כתב נושא: "בוש - הנשיא הגרוע ביותר בהיסטוריה של ארה"ב"  (נקרא 3270 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
"בוש - הנשיא הגרוע ביותר בהיסטוריה של ארה"ב"
« להגיב #1 ב- : אפריל 01, 2007, 17:45:08 »
עוד נבלה כמו ג'ורג' סורוס, אז מה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #2 ב- : אפריל 01, 2007, 19:53:31 »
מה שבאמת טראגי הוא שבוש הוליך שולל הרבה אמריקאים ימניים פטריוטים ונוצרים צדקניים אוהבי עם ישראל וארץ ישראל, שתמכו ועדיין ממשיכים לתמוך בו כי הם חושבים שהוא באמת נוצרי מאמין כמוהם...  אני חושב שהתואר הזה, "הנשיא הגרוע ביותר..." ניתן לו בדחף הרגע ומטעמי תעמולה ע"י שמאלניים, ואינו מבוסס על עיון וניתוח של עובדות היסטוריות.  אולי הוא באמת הכי גרוע, אולי לא.  במלחמת ויאטנם, למשל, מתו הרבה יותר חיילים אמריקאים מאשר במלחמה הנוכחית.  בשתי המלחמות, הסיבות לפלישה האמריקאית היו מטופשות, ורוב המלחמות של ארה"ב במאה הקודמת ובמאה הנוכחית הן מלחמות אימפריאליסטיות של הפצת ה"דמוקרטיה" האמריקאית ברחבי העולם.  יש לאליטות האמריקאיות, שרובם חברים בארגונים וכתות עבודה זרה כמו Skull and Bones, Illuminati, Freemasons, אגנדה נסתרת, שמבוססת על עבודה זרה (יותר גרועה מהנצרות) שפותחה לפני מאות שנים, ומבוססת על פולחנים וסגידה לשילוב של אלילים קדמונים מצריים, כנעניים ואלמנטים שנלקחו מהקבלה היהודית.  הם משתמשים באותיות עבריות, סמלים גיאומטריים מיוון העתיקה, ועצמות בני אדם, בין השאר.  בוש (כמו רוב הנשיאים לפניו, כולל הנשיא הראשון ג'ורג' וושינגטון), חברי קונגרס רבים, שופטי בית המשפט העליון הפדרלי, והרבה בנקאים ובעלי השפעה אחרים חברים בכתות אלו.

« עריכה אחרונה: אפריל 01, 2007, 20:10:20 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 01, 2007, 19:57:22 »
מה שבאמת טראגי הוא שבוש הוליך שולל הרבה אמריקאים ימניים פטריוטים ונוצרים צדקניים אוהבי עם ישראל וארץ ישראל, שתמכו ועדיין ממשיכים לתמוך בו כי הם חושבים שהוא באמת נוצרי מאמין כמוהם...  אני חושב שהתואר הזה, "הנשיא הגרוע ביותר..." ניתן לו בדחף הרגע ומטעמי תעמולה ע"י שמאלניים, ואינו מבוסס על עיון וניתוח של עובדות היסטוריות.  אולי הוא באמת הכי גרוע, אולי לא.  במלחמת ויאטנם, למשל, מתו הרבה יותר חיילים אמריקאים מאשר במלחמה הנוכחית.  בשתי המלחמות, הסיבות לפלישה האמריקאית היו מטופשות, ורוב המלחמות של ארה"ב במאה הקודמת ובמאה הנוכחית הן מלחמות אימפריאליסטיות של הפצת ה"דמוקרטיה" האמריקאית ברחבי העולם.  יש לאליטות האמריקאיות, שרובם חברים בארגונים וכתות עבודה זרה כמו Skull and Bones, Illuminati, Freemasons, אגנדה נסתרת, שמבוססת על עבודה זרה (יותר גרועה מהנצרות) שפותחה לפני מאות שנים, ומבוססת על פולחנים וסגידה לשילוב של אלילים קדמונים מצריים, כנעניים ואלמנטים שנלקחו מהקבלה היהודית.  הם משתמשים באותיות עבריות, סמלים גיאומטריים מיוון העתיקה, ועצמות בני אדם, בין השאר.  בוש (כמו רוב הנשיאים לפניו, כולל הנשיא הראשון ג'ורג' וושינגטון), חברי קונגרס רבים, שופטי בית המשפט העליון הפדרלי, והרבה בנקאים ובעלי השפעה אחרים חברים בכתות אלו.

לדעתי זה שטויות .

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 01, 2007, 20:12:04 »

לדעתי זה שטויות .
צפה בסרט ואז תביע דעה.  (עשיתי שגיאה בהודעה המקורית, הקישור הנכון הוא )
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 01, 2007, 20:15:12 »

לדעתי זה שטויות .
צפה בסרט ואז תביע דעה.  (עשיתי שגיאה בהודעה המקורית, הקישור הנכון הוא )
אני ראיתי אותו גם מקודם, סתם שטויות

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 01, 2007, 20:18:35 »
חבל שאתה חושב ככה, סימן שלא הבנת כלום.  אבל זו לא אשמתך--אתה לא גר בארה"ב.  בכל מקרה, הבעיות של הגוים לא רלוונטיות לעניין היהודי.  אנחנו צריכים להתרכז בא"י.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 01, 2007, 20:27:23 »
חבל שאתה חושב ככה, סימן שלא הבנת כלום.  אבל זו לא אשמתך--אתה לא גר בארה"ב.  בכל מקרה, הבעיות של הגוים לא רלוונטיות לעניין היהודי.  אנחנו צריכים להתרכז בא"י.
אני הבנתי פשוט אני נוטה שלא להאמין לקונספירציות

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 01, 2007, 20:45:46 »
אני הבנתי פשוט אני נוטה שלא להאמין לקונספירציות
אתה צודק---זה לא קונספירציה, מכיוון שהם לא טורחים יותר להסתיר כלל את מגמותיהם.  יש קטע בסרט שבו גרגור מקיואן, בונה חופשי, אומר, "הבונים החופשיים הם תנועה הומניסטית רציונלית".  חשוב על מלים אלו---"הומניסטית רציונלית".  הם מאמינים שבעל, דגון, האלילים המצריים, ואלקי אברהם, יצחק ויעקב, הם המצאות אנושיות ונסיונות פרימיטיביים להבין את מהות החיים, שלדעת הבונים החופשיים ודומיהם ההומניסטים (שמחשיבים את עצמם למתקדמים), היא ידע ורציונליות.  לכן הם סוגדים ל"ידע" הזה, והם נתנו לו שם, שהוא מורכב מחלקי שמותיהם של בעל, ה', ואליל מצרי.

איך שלא תסתכל על זה, זו עבודה זרה, וזה יותר חמור מלהיות נוצרי, מפני שהנוצרים לפחות עובדים ישות חיצונית בענווה ובביטול ה"אני" העצמי, ואילו הבונים החופשיים ודומיהם סוגדים ליכולת, לפוטנציאל שכביכול טמון בכל בן אנוש להתעלות ולהגיע לדרגת אל (כביכול) ע"י קניית ידע.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : אפריל 01, 2007, 23:29:15 »
אני מוכרח וידוי אישי.הניקים שלי בוש ובייקר הם על שתי הדמויות הללו.
אני בחרתי בניק בוש לפני  8 שנים עוד שהיה מושל טקסס וטענתי שהוא יהיה נשיא ארצות הברית.
השמאלנים קראו לי שיכור.
למה בחרתי בניק הזה?
כי אני כאיש ימין אינטואיטיבית תומך במפלגה הרפובליקנית:אני בעד הפחתת מיסים,נגד הפלות,בעד אמונה באלוקים,מקדש את התנ"ך ורואה בו קושאן על ארץ הקודש.אני בעד שוק חופשי נגד התערבות ממשלה ונגד ליברלים,שמאלנים,הומואים,אני בעד חוק וסדר,עונש מוות,אני בעד מכה מונעת ויציאה למלחמה נגד מדינות תומכות טרור,אני לא חושב שמוצא האדם מהקוף,אני נגד הפקרות מינית,אני שמרן ואני בעד ערכי המשפחה,אני נגד נישואים חד מיניים.
בוש מייצג את הימין השמרני רפובליקני וכמוהו בייקר,אנשי מימשל בוש האב משרתים במימשל הנוכחי.
ברור שיש ימין יותר מבוש כמו חיים בן פסח.
אבל גם חיים יעדיף אינטיאוטיבית את רייגן על קרטר את מיט רומאני ודנקן האנטר על הילרי קלינטון וברק חוסיין אובאמה.
לכן בוש עדיף על קלינטון ההולל והנואף!