שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

גאידמק רוצה למכור את בית"ר לצ'צ'נים

(1/2) > >>

zelhar:
לא ברור לי אם מר טמירלאן מדז'ידוב יהודי ממוצא צ'צ'ני או צ'צ'ני ממוצא יהודי או סתם גוי שהסתנן לישראל. בכל מקרה מדובר על קבוצת רוכשים, כך שיש להניח שמאחורי מדז'ידוב עומדים מקורבים של המאפיונר האיסלאמיסטי קדירוב ששולט בצ'צ'ניה.


--- ציטוט ---ספר שעות לאחר שאלי טביב ניסה לרכוש את בית"ר ירושלים דרך עמותת האוהדים, הבעלים של המועדון, ארקדי גאידמק הטיל הלילה (ג') פצצה כשחשף כי טמירלאן (תמיר) מדז'ידוב, איש עסקים צ'צ'ני אשר תיאם את הביקור האחרון של בית"ר בצ'צ'ניה יעמוד בראש קבוצת רוכשים אשר תקנה את המועדון.

"אני שמח וגאה להודיע שמצאתי פיתרון למצב בבית"ר", אמר גאידמק והוסיף, "כבר כמה חודשים חשבתי על האפשרות לעזוב את המועדון ולהעביר את הסמכויות שלי לאדם אחראי. הגעתי להסכם עם רוכש מיועד ששירת בצבא, דובר עברית ועם קשר רב לספורט. מדז'ידוב מחובר לאנשי עסקים מקבוצות כדורגל רוסיות גדולות כמו צסק"א מוסקבה, יספק ספונסרים לבית"ר ואני שמח שמילאתי את האחריות שלי למצוא רוכש לבית"ר. מדובר בפיתרון חיובי ואלטרנטיבה טובה".

גאידמק הבהיר כי מדז'ידוב וקבוצת הרוכשים יקנו את המועדון מיידית וישקיעו 5 מיליון דולר בעונה הבאה. "המטרה שלו תהיה לזכות באליפויות עם
המועדון ולהגיע לליגת האלופות", הבהיר גאידמק את השאיפות של הבעלים המיועד. עם זאת, מקורב לבעלים טוען כי מדז'ידוב ירכוש בשלב ראשון 50% מהמועדון.

 

על אלי טביב אמר גאידמק: "אני אישית לא מבין למה הוא רצה להיות הבעלים, האוהדים שתמכו בו צריכים לשאול את עצמם מדוע הם רוצים אותו במועדון. לא ברורה לי העוינות כלפיי". על עתידו של קורנפיין אמר גאידמק: "אני מעריך אותו מאוד, ההחלטה אם להישאר תהיה שלו".

 על הסיבות שהובילו אותו לעזוב: "חשבתי מה טוב לעצמי, כולם יודעים שהמצב הכלכלי שלי הוא לא כמו בעבר. אפילו הלילה אוהדים קראו לי לעזוב את ישראל, לא היה דבר כזה בהיסטוריה. האוהדים אומרים שהם גאים להיות יהודים ולמרות זאת הם קוראים לי לעזוב את הארץ, זה פרדוקס כי הם אמורים לרצות שכל יהודי יהיה פה".

מעמותת האוהדים נמסר בתגובה: "כמו שחשבנו והערכנו נכון, היה ברור כי מר גאידמק ונציגיו לא יוותרו בקלות ויעשו הכל כדי לפגוע בקבוצה. אנו מודיעים בצורה הברורה ביותר כי לא ניתן לשום איש בין אם הוא אמיתי או איש קש של גאידמק להשתלט על המועדון. כפי שכבר הודענו הבוקר העמותה מימשה את האופציה על הקבוצה ותצא למהלך משפטי במידת הצורך מגובה בקהל אוהדיה על מנת לשמור על המועדון היקר הזה בידיים שפויות".


--- סוף ציטוט ---

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4388378,00.html
http://one.co.il/Article/218059.html

Rafoe:
מי שלא רצה שחקנים מסלמים יקבל בעלים מסלמי.

צפו בכתבה על הביקור בצ'צ'ניה ובדקה ה-3:55 תוכלו להכיר את תמירלאן מג'ידוב - מוסלמי שקיבל אזרחות ישראלית בזכות אישתו (שאני בספק אם גם היא יהודייה ):

http://reshet.tv/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Abroad/Worldnews/Article,115556.aspx

zelhar:
העיקר שיש לו שם מעוברת "תמיר".

אבי 1:
הוא מצהיר על עצמו כעל מוסלמי.

Rafoe:

--- ציטוט של: יוסי1 על יוני 07, 2013, 15:27:37 ---הוא מצהיר על עצמו כעל מוסלמי.

--- סוף ציטוט ---
שששששש
אל תגלה את הסוד הכי שמור של התועמלנים של השמאל.

הם בכלל עסוקים בלטפטף לכולם ש"הוא שירת בצה"ל"

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה