כתב נושא: הצצה נדירה לדפי הפייסבוק של הפולשים מאפריקה-ההתבוללות חוגגת  (נקרא 16515 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנות ישראל פשוט מתבוללות עם האורקים הכושים,התמונות מהפייסבוק שלהם נחשפו,וזה רק חלק קטן.

הערב רב ידע בדיוק למה כדי לו להכניס לכם זרים.

בכתבה התמונות שלהם עם בנות ישראל וקישור לכרטיסים שלהם.

* הערה אישית שלי:נכנסתי לחלק מהכרטיסים שלהם,ואכן מתברר לי שהם חיים יותר טוב ממני ומהרבה יהודים אחרים,ואין צורך להרחיב לחברי הפורום שיודעים על מה מדובר.

http://mistanen.com/viewtopic.php?f=6&t=4816

פורסם בעמוד הפייסבוק שלנו:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=641844032533926&set=a.174468925938108.54041.164378053613862&type=1&relevant_count=1
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2013, 17:24:03 על ידי Rafoe »
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אגב תמיד צוחקים שלא רואים אותם בחושך בתמונה הזאת מתברר שבכל צחוק יש גם אמת.

:::D
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.

לא ראיתי שם בנות ישראל. רק פרוצות מגעילות.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בנות ישראל פשוט מתבוללות עם האורקים הכושים,התמונות מהפייסבוק שלהם נחשפו,וזה רק חלק קטן.

הערב רב ידע בדיוק למה כדי לו להכניס לכם זרים.

* הערה אישית שלי:נכנסתי לחלק מהכרטיסים שלהם,ואכן מתברר לי שהם חיים יותר טוב ממני ומהרבה יהודים אחרים,ואין צורך להרחיב לחברי הפורום שיודעים על מה מדובר.

פורסם בעמוד הפייסבוק שלנו:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=641844032533926&set=a.174468925938108.54041.164378053613862&type=1&relevant_count=1

אחת התמונות צדה את עיניי, כאשר כמות גדולה של פולשים עומדת על הר הבית והמצולם מחזיק קוראן בידיו.
הערבים בארץ מקבלים תגבור כוחות, מי יכול להבטיח שבעימות עתידי מול הערבים הפולשים השחורים לא ישתפו עמם פעולה.
גם כמה מהם נתפסו טוענים שארץ ישראל היא אדמה מוסלמית ואינה שייכת ליהודים, אם הם היו פוגשים צרור של מאג בגבול, הם היו מבינים שיש כאן בעל בית ולא היו מעיזים לדבר כך ! >:(

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אין ספק שמבחינתם הפולשים האלה הגיעו אל הארץ המובטחת.

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

אחת התמונות צדה את עיניי, כאשר כמות גדולה של פולשים עומדת על הר הבית והמצולם מחזיק קוראן בידיו.
הערבים בארץ מקבלים תגבור כוחות, מי יכול להבטיח שבעימות עתידי מול הערבים הפולשים השחורים לא ישתפו עמם פעולה.
גם כמה מהם נתפסו טוענים שארץ ישראל היא אדמה מוסלמית ואינה שייכת ליהודים, אם הם היו פוגשים צרור של מאג בגבול, הם היו מבינים שיש כאן בעל בית ולא היו מעיזים לדבר כך ! >:(

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=748999
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הלוואי, פשוט הלוואי שישלחו את הזונות הכלבות האלה לסודן ואריתראה ביחד איתם.
לא אכפת לי מהתבוללות, לאבד יהודיות וכו'. שהזונות ילכו איתם ולא יחזרו, שיתבוללו, שיתעללו בהן, שמוסלמים ירצחו אותן, לא אכפת לי. לא רוצה את השרמוטות האלה כאן. ואם אפשר גם את ההורים שלהן לשלוח יחד אז זה אפילו יותר טוב.

צריך להבין שהפריצות של הזונות היהודיות עם האורקים האפריקאים, גדולה הרבה יותר מאשר עם הערבים.
הערבים תופסים להם כל מני שמאלניות או בנות עם בעיות נפשיות לא פשוטות וכו'.
האורקים מאפריקה זה סיפור אחר לגמרי. היות והכושים באמריקה, מאז קיבלו שוויון זכויות, פשוט הרסו את ארה"ב עם המון פשע ותרבות נחותה שכיום האמריקאים מעריצים אותה (בעיקר קשורה ל"מוזיקה" בלתי נסבלת כמו ראפ והיפ-הופ, שמנוגנת בקליפים זנותיים עם כתיבת מילים לשירים שגם בבון יכל לכתוב). בעקבות ההצלחה של הכושים שם, הכושים בכל רחבי העולם (ולצערי גם חלק לא קטן מאחינו היהודים היקרים מאתיופיה) לקחו השראה מכך ורוצים לחקות את תת-התרבות הזאת.
ככה שאפשר לראות בתמונות באתר "מסתנן" את האורקים לבושים בבגדים של ראפרים, עושים תנועות של ראפרים וכו'. בנות ישראל, שמוחן נאכל כמעט לחלוטין ע"י תוכניות נחותות מתת-התרבות האמריקאית המשודרות בטלויזיה (קליפים של כושים, ריאליטי וכו'), רואות בזה דבר מאד מגניב ולכן ישמחו מאד להשתרמט עם "הראפרים" שפתאום הופיעו להם אצלנו. לא סתם אפשר לראות גם בתוכניות ריאליטי כמו "אקס פקטור", זמרים מסתננים שמאד מצליחים שם - זה הכל סגידה לתת-התרבות האמריקאית שנוצרה ע"י הכושים האמריקאים, רק שכיום יש את הכושים שיחקו אותה ויתחילו להשליט אותה גם כאן.

חייבים להעיף את האורקים האלה (יחד עם כל הפרוצות שלהם - לא אכפת לי שהן יהודיות, הן בחרו להיות זונות של אורקים אז שיהיו זונות שלהם עד הסוף) לפני שהזונות שלנו יביאו להם ילדים ואז התקשורת המוסלמית יחד עם ארגוני הקרן להשמדת ישראל יתחילו בקמפיין שישאיר כאן עשרות אלפים מהם. הם יתחילו כאן תת-תרבות המחקה את הסדום ועמורה שיש בארה"ב כיום.

יימח שמו של ביבי, אפס אפסי האפסים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אפשר בכיף להפטר מהכלומניקיות האלה.
בקשר ל"תנועות של ראפרים", אלה תנועות של קופים. תנועות נחותות שלא אומרות כלום. בעולם נורמלי, אדם עושה את התנועות האלה רק כשיש לו בעיות מוטוריות קשות.
והמילים שהראפרים "שרים"? זה בסך הכל צרור ניבולי פה. אכן, תת תרבות.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר ל"תנועות של ראפרים", אלה תנועות של קופים. תנועות נחותות שלא אומרות כלום. בעולם נורמלי, אדם עושה את התנועות האלה רק כשיש לו בעיות מוטוריות קשות.
אני באמת לא מבין למה הם תמיד מסגלים לעצמם תנוחות ומחוות גוף של קופים ואח"כ עוד מתלוננים כשקוראים להם קופים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
באותה מידה שאני לא מבין איך האורקים משליכים אבנים מחוץ לאולם בית המשפט כדי להוכיח שבני הדודים שלהם שיושבים בתוך בית המשפט הם חפים מפשע.
באותה מידה שאני לא מבין איך האורקים שטוענים כלפיהם שהם שודדים אדמות בכוח, על ידי טרור והפרת חוק, מנסים להוכיח שהאדמה בבעלותם על ידי התפרעויות, טרור והפרות חוק.

אורקים לא מחפשים היגיון. הם עובדים מהידיים והרגליים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אז מדוע רבבות בני אדם ממש מתים על הטומאה הנ"ל שבטעות ובעוול גדול ונוראי מתקראת "מוזיקה"? מה יש לבנות לאהוב בקוף מכוער ובהמי בזוי ומצחין? לא עדיף להן בן אדם?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כי זה נראה להם "מגניב" או "קשוח" או משוחרר...
ומה יש לאהוב בדבר מכוער ובהמי ובזוי? באמת שאין לי מושג.
כל אחת שהתעסקה עם אורקים אפילו פעם אחת בחיים שלה, מומלץ להתרחק ממנה כמו מאש.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כי זה נראה להם "מגניב" או "קשוח" או משוחרר...
ומה יש לאהוב בדבר מכוער ובהמי ובזוי? באמת שאין לי מושג.
כל אחת שהתעסקה עם אורקים אפילו פעם אחת בחיים שלה, מומלץ להתרחק ממנה כמו מאש.
איך זה שיש גם דתיות וחרדיות שאוהבות את האורקים הללו??? נתקלתי בלא מעט.. :old_WTF_Aza:

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
נתקלת בנערות שוליים, בדרך כלל. נערות שיש להן כל מיני בעיות שגורמות להן לחפש משהו זר ושונה, או לחפש ריגושים שנערה דתיה/חרדית איכותית לעולם לא תעשה, בגלל שזה זול, לא לרמה ונוגד את הדת.
ונערות במצב שלהן מסוגלות להתפשר גם על אורקים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז מדוע רבבות בני אדם ממש מתים על הטומאה הנ"ל שבטעות ובעוול גדול ונוראי מתקראת "מוזיקה"? מה יש לבנות לאהוב בקוף מכוער ובהמי בזוי ומצחין? לא עדיף להן בן אדם?
רבבות? נסה עשרות מליונים.
באמריקה זאת תעשייה שלמה שמגלגלת מליארדים. למה זה מצליח? כנראה שזו שאלה גדולה מדי עבורנו לענות... אני מעריך שהרדידות של התרבות החילונית המערבית (ואני אומר זאת כחילוני) גרמה לכך. הילדים רוצים "למרוד" בהורים שלהם, והתקשורת הליברלית בארה"ב חולה על הכושים (זה כמו השמאלנים אצלנו עם הערבים), כמו כן הכושים הם יותר "גבריים" ו"מסוכנים" כי הם לא התנוונו לחלוטין כמו כל שאר הלבנים בארה"ב - אפשר לצרף יחד את כל הגורמים הללו ולהבין איך בסופו של דבר נשים באמריקה נמשכות אליהם. אחרי שזה הפך לקונצנזוס ודבר הגיוני לחלוטין בטלויזיה, גם בנות ישראל נחשפו לכך (הרי הטלויזיה בישראל מחקה את האמריקאית כמעט בכל דבר) ועכשיו כשיש גם כושים באיזור אז זה ממש מגניב מבחינתן וההשתרמטות מתחילה.

צריך להבין שמה שהטלויזיה באמריקה מחליטה שהוא מגניב ו"מיינסטרימי", מיד יהפוך למושא הערצה בקרב בני הנוער. כיום הכוכבות הגדולות ביותר באמריקה הן שתי נשים שעשו את הקריירה שלהן מלהיות זונות.

למזלנו הרב הסודנים עדיין לא שוחים בכסף כמו חלק מהערבים במדינה (שמפתים נערות ע"י בזבוז כסף עליהן), ולכן ההשתרמטות היא עדיין לא המונית. ברגע שיתנו להם לעבוד, ואני חושד שממשלת נתניהו תאפשר זאת, נתחיל לראות יותר ויותר משפחות עם ילדים. כרגע הבנות כנראה מעדיפות להזדיין עם האורקים מאפריקה עם אמצעי מניעה וכו', אבל לא יקחו את זה להתבוללות מוחלטת כי אין להם כסף.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
רבבות? נסה עשרות מליונים.
באמריקה זאת תעשייה שלמה שמגלגלת מליארדים. למה זה מצליח? כנראה שזו שאלה גדולה מדי עבורנו לענות... אני מעריך שהרדידות של התרבות החילונית המערבית (ואני אומר זאת כחילוני) גרמה לכך. הילדים רוצים "למרוד" בהורים שלהם, והתקשורת הליברלית בארה"ב חולה על הכושים (זה כמו השמאלנים אצלנו עם הערבים), כמו כן הכושים הם יותר "גבריים" ו"מסוכנים" כי הם לא התנוונו לחלוטין כמו כל שאר הלבנים בארה"ב - אפשר לצרף יחד את כל הגורמים הללו ולהבין איך בסופו של דבר נשים באמריקה נמשכות אליהם. אחרי שזה הפך לקונצנזוס ודבר הגיוני לחלוטין בטלויזיה, גם בנות ישראל נחשפו לכך (הרי הטלויזיה בישראל מחקה את האמריקאית כמעט בכל דבר) ועכשיו כשיש גם כושים באיזור אז זה ממש מגניב מבחינתן וההשתרמטות מתחילה.

צריך להבין שמה שהטלויזיה באמריקה מחליטה שהוא מגניב ו"מיינסטרימי", מיד יהפוך למושא הערצה בקרב בני הנוער. כיום הכוכבות הגדולות ביותר באמריקה הן שתי נשים שעשו את הקריירה שלהן מלהיות זונות.

למזלנו הרב הסודנים עדיין לא שוחים בכסף כמו חלק מהערבים במדינה (שמפתים נערות ע"י בזבוז כסף עליהן), ולכן ההשתרמטות היא עדיין לא המונית. ברגע שיתנו להם לעבוד, ואני חושד שממשלת נתניהו תאפשר זאת, נתחיל לראות יותר ויותר משפחות עם ילדים. כרגע הבנות כנראה מעדיפות להזדיין עם האורקים מאפריקה עם אמצעי מניעה וכו', אבל לא יקחו את זה להתבוללות מוחלטת כי אין להם כסף.
גם ככה אותם "יהודיות" הן לא מציאה..זה עול להגדיר פרוצות רדודות שכאלו כיהודיות.אני בכלל מתנגד לכך שיד לאחים מחלצים אותם מהערבים.בשביל מה לסכן את חייהם עבור פרוצה שרק במקרה על הנייר היא יהודייה??? מי שמוכן להסתכן עבורם פראייר גדול.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לגבי מה שכתב "דמי אחיך", רוב הכוכבות בכל העולם עושות כסף וקריירה מזנות. אצל חלק זה בולט יותר, אצל חלק זה בולט פחות. במה שונה מיילי סיירוס מאנג'לינה ג'ולי או ליב טיילור שכל העולם ראה אותן בעירום?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמונה שלי היא אחרת בנושא.

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא זוכר מתי זה היה בדיוק אבל לפי דעתי בשנת 2006 פחות או יותר
איזה בכיר או פוליטיקאי במצריים או באיזושהי מדינה באפריקה(אני לא זוכר במדויק)
הוא אמר שהיהודים שהיו חיים במרוקו ובכל המדינות הערביות באפריקה הרבה מהם היו מתבוללים עם כושים
עכשיו אני מאמין לו
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא ידעתי שהיו כושים במרוקו...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני לא זוכר מתי זה היה בדיוק אבל לפי דעתי בשנת 2006 פחות או יותר
איזה בכיר או פוליטיקאי במצריים או באיזושהי מדינה באפריקה(אני לא זוכר במדויק)
הוא אמר שהיהודים שהיו חיים במרוקו ובכל המדינות הערביות באפריקה הרבה מהם היו מתבוללים עם כושים
עכשיו אני מאמין לו

זה נכון. גם הערבים וגם וגם היהודים שחיו בצפון אפריקה ובכל מדינות ערב היו אונסים את המשרתות הכושיות שלהם.
והיו שומרים את הילדים שהביאו איתן למרות שהלכתית מדובר בגויים כי נולדו לכושית עובדת אלילים.

גם היום אחרי 60 שנה ללא התבוללות עם כושים להרבה מזרחים ( בעיקר צפון אפריקאים ותימנים ) יש תווי פנים כמו לכושים ולא תווי פנים שמיים. הערבים היחידים שאין להם דם של כושים הם הדרוזים שהם הכי קרובים לערבים הקדמונים.

דוגמה למזרחים עם דם של כושים -- שימו לב לאף הרחב מרקם השיער שלהם וצורת העיניים.

צ'רלי ביטון כושון "יהודי" ממרוקו שימו לב לאף הרחב ולתווי הפנים

מרגלית צנעני מולטית "יהודיה" מתימן שימו לב למרקם השיער ולתווי הפנים

יצחק אברג'יל כושון "יהודי" ממרוקו. קרימינל ראש ארגון פשיעה. שימו לב לאף הרחב והשפתיים

כמובן שלא כולם התערבבו עם כושים. לדוגמה שלום אסייג שהוא כוזרי שגורש מספרד לצפון אפריקה והוריו היו חכמים מספיק לא להתערבב עם כושים. (במקור הצפון אפריקאים הם כוזרים שגורשו מספרד והתערבבו עם כושים)

לפי תווי הפנים של שלום הוא שייך לגזע הקווקזי לעומת שאר המזרחיים שהבאתי שיש להם בבירור DNA של כושים.
שימו לב לאף הצר השפתיים העיניים ובכלל תווי הפנים. יכול להיות שיש לו אחוז זניח של DNA של כושון אם בכלל.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
והנה עוד דוגמה

שלום דומרני חצי תימני חצי אתיופי. כושון קרימינל בעל ראש ארגון פשיעה חזק בדרום

"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם הבנתי נכון, אתה טוען יהדות ספרד הם כוזרים שהיגרו מערבה, וזה נכון בערך כמו הטענה שהאשכנזים הם כוזרים שהיגרו מערבה. הישוב היהודי באירופה הוא עוד מימי בית שני, יהודים שנלקחו על ידי הרומאים והיוונים כשבויים ועבדים או כפקידים וסוחרים והתיישבו בכל אזורי ההשפעה של האימפריות הללו.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
האשכנזים הגיעו מהקווקז מהאימפריה הכוזרית. לאחר החרבת הממלכה הכוזרית חלקם נדדו למזרח אירופה וחלקם נדדו לספרד. מספרד הם גורשו לצפון אפריקה והרבה מהם התערבבו עם כושים.

הצפון אפריקאים הם מזרחיים ולא ספרדים. הספרדים חיו במזרח התיכון במשך 2000 שנה והרבה מהם אכן קשורים ליהודים המקוריים מהתנך. לעומתם האשכנזים והצפון אפריקאים אינם קשורים גנטית ליהודים המקוריים מהתנ"ך.

כמו שהפלסטינים של היום אינם קשורים גנטית לערבים הקדמונים שהיו שמיים טהורים ללא DNA של כושים בעוד שלפלסטיני הממוצע 20% (בערך) DNA אפריקאני של כושון.

ממחקר שנערך על צפון אפריקאים התגלה ש-30% מה DNA שלהם שייך לכושונים סביר להניח אותו דבר לגבי היהודים שהגיעו משם. וזה גם מסביר למה רוב הפשיעה היהודית מגיעה מיוצאי צפון אפריקה (יש להם דם של כושים)