כתב נושא: נתניהו מכין את שיחרור עוד 82 מחבלים מרצחים נאצים  (נקרא 2405 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה אופטימי מדי. מדובר ביותר מ82 מחבלים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4410284,00.html

מנותק hateleftforever

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה וכלימה לדורי דורות. קל מאוד להבין את המשפחות השכולות. דבר אחד בטוח: המשפחות השכולות קיבלו צער שאין שכדוגמתו מביבי נתניהו.
מי ייתן והממשלה המושחתת הזאת שפורקת כל עול תיפול כבר.
נקבע פה שיא חדש של טמטום, שפלות, בערות, ובעיקר שנאה של הממשלה המושחתת הזאת כלפי המשפחות השכולות הימין האמיתי וכל מי שלא שמאלני (קיצוני/ציוני) או ימני מזויף.
צריך לעשות תגובת נגד: צריך שהימין כולו יתעורר ויתאחד בדרישה חד משמעית לשחרר את יגאל עמיר, עמי פופר, ו/או כל אסיר אחר שנכנס לכלא בגלל האהבה העזה שרחשה המדינה הזאת כלפי שמאלנים וערבים. אולי היה קצת יותר קל לעשות זאת אילו בראש הליכוד היה יצחק שמיר ולא ביבי. צריך שהימין האמיתי יתחיל לעשות רעש חזק שירעיד את המדינה הזאת ויגרום לאנשים פה במדינה הזאת להתעורר.
יש שלושה עורכי דין טובים וראוייים שנראה לי שהיו מסכימים לייצג את יגאל עמיר,עמי פופר, ו/או כל אסיר יהודי שנכנס לכלא בגלל האהבה העזה שרחשה המדינה הזאת כלפי שמאלנים וערבים.
1.איתמר בן גביר.
2.יורם שפטל.
3.דן אבן אור.
תקראו בבקשה את המאמר על עו"ד דן אבן אור שהקישור אליו למטה ואתם תבינו שהוא לא פחות טוב מבן גביר ושפטל. כדאי להזכיר שהוא בעבר ייצג את יגאל עמיר.

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/183/805.html .
אם אתם לא מצליחים לפתוח את הקישור תחפשו בגוגל עו"ד דן אבן אור ותמצאו מאמר שהכותרת שלו "יגאל עמיר רצח את רבין? הצחקתם את עו"ד דן אבן אור". זהו המאמר שהקישור אותו צירפתי הוא הקישור שלו.

לסיכום צריך תגובה נגדית. על מעשה כל כך נבזי, שפל ומגעיל אי אפשר לשתוק.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
צריך שהימין כולו יתעורר ויתאחד בדרישה חד משמעית לשחרר את יגאל עמיר, עמי פופר, ו/או כל אסיר אחר שנכנס לכלא בגלל האהבה העזה שרחשה המדינה הזאת כלפי שמאלנים וערבים. אולי היה קצת יותר קל לעשות זאת אילו בראש הליכוד היה יצחק שמיר ולא ביבי. צריך שהימין האמיתי יתחיל לעשות רעש חזק שירעיד את המדינה הזאת ויגרום לאנשים פה במדינה הזאת להתעורר.

ברוך הבא לאיזרעל, כאן יוצאים לרחובות רק בגלל מחיר הקוטג'. פשוט לא יקרה - אף אחד לא יצא לשום רחוב.

הרשימה המזוויעה הזו לא רשומה על שמו של שטניהו. היא רשומה על המצח של כולנו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ברוך הבא לאיזרעל, כאן יוצאים לרחובות רק בגלל מחיר הקוטג'. פשוט לא יקרה - אף אחד לא יצא לשום רחוב.

איך אתה מסביר את זה שעל דברים מהותיים כמו למחות נגד שחרור מחבלים וכנגד השלטונות שמפקירים את חיי ילדינו אנשים זה לא מעניין אותם בכלל בלשון המעטה? ועל קוטג׳ים כן? הרי ילדיהם יכולים חלילה להיפגע גם מאותם ערבים שנמצאים בארץ.אני בכללי התייאשתי מהציבור זה רק אני או שהדבר האחרון שמעניין אנשים זה המאבק על הארץ ונגד האויבים מבית ומחוץ? אני מתרשם שזה מעניין להם את העכוז..הרצון לנהנתנות ותרבות המערב שולט חזק ביותר לפי התרשמותי.תקנו אותי אם אני טועה.אנשים בכלל עייפים חוזרים מהעבודה ונזרקים על הספה לראות האח הגדול ושאר שטויות.אנחנו מיעוט שבמיעוט שבמיעוט רוב רובם המוחץ של האנשים מכל המגזרים גם דתיים גם חילונים וגם חרדים בכלל לא מעניין אותם הדברים שאנחנו נאבקים למענם.הדתיים חושבים שהכל מצויין שצה״ל מגן עלינו ושהמדינה זה פרפקט.החרדים בכלל עסוקים רק בד אמות של הלכה ורואים בנו כת שעסוקה בטפל ולא בעיקר והחילונים עסוקים בשטויות כמו האח הגדול.סלחו לי אבל זו ההתרשמות שלי ואני אומר אותה בצער גדול.מי שירצה להוסיף או לתקן אותי אני אשמח.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.

כמו שראינו לפני הבחירות, והיו אפילו אנשים שכתבו את זה כאן: הם מעדיפים להלחם על כלכלה ולא על בטחון. כאילו שבקבר זה משנה למישהו כמה עולה גבינת קוטג' או דירה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!