כתב נושא: החוליגנים הסרבים באיטליה, והצביעות של תקשורת הספורט בישראל  (נקרא 2697 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Akiva11

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מה אתם אומרים על החוליגנים הסרבים, ביניהם מנהיג האוהדים איוון בוגדנוב, ששרפו דגלים של אלבניה קרואטיה ובוסניה במשחק נגד איטליה?
לדעתי הם יצאו פשוט גברים ואני בטוח שהם גם הפחידו מאוד הרבה אלבנים, בוסנים וקרואטים אנטישמים, והראו שאיתם לא כדאי להתעסק. דבר שני, איוון בוגדנוב הוא האדם הכי פרו יהודי שיש כנראה באירופה בין כל קבוצות החוליגנים השונות, וזה אני יודע משיחות עם אוהדי הכוכב האדום בלגרד בפייסבוק. והתקשורת בישראל אמרה עליהם שהם "ניאו נאצים". אז למעשה הם ניאו פאשיסטים, ושונאים את היטלר, כי גם לסרבים, בעזרתם של הקרואטים יש"ו, הייתה שואה, והסרבים קיבלו בברכה יהודים לפרטיזנים, בניגוד לפרטיזנים הפולנים יש"ו למשל. לדעתי איוון בוגדנוב הוא תותח אמיתי ואני מאוד התרשמתי מהאומץ שלו והלוואי שגם לאוהדים פה בארץ היו עקרונות כמו של איוואן, בניגוד לאוהדי התקשורת הבני זונות שלנו, שמראים אותם מתחבקים עם ערבים "אוהדי בית"ר" בגולים

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הם התנהגו כמו חוליגנים, פוצצו את המשחק של הנבחרת הלאומית שספגה הפסד טכני, וביזו את המדינה שלהם. לפי מה שקראתי החוליגנים גם איימו על שוער הנבחרת שלהם כי הוא "ערק" מהכוכב האדום לפרטיזן או להיפך.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
סליחה על ההקפצה.מי זה האיון בוגדנוב הזה?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!