כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 12 בדצמבר **  (נקרא 7381 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום חיים
לא ענית לשאלה ששאלתי בשבוע שעבר:
מה דעתך על הרעיון של הרב מאיר כהנא הי"ד שמועלה בספר משעל עם או מהפכה?

בייקר

• אורח
לחיים שלום רב!
האם לדעתך יתכן "כהניסט טוב" שהוא יהודי שאינו שומר מצוות?
הבסיס שעליו התבסס הרב כהנא זצ"ל הוא ההלכה!
אני שמעתי אותך אומר שהלוואי שכל היהודים יחזרו בתשובה ושאתה שמח שיש לך קהל יעד חדש חילוני וגם שהרב כהנא הצליח אצל כולם:חילונים,דתיים,מסורתיים.
אבל בכל זאת שמעתי מאחד מהמנהלים שלך שאתה בוטח רק ביהודים שומרי מצוות.
בדיון בפורום על הנושא הזה ענו לי שהכהניזם דורש הכרת התורה היהודית והמסורת אבל שאיש איש יסיק את המסקנות בעצמו ושמדינת ההלכה הכהניסטית תדרוש שמירת מצוות בפרהסיה אבל לא תבדוק מה עושה איש איש בביתו שלו.
אתה הוכחת לנו שאתה אדם חכם וישר ואני מבקש ממך תשובה ישירה בנושא כמו שאתה תמיד אומר לנו את האמת בפנים,כי איתנו להבדיל מהגויים אתה יכול לומר לנו את הכל כי אנו תומכים בך דווקא בגלל שאתה אדם הגון ולא חלילה צבוע!
דווקא הישירות שלך,הבוטות לפעמים מביאה לך תומכים כי אתה מדבר בלשון שאיננה משתמעת לשתי פנים,לשון ברורה ונקייה שאיננה מתחנפת או רוצה למצוא חן בעיני מישהו.
אתה אותנטי חיים בן פסח אמיתי כמו הרב כהנא זצ"ל.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חיים שלום רב.
תודה רבה על התשובות הצויינות שלך לשאלות שלי משבוע שעבר.
רציתי בבקשה לשאול:
1. שאלה קצת אישית ברשותך. מימה את מתפרנס? אתה הרי עסוק כל הזמן בעבודת הקודש בשליחות התנועה, נותן הרצאות, שידורי רדיו וטלביזיה. אז מימה אתה מתפרנס?
2. אני מסכים איתך שהמוסלמים הנאצים רוצים להשמיד את כל היהודים באשר הם, כדרכו של החזיר הנאצי מוחמד. אם כך, מה לדעתך  האינטרס של חזירים נאצים כמו אחמדיניג'ד או אסד, לא לטבוח בקהילת, היהודיות בארצות שלהם?

חוץ מיזה ספר לנו מה שלומך??  אתה דואג כל הזמן לכל ענייני התנועה ופועל רבות למען העם היהודי ואני מקווה שאתה לא מזניח את בריאותך.
יישר כוח ושהשם יצליח דרכך.
בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2006, 20:53:15 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
חיים שלום רב,

מקווה שהבראת משבוע שעבר.  מזג האויר כאן בצפון-מזרח ארה"ב באמת מקולל (גם אני הייתי חולה, ועדיין לא הבראתי לגמרי...).  תודה על תשובתך בשבוע שעבר.  אני שוקל אותה בכובד ראש.

שאלתי השבוע:  אחת הדרכים שבאמצעותן יהודיים אמוניים (כמו המחנה של הרב קוק זצ"ל) הצדיקו וממשיכים להצדיק את הציונות החילונית מבחינה הלכתית היא ההקבלה בין ההיסטוריה המודרנית של הציונות לבין סיפורו של שמשון הגיבור.  שמשון הגיבור לא היה יהודי טוב במיוחד---הוא לא סיפר להוריו על כוחו המופלא, שכב עם גויות, אפילו התחתן(!) עם גויה, ובצע מעשי נקם נוראים בפלשתים לא לשם קידוש השם והמצווה להוריש את הארץ, אלא מתוך כעס ונקמה אישיים.  ולמרות מניעיו שלא היו טהורים, הוא גרם לקידוש השם עצום, ומתוך שהגוים פחדו ממנו, הם פחדו מאלוקי ישראל.  ואכן, שמשון הגיבור נחשב לאחד המנהיגים הגדולים ביותר שקמו לעם ישראל.  האם אתה מסכים עם ההשוואה הזאת בין שמשון הגיבור לבין אנשים כמו הרצל, בן-גוריון, וייצמן, נורדאו, כצנלסון ושאר הוגי ומנהיגי הציונות החילונית?!

אני גם מצטרף לדאגתו של popmart לבריאותך.  אני בכלל לא מרוצה מזה שאתה מקליט תוכניות ב-3:00 לפנות בוקר במקום לישון!  בבקשה, חיים, אל תעמיס על עצמך יותר מדי.

תודה, ורפואה שלמה.
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: דצמבר 06, 2006, 05:30:25 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שלום חיים.

יש לי הרבה שאלות לשאול אותך:

א) אתה קמתה ב3 בבוקר רק בשביל להקליט תוכנית לאתר? אולי עדיף שתקליט אותה ביום שני, או בבוקר של שלישי ולא יקרה לנו כלום אם נאזין לה ביום רביעי או ערב שלישי.

ב) בתוכניות הוידאו שלך נראה שאתה משדר מאיזה מקלט, ממש מחתרת. אני ממליץ לך להוזיז את מסך המחשב שאנחנו רואים, לצד לי אומנם זה כבר לא מפריע לראות אותך חוזר על אותם תנועות אבל כל אדם חדש שאני נותן לו לצפות בתוכניות שלך ישר שם לב לזה וזה מעצבן אותו לפחות התחלה...

ג) כאשר בע"ה במהרה בימינו תעלה התנועה הכהניסטית לשלטון האם היא תצא למלחמה נגד כל מדינות ערב שעכשיו נמצאות בגבולות ארץ ישראל המובטחת? האם ישר נגיע לפרת והחידקל? או רק בגדה המזרחית של ירדן? או שלא ניצא בכלל למלחמה אלא נחכה שהם יתקיפו אותנו?

ד) לפני כחודש אמרת שנשים לא תשרתנה בצבא כהניסטי וזה כי המפקדים מנצלים את הנשים. לפי דעתי טענה זאת לא מספקת כיוון שיש ניצול של נשים גם בעבודה  על ידי המנהל, ומה שאתה עושה במקום לשנות את העובדה החולנית שיש ניצול של נשים בצבא אתה פשוט מוציא את הנשים כאילו הן האשמות.

ה) האזנתי לראיון איתך בערוץ 7 באנגלית שפורסמה בפורום. אני חושב שעוד ראיון כזה בערוץ שבע העברי יכול לחשוף את האתר והפורום לקהל יעד שלנו. אתה מעוד סוחף בראיון ואני בטוח שהמון ישראלים שמאזינים לערוץ 7 ישמחו להשתתף בפורום ולהאזין לתוכניות שיש באתר בעברית. מה דעתך על כך? והאם אתה יכול להתראיין? (אל תפחד מהעברית שלפי דעת קלוקלת, העברית שלך נאה מספיק בשביל שיבינו כל מה שאתה אומר)

נ.ב. בעברית לא אומרים אגרופן אלא מתאגרף. אגרופן זו חתיכת מתכת ששמים על האצבעות בשביל שהאגרוף שלך יהיה יותר כואב.

עז77 מוסיף: ובוקס בעברית זה "punch" אפשר להגיד בוקס או אֶגרוף.[/b]
« עריכה אחרונה: דצמבר 11, 2006, 01:17:56 על ידי עז77 »
הרב כהנא צדק!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיים שלום!

בתוכניות שלך אתה מדבר על כך שצריך לפרסם את האתר כדי שההשפעה תהייה יותר גדולה
הבעיה היא שכמעט בכל אתר שנשלח הודעה עם כתובת האתר אז ההודעה תיחסם...
(אני באופן אישי מנסה לפרסם את האתר כמה שיותר)
איך אתה חושב שניתן עוד לפרסם את האתר?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בקשר לתוכניות שלך : אם אני לא טועה אתה מעלה את תוכניות הוידאו שלך על השרת של האתר...
יש אתרים שניתן לעלות עליהם קבצים דבר היכול לחסוך מקום בשרת אם תרצה שאני יתן לך אתרים כאלה אז תגיד לי ואני ישלח לך...

תמשיך בעבודך המצויינת ושבעזרת השם נצליח!!!
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חיים שלום וברכה, הלוואי וירבו כמותך בישראל.
אני מודה לך מקרב לב על מחמאותיך על הידע ההיסטורי שלי, כולי תקווה שידע זה יהיה לעזר בפורום המצוין הזה ובתנועה החשובה הזו.
יש לי שלוש שאלות שאני הייתי רוצה לשמוע את דעתך עליהם:

1.) מהי דעתך המלאה על היצירה ה"יהודית" העונה לשם: "קומוניזם" (מקרל מרכס ועד לייב טרוצקי ומה שבניהם) ואיך צריך לנהוג עם ממשיכיהם השולטים במדינתנו ביד רמה?

2.) הייתי רוצה לשמוע ממך האם ישנו מקום להשוות בין סמל צלב הקרס (swastika) לבין הסמל של המגל והפטיש (הסמל הסובייטי), שהרי המשטר הקומוניסטי ובמיוחד יוזף וסיריונוביץ' סטאלין, שלחו לגולאגים ולמחנות העבודה בכפייה בסיביר, מאות אלפי יהודים (יש שאומדים זאת בכמעט 1.5 מליון יהודים) מהם הרוב הגדול לא חזר בחיים, למה אי אפשר לדבר על זה במושגים של שואה? ולמה הממסד המעוות פה בארץ ויהדות עולמית לא עורכת השוואה שכזו?

3.)ואחרון חביב, דעתך על האולטרא-יהודון פרופ' נועם חומסקי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיים שלום ,אני מקווה שקו הבריאות התייצב אצלך .
רציתי לשאול שאלה שמטרידה אותי בזמן האחרון .
השאלה קשורה לחטופים שמוחזקים אצל החיזבבאלה ובשטחים .
בתורה שלנו כתוב לפדות שבויים בכל מחיר .כשאני אומר כתוב
אני מתכוון לציווי אלוהי כלומר אי קיום המצווה נחשב חטא .

השאלה שלי היא האם צריך לפדות את השבויים בכל מחיר לפי הציווי האלוהי
או שיש גבול למחיר הפדיון(שחרור הרוצחים מהכלא) .
אני מקווה שתמצא תשובה הולמת לשאלה שלי .
בזמן שכתבתי את השאלה אני מקווה שהחטופים עוד בחיים ושה' ישלח להם
כוח לעבור את התקופה הקשה .
"אמן "

עז77

• אורח
חיים שלום.

האם אתה נואם או מתדיין (debate) מדי פעם בעברית בפני ישראלים?
אם כן היכן ואיפה? והאם תוכל לעשות מאמץ להקליט את עצמך ולהעלות זאת לאתר?

חשבת על אולי להפיץ דיסקים שלך כמו שעושה הרב אמנון יצחק בעולם,
עם נאומים שלך או הרצאות מוקלטות שאנשים יוכלו לחלק בצמתים ולתת לחברים שיתנו לעוד חברים...וכו'...

עז77.

עז77

• אורח
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 12 בדצמבר **
« להגיב #10 ב- : דצמבר 08, 2006, 09:22:11 »
חיים אמרת ביום חמישי שביקרת את סבתך במצרים,
האם זה נכון או שזו טעות? האם ביקרת במדינה מוסלמית?

עז77.

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 09, 2006, 20:33:08 »
לחיים שלום.
דבר ראשון רציתי להודות לך על התוכנית שאתה מעלה מדי שבוע. אני מאוד מזדהה עם רוב הדברים שאתה אומר
ואני מוצא בהם הרבה מן הטעם ואניח כי השקפת עולמנו די דומה.
אני בטוח שלא אחת קראו לך מיליטנט או דברים מהסוג הזה, אך אל חשש. אנשים דומים קראו לאנשים כמונו מיליטנטים
לכל אורך ההיסטוריה, ביניהם גם צ'רצ'יל שהזהיר את העולם המערבי מן הקרב ובא, אך יפי הנפש קראו לו מטורף ומיליטנט,
בדיוק כמו לנו(וזבוטינסקי).

אך לא בצרי העין רציתי לעסוק אלא בנושא שעלה בפורום והוא יגאל עמיר.
על כן שאלתי לך היא, האם אתה תומך במה שיגאל עמיר עשה ואם כן מדוע?
למען ההגינות, מאחר ואולי לא יצא לך לקרוא לך את הדיון הנ"ל בפורום, עמדתי בעניין היא שיגאל עמיר הוא רוצח
ואני לא תומך בשום אופן במה שהוא עשה.

בכבוד, הקול.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 09, 2006, 20:56:43 »
חיים שלום, רציתי לשאול אותך שאלה נוספת.
אתה מגיש את תוכניתך Take Back America יחד עם מישהו בשם דוד בן מושה.
האם גם הוא מסורב עלייה ע"י הממשלה הבולשביקית הבוגדנית בישראל?
והאם גם גיל אברהם מסורב עלייה? כמה יהודים יש באמריקה אשר נימצאים באותו הסטאטוס של מסורבי עליה בגלל דעותיהם?

בכבוד רב,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #13 ב- : דצמבר 10, 2006, 08:47:21 »
לחיים שלום רב,

יש לי מִספּר שאלוֹת בנוֹשׂא תרבוּת ואמנוּת:

* באיזו מידה אתה מעריך את השפעת האמנוּת והאמנים על החינוּך של העם בישראל ועל עיצוּב השקפתוֹ ודרכּוֹ?
* האִם, לדעתך, רמת-הצנזוּרה הקיימת על האמנוּת כַּיוֹם מַספּקת, או שמא יש מקוֹם להגבּירה?
* האם תחת שִלטוֹן כהניסטי יהיה מנגנוֹן-פיקוּח מאסיבי יותר, שייבדוֹק ויבחן מקרוֹב את כל המסרים העוברים לַציבוּר דרך כל יצירה אמנוּתית בטרם ייתן לה אוֹת-הֶכְשֵׁר או יפסוֹל אותה?
* מהם הכלים שעל-פיהם יבחן אותו מנגנוֹן-פיקוּח כל יצירה אמנוּתית ויקבע אִם היא כשרה אוֹ מתנגשת עם הערכים הלאוּמיים-היהוּדיים?
* וּמי בכלל רשאי לִקבוֹע זאת, כלוֹמר- מִמי בעצם יוּרכּב המנגנוֹן?: מרבנים? מנציגי כך? מאמנים מהתחוּם? אולי מִכל הנ"ל יחד?

וּלְבַסוֹף, שאלה בעניין טעם אישי מוּסיקלי:

* איזה סוּג של מוּסיקה היית רוצה לִשמוֹע היוֹם יותר בָּארץ, למשל? וּמה דעתך על השירים הישׂראליים של היוֹם?

אני מבקש סליחה אם שאלתי יוֹתר מִדיי שאלוֹת ומקווה שהן לא תִגזוֹלנה מִמך וּמִן המאזינים זמן רב מִדיי, היוֹת שאני יודע שאתה נוהג להעניק לכל שאלה את כל הזמן ואת כל הרצינוּת כדי להשיב באופן מוחלט, יסודי וּמלא.
אני מאזין לכל תכניותיך כבר מעל לשנה בִּקביעוּת ולומד הרבה מאוד.
הִתרגשתי עד דמעוֹת מתכניתך מיוֹם חמישי האחרוֹן, שבּה דיברת על כך שאהבת-ישראל צריך "לטעת" עד שיהפוֹך הדבר ל"טבע" בנפשוֹ של היהוּדי כמו אהבת-הורים לילד.
ישר כוח על הדברים ותודה רבה !

בכבוד רב,
גם בשן וגם גִלעד.

בייקר

• אורח
« להגיב #14 ב- : דצמבר 10, 2006, 10:45:24 »
שאלה נוספת לחיים!
לגם ביצוע מעשי של גירוש ערבים או חזרתם הביתה למדינות ערב.יש חשש שמדינות ערב יסגרו את הגבולות ולא יאפשרו לערבי ארץ ישראל להכנס ללבנון או לסוריה או למצרים או לירדן,כי הם רואים בהם סרטן.
מה נעשה במקרה כזה?האם עלינו לגרש במסגרת מלחמה?כיצד נעמוד בהוצאות הכלכליות הנכבדות של פינוי פיצוי לערבים?

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 11, 2006, 21:30:45 »
לחיים שלום!
רציתי לשאול אותך דבר בעניין השואה שאליו נחשפנו היום בתקשורת-נשיא איראן אחמדינג'אד ערך כנס להכחשת השואה ובה נכחו מנהיגים ופוליטיקאים מכל העולם
גם נטורי קרתא הגיעו לכנס זה, כמובן שגם הם מכחישים את השואה ובנוסף לכך הוסיפו ססמאות אנטי -ציוניות
רציתי לשאול אותך מה דעתך על נטורי קרתא, מה היחס שלך אליהם ועד כמה ה"תופעה" הזאת נפוצה בארה"ב אם בכלל?

בכבוד רב,
 דניאל

אגב, זו השאלה הראשונה שאני שואלת אותך רציתי להגיד לך שהתוכניות שלך מצוינות!

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #16 ב- : דצמבר 11, 2006, 23:04:10 »
בס"ד
לחיים שלום רב!
שמתי לב שאתה עצמך ובכלל בפורום הרבה עסוקים בהפצת האתר כמה שיותר בתגובות במסרים באימיילים וכו..
כפי שאתה יודע הרבה אתרים חוסמים את התגובה של מי שפירסם את האתר (כמובן אתרים שמלאנים)
עכשיו יש לי הצעה אחרת בשבילך פירסום האתר יש כאלה שיקראו לזה דרך לא חוקית וכו פשוט לפרוץ לכמה עשרות שרתים להפיץ את האתר לפרוץ לכמה עשרות פורומים מוכרים ולהפיץ אותו לפי דעתי זה יעלה את רמת הנרשמים ורמת הצופים אם ההצעה הזאת מקובלת עלייך אנא מסור לי הודעה בהקדם.
בכבוד רב,
Khan Was Right
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 11, 2006, 23:33:05 »
חיים שלום רב

האם גוי שהתחנך כיהודי (למשל בישיבה) ושומר מצוות נדרש בגיור כדי שייחשב יהודי? האם יש ממזרים גם בקרב הגויים, כלומר האם מישהו שנולד מחוץ לנישואים לאם גויה אי אפשר שיתגייר?

עלה עלה והצלח,

צלהר.