כתב נושא: כצפוי: שר הפנים גדעון סער העניק אשרת עבודה לפיליפינית שזכתה ב"אקס פאקטור"  (נקרא 26797 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
זה בסדר. אנחנו יודעים ששמאלנים וערב רב אוהבים "דבר אחר".
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
טופ טופ, מגיע לרוז על ההשקעה שלה לקבל רשיון לשירה,במדינת ישראל, אפילו שהיא לא יהודיה.
זאת כבר הדעה המטופשת שלך, רוז קיבלה היתר ספציפי והתקשורת הבולשביקית בעידוד של שרצים כמוך דרסה את החוק כאשר התקשורת אפשרה לה לעסוק בתחום אחר לחלוטין. זאת הדעה שלך והיא לא מעניינת אותי, כל עוד אתה לא מנסה לשקר ולהציג עובדות לא נכונות כמו קודם. זה שאתה מאמין שהשמאל והתקשורת היא מעל החוק זה כבר הבעיה הקשה שלך ולא שלי.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כי אני מאמין שמגיע לה על ההשקעה הזאת.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כי אני מאמין שמגיע לה על ההשקעה הזאת.
ואני לא. מוזר לראות איך אתה מדבר בלי סוף על שלטון החוק ובסופו של דבר אתה הוא הדורס הכי גדול שלו.

אם אתה רוצה לשנות את מדיניות ההגירה של ישראל וחושב שלכל עובד זר מותר לעסוק בכל תחום שהוא רק רוצה בלי היתרים, אתה ודומיך מוזמנים לרוץ לכנסת ולבצע חקיקה מתאימה. לא כמו עכשיו שאתם מנסים לדחוף לנו את כל המסתננים והמהגרים בתוך הגרון שלנו בכוח מבלי שיש לכם בכלל היתר או מנדט מהציבור או מהעם.

אתה מעוניין לחשוב מה שאתה רוצה אבל כרגע זה חתירה אנטי דמוקרטית תחת החוק ויותר חשוב מזה - אנטי החוק היהודי. אתה ודומיך מנסים לכפות על העם את האידאולוגיה הקיצונית והמסוכנת שלכם בכוח, אם לא דרך החלון אז דרך הארובה. דרך התקשורת ודרך בתי המשפט, כי שניהם תחת השליטה המלאה שלכם ושם אתם יכולים להשתמש בארס הבזוי והאנטישמי שלכם.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מאמין שגם אם האדם לא יהודי מותר לו במדינת ישראל על ההשקעה לקבל תמורה נכונה.
אני מסכים עם ההחלטה הזאת.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מאמין שגם אם האדם לא יהודי מותר לו במדינת ישראל על ההשקעה לקבל תמורה נכונה.
אני מסכים עם ההחלטה הזאת.
מותר לו מה? לעבור על החוקים ולעשות מה שמתחשק לו כל עוד לתשקורת הבולשביקית יש רצון כזה?

אני לא. מוזר לראות איך אתה מדבר בלי סוף על שלטון החוק ובסופו של דבר אתה הוא הדורס הכי גדול שלו.

אם אתה רוצה לשנות את מדיניות ההגירה של ישראל וחושב שלכל עובד זר מותר לעסוק בכל תחום שהוא רק רוצה בלי היתרים, אתה ודומיך מוזמנים לרוץ לכנסת ולבצע חקיקה מתאימה. לא כמו עכשיו שאתם מנסים לדחוף לנו את כל המסתננים והמהגרים בתוך הגרון שלנו בכוח מבלי שיש לכם בכלל היתר או מנדט מהציבור או מהעם.

אתה מעוניין לחשוב מה שאתה רוצה אבל כרגע זה חתירה אנטי דמוקרטית תחת החוק ויותר חשוב מזה - אנטי החוק היהודי. אתה ודומיך מנסים לכפות על העם את האידאולוגיה הקיצונית והמסוכנת שלכם בכוח, אם לא דרך החלון אז דרך הארובה. דרך התקשורת ודרך בתי המשפט, כי שניהם תחת השליטה המלאה שלכם ושם אתם יכולים להשתמש בארס הבזוי והאנטישמי שלכם.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מאמין שהצדק הנכון הוא מעל החוק, ובשבילי הצדק הנכון זה שגם אם אדם לא יהודי במדינת ישראל משקיע, אז הוא מקבל על זה תמורה.
אז אני מסכים עם ההחלטה הזאת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
וגם לפי החוק, במקרים מסויימים מותר לשר הפנים לתת הקלות.כי זה חלק מהתפקיד שלו.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
וגם לפי החוק, במקרים מסויימים מותר לשר הפנים לתת הקלות.כי זה חלק מהתפקיד שלו.
תפקידו של שר בישראל זה לא להיאנס על ידי מיעוט שנוא מהעם ולהיות קבלן ביצוע של המיעוט הזה.  אלא לעשות את מה שהבוחרים שלו, שהצביעו עבורו רוצים שהוא יעשה. לצערי הבוחרים שלו לא מבינים שהמפלגה שלו אומרת דבר אחד ובפועל מבצעת דבר אחר לחלוטין.

תודה רבה שאתה מודה שרוז אכן עברה על החוק בעידוד התשקורת הבולשביקית ושאתה ודומיך פורעי חוק. הצדק הנכון? לכל אחד יש את הצדק הנכון שלו, לכן הצדק הנכון שלך לא מעניין אותי במיוחד.

השאלה בפוליטיקה היא מה הרוב חושב - והרוב רוצה את כל הזרים כמה שיותר החוצה וכמה שפחות בעמדות מפתח. זאת הסיבה שרוב הציבור לא רוצה את המסתננים מתחת לתחת שלו, כי אין בהם שום תועלת והם פושעים, ובאשר ל'סתם' עובדים זרים שהגיעו באישור - אותם מחזיקים כי הם מוכנים לעבוד בעבודות עלובות, ותו לא. אולי זה כואב לך ולזה לא מתאים לך לשמוע את זה, אבל זאת האמת - תאהב את זה או לא, זאת עובדה.

זאת הסיבה שאתה ודומיך, עלובי הנפש יכולים לדחוף את האידאולוגיה הקיצונית והאנטישמית שלכם אך ורק דרך בתי המשפט ודרך לחץ בתשקורת הבולשביקית, שניהם בבעלות האישית שלכם בלבד, לא תוכלו לעשות זאת דרך שום גורם שפוי אחר, כי אתם מיעוט שנוא.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
המטרה של הצדק הנכון זה לדאוג גם למיעוט.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
המטרה של הצדק הנכון זה לדאוג גם למיעוט.
הצדק הנכון? הצדק הנכון הוא קודם כל שבוחרי הציבור ישרתו את הציבור שבחר אותם ולא שרצים ובוגדים כמוך. אין שום דבר צודק בניסיון לחסל את מדינת ישראל ולהפוך אותה למדינת כלל אזרחיה או למדינה מוסלמית ולגרום בכך לאסון חס וחלילה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ואני מאמין שרוז לא עברה על החוק וגם לא שר הפנים, כי החוק נותן סמכות לשר הפנים בשעת הצורך לתת הקלות באם הוא מאמין שזה נכון.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הצדק הנכון? הצדק הנכון הוא קודם כל שבוחרי הציבור ישרתו את הציבור שבחר אותם ולא שרצים ובוגדים כמוך. אין שום דבר צודק בניסיון לחסל את מדינת ישראל ולהפוך אותה למדינת כלל אזרחיה או למדינה מוסלמית ולגרום בכך לאסון חס וחלילה.
הצדק הנכון זה למנוע אפליה לרעה,ולא משנה באיזה אדם מדובר.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ואני מאמין שרוז לא עברה על החוק וגם לא שר הפנים, כי החוק נותן סמכות לשר הפנים בשעת הצורך לתת הקלות באם הוא מאמין שזה נכון.
רוז עברה על החוק וזאת עובדה. היא קיבלה היתר ספציפי לעבודות מסוימות והיא עברה על ההיתר הזה כאשר היא והתשקורת הבולשביקית נתנו לה כביכול היתר לעסוק בתוכניות ריאלטי. כבר הוכחתי לך את זה וסתמתי את הפה שלך בהוכחות שלי בהודעות הקודמות.

דעת המיעוט שלך לא משנה לאף אחד, הצדק הנכון אומר שהמיעוט לא יכול לכפות על הרוב את כל הרשעות שלו ולהכריח אותו לבצע פעולות רבות שמטרתם הסופית היא לחסל את המדינה חס וחלילה. אם אתה רוצה לשנות את מדיניות ההגירה של ישראל וחושב שלכל עובד זר מותר לעסוק בכל תחום שהוא רק רוצה בלי היתרים, אתה ודומיך מוזמנים לרוץ לכנסת ולבצע חקיקה מתאימה. לא כמו עכשיו שאתם מנסים לדחוף לנו את כל המסתננים והמהגרים בתוך הגרון שלנו בכוח מבלי שיש לכם בכלל היתר או מנדט מהציבור או מהעם.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
היא לא עברה על החוק, שר הפנים נתן לה רשיון גם לזה.והחוק נותן לשר הפנים זכות לתת הקלות בכל מה שהוא מאמין שזה נכון.
הצדק הנכון אומר שמי שמשקיע מגיע לו תמורה במדינת ישראל גם אם הוא לא יהודי.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בשבילי ללכת לפי ההלכה כאשר מדינת ישראל היא לא מדינת הלכה זה לא צדק אלא פתח למלחמת אחים.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
היא לא עברה על החוק, שר הפנים נתן לה רשיון גם לזה.והחוק נותן לשר הפנים זכות לתת הקלות בכל מה שהוא מאמין שזה נכון.
הצדק הנכון אומר שמי שמשקיע מגיע לו תמורה במדינת ישראל גם אם הוא לא יהודי.
היא כן - מה קדם למה? ההיתר של רוז או השתתפות שלה בריאלטי ובמקצוע שאסור לה לעסוק בו? שכחת שאני לא יכול להחליט על דעת עצמי לעשות מה שמתחשק לי ולנהוג על רכב בלי רישיון מתאים? ושכחת שהסברתי לך שאף אחד לא הסמיך את התשקורת הבולשביקית לתת לרוז היתרים לשום דבר? זיכרון קצר  :P לא נורא תעבוד על זה O0

את הדעה הבזויה שלך אין לי כוח לסתור עשר פעם, כבר הסברתי לך שזה לא משנה מה אתה חושב אלא מה הרוב חושב, שכחת שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית שהמנהיגים בה אמורים לקבוע את סדר היום?! איך בתור איש שלטון החוק שכחת את זה?! אוי אוי אוי אוי אוי לך.

קדימה 'לא בימין הקיצוני' נראה אותך מנהיג מלחמת אחים! אתה מוזמן לפגוע בי בתור התחלה - בו נראה אותך ואת המלחמת אחים שלך, אני משקשק מפחד :P :P

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הצדק הנכון זה למנוע אפליה לרעה,ברגע שאתה הולך רק לפי הרוב אז אתה עלול להפלות לרעה וזה לא צדק נכון.

ותיקון הודעה
בשבילי ללכת לפי ההלכה כאשר מדינת ישראל היא לא מדינת הלכה זה לא צדק וזה עלול לגרום למלחמת אחים.

אני מאמין שאם תהיה פה מלחמת אחים ,כל צד יפסיד.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הצדק הנכון זה למנוע אפליה לרעה,ברגע שאתה הולך רק לפי הרוב אז אתה עלול להפלות לרעה וזה לא צדק נכון.

ותיקון הודעה
בשבילי ללכת לפי ההלכה כאשר מדינת ישראל היא לא מדינת הלכה זה לא צדק וזה עלול לגרום למלחמת אחים.

אני מאמין שאם תהיה פה מלחמת אחים ,כל צד יפסיד.
מדינת ישראל לא צריכה להיות מדינת הלכה בשביל למנוע ייבוא של זרים ועברה על חוקים שהיא עצמה מייצרת. בשבילי לפעול על פי תחושות המיעוט השנוא בלבד בלי שום קשר לתוצאות הבחירות ובלי שום קשר לדרישות הציבור ולא חלק בזוי ממנו זה מגוחך.

ואני כבר מחכה למחלמת אחים שאתה פותח, נראה כמה משתפים איתך פעולה :laugh: אתה מוזמן לגבות אותי בתור הקורבן הראשון שלך  O0

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם תפתח מלחמת אחים זה רק בצורה מאורגנת.
לא רק כי אני רוצה.
כל עוד מדינת ישראל דואגת גם למי שלא יהודי,אז אני לא מודאג.
וכן, אני לא מאמין כמו שאתה ממאין,.
אני מאמין שהצדק הנכון זה למנוע אפלייה לרעה, וברגע שחושבים רק על הרוב אז עלולים ליצור אפליה לרעה.
אותך אולי חינכו בצורה אחרת.
אבל זאת האמונה שלי והיא אחרת משלך , וזה מה שיש, כל צד באמונה אחרת.
אני לא באתי לפה לרידב,אלא כדי לנהל דיון ואני מאמין שדיון נכון זה להגיד את האמת גם היא לא נעימה.
אם אני משקר את עצמי ורושם לך שאתה צודק, אז אני מרגיש שאני משקר רק את עצמי, כי אני מאמין בצורה אחרת.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
היא כן - מה קדם למה? ההיתר של רוז או השתתפות שלה בריאלטי ובמקצוע שאסור לה לעסוק בו? שכחת שאני לא יכול להחליט על דעת עצמי לעשות מה שמתחשק לי ולנהוג על רכב בלי רישיון מתאים? ושכחת שהסברתי לך שאף אחד לא הסמיך את התשקורת הבולשביקית לתת לרוז היתרים לשום דבר? זיכרון קצר  :P לא נורא תעבוד על זה O0

את הדעה הבזויה שלך אין לי כוח לסתור עשר פעם, כבר הסברתי לך שזה לא משנה מה אתה חושב אלא מה הרוב חושב, שכחת שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית שהמנהיגים בה אמורים לקבוע את סדר היום?! איך בתור איש שלטון החוק שכחת את זה?! אוי אוי אוי אוי אוי לך.

קדימה 'לא בימין הקיצוני' נראה אותך מנהיג מלחמת אחים! אתה מוזמן לפגוע בי בתור התחלה - בו נראה אותך ואת המלחמת אחים שלך, אני משקשק מפחד :P :P
היא לא עברה על החוק, קודם מותר היה לה לשיר גם בציבור אם לא מרווחים מזה כסף, וזה מה שהיא עשתה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מאמין שזה מה שהיא עשתה.
ולכן אני מאמין שלא גרשו אותה ולדעתי גם בצדק ממדינת ישראל.

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם תפתח מלחמת אחים זה רק בצורה מאורגנת.
לא רק כי אני רוצה.
כל עוד מדינת ישראל דואגת גם למי שלא יהודי,אז אני לא מודאג.
וכן, אני לא מאמין כמו שאתה ממאין,.
אני מאמין שהצדק הנכון זה למנוע אפלייה לרעה, וברגע שחושבים רק על הרוב אז עלולים ליצור אפליה לרעה.
אותך אולי חינכו בצורה אחרת.
אבל זאת האמונה שלי והיא אחרת משלך , וזה מה שיש, כל צד באמונה אחרת.
אני לא באתי לפה לרידב,אלא כדי לנהל דיון ואני מאמין שדיון נכון זה להגיד את האמת גם היא לא נעימה.
אם אני משקר את עצמי ורושם לך שאתה צודק, אז אני מרגיש שאני משקר רק את עצמי, כי אני מאמין בצורה אחרת.
אל תבלבל את השכל. מלחמת אחים לא תפרוץ בגלל כמה זרים והאיומים שלך על זה (או הרמזים) ממש מגוחכים בעייני.

אנשים צדקנים כמוך הם האחרונים שאכפת להם מהזרים באמת, אתם רק משתמשים בהם בתור קלף פוליטי - אבל ביום יום אתם נגדם יותר מכולם ואתם לא מוכנים לקבל אותם לגור לצידכם בדיוק כמו שפרסמו כאן פעם אחר פעם את העניין הזה. זאת הסיבה שאתה ודומיך צבועים. להלן השקר שמתפוצץ בפנים, וזאת לא דוגמה יחידה:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,40453.0.html

אתה כל שניה משנה את התיאוריה שלך ואין לך מושג כמה אני שמח כל שניה לפוצץ לך את התיאוריה ההזויה האחרת שאתה יוצר לעצמך ומפתח בראש בכדי להצדיק עברות על החוק ישירות בפנים שלך.

אם היא אישית לא עברה על החוק, והיא כן. אף אחד לא משתתף בתוכניות בטלוויזיה בלי חוזה ובלי להרוויח כסף על כך, איפה אתה חיי? ממתי מישהו עושה היום משהו בחינם? ריאלטי זה הדבר הכי מבוים בעולם למקרה שאתה לא יודע והכי מאורגן מראש - משמע היא עסקה בתחום הזה והרוויחה עליו. כשהיא הייתה חלק מהפקת התוכנית, לא הביאו לה משכורת? אין מצב כי כל אחד אחר כן קיבל, זה לא חוקי הוציאו לה חשבונית בתור מנקה? גם זה לא חוקי, אז מה בדיוק עשו? אמרו לה 'שמעי את רק שרה - אנחנו נצלם מהצד ונעשה כסף על זה ואת יכולה ללכת לעזאזל. בסדר? מסכימה?'

מה שונה בין הופעה וקבלת כסף ישיר, לבין הופעה בטלוויזיה וקבלה של כסף בתור זמר שהוא טאלנט לכל דבר ועניין? זה אותו דבר. אתה חושב שאת הריאלטי מצלמים בחדרי חדרים? זה לא רק 'הופעה באולפן' וגמרנו. זה הופעה תחת צילום ואם הכסף לא מגיע ישירות לכיס שלה מהצופים, תהיה בטוח שהוא כן מגיע ישירות מההפקה - יהיה נמוך ככל שיהיה.

אז חאלס לשחק אותה תמים ולהתחכם, היא הרוויחה כסף והתקשורת ניצלה אותה בישביל לעשות רייטינג שמטרתו הסופית היא כסף. אתה כבר רשמת קודם שאין לך בעיה לדרוס את החוק כל עוד זה משרת אותך, זאת פריבילגיה שרק לך יש ולא מותרת לימניים כמובן. אז אתה חייב להבין שהתשקורת הבולשביקית כן הפרה את החוק בכך שעשתה כסף מהשימוש שהיא עשתה ברוז, והיא העסיקה אותה בתחום שאסור לה לעסוק בה בלי אישור. ולכן התיאוריה שלך על זה שמדובר בעניין חוקי, מקומה בפח הזבל של תיאוריות חסרות השחר. מה לעשות - כאשר אתה מנסה להצדיק דברים מטופשים, אתה מדרדר את עצמך לטיעונים מגוחכים יותר ויותר.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא מאמין במלחמות אלא רק אם זה לצורך הגנה.
הסיבה שבינתים לדעתי אין מלחמות זה כי המתיחות בין מי שמתירני לבין מי ששמרן היא עדיין נמוכה.
ואין לי התנגדות שיהיה לי חבר לא יהודי, זה לא חניפות בשבילי.
רוז במקרה הזה פעלה לפי החוק,גם קודם היה מותר לה לעבוד בשירה מבלי להרוויח על זה כסף, ואני מאמין שקודם היא לא קיבלה על זה כסף,ומותר להרוויח ממנה כסף עם זאת המטרה של התוכנית.והתקשורת.
ואני בעד תוכניות כאלה, ואני אשמח אם גם בתוכניות הבאות שינצח אדם לא יהודי שהא יקבל על זה זכויות.
כי אני מאמין ההפך ממך כי זאת האמונה שלי.
ואני מקווה שגם בבחירות הבאות המפלגות שמגדירות את עצמן רק ימניות,כמו עוצמה לישראל לא יעברו את אחוז החסימה.ולא יתקבלו לכנסת.
כי אני באופן אישי בלי נדר לא מצביע למפלגות כאלה.כי זאת לא האמונה שלי.