כתב נושא: אני כואב את מצב הפורום  (נקרא 6904 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני כואב את מצב הפורום
« ב- : יוני 05, 2013, 23:59:10 »
מאחד הפורומים שוקקי החיים באינטרנט הפורום הפך למקום שומם לחלוטין.

נושא שיש בו 3 הודעות נחשב נושא עבה  :'(

בקושי נכתבות כמה הודעות ספורות ביום  :'(

הייתי רוצה להתייעץ עם כולם, ואנא, תשתדלו להשתתף - איך אפשר להרים את הפורום בחזרה למעלה?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: אני כואב את מצב הפורום
« להגיב #1 ב- : יוני 06, 2013, 00:29:25 »
צריך יותר אנשים בפורום. אני לא יודע מה ניתן לעשות מעבר לזה. יכול להיות שחלק מהפעילות זלגה לפייסבוק ? אני לא בפייסבוק אז קשה לי להעריך.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 06, 2013, 01:01:59 »
צריך יותר אנשים בפורום. אני לא יודע מה ניתן לעשות מעבר לזה. יכול להיות שחלק מהפעילות זלגה לפייסבוק ? אני לא בפייסבוק אז קשה לי להעריך.

אין ספק שהפייסבוק פגע בהרבה פורומים, לא רק בשלנו.

אבל עדיין, אצלנו ההתדרדרות היא כל כך חדה . . .
איך יכול להיות שהיינו במצב של 50-30 משתמשים מחוברים ברגע נתון, והגנו למצב שהיום יש בין 5 ל 10.

כרגע כותבים בפורום באופן קבוע בעיקר חיים, אני, אתה, רן הכהניסט, rafoe ועוד כמה משתמשים חדשים, וגם זה בתדירות מאד נמוכה . . .
איפה כל הוותיקים של פעם?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 06, 2013, 05:41:08 »
בס''ד

זה כן בעיקר בגלל פייסבוק. יש לנו לא מעט פעילות בשני דפי הפייסבוק שלנו בעברית.

כמובן אנו גם רוצים יותר פעילות בפורום. אבל היו תקופות בעבר כשהפורום היה פחות פעיל. הפורום עוד יהיה פעיל מאוד שוב בע''ה. תמיד היו לנו עליות וירידות גדולות.

בינתיים כן כדאי להזמין אנשים להיות פעילים בפורום. יש הרבה יותר חופש ביטוי בפורום מאשר בפייסבוק.

מטרתנו היא לעורר את העם נגד הקמת מדינה "פלסטינית" שזו התאבדות לאומית, בעד תקיפה צבאית להשמיד את התוכנית הגרעינית של איראן הנאצית, בעד תוכנית לעודד את הערבים לעזוב את א''י ובעד מדינה יהודית אמיתית עם ערכים יהודיים. אם עם ישראל יתעורר ויעשה את כל זה, תהיה לנו גאולה. אז אין דבר יותר חשוב מהיעד הקדוש הזה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 06, 2013, 14:45:33 »
כמה הצעות :
1.מי שמכיר אנשים שכתבו בפורום בעבר ועברו לכתוב בפורומים אחרים,להציע להם לשתף תכנים גם כאן ואולי כך בהדרגתיות יחזרו יותר להשתמש בפורום.
2.ישנו פרויקט חדש בפורום של פרשת השבוע, הרעיון הוא שגם משתתפי הפורום יוסיפו פירושים וחידושים מעניינים שקראו וכו' וכך יהיה הצטברות של מקורות על הפרשה וזה פלטפורמה טובה שתעודד יותר פעילות בפורום.
3. כאמור בסעיף 1 פשוט להגיד לאנשים שכתכו כאן פעם לחזור ולהשתתתף(למשל כשאתם כותבים משהו שנראה שיעניין אותם או מישהו אחר .תנו להם לינק

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 06, 2013, 16:41:26 »
בס"ד

יש הרבה אנשים חילונים או דתים או מסורתים שהפורום הזה פשוט דוחה אותם.
כל החילול השם שנעשה פה עם הקללות על צה"ל הדיבור הגועלי של חלק מחברי הפורום בזיון התורה שיש פה ועוד הרבה מאוד דברים לצערי הרבה...
בקיצור זה מה שמרחיק אנשים!
ב-2007-2008 אני זוכר שהיו פה אנשים שהיה כיף להתווכח איתם בדיונים אנשים שפשוט מדברים אל השכל ועכשיו הכל הפוך!
כמובן שאני לא מכליל את כולם יש פה הרבה כשרונות רק בשנים האחרונות הפורום הזה נהיה שערוריה
 ואני אומר את זה מתוך כאב כי במקום שהפורום הזה יהפוך להיות מודל לחיקוי ולקרב את העם שלנו לאמת בדיוק ההפך הגמור נעשה יש פה אנשים שמרחיקים את העם שלנו מהאמת שלא בזדון בצורה נוראה!
בעזרת השם שיפקחו פה העינים לכמה אנשים!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יוני 06, 2013, 16:49:38 »
במקום להיות הפורום שיישא את הרעיון היהודי האמיתי ולקדש שם שמים בתקופה האחרונה הכל התהפך

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 06, 2013, 20:51:08 »
בס"ד

כל החילול השם שנעשה פה עם הקללות על צה"ל הדיבור הגועלי של חלק מחברי הפורום בזיון התורה שיש פה ועוד הרבה מאוד דברים לצערי הרבה...
ב-2007-2008 אני זוכר שהיו פה אנשים שהיה כיף להתווכח איתם בדיונים אנשים שפשוט מדברים אל השכל ועכשיו הכל הפוך!
כמובן שאני לא מכליל את כולם יש פה הרבה כשרונות רק בשנים האחרונות הפורום הזה נהיה שערוריה
 ואני אומר את זה מתוך כאב כי במקום שהפורום הזה יהפוך להיות מודל לחיקוי ולקרב את העם שלנו לאמת בדיוק ההפך הגמור נעשה יש פה אנשים שמרחיקים את העם שלנו מהאמת שלא בזדון בצורה נוראה!

בס''ד

עשה לי טובה. אתה לא סובל אם מישהו לא מסכים במאה אחוז עם הרב עובדיה יוסף שתמך בהסכמי אוסלו שגרמו לרציחתם של 1800 יהודים הי''ד. זה דוקא קידוש השם לחשוף איך מפגלת ש''ס המושחתת אחראית לאין ספור אסונות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 06, 2013, 21:00:06 »
בס''ד

אגב יש לנו יותר חברים נרשמים בפורום מאי פעם. למרות שרובם לא פעילים בפורום עצמו, הם כן מקבלים את כל ההודעות שלנו, הרבה מהם גם בדפי הפייסבוק שלנו, הרבה צופים בסרטונים שלנו ביוטיוב והרבה מהם כן גולשים לפה כדי לראות מה כתוב.

למעשה דפי הפייסבוק שלנו וחשבוני היוטיוב שלנו החליפו את הפורום. זה טוב שיש לנו דפי פייסבוק וחשבוני יוטיוב פעילים. אבל גם צריך פורום פעיל ועוד יהיה לנו בע''ה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 06, 2013, 21:13:25 »
בס"ד

אתה השתנית. היית נער חילוני או מסורתי והפכת לשס"ניק שסוגד לכל מיני באבא בובות.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 06, 2013, 22:39:51 »
אתה השתנית. היית נער חילוני או מסורתי והפכת לשס"ניק שסוגד לכל מיני באבא בובות.
בס"ד
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח :laugh: :laugh:

אני לא קשור לש"ס ולאני לא הצבעתי לש"ס בבחירות הקודמות
אני לא סוגד לבאבות אני מתנגד לתרבות הבאבות שתדע לך

בס''ד

עשה לי טובה. אתה לא סובל אם מישהו לא מסכים במאה אחוז עם הרב עובדיה יוסף שתמך בהסכמי אוסלו שגרמו לרציחתם של 1800 יהודים הי''ד. זה דוקא קידוש השם לחשוף איך מפגלת ש''ס המושחתת אחראית לאין ספור אסונות.

אין לי בעיה שלא יסכימו במאה אחוז עם הרב עובדיה יוסף.כשהרב יעקב  חי יוסף חלק על הרב עובדיה יוסף בכמה פסקי הלכה ושאלו את הרב עובדיה מה דעתו על כך אז הוא התפלא ואמר וכי אני הפוסק היחידי?!(הרי הרב כהנא הי"ד אמר שכשיש מחלוקות בהלכה  בתוך המסגרת התורנית מבלי רפורמה אז זה בסדר גמור  ודבר חיובי) הבעיה ואתה יודע את זה טוב מאוד חיים שאני נגד זה שמבזים תלמיד חכם וקוראים לו בשמות גנאי שעל פי ההלכה זה אסור.ואני אומר לך את זה בפעם המי יודע כמה...

ואני לא ציינתי שזאת הסיבה שבגללה הפורום הזה התדרדר זאת סיבה משנית אבל עדיין זה משחק תפקיד...

ישנן סיבות הרבה יותר משמעותיות שאתה כראש פורום העלמת עין מהם

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 06, 2013, 22:58:09 »
בס''ד

ציטוט
אין לי בעיה שלא יסכימו במאה אחוז עם הרב עובדיה יוסף.כשהרב יעקב  חי יוסף חלק על הרב עובדיה יוסף בכמה פסקי הלכה ושאלו את הרב עובדיה מה דעתו על כך אז הוא התפלא ואמר וכי אני הפוסק היחידי?!(הרי הרב כהנא הי"ד אמר שכשיש מחלוקות בהלכה  בתוך המסגרת התורנית מבלי רפורמה אז זה בסדר גמור  ודבר חיובי) הבעיה ואתה יודע את זה טוב מאוד חיים שאני נגד זה שמבזים תלמיד חכם וקוראים לו בשמות גנאי שעל פי ההלכה זה אסור.ואני אומר לך את זה בפעם המי יודע כמה...

לא נכון. כשכתבתי בפורום שהרב עובדיה תמך בהסכמי אוסלו, מיד אמרת שאני מבזה תלמיד חכם. שלחת לי אין סוף מסרים פרטיים. כל אזכור ברב עובדיה והסכמי אוסלו היווה ביזוי תלמיד חכם בעיניך.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 06, 2013, 23:00:33 »
בס''ד

לא נכון. כשכתבתי בפורום שהרב עובדיה תמך בהסכמי אוסלו, מיד אמרת שאני מבזה תלמיד חכם. שלחת לי אין סוף מסרים פרטיים. כל אזכור ברב עובדיה והסכמי אוסלו היווה ביזוי תלמיד חכם בעיניך.
אז כנראה שלא הבנת מה כתבתי לך.לא על זה מחיתי אין לי בעיה שתגיד אני לא מסכים עם הרב עובדיה בככה וככה דברים יש לי בעיות אחרות בנושא שזה לא האשכול המתאים בשביל זה האשכול הזה עוסק בירידה של הפורום.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : יוני 06, 2013, 23:20:02 »
ב"ה, הנה כבר נהיה דיון ענייני.

אני רק רוצה להעיר הערה לגבי מה שכתב  jewlover and arabhater, אני חושב שאני מבין את הראש שלו, ואפילו מצדיק אותו.
אפשר לחלוק על על מה שהרב עובדיה וש"ס עושים, אפשר להסכים או לא להסכים, אבל בעבר הפורום הגיע לכל מיני קללות גסויות ובוטות מגעילה. ואין לזה מקום פה.
חיים, אתה למשל דוגמה הפוכה, אתה יודע להעביר ביקורת בלי להשתמש בקללות מכוערות או משהו בסגנון, אבל לא כולם כך. וחבל.

חיים, אתם מפרסמים את הפורום בפייסבוק?

אני מבקש מכולם לנסות לפרסם בפייסבוק כמה שיותר.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #14 ב- : יוני 07, 2013, 00:05:11 »
אני לא זוכר שחיים אי פעם כינה את הרב עובדיה בשמות גנאי.
חיים תמיד העביר ביקורת נוקבת מוצדקת בצורה מכובדת.

ולכל השואלים - אנו בהחלט משתפים את הפוסטים מהפורום בפייסבוק.
כמות האורחים הנכנסים לפורום גדול מאי פעם בזכות עמוד הפייסבוק הרשמי שלנו (המונה כבר יותר מ-1050 חברים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 07, 2013, 00:33:56 »
אני לא זוכר שחיים אי פעם כינה את הרב עובדיה בשמות גנאי.
חיים תמיד העביר ביקורת נוקבת מוצדקת בצורה מכובדת.

זה נכון.

כמות האורחים הנכנסים לפורום גדול מאי פעם בזכות עמוד הפייסבוק הרשמי שלנו (המונה כבר יותר מ-1050 חברים).

זה חסר משמעות. אנשים אולי מגיעים לדף הבית, אבל אף אחד לא נכנס פה כמעט לדיונים.
אתה יכול לראות מספר חד ספרתי (או דו ספרתי ממש נמוך) על כל שרשור ושרשור.
אז איך זה יכול להיות שכמות הצפיות כ"כ נמוכה אם נכנסים לפה מלא אורחים?
עזוב נו, זה לא רציני

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #16 ב- : יוני 07, 2013, 12:09:29 »
זה חסר משמעות. אנשים אולי מגיעים לדף הבית, אבל אף אחד לא נכנס פה כמעט לדיונים.
אתה יכול לראות מספר חד ספרתי (או דו ספרתי ממש נמוך) על כל שרשור ושרשור.
אז איך זה יכול להיות שכמות הצפיות כ"כ נמוכה אם נכנסים לפה מלא אורחים?
עזוב נו, זה לא רציני
האורחים שנכנסים לפורום לאו דווקא צופים בשרשורים האחרונים שנפתחו.
הם מסיירים בכל הפורום ובארכיונים.

כמות האורחים הגולשים בפורום מאז שעמוד הפייסבוק שלנו פועל באופן קבוע גדל משמעותית ואף שבר שיא לאחרונה עם כניסות של 700 ו-900 אורחים ביום.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #17 ב- : יוני 07, 2013, 15:21:37 »
נעשה נסיון לעזור.הנה אני אכתוב בפורום הודעה ומאחר שההנהלה כאן מאמינה בחופש ביטוי נדבר עליה.
הבא להורגך השכם להורגו