כתב נושא: העיתונאי גדעון לוי צועק אל יהודי: "תחזור לרוסיה!" (סרטון חדש שלנו)  (נקרא 6957 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים. זה רק יקח דקה. תוכלו להגיע לאתר של יוטיוב כדי לקדם את הסרטון אם תלחצו על "YOUTUBE" למטה. תודה.

גם יש לנו עמוד מצויין בפייסבוק: http://www.facebook.com/HayaminORG

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
 חיים יצאת גבר כיף לשמוע אותך!

בקשר למנוול הזה גדעון לוי הוא אפילו לא מאמין שיש לנו זכות על הארץ הזאת הוא משווה יהודים מרוסיה ויהודים אחרים שלא נולדו פה לאפריקאים?!

מבחינתו א"י לא שייכת לנו אז עכשיו גם מובן למה הוא בעד מדינה פלסטינית כי הוא לא מאמין בזכות של עם ישראל על ארצו.

שלא יבלבל את השכל שיגיד רק את האמת לציבור שיגיד לכולם שיחזרו לגולה אם הוא לא מאמין בזה ואז כבר לכולם יהיה ברור שהוא נחש מסוכן.
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Dr. Barhoom Haim

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אחיי היהודים הנה הדברים אשר אשא: מי הופתע מדברי הבלע והשיטנה של גדעון לוי המשומד ? כאדם בגיל 56 רופא ומשפטן רבותיי אחיי ואחיותיי צריך לפעול כי"בתחבולות תעשה לך מלחמה" ! מתפלל אני בעד אחיי ואחיותיי שסרו מהחשיבה היהודית-מקורית ונדדו למרחבים הזויים כפי שגדעון לוי עושה ובהצלחה רבה; יען התקשורת "אוהבת" אותו !
את אלו אשר ניתן להשיב לחיק העם היהודי ננסה לעשות כן ! ואת אלו שניסינו בכל דרך וסרבו לשוב ליהדות הטהורה, השם יגזור דינם. אמן.
אנו צריכים לשמור על פרופיל נמוך לדעתי. הדף בפיסבוק צריך להסירו או להחליפו במשהו אחר שאם חו"ח 'יסמנו' אותנו - אנא אנו באים ?
נשלב ידיים ונתפלל לקב"ה שישמור על היהודים מפני אויבים מזרע עמלק ולא רק מעמלק אלא משנראה לי מסוכן יותר הם אלו הבאים מקרבנו !
בברכת חתימה טובה ובאהבה לכולכם
ד"ר בר חיים

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אחיי היהודים הנה הדברים אשר אשא: מי הופתע מדברי הבלע והשיטנה של גדעון לוי המשומד ? כאדם בגיל 56 רופא ומשפטן רבותיי אחיי ואחיותיי צריך לפעול כי"בתחבולות תעשה לך מלחמה" ! מתפלל אני בעד אחיי ואחיותיי שסרו מהחשיבה היהודית-מקורית ונדדו למרחבים הזויים כפי שגדעון לוי עושה ובהצלחה רבה; יען התקשורת "אוהבת" אותו !
את אלו אשר ניתן להשיב לחיק העם היהודי ננסה לעשות כן ! ואת אלו שניסינו בכל דרך וסרבו לשוב ליהדות הטהורה, השם יגזור דינם. אמן.
אנו צריכים לשמור על פרופיל נמוך לדעתי. הדף בפיסבוק צריך להסירו או להחליפו במשהו אחר שאם חו"ח 'יסמנו' אותנו - אנא אנו באים ?
נשלב ידיים ונתפלל לקב"ה שישמור על היהודים מפני אויבים מזרע עמלק ולא רק מעמלק אלא משנראה לי מסוכן יותר הם אלו הבאים מקרבנו !
ד"ר בר חיים

ברוך הבא לפורום שלנו יהודי יקר  :old_afro:

די מרענן לראות כאן יהודים בגילאים מבוגרים יותר מ-30.

כן יירבו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לא יאומן איך הוא מעז?
מאיפה הביטחון העצמי הגבוה הזה?
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא יאומן איך הוא מעז?
מאיפה הביטחון העצמי הגבוה הזה?
זה לא רק הוא אלא לכל דומיו יש בטחון עצמי גבוה כזה.
יש להם עצות יתירה לכל מה שנוגע לקדשי ישראל ללאומיות היהודית וכו...
כנראה שזה נובע משילוב של שנאה חנופה ועוד דברים אבל אלה הם אויבינו

מנותק ההוא והזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
זה לא רק הוא אלא לכל דומיו יש בטחון עצמי גבוה כזה.
יש להם עצות יתירה לכל מה שנוגע לקדשי ישראל ללאומיות היהודית וכו...
כנראה שזה נובע משילוב של שנאה חנופה ועוד דברים אבל אלה הם אויבינו

יש להם מעבר לזה גם אומץ וטמטום(לתת לשונא שלך מדינה?! כמה טמטום ואומץ)
כהנא צדק!
די לכיבוש!!! גם לי נמאס מהכיבוש הערבי בארץ ישראל.             جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

המלחמה נגד הטרור הערבי והמוסלמי תיגמר ברגע שיגמרו המוסלמים.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

יש להם מעבר לזה גם אומץ וטמטום(לתת לשונא שלך מדינה?! כמה טמטום ואומץ)
טמטום?!
תבין הם עושים את זה בזדון הם יודעים מה פירושו של מהלך כזה והם בכל זאת עושים זאת.
הם שונאים את המדינה היהודית

הם לא מאמינים שיש לנו בכלל זכות בארץ הזאת הם חושבים שהארץ שייכת לערבים.

מנותק ההוא והזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
טמטום?!
תבין הם עושים את זה בזדון הם יודעים מה פירושו של מהלך כזה והם בכל זאת עושים זאת.
הם שונאים את המדינה היהודית

הם לא מאמינים שיש לנו בכלל זכות בארץ הזאת הם חושבים שהארץ שייכת לערבים.

לחשוב שהמדינה שלך שייכת למישהו אחר לא טמטום?
להלחם בעם שלך לא טמטום?
שנאה עצמית לא טמטום?
כהנא צדק!
די לכיבוש!!! גם לי נמאס מהכיבוש הערבי בארץ ישראל.             جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

לחשוב שהמדינה שלך שייכת למישהו אחר לא טמטום?
להלחם בעם שלך לא טמטום?
שנאה עצמית לא טמטום?
אני מסביר לך שהם בכלל לא חושבים שהמדינה שלהם הם לא מאמינים בזכות העם היהודי בארצו
הם בכלל לא רואים את עצמם יהודים מבחינתם זה לא אומר כלום הם לא רואים את עצמם יהודים לא אכפת לשמאל הקיצוני מכלום הם רוצים להרוס את המדינה לתת אותה לערבים ולברוח לחו"ל.

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק ההוא והזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני מסביר לך שהם בכלל לא חושבים שהמדינה שלהם הם לא מאמינים בזכות העם היהודי בארצו
הם בכלל לא רואים את עצמם יהודים מבחינתם זה לא אומר כלום הם לא רואים את עצמם יהודים לא אכפת לשמאל הקיצוני מכלום הם רוצים להרוס את המדינה לתת אותה לערבים ולברוח לחו"ל.

לא לדעת שזה המדינה של העם היהודי זה לא טמטום?!
אדם שקיבל את המתנה להיות יהודי מתכחש לה זה לא טמטום?!
לתת את המדינה היחידה שלא תשנא אותך לבסוף לשונא שלך ולברוח לשונאים שלך זה לא טמטום?!
כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ד"ר בר חיים

בס''ד

ברוך הבא לפורום! סוף סוף יש עוד חבר בפורום בגילי - גם אני בן 56.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הבטחון העצמי שלהם נובע מהעובדה שאף אחד לא יצלוב אותם ולא יעמיד אותם למשפט על החוצפה והבגידה הזו. בשונה מאדם ישר שיצעק למחבל לחזור לסעודיה וכל המערכת תתגייס פה אחד כדי לקרוע לו את הצורה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

לא לדעת שזה המדינה של העם היהודי זה לא טמטום?!
אדם שקיבל את המתנה להיות יהודי מתכחש לה זה לא טמטום?!
לתת את המדינה היחידה שלא תשנא אותך לבסוף לשונא שלך ולברוח לשונאים שלך זה לא טמטום?!
וודאי שזה טמטום אבל הטמטום שלהם לא נובע מטמטום אלא מנרטיב שהם פיתחו לעצמם.
ז"א שהם מתאימים את המציאות להשקפת עולם שלהם.
הטמטום שלהם נעשה בזדון.
זאת הייתה כוונתי
ואני מדבר על חלק מהשמאל הקיצוני לא על כולם כי יש שם גם תמימים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רוסי עשה אינסטלינציה באשתך הערביה אה גדעון לוי יא יקי מלשין מפוחד

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד