חדשות ודיונים > ספריית הימין האמיתי

השקר המתועב לפיו ברוך גולשדטיין אחראי לפיגועי ההתאבדות

(1/1)

Rational:
אחד מאבי אבות השקר של השמאל המתועב הוא: שהפיגועים מעשי הרצח ההמוניים של החמאס והג'יהד האיסלמי החלו בעקבות הטבח של ברוך גולדשטיין במערת המכפלה. אובחן אין שקר מתועב ובזוי מזה. פשע אוסלו בוצע ונחתם ב13.9 בשנת 1993. למחרת ב14.9 1993 נהרג מחבל מתאבד בתוך הגי'פ שבו נסע בכדי לבצע רצח המוני. ב26.9 מחבל רוצח נהרג בתוך מכונית תופת. ב4.10 1993 מחבל מתאבד פוצע 30 חיילים! ב3.11 1993 מחבל רוצח מתאבד במכונית תופת שהיתה מלאה בחומרי נפץ ומכלי גז. ב13.12 1993 מחבל תוקף שלושה חיילי מילואים באמצעות אמבלונס גנוב. נפתחה לעברו אש הוא סטה מן הכביש התנגש בגי'פ ריק והתפוצץ. למרבה המזל בכל 6 האירועים איש לא נהרג משום שצה"ל והשב"כ עצרו אותם בדרכם למעשי הרצח המתועב של החלאות האילסמסטיות הללו.
עכשיו ראש הממלשה רבין התייחס לשלושת המקרים הללו. הוא אפילו ציין שהמעשה ב13.12 הוא הוא הניסיון השישי "הפלשתיני" לבצע פיגוע התאבדות. אך בכך לא מסתיים העניין.  ב14.12 1993 דובר החמאס בירדן איברהים ראשה מתפאר כי מאז החתימה על פשע אוסלו היו להם מבצעי התאבדות. ציטוט: "אף סיעה אחרת איננה מסוגלת להוציא מבצעים כאלה, משום שזה דורש אמונה אמיתית באיסלם". אבל גם בכך לא מסתיים העניין. ב7.1 1994 דוקר מחבל וחוטף נשק מחייל, והוא נורה ונהרג. ועל גופו נמצר כרוז שמודיע שהוא במשימת התאבדות. אובחן לבא ולאמר כמו השמאל המתועב שהפיגועים ומעשי הרצח של "הפלשתינים" שבכל אחד ואחד מהם יש להם מניות רבות משום שהפיגועים יכלו להתרחש רק משום שמבחינה ביטחונית הועברו שטחים מידי צה"ל ל40 אלף "השוטרים הפלסטינים" שהוכנסו הנה מארצות ערב השונות. וכזכור היו אמורים לטפל בחמאס כפי שאמר רבין: "בלי בג"ץ ובלי בצלם".

אביר הקרנפים:
מצויין שאתה מציג את הסדר הכרונולוגי כפי שהוא. זה מאיר עיניים. אבל ראוי להוסיף את תאריך מותו של גולדשטיין - פורים ה'תשנ"ד (25 בפברואר 1994 למניין הצלבנים).

תפריט

[0] אינדקס הודעות

עבור לתצוגת גירסה מלאה