כתב נושא: תקיפות נגד יהודים בשכונות ניו יורק.  (נקרא 3906 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
תקיפות נגד יהודים בשכונות ניו יורק.
« ב- : נובמבר 21, 2013, 17:26:45 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4456117,00.html

רציתי לשאול את חיים, לאור סרטונים על הרב כהנא והליגה להגנה יהודית שצפיתי בהם לאחר שפורסמו פה, האם הליגה להגנה יהודית נוקטת צעדים בימים אלה בעקבות המקרים האלה?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בעניין: תקיפות נגד יהודים בשכונות ניו יורק.
« להגיב #1 ב- : נובמבר 21, 2013, 21:28:04 »
על פי הידוע לי "הליגה" כבר אינה קיימת בארה"ב (לפחות לא במתכונת של הרב כהנא הי"ד).
יש ארגון שנקרא "הליגה להגנה יהודית" באנגליה וצרפת. שם עדיין ממשיכים את המוסרת של מו"ר הי"ד.

בנוגע לידיעה - מה ההבדל בין דרום תל אביב לניו יורק?
גם כאן מותקפים יהודים על ידי כושים (אפילו יותר מאשר בארה"ב).

הנה סרטון באנגלית על הסילוף התקשורתי בארה"ב:
« עריכה אחרונה: דצמבר 01, 2013, 20:38:21 על ידי Rafoe »
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 21, 2013, 22:56:34 »
על פי הידוע לי "הליגה" כבר אינה קיימת בארה"ב (לפחות לא במתכונת של הרב כהנא הי"ד).
יש ארגון שנקרא "הליגה להגנה יהודית" באנגליה וצרפת. שם עדיין ממשיכים את המוסרת של מו"ר הי"ד.

אתה לא מתכוון לארגון EDL? זה ארגון לא יהודי בכלל של חוליגנים לאומניים אנטי מוסלמים פרו ישראלים.העלתי וידאו מהפגנות שלהם.מי מנהלי הליגה להגנה יהודית בצרפת ואנגליה במידה ויש כזו? האם הם חוקיים שם? כיצד הם פועלים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #3 ב- : נובמבר 21, 2013, 23:24:59 »

אתה באמת צודק שכמעט אין הבדל. לפני שבוע היה מקרה של כושית שנורתה בארה"ב וההורים שלה תובעים את היורה שבסך הכל ירה במסיגת גבול וטוענים לתמימותה של ביתם ומאשימים אותו שחשד שהיא פורצת/שודדת בגלל צבע עורה.
ואחרי זה מתפלאים למה באמת שאדם יחשוב ככה? הרי הכושים הם עילית המוסר ומופת להתנהגות טובה בכל מדינה שבה הם חיים...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #4 ב- : נובמבר 21, 2013, 23:38:47 »
אתה לא מתכוון לארגון EDL? זה ארגון לא יהודי בכלל של חוליגנים לאומניים אנטי מוסלמים פרו ישראלים.העלתי וידאו מהפגנות שלהם.מי מנהלי הליגה להגנה יהודית בצרפת ואנגליה במידה ויש כזו? האם הם חוקיים שם? כיצד הם פועלים?
ה-EDL הוא "הליגה להגנת אנגליה" ואתה צודק - זה ארגון של גויים.
אני מדבר על הליגה להגנה יהודית (JDL) ויש להם סניפים בבריטניה ובצרפת.

איני יודע מי העומדים בראש הארגון.

את זה אולי חיים יידע.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 22, 2013, 05:52:29 »
בס''ד

א. הליגה להגנה יהודית של ארה''ב לא קיימת הרבה שנים כבר.

ב. נכון שיש סניף של הליגה להגנה יהודית באנגליה. רוברטה מור היא המנהיגה של הליגה באנגליה.

ג. אני לא יודע מה קורה בצרפת.

ד. הליגה להגנה אנגלית זה ארגון אנטישמי שטוען שהוא פרו ישראלי אבל זה שקר. מנהיגיו של ארגון זה היו חברים בארגונים נאצים של מכחישי שואה ומשבחי היטלר יש''ו. עכשיו הם לא רוצים את התדמית הזאת, אז הם אומרים שהם לא נגד ישראל. האמת היא שהם העיפו יהודים טובים כמו רוברטה מור מהארגון והם מגנים את תנועתו בארה''ב וקוראים לי "טרוריסט". והם בכלל לא בעד ישראל. הם אומרים שיש לישראל "זכות קיום". ביג דיל. גם ברק חוסיין אובמה אומר את זה. גם האיחוד האירופי אומר את זה. זה "פרו ישראלי"? זה כלום. הם נאצים אנטישמיים שלא רוצים להפסל, אז הם אומרים "אנחנו לא נאצים, אנחנו מכירים בקיום ישראל".

ה. יש יהודים פה שמנסים לארגן התגוננות בשכונות הללו. אנו כן משתפים פעולה איתם. נראה אם זה יצליח. אך שלא יהיה שום ספק, הקב''ה לא רוצה יהודים בגלות הארורה. מקומם של כל היהודים הטובים הוא בארץ הקודש וזה המסר העיקרי שלנו כאן.

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 22, 2013, 08:04:48 »
אך שלא יהיה שום ספק, הקב''ה לא רוצה יהודים בגלות הארורה. מקומם של כל היהודים הטובים הוא בארץ הקודש וזה המסר העיקרי שלנו כאן.

אבל בארץ ישראל זה קורה הכי הרבה פה לא רק שהערבים מתעללים ביהודים אילה גם הממשלה מתעללת ביהודים
אפילו פה גם יהודים מתעללים ביהודים
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 24, 2013, 00:56:25 »
אך שלא יהיה שום ספק, הקב''ה לא רוצה יהודים בגלות הארורה. מקומם של כל היהודים הטובים הוא בארץ הקודש וזה המסר העיקרי שלנו כאן.

אבל בארץ ישראל זה קורה הכי הרבה פה לא רק שהערבים מתעללים ביהודים אילה גם הממשלה מתעללת ביהודים
אפילו פה גם יהודים מתעללים ביהודים

בס''ד

בכל זאת, רק בארץ ישראל יש גידול טבעי כל שנה של האוכלוסיה היהודית. בכל מדינות הגלות הארורה, יש ירידה באוכלוסיה היהודית בגלל ההתבוללות. יש שואה רוחנית שמתרחשת בגלות. כי מקומנו אך ורק בארץ הקודש. אין עתיד ליהודים בגלות.

למשל בארה''ב, 60% מהנישואים הם נישואי תערובת, כלומר יהודים עם גויות ויהודיות עם גויים. לכן מספר היהודים יורד כל שנה ר''ל.

לא רק זה. בגלל ההתבוללות וחוסר הערכים היהודיים, הרוב המכריע של היהודים בגלות הם בוגדים. אז 78% מהיהודים בארה''ב הצביעו למען המוסלמי האנטישמי ברק חוסיין אובמה יש''ו. מדוע? כי לא אכפת להם מישראל. הם מחשיבים עצמם כאמריקאים ולא כיהודים. והם דוקא אמריקאים שמאלניים.

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 24, 2013, 08:07:45 »
גם פה יש ירידה משמעותית בציבור החילוני
לדוגמא ההורים שלי הביאו 7 ילדים פעם אבל היום זה לא ממש ככה רק בציבור החרדי עדיין ממשיכים להוליד 10-12 אפילו יותר ילדים לזוג הורים
יש מזל שיש את הציבור החרדי
רוב השכנים שלי וכל מי שאני מכיר מאילת הם עם ילדים 1-3 במשפחה אחת שזה ממש לא מספיק מול האויב המוסלמי
גם האחים שלי עם 1-3 ילדים במשפחה הכל בגלל המצב הכלכלי
וחוץ מזה יש פה התרחקות היסטרית מהדת בציבור החילוני (לפי איך שאני רואה בסביבת מגורים שלי)

גם בקשר להתבוללות אם יש התרחקות מהדת אז התבוללות תבוא אחר כך וזה קורה גם היום לא בכמות קטנה
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #9 ב- : נובמבר 24, 2013, 19:21:13 »
בס''ד

א. הליגה להגנה יהודית של ארה''ב לא קיימת הרבה שנים כבר.

ב. נכון שיש סניף של הליגה להגנה יהודית באנגליה. רוברטה מור היא המנהיגה של הליגה באנגליה.

ג. אני לא יודע מה קורה בצרפת.

ד. הליגה להגנה אנגלית זה ארגון אנטישמי שטוען שהוא פרו ישראלי אבל זה שקר. מנהיגיו של ארגון זה היו חברים בארגונים נאצים של מכחישי שואה ומשבחי היטלר יש''ו. עכשיו הם לא רוצים את התדמית הזאת, אז הם אומרים שהם לא נגד ישראל. האמת היא שהם העיפו יהודים טובים כמו רוברטה מור מהארגון והם מגנים את תנועתו בארה''ב וקוראים לי "טרוריסט". והם בכלל לא בעד ישראל. הם אומרים שיש לישראל "זכות קיום". ביג דיל. גם ברק חוסיין אובמה אומר את זה. גם האיחוד האירופי אומר את זה. זה "פרו ישראלי"? זה כלום. הם נאצים אנטישמיים שלא רוצים להפסל, אז הם אומרים "אנחנו לא נאצים, אנחנו מכירים בקיום ישראל".

ה. יש יהודים פה שמנסים לארגן התגוננות בשכונות הללו. אנו כן משתפים פעולה איתם. נראה אם זה יצליח. אך שלא יהיה שום ספק, הקב''ה לא רוצה יהודים בגלות הארורה. מקומם של כל היהודים הטובים הוא בארץ הקודש וזה המסר העיקרי שלנו כאן.
טוב לדעת.כי ראיתי וידא שהם מחו באגרסיביות(להבדיל מהיהודים פה) נגד הערבים המוסלמים שמתחילים למרר להם את החיים באנגליה ושם הם הניפו דגלי ישראל וצעקו בזכות ישראל כמדומני.המנהיג שלהם זה טומי רובינסון אוהד כדורגל כמדומני.אתה בטוח שהם נאצים או שהם פשוט הצטרפו למפלגה של ניק גריפין רק עבור הלחימה נגד המהגרים המוסלמים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!