כתב נושא: כצפוי - בג"ץ דחה את עתירתם של משפחות קורבנות הטרור  (נקרא 2739 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בג"ץ דחה את עתירת נפגעי הטרור כנגד שחרור המחבלים ובכך אפשר את סלילת הדרך לשחרורם של 26 רוצחים ערבים.
הרוצחים הערבים ישוחררו בשעות הלילה במכוניות אטומות כדי לא לאפשר חגיגות שמחה, אבל לא מן הנמנע שהחגיגות יתקיימו ביום שלמחרת ולאורך כל השבוע שלאחר מכן.
הערבים לא יחמיצו את ההזדמנות להציג את ישראל בתור אחת שנכנעה לעם הערבי (מה שבאמת קרה).

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=72639

בית המשפט טען כי הממשלה רשאית להסמיך צוות שרים שיהיה אחראי על שחרור האסירים וכי לא נפל פגם בהחלטה.

האומנם?
האם החלטת ממשלה (שמן הסתם לא תהיה) שמחר בבוקר משוחררים כל האסירים היהודים גם תנומק על ידי בג"ץ כ"החלטה ללא פגם"?

מאיר אינדור, יו"ר ארגון אלמגו"ר, הגיב בחומרה להחלטת בית המשפט:
"בית המשפט העליון סגר היום את שעריו בפני המשפחות השכולות ונפגעי הטרור היהודים. מה שהוא לא עושה לכל פלסטיני, החל מהפסקת גדר הביטחון בעלות של מאות מיליונים ועד דרישות של מחבלים להפסיק טלטולים ונוהל שכן. הבג"ץ מחק למעשה את מעמד הקורבנות והעניק חסות לאנשי הטרור, שמפה ואילך יוכלו להוסיף ולדרוש שחרור רוצחים. זהו יום עצוב מאוד למשפחות השכולות ולחברה הישראלית, ויום ניצחון לארגוני הטרור ותומכיהם. מפה ניתן אור ירוק לאבו-מאזן לדרש שחרור עוד ועוד רוצחים, ואין שום מחסום חוקי בפניו".
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בית המשפט העליון סגר מזמן את שעריו בפני אלו שנפגעים/נפגעו/יפגעו מהטרור ומהפולשים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
התשובה לזה צריכה להיות מרי אזרחי.
אין למדינת ישראל עוד לאן להידרדר, השלב הבא הוא ביטול מדינת ישראל והקמת מדינת בלסטין במקום.
איפה ישנם עוד אנשים כמו יגאל אמיר שצריך אותם כ"כ בעתות אלו.

ביבי ומוסדות המדינה חתמו במו ידיהם על סופו של העם היהודי, הם גרועים לא פחות מהקאפו שצודדו בצורר הנאצי, שכן על ידיהם דם של 6 מיליון יהודים בישראל בלבד בלי לספור את המיליונים בחו"ל.
אני קורא למרי אזרחי והפיכה, שום דבר אינו יכול להיות גרוע יותר מהתרפסות מול האויב הגדול ביותר של העם היהודי מאז דום המשרפות באושוויץ, עדיף למות מות גיבורים אל מול האויב מבית והאויב מחוץ מאשר ללכת כצאן לטבח, כפי שהלכו היהודים בזמן השואה, מדינת ישראל קמה על מנת להבטיח שהשואה לא תחזור, מדינת ישראל בעצמה מוליכה את העם היהודי כצאן לטבח בצעדי ענק לעבר שואה שניה, מסקנה, למדינת ישראל במתכונתה הנוכחית אין לגיטימציה להתקיים, על הממשלה ליפול ולהיות מוחלפת באידיאליסטים שרוצים בטוב העם היהודי.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני נגד הפיכות והשתוללויות. זה לא משיג את המטרה, זה הורס את הסדר ויוצר אנרכיה.
מה תועיל ההפיכה? הרי אם היו מנהיגים אמיתיים וטובים שהיית יכול לסמוך עליהם, היית מצביע להם. המצב הוא שאין אנשים כאלה. גם מי שלכאורה מחזיק במדיניות ימנית/יהודית, מתקפל או משנה את טעמו מכל מיני סיבות.

ההיסטוריה מוכיחה שמחוללי המהפכות מעוררים אותן בשל סיבות שלכאורה מוצדקות, אבל בפועל המהפכה לא משפרת את המצב. המהפכה גובה את קורבנותיה שסובלים מאלימות, עושק וכל הדברים שהחוק אמור להגן מפניהם. המהפכה היא אחלה תירוץ לפגוע ב"רעים", אבל בחסות האנרכיה נפגעים המון חפים מפשע, כי יוצרי המהפכה לקחו את החוק בידיים ומי יעצור אותם?

דבר נוסף. המהפכה צריכה לבוא מתוך הכרה אמיתית של רוב העם שהמדיניות לא יכולה להמשך ככה. אבל במבחן המציאות, רוב העם שחושב שלתת לאורקים לחיות בתוכנו ועל גבינו הורס אותנו כחברה וכמדינה, אותו עם חושש/מסתייג מהפעולות הנחוצות על מנת לפתור את הבעיה. טרנספר זה אכזרי, הוצאות להורג זה אכזריות/חוסר צדק (לטעמם של המצטדקים כמובן. לדעתי זה אמור להיות קבוע ומיושם על פי החוק במדינה). רוב העם מעדיף להתבכיין על מחירי הבירה מאשר על המצב הבטחוני. הפגנה כמו שהייתה במחאה החברתית המזוייפת שנערכה על ידי השמאל, מעולם לא קמה למחות על המצב הבטחוני ועל העובדה שמפקירים אותנו לרשעותם של האורקים למיניהם.

לסיכום, מה הבעיה שלנו?
בשביל מהפכה אתה צריך:
1. רוב חזק של העם שיתמוך בנחיצות ובצורת הביצוע. אין לך רוב שתומך במידה מספקת.
2. מנהיגים שמוכנים ללכת עד הסוף. אין לך כרגע (חיים לא בארץ והוא היחיד שאני מכיר שלא מתפשר על כלום).

אילו היו לך מנהיגים שנתמכים על ידי אחוז ניכר בעם, לא היית נדרש למהפכה. היית יכול לבצע את זה על פי בחירות בצורה מסודרת או שאולי אני הוזה, כי השמאל יעדיף לרצוח מנהיג כזה מאשר לאבד את השלטון בצורה דמוקרטית. והרי השמאל שמטיל לפתחנו השכם והערב את הרצח שלכאורה בוצע על ידי יגאל עמיר (בנושא זה אני נוטה להאמין לברי חמיש) כבר ביצע רציחות פוליטיות בעבר, אם זה חיים ארלוזורוב או ד"ר דה האן. ואם נאמין לברי חמיש עד הסוף (פה אני כבר פחות בטוח) גם רפול ומשפחת כהנא מצטרפים לרשימה.

אני לא חושב שמהפכה זה פתרון חכם, מעשי וצודק. העם צריך להבין שצריך להפטר מהאורקים בכל מחיר. כשהם יבינו שבנפשנו הדבר, הם יצביעו בהמוניהם לאנשים מתאימים יותר, כאלה שמן הסתם יקומו מתוך ציבור שמאמין בנחיצות הדרך הזו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז מה שאתה טוען בעצם זה שעדיף לחכות בשילוב ידיים עד שמיליוני מחבלים ישטפו את ארץ ישראל ויוציאו להורג את כל היהודים בא"י ומחוצה לה?
עדיף כבר לשלוח יד בנפשינו בעצמינו ולגמור עם זה מוקדם וזהו... או שרגע, זה בעצם מה שהממשלה עושה בכל מקרה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אין ספק שהממשלה שולחת יד בנפשנו. אין ספק.
לא אמרתי לשבת בחיבוק ידיים, אבל גם לא לדפוק את הראש בקיר. מטבע הדברים, קירות חזקים מראשים.
על פי ההקבלה הזו, אם רוב העם עדיין לא מסכים לדרך שלך, אם תנסה לבצע הפיכה - תתרסק. וזה כמובן בלי להזכיר את הטיעונים שהצגתי לעיל, בשלם אני מתנגד למהפכה המתחוללת בכוח הזרוע, כמו המהפכה הצרפתית/קומוניסטית ועוד.

אני אומר שאנחנו חייבים להמשיך להסביר ולשכנע. המחבלים בעצמם עושים עבודה טובה והעם זז ימינה יותר ויותר. עוד ועוד שמאלנים מתפכחים ומבינים שצריך להפטר מהאורקים ושדו קיום לא יתכן. אבל יש עדיין מחלוקות על הדרך שבה צריך להפטר מהם. צר לי להודות בעובדה שעקב העבודה הטובה שעושים האורקים, אחינו משלמים בדם על כך. אבל העם רדום וזו מחלה כרונית ועתיקת יומין של העם שלנו - ליפול לתרדמה בשעה דחופה.

להסביר ולעורר ולשכנע. זו אמורה להיות הדרך שלנו. הדברים אמורים להתבצע בצורה מסודרת ושלטונית, על פי העם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מקווה מאוד שאתה צודק וכאשר העם יתעורר, לא נגלה שהרכבת כבר נסעה ואין חזור.
מה לגבי פעולות מנע אזרחיות? במילים אחרות, אם צה"ל לא עושה, אז לפחות אנחנו נגן על חיינו, חתירה מתחת לשלטון, אבל לא איום ישיר על השלטון.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
יש לאנשים את הזכות ואפילו את החובה מן התורה להגן על עצמם ועל בני משפחותיהם. למרות שהרשויות שוללות מהיהודים את הזכות הזו שמעוגנת בחוק.
אני בעד כל אדם שמגן על עצמו ועל בני משפחתו וגם על יהודים אחרים. העובדה שזוהי זכות מעוגנת בחוק, לא מעלה ולא מורידה מבחינת הרשויות. העובדה החשובה מבחינתנו היא שזו חובתנו מן התורה כיהודים.

צבא יהושע עוד יחזור!