כתב נושא: עכשיו האדיוטים השימושיים שבחרו בלפיד מפגינים נגד "הפרת ההבטחות" שלו  (נקרא 2869 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הדבר הראשון שתשמעו מכל בוחר לפיד בימים אלה הוא "לפיד שיקר לנו".

אולי כדאי שמישהו יסביר להם שבניגוד לתושבי גוש קטיף, הם לפחות לא איבדו את כל רכושם ונזרקו לקרוואנים.

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אנשים אוהבים להתבכיין. כל אלה שהצביעו בהמוניהם למפלגה החדשה של כלומניקים, אלה אנשים שהתבכיינו על המפלגות הקיימות ועל דברים שנעשו.

חלק מהדברים שלפיד עושה מועילים. חלק לא. אבל הוא עושה. נכון שהוא פישל ולא נלחם כמו שצריך בהסתדרות ובוועדים, אבל ההתנפלות של הבכיינים עליו מטופשת.
נראה להם שהגרעון בתקציב יסתם לבד? יסתם בדמעות שלהם?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מצד אחד אני נגד הסוציאליסטים שמפגינים נגד לפיד, מצד שני לפיד באמת היה צריך לעשות יותר נגד ועדי העובדים החזקים, ההסתדרות והטייקונים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ראיתי שמתבכיינים שלוקחים הכל ממעמד הביניים ולא לוקחים מהטייקונים.
האחוז שהעלו ממס החברות אמור להכניס למדינה הרבה יותר כסף מכל צעד אחר שנעשה. הבכיינים שוכחים שאחוז אחד ממס של חברה אחת כמו סלקום, מכניס עשרת אלפים פעם את מס ההכנסה של ריקי כהן ובעלה ביחד.
וזה עוד בלי כל שאר המיסים האחרים שגם הם נופלים על הטייקונים כמו אנשי מעמד הביניים, רק שהטייקונים נושאים יותר בנטל כי הם קונים וצורכים יותר.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האחוז שהעלו על מס חברות רק יפחית את ההכנסות שלנו בטווח הארוך. זה פשוט הופך את ישראל לפחות אטרקטיבית להשקעות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
זה רק אחוז. חוצמזה, אין ברירה. צריך למצוא את הכסף איפשהו, כדי לסתום את הגירעון.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה רק אחוז. חוצמזה, אין ברירה. צריך למצוא את הכסף איפשהו, כדי לסתום את הגירעון.
אם הם רוצים להגדיל הכנסה הם צריכים להוריד מסים, במיוחד מס חברות ומס הכנסה. כשהורידו את המסים ב2003-2005 הכלכלה פרחה וההכנסות גדלו. גם בכל הפעמים שבארה"ב ובבריטניה הורידו מסים התוצאה הייתה שיפור ניכר בכלכלה וגם יותר הכנסות ממסים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני לא זוכר שהורידו מיסים. אני זוכר שהיו קיצוצים וכולם קיללו את ביבי. בסוף הכלכלה התחזקה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא זוכר שהורידו מיסים. אני זוכר שהיו קיצוצים וכולם קיללו את ביבי. בסוף הכלכלה התחזקה.
מס חברות בשנת 2003 היה 36%, אחד הגבוהים בעולם. הוא ירד בהדרגה ל24% עד 2011 והכוונה המקורית הייתה להוריד אותו הלאה אני חושב של 20% או 18%. אבל אז פרצה המהפכה המרקסיסטית ("המחאה החברתית"), ומאז עשו אחורה פנה והעלו אותו ל25% וכנראה שיעלו אותו ל26%. במקביל מעלים גם את מס הדיבידנדים ב5%.

מעבר למס חברות יש גם ביקורת על הטבות מס שהמדינה חילקה לחברות על פי קריטריונים של יצוא או של תעסוקה בפריפריה. המדיניות הזו היא טובה והיה צריך להמשיך אותה אבל במקום זה נעשה כאן אפנתי לתקוף חברות כמו טבע ואינטל שמעסיקות אלפי אנשים ומייצרות תעסוקה והכנסת מסים למדינה וגם השקיעו כאן מיליארדים על סמך הבטחות שעכשיו פוליטיקאים קטנים רוצים להפר.

היו גם מקרים שכן דורשים תיקון, למשל של מענקים והטבות לא מוצדקים שאהוד סמולמרט המושחת נתן לחברות כמו אוסם וקוקה קולה ישראל שלא עומדות בקריטריונים של ייצוא או תעסוקה בפריפריה, ויש כמובן את המקרה של כי"ל שכמעט לא משלמת למדינה תמלוגים על אוצרות טבע.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
שמע, באופן עקרוני אני בעד המדיניות הזו. אנשים חושבים שהמדינה צריכה לממן אותם בהכל. בסך הכל המצב טוב מבעבר. בעבר לעשירים היה הכל וכל השאר היו חיים על הפנים. היום בנאדם מתבכיין כשיש לו בית ורכב ושני סמארטפון ושלושה מחשבים ניידים.
מי שחושב שכולם יהיו עשירים ושבעים ומרוצים תמיד, שוגה באשליות. אדם לעמל יולד ובזיעת אפו אוכל לחם. לחם! לא ארוחות גורמה באלפי שקלים.
תמיד יש עשירים שמרכזים בידיהם הון של חצי מדינה. אבל זו דרכו של עולם. הם עבדו ויזמו וטרחו ורצו והשקיעו ומלבד זה הם מפרנסים אלפי אנשים, כמו שאמרת.
הבכיינות נובעת מרצון של אנשים לקבל יותר מדי, בעידוד של השמאל הקומוניסטי שמאבד את התמיכה באג'נדה הפוליטית/מדינית שלו ומנסה להשיג את התמיכה מחדש על ידי אג'נדה "חברתית" שתעשה את כולם עניים.

צבא יהושע עוד יחזור!