כתב נושא: ראנד פול ימ''ו הוא אנטישמי כמו אביו הנאצי (סרטון חדש שלנו)  (נקרא 1778 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ראנד פול יש''ו הפך בשבוע שעבר למועמד רציני למועמדות הרפובליקנית לנשיאות ארה''ב ב2016. הסרטון הזה באנגלית נוגע גם באנטישמיות שלו כדי להזהיר את היהודים וגם בעמדות השמאלניות שהוא נוקט בהן כדי לעורר התנגדות נגדו בין בוחרים לא יהודים באמריקה. כרגיל כל מה שאנו עושים בתנועתנו באמריקה זה כדי להגן על עם ישראל.

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים. זה רק יקח דקה. תוכלו להגיע לאתר של יוטיוב כדי לקדם את הסרטון אם תלחצו על "YOUTUBE" למטה. תודה.

מנותק ricahuk

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • באנו חושך לגרש
אני חושב שאם הטמבל הזה ראנד פול יבחר ח''ו לנשיא ארה''ב (אם המשיח לא יבא לפני כן) אז הוא יציב עמדות קשוחות לא רק לישראל אלא גם לחמאס (ב''ה יבא סופם והשמדתם של כל אנשי החמאס) משום שראנד פול טוען שהחמאס הוא גם איזה ארגון ישראלי. אבל גם מי ששינצח את פול לא יהיה לצערי ידיד אמת של ישראל כמו שכתוב ''אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמיים'' ועוד כתוב ''גַּם אִישׁ שְׁלוֹמִי אֲשֶׁר בָּטַחְתִּי בוֹ אוֹכֵל לַחְמִי הִגְדִּיל עָלַי עָקֵב'' לכן רק ממשלה כהניסטית תוכל להגיד בראש מורם לא לאמריקה. ''אני בתור אמריקאי גאה שהיגר לאמריקה דרך בלגיה מאוד מאוכזב מכך שאני לא מכיר שום מנהיג ישראלי שאמר בראש מורם לא ללחץ אמריקאי'' (מדבריו של העיתוני הנוצרי מדטרויט ג'ק ון אימפי תשע''ב אלול)

ראו עוד