כתב נושא: שאלה/תהיה  (נקרא 1605 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה/תהיה
« ב- : אוגוסט 25, 2013, 16:44:51 »
לפעמים אני מרגיש וחושב לעצמי ״לא חבל על הכוחות שלך״? מה שמתחולל בארץ קרה גם לפני עשרות שנים וקורה עתה ויקרה עד שתהיה גאולה אבל האם ניסיונתנו לשנות אנשים הם לא יותר מטחינת מים והריסת הבריאות? כי בתכלס אם נהיה אמיתיים אף אחד לא סופר אותנו בכלל ואם יד על הלב הדברים שקורים לא באמת מענינים את האנשים.זה סיפור שחוזר על עצמו בכל פעם מחדש ולעניות דעתי כל עוד לא יהיה משהו דרסטי שום דבר לא יזוז.אלא אם כן חלילה תפרוץ מלחמה חזיתית אם רוב הנאצים הערבים שמקיפים אבל גם אז לא במאה אחוז יתעוררו האנשים.קל וחומר במקרים כמו עופרת יצוקה ו״סתם״ ידועי אבנים ודקירות של יהודים.אלו דברים שקימים שנים על גבי שנים אז מדוע מישהו חושב שהפעם משהו כן ישתנה? מה צריך יותר משמונים אלף סודנים ברחבי הארץ? חח.המסקנה היה שהאדישות והמחשבה כיצד לסגור את החודש מענינים יותר את האנשים.כל אחד שקוע בצרות שלו והדברים האלו לא מענינים אותם בלשון המעטה אם לאמר.תקנו אותי אם אני טועה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: שאלה/תהיה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 25, 2013, 17:20:45 »
אנחנו יודעים שגם הגאולה באה במצב של "בעיתה" או במצב של "אחישנה". ולכן תמיד יש סיכוי שהעם יתעורר ויהיה זכאי למצב של "אחישנה".
אפילו אם לא נזכה לגמרי, כבר נאמר על בית חשמונאי שזכו והחזירו את המלוכה לישראל במשך מאתיים שנה. כלומר, יש מצב שגם לפני הגאולה העם יקום, יתנער מהמתיוונים ומתרבות יוון הקלוקלת ובכך יזכה לעצמאות ופריחה.
מי יתן...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!