל תחזור בפעם הרביעית על אותה הטענה אחרי שסתרתי לך אותה פעם אחר פעם. ואת כל זה יודע כל ילד וגם השרץ ממר''צ.

אתם הכרחתם שר פנים בישראל להתנהג בצורה לא הגיונית וההחלטה שלו אינה צודקת ואינה חוקית.

רוב תושבי ישראל מבחינה פוליטית נוטים לשמאל? כן בטח, זאת הסיבה שהשמאל הישראלי למעט מפלגת 'אין עתיד' נמצאת באופוזיציה וחיה על פורבוקציות. הציבור לא נוטה לשמאל מ-77 וכמובן הסכמי אוסלו היו הקש ששבר את גב עם ישראל, בעזרת השם הציבור יבין לאט לאט שהימין המזויף יותר גרוע מהשמאל וגם את הימין המזויף נשלח למקומו המתאים. אם העמדות של רוב תושבי ישראל מבחינה פוליטית הן בשמאל אז לא הייתם צריכים לבצע את הפעולות האנטישמיות שלכם דרך החצר האחורית של מדינת ישראל קרי התשקורת הבולשביקית ובתי המשפט שהם בתי משפט ראווה. 

לא מעניין אותי האמונה בשקל וחצי שלך :laugh:, אתה לא תשקר לציבור שלם של קוראים בפורום ובאתר הזה! לא באשכול ובמשמרת שלי. האמונה הראדיקלית שלך לא מעניינת אף אחד, אתה שקרן שעושה זאת במצח נחושה. אבל אל תדאג אתה תחטוף ממני על כל שקר ושקר שלך בכך שאני אגרום לדעות ולטענות שלך להיראות מגוחכות פעם אחרי פעם. ואין לי בעיה לפוצץ את השקרים שלך כמו חצ'קון כל עוד את נהנה מהעניין  O0 

תקשיב לי ותקשיב לי טוב. אם אתה חושב שאתה מפחיד אותי בתלונות הסרק שלך למשטרה אז אני מחכה! בו נראה אותך מתלונן. אתה מסיט כנגדי ומאיים עלי במלחמת אחים? זה אוטומטית שולל ממך את הזכות להתלונן עלי! אתה אשכרה ניסית להסיט כנגדי ולגרום בפגיעה פיזית שלי. אם אתה שוב פעם תאיים עלי ועל חברי הפורום הזה שהם שומרים חוק במלחמת אחים אתה תטופל בגורמים משפטיים אשר כל החובות המשפטיות יכולו עליך.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה יכול לרשום שאתה לא מאמין במה שאני מאמין,כמו שאני עושה.
אבל לא להגזים,ולא לרשום עליי שאני רשע גם אם זה נכון.
כי זה רק עלול להביא ריב מאשר תועלת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אוי החרפה.. החרפה שנוטפת מההודעות חסרות הבסיס והשחר שלך.

אני כן אומר עובדות, הדעות שלי מגובות בעובדות לא כמו הדעות הילדותיות שלך שאין אף עובדה בעולם שתצדיק אותם. כי אתה חיי ביקום מקביל אז לך תחפש לעצמך הוכחות לטענות שלך בכוכב יופיטר.

בדקתי בעשר מקורות שונים, אל תדאג - אני לא לוקח כל מקור מידע מהתשקורת הבולשביקית כמובן מאליו כמוך. ושוב פעם אדוני - אל תבלבל לי את השכל בלי שאתה מביא לי עובדות כנגד מה שאתה אומר. כבר הסברתי לך מה זה אומר לו רוז לא קיבלה משכורת, לא היו מחתימים אותה על חוזה ולא היו מכניסים אותה לתחרות שסופה היא קבלת חוזה שבו מקבלים אפילו עוד יותר משכורת ותפסיק להיות שקרן וצבוע כי זה לא בריא. אתה שקרן מתועב. רוז קיבלה משכורת לפני, אחרי ותוך כדי, אם עובדות לא מתווכחים, ואם אתה רוצה להוכיח אחרת? אז דבר ראשון לא תוכל ודבר שני לפחות תגבה את זה ואל תחזור בפעם הרביעית על אותה הטענה אחרי שסתרתי לך אותה פעם אחר פעם. ואת כל זה יודע כל ילד וגם השרץ ממר''צ.

אתם הכרחתם שר פנים בישראל וההחלטה שלו אינה צודקת ואינה חוקית.

רוב תושבי ישראל מבחינה פוליטית נוטים לשמאל? כן בטח, זאת הסיבה שהשמאל הישראלי למעט מפלגת 'אין עתיד' נמצאת באופוזיציה וחיה על פורבוקציות. הציבור לא נוטה לשמאל מ-77 וכמובן הסכמי אוסלו היו הקש ששבר את גב עם ישראל, בעזרת השם הציבור יבין לאט לאט שהימין המזויף יותר גרוע מהשמאל וגם את הימין המזויף נשלח למקומו המתאים. אם העמדות של רוב תושבי ישראל מבחינה פוליטית הן בשמאל אז לא הייתם צריכים לבצע את הפעולות האנטישמיות שלכם דרך החצר האחורית של מדינת ישראל קרי התשקורת הבולשביקית ובתי המשפט שהם בתי משפט ראווה. 

לא מעניין אותי האמונה בשקל וחצי שלך :laugh:, אתה לא תשקר לציבור שלם של קוראים בפורום ובאתר הזה! לא באשכול ובמשמרת שלי. האמונה הראדיקלית שלך לא מעניינת אף אחד, אתה שקרן שעושה זאת במצח נחושה. אבל אל תדאג אתה תחטוף ממני על כל שקר ושקר שלך בכך שאני אגרום לדעות ולטענות שלך להיראות מגוחכות פעם אחרי פעם. ואין לי בעיה לפוצץ את השקרים שלך כמו חצ'קון כל עוד את נהנה מהעניין  O0 

תקשיב לי ותקשיב לי טוב. אם אתה חושב שאתה מפחיד אותי בתלונות הסרק שלך למשטרה אז אני מחכה! בו נראה אותך מתלונן. אתה מסיט כנגדי ומאיים עלי במלחמת אחים? זה אוטומטית שולל ממך את הזכות להתלונן עלי! אתה אשכרה ניסית להסיט כנגדי ולגרום בפגיעה פיזית שלי. אם אתה שוב פעם תאיים עלי ועל חברי הפורום הזה שהם שומרים חוק במלחמת אחים אתה תטופל בגורמים משפטיים אשר כל החובות המשפטיות יכולו עליך.
ולי זה מפריע להאמין בכל מה שאתה מאמין כי לי זה מפריע.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה אומר רק דעות לא עובדות.
אני מאמין שאני אומר אמת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ואני מאמין שרוז לא הרוויחה כסף לפני גמר התוכנית,זה שאתה מאמין בצורה הזאת, אני לא מאמין בזה כמוך.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שר הפנים פעל כחוק לפי הסמכות שלו,וזאת הייתה המלצה שאני מאמין שהוא הסכים לקבל אותה. אתה רק מאמין שזה שקר, אבל אני מאמין שזה לא שקר.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתה אומר רק דעות לא עובדות.
אני מאמין שאני אומר אמת.
הדעות שלי מבוססות על עובדות ועל תוכן. לא כמו שלך אשר נזרקות לאוויר בלי שום גיבוי.

בכל אופן הדיון הזה לא יגמר בחיים, הוכחתי את הנקודות שלי ומשתמשי הפורום יחליטו למי הם מאמינים. מי דיבר לעניין ומי לא דיבר לעניין. מי רק דיבר באוויר בלי לחזק את העמדות שלו בעובדות ומי לא.

אמונה של בנאדם היא נחמדה מאוד, אבל כל עוד יש עובדות שסותרות אותה היא לא שווה דבר.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יש לי זכות מלאה להלחם במה שאני מאמין ,וכמה שצריך.
אני מאמין שרוב הציבור נוטה לשמאל,אין לך זכות לקבוע שזה שקר אם אתה בודק את זה רק מאנשים מסויימים ומרוב תושבי מדינת ישראל.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הדעות שלי מבוססות על עובדות ועל תוכן. לא כמו שלך אשר נזרקות לאוויר בלי שום גיבוי.

בכל אופן הדיון הזה לא יגמר בחיים, הוכחתי את הנקודות שלי ומשתמשי הפורום יחליטו למי הם מאמינים. מי דיבר לעניין ומי לא דיבר לעניין. מי רק דיבר באוויר בלי לחזק את העמדות שלו בעובדות ומי לא.

אמונה של בנאדם היא נחמדה מאוד, אבל כל עוד יש עובדות שסותרות אותה היא לא שווה דבר.
הדעות שלך מבוססות רק על דעה, מבלי לבדוק את הדברים כראוי, ואני לא מאמין לדעה הזאת.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יש לי זכות מלאה להלחם במה שאני מאמין ,וכמה שצריך.
אני מאמין שרוב הציבור נוטה לשמאל,אין לך זכות לקבוע שזה שקר אם אתה בודק את זה רק מאנשים מסויימים ומרוב תושבי מדינת ישראל.
גם לי, אתה יודע את זה?
ושוב פעם - זה שאתה מאמין במשהו זה לא אומר שהוא נכון. עובדה היא שהשמאל באופוזיציה כפי שהסברתי לך כבר קודם.

אבל אתה חביבי הולך עם הראש שלך בקיר ומתעקש. אני בטוח שלו הייתה באמת כנה הייתה מסוגל להבין כמה דברים, חבל מאוד שאתה לא כנה ואתה רק יודע לאיים עלי כאילו אתה חושב שזה מרשים אותי. מאיים עלי בתלונות בו בזמן שאתה מאיים עלי במלחמות אחים ומנסה להסיט כנגדי בצורה שבאמת עשויה לפגוע בי ובמשתמשים בפורום הזה חס וחלילה!

הדעות שלי לא מבוססות על דעות אלא גובו במידע אשר פורסם בפורום וברשת. הדעות שלך מבוססות על כלום ושום דבר בתוספת של עוד כלום ועוד שום דבר.

עכשיו אתה ממש מספים את האשכול הזה וחבל שאתה ממשיך למחזר את הטענות המיותרות שלך.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
גם זה שאתה מאמין במשהו זה לא מחייב שזה נכון.
אני מאמין שבמצב של מחלוקת לכל צד מגיע הגנה, אבל במקרה הזה אתה התחלת ראשון לעבור על החוק בכך שאתה אומר שאני אדם רשע במקום ציבורי גם אם זה אמת.אז אתה צריך להיות מודאג מזה מבחינת הצדק,לא אני.
ובקשר למלחמת אחים,זה רק אם אין ברירה אחרת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ואני מאמין שרוב תושבי מדינת ישראל נוטים לשמאל, והתקשורת לא אומרת בזה הכל.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רוב חברי הכנסת זה לא רוב תושבי מדינת ישראל.
אני מאמין שיש לא מעט מתושבי מדינת ישראל שנמנעו מלהצביע.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
וזה אמת, כל עוד אין ברירה אחרת אז זה עלול לגרום למלחמת אחים.