כתב נושא: יהודים הם....  (נקרא 5180 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יהודים הם....
« ב- : אוקטובר 23, 2013, 22:36:34 »
עם של עומואים עלובי החיים פחדנים שפנים.כולם מכל מגזר.רק מיעוט המה בעלי עקרונות.שיאכלו תדייסה שהם מבשלים לעצמם שלא יבואו לבכות ולהתלונן אחר כך כי הם אשמים יותר מהערב רב.הם אלו שנותנים פרנסה ומעסיקים את האויב והם אלו שאדישים והם אלו שמגנים את החברה הטובים ובוחרים תמיד במזוייפים.אני כבר לא יודע מה לאמר שעוד לא נאמר.הבעיה נעוצה בהם בראש ובראשונה.התרשמות יום יומית.מכירים את אלו שטוענים בגרון מנופח ״אני יותר ימני מכולכם״ ובעצמם מעסיקים אויבים? חחח.זהו היהודון הישראלי המצוי.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: יהודים הם....
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 23, 2013, 22:39:48 »
מסכים עם כל מילה שלך
אבל יש לי שאלה:בוא נגיד שעכשיו העם היהודי עושה את מה שהרב כהנא זכר צדיק לברכה ינוח משכבו בשלום רצה לעשות
זאת אומרת לגרש את המוסלמים מארץ ישראל
אתה יודע איזה סערה תהיה?אני חושב שתהיה מלחמה גדולה עם נעשה את זה בזמן הזה
ואף אחד לא יתמוך בנו אפילו אמריקה גם כן לא

אז הדרך הכי טובה היא לחכות למשיח ולפי דעתי זה מה שרוב העם עושה וחושב שרק משיח צדקינו יעזור
הרי רשום שבאחרית הימים יהיה קשה מאוד מאוד לעם היהודי
« עריכה אחרונה: אוקטובר 23, 2013, 22:51:31 על ידי נדב1989 »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 23, 2013, 23:00:31 »
שטויות במיץ.
זה מה שהשמאלנים אומרים לנו כל הזמן כדי להפחיד אותנו ולא לעשות את הדבר הנכון.

אם העם יעמוד בחזית אחידה מאחורי המעשה הנחוץ הזה + הוקעתם של הבוגדים השמאלנים שירוצו לברבר על פשעי מלחמה וכו', זה אפשרי. אבל ברגע שהעולם רואה שאנשים שהם מתוכנו אומרים את זה בריש גלי וזה אפילו לא נחשב בגידה או פשע, אז למה שהאויבים שלנו לא יעשו אותו דבר ויאמרו כמוהם?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק סוף העולם ימינה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • יש רק אמת אחת והיא הימין האמיתי!
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 23, 2013, 23:33:43 »
מסכים עם כל מילה שלך
אבל יש לי שאלה:בוא נגיד שעכשיו העם היהודי עושה את מה שהרב כהנא זכר צדיק לברכה ינוח משכבו בשלום רצה לעשות

אז הדרך הכי טובה היא לחכות למשיח ולפי דעתי זה מה שרוב העם עושה וחושב שרק משיח צדקינו יעזור

אכן שטויות במיץ עגבניות.

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 23, 2013, 23:47:01 »
1 לחכות למשיח צדקינו (הכוונה היא גם לחזור בתשובה שלמה ואמיתית) זה לא שטויות במיץ עגבניות
אתם יודעים כמה מוסלמים יש בישראל בעזה וביהודה ושומרון?אני לא יודע אבל בטוח שזה לא יהיה לנו קל להעיף אותם כי הם כבר ממש לא מיעוט בארץ כולל יהודה ושומרון ועזה נצטרך להעיף אותם על ידי שימוש בכח מאוד חזק כי הם כבר לא יוותרו יש להם תמיכה גדולה מהעולם ומהאחים המוסלמים שלהם
ברגע שנפעיל עליהם כח חזק אתם קולטים איך נראה בעולם?עכשיו קוראים לנו רוצחים אז מה אז?
אני גם בעד להעיף אותם מפה אני לא אוהב אותם פה אבל תחשבו על זה

מנותק סוף העולם ימינה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 23, 2013, 23:56:45 »
1 לחכות למשיח צדקינו (הכוונה היא גם לחזור בתשובה שלמה ואמיתית) זה לא שטויות במיץ עגבניות
אתם יודעים כמה מוסלמים יש בישראל בעזה וביהודה ושומרון?אני לא יודע אבל בטוח שזה לא יהיה לנו קל להעיף אותם כי הם כבר ממש לא מיעוט בארץ כולל יהודה ושומרון ועזה נצטרך להעיף אותם על ידי שימוש בכח מאוד חזק כי הם כבר לא יוותרו יש להם תמיכה גדולה מהעולם ומהאחים המוסלמים שלהם
ברגע שנפעיל עליהם כח חזק אתם קולטים איך נראה בעולם?עכשיו קוראים לנו רוצחים אז מה אז?
אני גם בעד להעיף אותם מפה אני לא אוהב אותם פה אבל תחשבו על זה

יהודי שמפחד מהאויב מקומו לא כאן. מי שכאן דואג להוקיע את האויב, בשעת מלחמה לקום להורגו, ובשעת "הפסקת אש" כביכול לדאוג להגלותו מן הארץ.
לפחד מתגובה בינלאומית? לפחד מאיך יקראו לנו? מאם יכירו בנו? לא כאן.
כבר הוכח ע"י השמאל שאפילו בהם יש מודים שאין אנו צריכים שיכירו בנו אלא העיקר שנכיר בעצמנו (יאיר לפיד).

אם אתה כאן, תתמוך בתגובה מלחמתית באויב, לא בנסיגה. תתמוך בשמירה על הארץ, ולא בפחדנות מתועבת גלותית.
מקווה שהבנת.

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 24, 2013, 00:02:33 »
יש לי את אותה דיעה כמו שלך אני ימיני

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 24, 2013, 04:22:59 »
כשהקימו את המדינה אף אחד לא תמך בנו. גם אז כל האורקים מסביב רצו להשמיד אותנו. חסדי ה' כי לא תמנו.
היום רוב המדינות מסביב לא תצאנה למלחמה פעילה בשביל האורקים יושבי ארץ ישראל. כן, הם יגנו ויתלהמו ואולי אפילו ישלחו כסף, נשק ומחבלים כדי לעזור לאורקים שבארץ להלחם ביהודים.
האנטישמים מכל העולם יגנו ויתלהמו, יאיימו קצת בסנקציות ואולי גם יקיימו חלק.
אולי נצטרך לעבור תקופה שבה יש פחות שפע כלכלי מאשר היום, אבל הילדים שלנו יגדלו בסביבה בטוחה יותר. אחרי כמה שנים הכל ירגע וכולם יתרגלו לזה שארץ ישראל היא ארץ יהודית ואין בה מקום לאורקים.
עובדות בשטח זה מה שקובע.
וכי האורקים שממלאים את הארץ עשו את זה לפי החוק? הם פלשו, הם עשו טרור, הם רצחו ושדדו ואנסו וביצעו כל פשע אפשרי. אבל הם קבעו עובדה בשטח. הם יושבים על קרקעות וכשרוצים לפנות אותם, הם מתבכיינים שאבא וסבא שלהם ישבו על השטח. ותמיד מי שמחזיק בקרקע יש לו יתרון על פני התובע שרוצה לגרש אותו (חוץ ממקרה בו יהודי יושב על הקרקע וגויים רוצים לנשל אותו).

אז מה שצריך זה לקבוע עובדות בשטח. להציג חזית אחידה מול שונאי ישראל ולא להכנע. מדובר בחיי ילדינו!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 24, 2013, 08:53:39 »
אתה צודק
אבל זה יתן לגוים את האישור לשנוא אותנו יותר וכמה היהודים רעים ואוהבי כסף שמנהלים את העולם בעזרת הכסף
מה לא שמעת הם מאשימים את היהודים שהם הפילו את מגדלי התאומים בארצות הברית בגלל הכסף
יש הרבה נוצרים ששונאים אותנו ויש עוד המון נוצרים שרק ניצוץ קטן וזה ידליק את האנטישמיות שבהם והנאציות שבהם
הבעיה שלנו זה לא רק עם המוסלמים הלוואי רק איתם
אז עדיף במצב של היום לנסות לא להתגרות בחיות בהם בעולם הנאצי והאנטישמי

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 24, 2013, 13:02:34 »
אוי אוי אוי.... לגויים יהיה אישור לשנוא אותנו... כי בלי אישור הם לא שונאים אותנו...  :old_WTF_Aza:

אם אנחנו זוכים לכמות מועטה של אהדה מזוייפת כשאנחנו "מקבלים אושוויץ", זו סיבה לחזור לאושוויץ? איזה מן היגיון זה?

אתה לא מבין שזה בדיוק הכיוון? הם רוצים שנמות. ואתה אומר לי שלא להתנגד, למות בשקט, כי אם לא נמות בשקט, זה יתן לגויים אישור לשנוא אותנו...

לפני מאה שנה עוד לא היה כזה דבר "פלסטינים", אבל היה תירוצים אחרים לשנוא יהודים. הם היו פעילים נמרצים בתנועות הפועלים וההתעוררות, הוגי דעות, אנשי עסקים... יהודים...
בין כל הפוגרומים שהתחוללו כשהגויים לא אהבו שהיהודים לא יושבים בשקט, כתב שאול טשרניחובסקי את המילים האלו:

עברי הנך בני אך זהו אושרך גם אסונך,
חוטר גזע עם הקדומים על העמים גאונך.

עודך נער תגדל תדע גדולות עמך פעל,
אז תבינה נצורות יפעל עת שמשנו יעל.

נודד תהיה במלוא תבל אך מולדתך אחת,
זאת אל תשכח ניסך ציון עד רדתך שחת.

אם גם יאחר יום הגאולה יצעד שעל שעל,
אל תוואש אסיר תקווה עוד שמשנו יעל...

אנחנו יהודים ומולדתנו אחת. ואנשים יכולים לנדוד במלוא תבל ובכל מקום יסננו לעברם שילכו לארץ שלהם. וכשהם יושבים בארץ שלהם, מסננים לעברם אורקים ואנטישמים שזו לא הארץ שלהם אלא שטח כבוש.
זה הגורל שלנו כיהודים.

אז במה תבחר? לחיות כיהודי שנוא או למות כשהאנטישמים מזילים עליך דמעות תנין בשל האהדה המזוייפת שקנה לך מותך?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 24, 2013, 13:26:25 »
לחיות כיהודי שנוא  O0

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 24, 2013, 18:35:27 »
יש משהו אחד שכולכם שוכחים.

למרות ההטבות המפליגות של ממשלות ישראל בעבר עדיין היגרו מכאן יותר מ-200 אלף ערבים מאז שכבשנו את ה"שטחים".

תארו לכם כמה היו מהגרים מכאן ללא ההטבות.

ישראל לא צריכה לירות כדור אחד במלחמה הזאת.
כל שעלינו לעשות הוא להפסיק מיד את החשמל והמים בחינם, ואת אישורי העבודה בתוך ה"קו הירוק".

תוך מספר חודשים הערבים יתחננו לצאת מכאן.

העולם יוכל כמובן למחות אבל אל תשכחו - העולם צריך את ישראל מ-2 סיבות:

הראשונה משום שכרגע ישראל היא מכרה זהב מבחינת מרבצים של גז טבעי. אירופה משוועת לגז טבעי ולהפסקת התלות שלה ברוסיה, ולכן האירופיים לא יתערבו (יש להם מספיק בעיות משלהם).

השנייה - אירופה צריכה את ישראל גם מבחינה מדעית וטכנולוגית.
כמעט ולא קיים בית באירופה וארה"ב שאין בו מכשיר טכנולוגי או המצאה טכנולוגית שפותחה בישראל.

השמאלנים לא יודו בזה לעולם אבל ישראל היא נכס עבור האירופאים והאמריקניים.
אחרת תהיו בטוחים שממזמן היו מחרימים אותנו (מה מונע בעדם?).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 25, 2013, 04:48:51 »
מסכים עם כל מילה שלך

תסלח לי, אבל גישת ה"מה שאפשר לעשות זה לחכות למשיח" היא גישה גרועה כמעט כמו של השמאלנים העלובים. מזל שהיהודים שהקימו את המדינה הזאת לא חיכו למשיח, אחרת היינו ממשיכים להיטבח ע"י הגויים באירופה\מדינות ערב.

גירוש הערבים הוא פיתרון לא ריאלי. יש לנו את הסרטן הערבי בעל תעודת הזהות הכחולה (בערך 10% מהאוכלוסיה), ויחד עם התקשורת השמאלנית, בג"ץ ועשרות ארגונים עתירי ממון אירופאי שפועלים משפטית ופוליטית בכל כוחם - אי אפשר לבצע את זה. גם אם היינו יכולים להחזיר את הרב כהנא ז"ל לחיים והיינו מביאים אותו להיות ראש ממשלה, הוא לא היה יכול לעשות זאת (בשלב מסוים הכנסת היתה מתאחדת ומפילה אותו או משהו בסגנון). מי שמציע פיתרון כזה ברצינות, לא מבין כמה השמאל חזק וטבוע בממסד שלנו.
עידוד הגירה ערבית הוא הפיתרון הטוב ביותר. הם מהגרים ממילא כפי ש-Rafoe ציין, ועם דחיפה כספית + סידור מעמד תושב במדינה אחרת, אפשר להביא את מימדי ההגירה לכאלו שיורידו את האוכלוסיה הפולשת ביו"ש תוך 10 שנים לכמה מאות אלפים בלבד ואולי אפילו פחות. חבר כנסת מהליכוד הציע חוק כזה ב-2001 - http://www.inn.co.il/News/News.aspx/7347

כרגע היחיד שעושה משהו שקרוב לזה, למיטב ידיעתי, זה אריה קינג שנבחר לאחרונה לחבר מועצה בירושלים.

מנותק נדב1989

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 25, 2013, 07:46:01 »
מה אתם חושב שהם מהגרים כדאי להנות בחו"ל הם בשביל ללמוד ולהראות ולספר לעולם לאנשים כמה הם מסכנים ועד כמה היהודים רעים
לפי דעתי התמיכה במוסלמים מצד העולם הרבה יותר גדולה מאשר התמיכה בנו
כך לדוגמא את הסרטון הזה תראה נערה בשם RAFAELA CARLINA נראה לי פורטוגזית רושמת בכותרת Free Palestine
תראה בסרטון איך הם מתארים אותנו בעולם תראה כמה רעים הם רוצים לעשות אותנו נראה לך שהם יוותרו
הרב כנהא זכר צדיק לברכה ינוח משכבו בשלום אמר דבר נכון בבחירות "זה או אני או עראפת" לצערי העם בחר בעראפת
הנה הסרטון

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 25, 2013, 11:13:54 »
ראה את הסרטון.
מי שאשם במצב זה שמאלנים ומדיניות שמאלנית.

במצב כזה המדיניות צריכה להיות להחרים ולשבור את כל המצלמות בסביבה ואז להחרים ולשבור כל דבר אחר בסביבה. ככה לומדים שלא מעוררים פרובוקציה מול כוחות צבא ומשטרה.
אנשי צבא לא צריכים ללמוד להיות "סובלניים" מול פרובוקציות מכוונות. דבר ששוחק את המורל ואת ההרתעה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק סוף העולם ימינה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 25, 2013, 12:02:13 »
ראה את הסרטון.
מי שאשם במצב זה שמאלנים ומדיניות שמאלנית.

במצב כזה המדיניות צריכה להיות להחרים ולשבור את כל המצלמות בסביבה ואז להחרים ולשבור כל דבר אחר בסביבה. ככה לומדים שלא מעוררים פרובוקציה מול כוחות צבא ומשטרה.
אנשי צבא לא צריכים ללמוד להיות "סובלניים" מול פרובוקציות מכוונות. דבר ששוחק את המורל ואת ההרתעה.

אמת.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 27, 2013, 01:12:27 »
שכחתם כולכם משהו קטן.למה נראה לכם שהערבים יסכימו לעזוב מרצונם? הם להבדיל מיהודים בעלי עקרונות עד טיפת הדם האחרונה.הפתרון של עידוד הגירה היה נכון ונראה לי שהרב כהנא זצ"ל אף הוא אמר שכיום זה לא ריאלי כיון שהם בעצמם יתנגדו.השמאל נתן להם ונותן להם תחושה שהנה תכף שוחטים את היאהודים באין מפריע אט אט אבל בתוך תוך מספר שנים(הרים להם את המורל הטמא).
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דודו89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 27, 2013, 08:39:48 »
משה פייגלין מציע 500,000 שקל או דולר לכל משפחה ערבית שתעזוב

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 28, 2013, 19:28:13 »
אחרי שיפסיקו להם את אישורי העבודה, ואת החשמל והמים בחינם הם יתחננו שנפתח את הגבול לירדן ומצרים.

זה מה שנקרא עידוד הגירה. לא נצטרך לשלם להם שקל.
שהאחים הערבים שלהם (שעשירים מרוב נפט) ידאגו להם.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 28, 2013, 20:19:14 »
"אחים" :laugh:
אורק לאורק - אורק.
הם לא מעניינים אף אחד מהאורקים האחרים. אלה שעוזרים להם זה לא בגלל שהם אוהבים אותם אלא בגלל שהם שונאים אותנו.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק דודו89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 29, 2013, 00:03:55 »
אחרי שיפסיקו להם את אישורי העבודה, ואת החשמל והמים בחינם הם יתחננו שנפתח את הגבול לירדן ומצרים.

זה מה שנקרא עידוד הגירה. לא נצטרך לשלם להם שקל.
שהאחים הערבים שלהם (שעשירים מרוב נפט) ידאגו להם.
מסכים איתך