כתב נושא: "הרב" מוטי אלון שר"י הורשע בניצול מיני של בחורים צעירים  (נקרא 6006 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rational

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נזכיר שאביו של מוטי אלון מנחם אלון שר"י "הדתי" פסל את הרב כהנא במערכת הבחירות של שנת 1988 בטענה: "תוכן רשימת כ"ך ומגמת יוזמיה וראשיה, כפי שעלו בחומר המצוי לפנינו, יש בהם משום ניגוד משווע לעולמה של יהדות, להלכותיה ולהגיגיה, לעברה של האומה העברית ולייחולי עתידה. נוגדים הם ניגוד מוחלט לעקרונות יסוד של מוסר אדם ומוסר עם, למגילת העצמאות של מדינת ישראל ולתשתיתן של הדמוקרטיות הנאורות בימינו, ובאים הם להעתיק למדינה העברית רעיונות ומעשים שהחזיקו בהם המקולקלות שבאומות העולם."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/260438
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2013, 21:08:09 על ידי Rational »
"עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"

מנותק hateleftforever

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא חושב שה"רב" מוטי אלון באמת עשה את מה שבית המשפט ייחס לו. זה ידוע שמאז ומתמיד לא יצא מבתי המשפט הכלליים (בתי המשפט החילוניים: בג"ץ, בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום וכו') ריח של צדק אמיתי.
לא מפתיע שבית המשפט הרשיע את ה-"רב" אלון.בתי המשפט החילוניים מאז ומתמיד אהבו להתנפל על אנשים עם כיפות סרוגות ולתפוס אותם כשעירים לעזאזל.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שהראיות נגדו חותכות למדי. הוא "התעסק" עם תלמידים שלו תוך ניצול מצוקה שלהם. אני לא יודע כמה חמור ההיבט הפלילי במעשים שלו אבל מבחינה מוסרית הוא ביצע מעשים שפלים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
נזכיר שאביו של מוטי אלון מנחם אלון שר"י "הדתי" פסל את הרב כהנא במערכת הבחירות של שנת 1988 בטענה: "תוכן רשימת כ"ך ומגמת יוזמיה וראשיה, כפי שעלו בחומר המצוי לפנינו, יש בהם משום ניגוד משווע לעולמה של יהדות, להלכותיה ולהגיגיה, לעברה של האומה העברית ולייחולי עתידה. נוגדים הם ניגוד מוחלט לעקרונות יסוד של מוסר אדם ומוסר עם, למגילת העצמאות של מדינת ישראל ולתשתיתן של הדמוקרטיות הנאורות בימינו, ובאים הם להעתיק למדינה העברית רעיונות ומעשים שהחזיקו בהם המקולקלות שבאומות העולם."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/260438
כן. על פי כל הבורים והסלפנים, כל מה שעשו משה רבינו, יהושע בן נון, שמואל הנביא, דוד המלך, יואב בן צרויה, המכבים וכו', הכל בניגוד משווע לעולמה של יהדות, להלכותיה והגיגיה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
אני חושב שהראיות נגדו חותכות למדי. הוא "התעסק" עם תלמידים שלו תוך ניצול מצוקה שלהם. אני לא יודע כמה חמור ההיבט הפלילי במעשים שלו אבל מבחינה מוסרית הוא ביצע מעשים שפלים.
איך אתה יודע שהראיות נגדו חותכות מידי אם יש צו איסור פרסום על כל הפרטים?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איך אתה יודע שהראיות נגדו חותכות מידי אם יש צו איסור פרסום על כל הפרטים?
יש קורבנות שמעידים נגדו. העובדה היא שהוא גם הודה בעצמו בפני "פורום תקנה" והסכים להפסיק לייעץ לבחורים ביחידות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא לחינם הלך הזרזיר אצל החזיר. אם "הרב" דרעקמן תומך ברב מוטי אלון, זה גורם לי לחשוב עוד יותר שהרב אלון אשם.
להזכירכם, דרעקמן התרברב לאמר כי הוציא למעלה מ50 אלף תעודות גיור. כולם יודעים שרובם המוחלט של 50 אלף ה"גרים" הללו לא התכוונו לשמור את כל המצוות בשעת גיורם וגם לאחר הגיור רובם בכלל לא שומרים מצוות, מה שמעיד על הכוונה שמלכתחילה. כך שהגיור לא שווה כלום.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יש קורבנות שמעידים נגדו. העובדה היא שהוא גם הודה בעצמו בפני "פורום תקנה" והסכים להפסיק לייעץ לבחורים ביחידות.
הוא מכחיש שהודה בפני פורום תקנה, ופורום תקנה לא הביא שום ראיות לכך. אם היו ראיות היו מציגים אותם במשפט ולא
עושים מילה מול מילה שזה נחשב ראיה רק בבית משפט ישראלי.

סליחה על היותי קטן אמונה, אבל בבית משפט שבו תלונה מהווה ראיה בניגוד לערכי המוסר היהודי ובניגוד לכל משפט תקין בעולם כל החלטה שלא תיהיה
איננה רלוונטית בעיני.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא מכחיש שהודה בפני פורום תקנה, ופורום תקנה לא הביא שום ראיות לכך. אם היו ראיות היו מציגים אותם במשפט ולא
עושים מילה מול מילה שזה נחשב ראיה רק בבית משפט ישראלי.

סליחה על היותי קטן אמונה, אבל בבית משפט שבו תלונה מהווה ראיה בניגוד לערכי המוסר היהודי ובניגוד לכל משפט תקין בעולם כל החלטה שלא תיהיה
איננה רלוונטית בעיני.
הוא הסכים להתפטר מראשות ישיבה ולא להתבודד עם תלמידים. זו תגובה של מי שמודה באשמה. אדם שלא עשה כלום לא היה חושש להתעמת מול האשמות חסרות שחר. ייתכן שהראיות שהגיעו לפורום תקנה לא היו מספיקות בשביל תלונה פלילית, למשל אם הקורבן היה בגיר מבחינת החוק לגיל ההסכמה. עדיין אני חושב שזה דיי ודאי שמוטי אלון עשה מעשים פסולים בתכלית עבור רב ומחנך כלפי התלמידים שלו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל הסיבה שפוצצו את כל זה כי הוא המשיך ללמד בניגוד למה שאמרו לו, וגם אם הוא שעה לסחטנות זה לא אומר שהוא אשם.
במדינת ישראל כיום, אדם שיש נגדו תלונה בנושא כזה, גם אם אין ראיות נגדו יורשע אלא אם כן יביא ראיה חותכת מעל לכל ספק שהוא
חף מפשע. ואני אדייק יותר, גם אם הנאשם יביא סתירות בגרסת המתלונן, וימצא שקרים בעדותו עדיין יורשע ואני מכיר יותר מקרה אחד.
למעשה ניתן לומר בודאות, שאם ימצאו מחר נגדך קטין שיתלונן, אם הוא ידאג שלא תוכל להוכיח אחרת אתה תורשע ללא צורך בראיה.
במציאות כזאת "להלחם בבית משפט" לא שווה את המאמץ, בתי המשפט בישראל מעוותים דין ומשפט במקרים מסויימים שמצאו סתירות
ושקרים בגרסת המתלונן, ביקש הנאשם להביא עדים שיעידו למשל שלא נכח במקום או שיעידו שהנאשם משקר בית המשפט נקט בצעד
נפשע של "פסילת העד" כלומר אין לו סיבה אבל הוא לא מוכן לתת לעדים הללו להעיד.

"עבירות מין" הפכו לכלי סחיטה מקובל אפילו יותר מנשק, במיוחד בקרב נושאי משרות בכירות.

לכן לאור האמור לעיל, אין אני רואה סיבה להאמין שהרב אלון ביצע את המיוחס לו יותר משאני רואה סיבה להאמין שאתה או כל אדם אחר ביצע עבירות כאלה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא מתלונן אחד אלא כמה אנשים שונים מזמנים שונים. אין להם סיבה להעליל עליו כלום ואף אחד מהם לא ניסה לסחוט אותו. פורום תקנה הם לא ל"ו צדיקים בהכרח, אני חושב שיש שם הרבה דמויות שדוקא דומים מוטי אלון מבחינת תפיסת עולם. גם להם אין אינטרס סתם להאשים רב ישיבה בניצול מיני.

כשאני שוקל את מצג הראיות הידועות מצד אחד יש מספר מתלוננים עם הגרסאות שלהם ומצד שני יש את הגרסא של מוטי אלו שמתנהג כמו אשם אבל מכחיש את הדברים. אני גם רואה שיש לו חסידים שסוגדים לו ממש פולחן אישיות של מנהיג כת וכמובן כל מיני דמויות בולטות מהציבור הדתי-לאומי הם בני משפחה שלו ומקורבים שלהם שגם מתגייסים להגנתו (ולהגנה על תדמיתם). בעיני כל זה לא סייע לו מבחינתי להוכחת חפותו.

כמו שאמרתי כבר אני לא יודע אם אפשר להרשיע אותו ממש בתקיפה או ניסיון אונס אבל אני חושב שמעבר לספק סביר הראיות מראות שהוא קיים מגע מיני בלתי ראוי עם תלמידים שלו שהוא היה רב ומורה שלהם.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא מתלונן אחד אלא כמה אנשים שונים מזמנים שונים. אין להם סיבה להעליל עליו כלום ואף אחד מהם לא ניסה לסחוט אותו. פורום תקנה הם לא ל"ו צדיקים בהכרח, אני חושב שיש שם הרבה דמויות שדוקא דומים מוטי אלון מבחינת תפיסת עולם. גם להם אין אינטרס סתם להאשים רב ישיבה בניצול מיני.

כשאני שוקל את מצג הראיות הידועות מצד אחד יש מספר מתלוננים עם הגרסאות שלהם ומצד שני יש את הגרסא של מוטי אלו שמתנהג כמו אשם אבל מכחיש את הדברים. אני גם רואה שיש לו חסידים שסוגדים לו ממש פולחן אישיות של מנהיג כת וכמובן כל מיני דמויות בולטות מהציבור הדתי-לאומי הם בני משפחה שלו ומקורבים שלהם שגם מתגייסים להגנתו (ולהגנה על תדמיתם). בעיני כל זה לא סייע לו מבחינתי להוכחת חפותו.

כמו שאמרתי כבר אני לא יודע אם אפשר להרשיע אותו ממש בתקיפה או ניסיון אונס אבל אני חושב שמעבר לספק סביר הראיות מראות שהוא קיים מגע מיני בלתי ראוי עם תלמידים שלו שהוא היה רב ומורה שלהם.
סלח לי מראש אבל כמעט כל מה שכתבת לא נכון, לא ה"עובדה" על מספר העדים יש רק עד אחד מזמן אחד! כל היתר לא הובאו למשפט ואם היו
היו מביאים אותם כי גם אם הם לא קטינים זה ניצול סמכות שזו עבירה אחרת והיו מביאים אותם.

לפורום תקנה יש אינטרס לפגוע בו עובדה שהם היו מוכנים להסתפק בהפסקת עבודתו, אם הוא ביצע עבירה תתלונן אז מה שפורום תקנה ביצעו זה סחיטה באיומים!

הרב אלון לא מתנהג כמו אשם, הוא מתנהג כמו שהייתי מייעץ אולי לך להתנהג אם היו מעלילים עליך! אני כבר אומר לך גם אם יהיו ראיות לטובתך ויש עליך מתלונן
שבא ללא כל ראיות הסיכוי שלך לא ליהיות מורשע קטן עד בלתי אפשרי. שמעתי פעם פרקליט בכיר שאומר שבאותה מידה יכלו לקחת את כל הנאשמים
בארץ להטיל מטבע ולבחור מתוכם שניים באקראי שייצאו זכאים עד כדי כך.

הרב אלון מתנהג כמו אדם ירא שמים, הוא לא תוקף בחזרה למרות שהוא יכול. אין לו פולחן אישיות יש לו תלמידים שמאמינים בחפותו. הייתי בשיעורים שלו לא פעם
וראיתי דבר אחד: תלמיד חכם.

דיברת על ראיות, אין ראיות בתיק נגד הרב אלון נקודה! יש מילה שלו נגד מילה של תלמיד אחד! זהו! אפילו התובע היה בהלם שהוא הורשע. אבל אני לא,
כי אני יודע שגם אתה היית מורשע לו מישהו היה מעליל עליך.

שוב ברור שתמיד יתכן שיתבר שהוא כן ביצע, כמוש יתכן שגם אתה עברין מין וגם אני. תלונה אינה ראיה נקודה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם מישהו היה מעליל עלי דבר כזה הייתי מתייחס לראיות, מפריך אותן ומציג גרסא ברורה שלי של העובדות. לא עקבתי באופן מאוד עקבי ועיוני על אחרי המקרה של מוטי אלון אז יש אפשרות שאני טועה. אבל מהרושם שלי, מוטי אלון בכל הפעמים ששמעתי אותו מדבר הציג דברים בצורה מטושטשת. משהו בסגנון "יכול להיות שהוא לא הבין ופירש חיבוק אבהי בצורה לא נכונה".

שוב פעם אני חוזר, אני לא טוען שהאשמה שלו היא פלילית וצריך היה להרשיע אותו. אני טוען שהוא משקר כשהוא מכחיש שהוא לא ניהל מגעים לא ראויים עם תלמידים שלו. למשל, ייתכן מצב שבו קרה משהו עם תלמיד בגיר שאי אפשר להגדיר ככפייה או לא מרצון אז אי אפשר להרשיע אותו בעבירה פלילית כמו שאי אפשר להרשיע מרצה שמנהל רומן עם תלמידה שלו באוניברסיטה. עדיין עבור רב זה לחלוטין לא ראוי. אני זוכר שאמנון דנקנר דיבר על המקרה לפני כמה שנים בריאיון כי הוא היה עורך מעריב והיו להם דיווחים על מוטי אלון אבל דנקנר אמר שהוא סירב לפרסם את הידיעה מפני שלפי המידע שהיה להם היה מדובר על יחסים מרצון עם תלמיד בגיר ולכן אין שם מעשה פלילי וזה לא ידיעה חדשותית.