כתב נושא: זאת לא פעם ראשונה שזה קורה  (נקרא 2338 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בעניין: זאת לא פעם ראשונה שזה קורה
« להגיב #1 ב- : יולי 17, 2013, 01:18:35 »
מה זה? אני פשוט לא נכנס לדר שטרמר על כל גווניו...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעניין: זאת לא פעם ראשונה שזה קורה
« להגיב #2 ב- : יולי 17, 2013, 01:53:00 »
עירום ברחובות: מסתנן רקד עירום בלב ת"א
מסתנן הסתובב ביום שני האחרון בלב תל אביב כשהוא עירום כביום היוולדו. התושבים: "אנו חיים תחת סיוט, מתחננים שתצילו אותנו מכאן"
מירב שלמה מלמד 
פורסם:  16.07.13, 13:36 
שתפו בטוויטרשתפו בפייסבוק
ביום שני, בשעה 16:20, ברחוב אלנבי בתל אביב, הסתובב מסתנן כשהוא עירום כביום היוולדו, כשהעוברים והשבים צופים בו. המסתנן הרים את ידיו בשמחה וצחק, שר ורקד לכל עבר.

תושבי דרום ת"א שחזו בו, היו קצת פחות שמחים: "הם הפכו את חיינו לגיהנום", אמרה תושבת דרום העיר, אושרית מוולאי שהיתה במקום: "זאת לא פעם ראשונה שאנו נאלצים לצפות במחזות כאלה. יש לנו ילדים קטנים. המסתננים בדרום העיר עושים ככל העולה על רוחם, כשהתוצאה של זה היא פגיעה ישירה בסביבה שבה אנחנו והילדים שלנו גרים".

מעבר לכך, אדם שמסתובב עירום ברחובות מהווה מטרד לסביבה שרואה את זה. הוא רקד עם עצמו ברחוב, כשהוא מרים ידיים, צוהל ושר. הילדים שנכחו
ברחוב באותה השעה - היו בהלם ופחדו.
"אנו זועקים את זעקתם של תושבי הדרום. נמאס לנו לחיות תחת הפחד והטרור שהשליטו עלינו כל רשויות מדינת ישראל. אנו קוראים לראש העירייה, רון חולדאי תתעורר כבר, כי אנחנו חיים במצוקה אמיתית". עוד הוסיפה התושבת "ניתן לראות את העובדות מול העיניים, המצב מדרדר מיום ליום. כל מה שאנו מבקשים זה לחיות את חיינו בשקט כפי שהיה לפני שש שנים, כשעוד היה בטוח ברחובות
אני לא אלוהים אני חלק ממנו