כתב נושא: כן. האורקים רוצים להשתלט לגמרי על ארה"ב. הנקבות? גם.  (נקרא 19181 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם כבר מדברים על קופים אתה יודע שלפי מחקרים אמיתיים ולא מוטים לכושונים יש רק 3 נקודות אייקיו מהקוף?

אני יודע שלגורילה IQ 45 לכושון אפריקאי ה IQ הוא 70 לאירופאים ואסיאתים 100-105 (הכל בממוצע).

ניתן גם לאמר שהכושון יותר קרוב לקופים ולגורילות מאשר לבן אדם מודרני.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הא נדב.. המזרח אירופאים הרבה יותר עניים מהמערב אירופאים ואין הבדל בין ה IQ שלהם.
ה IQ ברוסיה ובאמריקה זהה פחות או יותר. למרות שרוסיה מדינה קשה ופרימיטיבית יחסית למערב.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק יפתח שם טוב (משמיד השמאלנים)

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני יודע שלגורילה IQ 45 לכושון אפריקאי ה IQ הוא 70 לאירופאים ואסיאתים 100-105 (הכל בממוצע).

ניתן גם לאמר שהכושון יותר קרוב לקופים ולגורילות מאשר לבן אדם מודרני.
אז תקרא את זה ותעתיק את מה שאתה קורא לכאן הם אומרים שהאייקיו של הקוף בדיוק כמו של האפריקאים
http://wiki.answers.com/Q/What_is_the_average_monkey_IQ#page2
שפוך חמתך על הגויים לא ידעוך ועל משפחות אשר בשמך לא קראו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
זה מה שעולה מהטיעון "מבחן איי קיו מודד יכולת גנטית בלבד". אז עכשיו אתה נסוג קצת. אתה מודה שגם להשכלה יש קשר לאיי קיו - צריך לדעת לקרוא. מה זה אם לא סוג של השכלה?

"שניהם חיים בארה"ב" - לא רציני, ארה"ב היא מקום גדול. לא הוגן להשוות בן עשירים לבן לאדם שחור שגדל בסלאמס - אתה צריך להשוות בין שני אנשים שזכו לאותו חינוך בדיוק. יש לך מחקר כזה? זו תיהיה התחלה. אגב יפתח שם טוב אמר שהוא חושב שתיהיה תוצאה זהה בין שני תאומים כאשר אחד מהם כלל לא למד לקרוא.

אם כך איך תסביר את העובדה שהאיי קיו הכללי באמריקה עלה באופן משמעותי בעשורים האחרונים? מבחן איי קיו בודק אוצר מילים. יכולת מתמטית. ידע כללי. נראה לך שלהשכלה אין קשר לדברים האלה? אתה חושב שאנשים נולדים עם אוצר מילים גבוה?

בוודאי שהיא נכונה. אבל שוב, ההבדל בינינו הוא שאני חוקר, מחפש אחר התשובה, ואתה... כהניסט. כלומר אתה מניח שיש לך את התשובה מבלי שיש לך בכלל מושג מה זה מבחן איי קיו, מבלי שבכלל קראת או שמעת ספרות בסיסית בנושא. סתם. ככה נראה לך.
אני לא נסוג בכלל. הבעיה היא שאתה מוציא מהקשר ולוקח את זה לכיוונים לא נכונים. זה כמו שאם נערוך השוואה בין מכונית שחוסכת בדלק לבין מכונית שזוללת דלק, תגיד שהמכונית שחוסכת בדלק לא צריכה דלק בכלל...
אומרים לך שני תאומים זהים, אחד גודל פה ואחד גודל שם... נראה לך שההבדל ביניהם יהיה הבדל של איי קיו נטו ?

קח את הכושון הסטנדרטי מאפריקה, קח לעומתו בחור אירופאי סטנדרטי. תן לשניהם את אותו חינוך ואותה השכלה. עם מי תצליח יותר? בוודאי שעם הלבן!

הטענה שאמריקה היא מקום גדול, לא משנה את העובדה. יש בני נוער שלומדים ומתפתחים. יש בני נוער שלא בנויים לזה. הם בנויים לקפץ בקרנות הרחובות ולמכור סמים. לא כל הלבנים הולכים לבתי ספר פרטיים.
הרוב לומדים בבתי ספר ששייכים לאותה מערכת חינוך. נקודת ההתחלה זהה, אחרי כל הבכיינויות והתירוצים.
מבחן התוצאה? הכושים לומדים באותה המערכת ועדיין נשארים כושים.

אפשר להוציא את הכושי מהג'ונגל, אבל אי אפשר להוציא את הג'ונגל מהכושי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז תקרא את זה ותעתיק את מה שאתה קורא לכאן הם אומרים שהאייקיו של הקוף בדיוק כמו של האפריקאים
http://wiki.answers.com/Q/What_is_the_average_monkey_IQ#page2

זה נשמע הגיוני . הקופים דואגים לעצמם ומאכילים את עצמם ולא זקוקים לתמיכה אין סופית. הם בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה יותר מהכושון. הקופים עליונים על הכושים.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה נשמע הגיוני . הקופים דואגים לעצמם ומאכילים את עצמם ולא זקוקים לתמיכה אין סופית. הם בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה יותר מהכושון. הקופים עליונים על הכושים.
נכון.
דרך אגב אני די בטוח שהכושונים והקופים הגיעו מאותו אב מייסד זכור לי שקראתי את זה איפשהו אני אחפש את זה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תראו איזה קוף חכם חחח. הוא יודע מה צריך לעשות עם כושים
https://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נכון.
דרך אגב אני די בטוח שהכושונים והקופים הגיעו מאותו אב מייסד זכור לי שקראתי את זה איפשהו אני אחפש את זה.

כל הגזעים התפתחו מהאדם הניאנדרטלי חוץ מהכושון. האב הקדמון שלהם שונה ועד היום לא יודעים מי הוא.
התאוריה הכי סבירה היא שהכושים התפתחו מהומו ארקטוס שהיה חי באפריקה.

ככה הוא נראה .. די דומה לא ?

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כל הגזעים התפתחו מהאדם הניאנדרטלי חוץ מהכושון. האב הקדמון שלהם שונה ועד היום לא יודעים מי הוא.

בהחלט אין לי ספק שהכושונים והקופים אותו גזע הבעיה שהם מתחתנים איתנו היהודים ומורידים לנו את האייקיו  >:(
אנחנו הכנסנו לעצמנו וירוס הכנסנו כושונים קבעו שהם יהודים והיהודיות מתחתנות איתם!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.

קרוב.
הכושים התפתחו מחם שהיה חתיכת עומו...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

אני מתערב איתך שלמרות כל ההוכחות האלה שהבאנו השמאלן יגיד שאנחנו לא צודקים והכושונים לא מאותו גזע של הקוף ובלה בלה בלה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בהחלט אין לי ספק שהכושונים והקופים אותו גזע הבעיה שהם מתחתנים איתנו היהודים ומורידים לנו את האייקיו  >:(
אנחנו הכנסנו לעצמנו וירוס הכנסנו כושונים קבעו שהם יהודים והיהודיות מתחתנות איתם!

אל תדאג בחורה שיוצאת עם כושון ה IQ שלה נמוך גם ככה.  :::D

זה מדאיג !! 4 כושונים "חיילים" אתיופים היכו טייס באכזריות.
טייס הוכה באכזריות בבסיס רמת דוד
שלושה חיילים בחיל אוויר נעצרו לאחר שתקפו באגרופים ואלות סגן מפקד טייסת בחיל האוויר, שהעיר להם על נסיעה פרועה בבסיס - כך מדווח "ידיעות אחרונות". החיילים, שכעסו על כך שהקצין התלונן עליהם, איימו עליו בזמן שהיה עם ילדיו הקטנים ואמרו לו כי "יסגרו איתו חשבון". גורמים בבסיס מספרים: "הקצינים והמשפחות בהלם"
http://www.mako.co.il/news-military/security/Article-9a7bbd8102e8831017.htm

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אחיותיהם של החיילים הנאשמים בתקיפת טייס בבסיס חיל האוויר ברמת-דוד: "עשו להם משפט שדה. הם ילדים טובים שפעלו בלהט הרגשות - והפכו אותם למפלצות" ■ "איזה סיכוי יש להם לקבל משפט צדק, 3 חיילים אתיופים מול טייס?"
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000769472

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אל תדאג בחורה שיוצאת עם כושון ה IQ שלה נמוך גם ככה.  :::D

זה מדאיג !! 4 כושונים "חיילים" אתיופים היכו טייס באכזריות.
טייס הוכה באכזריות בבסיס רמת דוד
שלושה חיילים בחיל אוויר נעצרו לאחר שתקפו באגרופים ואלות סגן מפקד טייסת בחיל האוויר, שהעיר להם על נסיעה פרועה בבסיס - כך מדווח "ידיעות אחרונות". החיילים, שכעסו על כך שהקצין התלונן עליהם, איימו עליו בזמן שהיה עם ילדיו הקטנים ואמרו לו כי "יסגרו איתו חשבון". גורמים בבסיס מספרים: "הקצינים והמשפחות בהלם"
http://www.mako.co.il/news-military/security/Article-9a7bbd8102e8831017.htm
אני זוכר את זה הם מסוכנים הכושונים האלה חייבים להתעורר ולסלק אותם מכאן גם את אלה עם תעודת הזהות הכחולה

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כמובן הגזענות גרמה להם לקחת מקלות ואבנים ולתקוף טייס.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כמובן הגזענות גרמה להם לקחת מקלות ואבנים ולתקוף טייס.
אני אסביר לך, בגלל שהם גזע נחות הם קינאו בטייס שהוא לבן אז הם הרביצו לו זה הסיפור.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני זוכר את זה הם מסוכנים הכושונים האלה חייבים להתעורר ולסלק אותם מכאן גם את אלה עם תעודת הזהות הכחולה

הנה סרטון של כושים תוקפים מוכר בתחנת דלק באמריקה.. האינטרנט מלא בסרטים האלה..
https://www.youtube.com/watch?v=GykYgOb2VNw

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני יכול לפתוח אשכול עם לפחות 20 עמודים רק סרטים של פשיעה כושית מצולמת

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הנה סרטון של כושים תוקפים מוכר בתחנת דלק באמריקה.. האינטרנט מלא בסרטים האלה..
https://www.youtube.com/watch?v=GykYgOb2VNw
לא אבל השמאלן אומר שהם בני אדם בטח יש לזה תשובה הרי כושונים לא גונבים פחחח

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לא אבל השמאלן אומר שהם בני אדם בטח יש לזה תשובה הרי כושונים לא גונבים פחחח

לשמאלן לא אכפת הוא חי בלה לה לנד. אני בטוח שהוא מעולם לא פגש כושון חוץ מבטלויזיה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
24 דקות סרטון של מכות רחוב של כושים

https://www.youtube.com/watch?v=PkyDG44vwZk

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני יכול לפתוח אשכול עם לפחות 20 עמודים רק סרטים של פשיעה כושית מצולמת
שתהיה בעניינים כל מה שאתה רואה בסרטונים האלו יקרה גם פה בישראל עם הכושונים שהסתננו לכאן ויתר גרוע מזה עם הכושונים שאנחנו הבאנו לפה והבאנו להם אזרחות אתה מבין את האבסורד!
ההורים שלי בנו את המדינה המזורגגת הזאת שהיא אחת העשירות ואיזה אידיוט החליט להעלות לכאן כושונים ולהביא להם כסף מהמסים שלנו איזה עצבים  >:(

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שתהיה בעניינים כל מה שאתה רואה בסרטונים האלו יקרה גם פה בישראל עם הכושונים שהסתננו לכאן ויתר גרוע מזה עם הכושונים שאנחנו הבאנו לפה והבאנו להם אזרחות אתה מבין את האבסורד!
ההורים שלי בנו את המדינה המזורגגת הזאת שהיא אחת העשירות ואיזה אידיוט החליט להעלות לכאן כושונים ולהביא להם כסף מהמסים שלנו איזה עצבים  >:(

ברור תראה את הסרטון הזה איזה גועל נפש של אנשים הם יותר גרועים מהערבים .. זאת אמריקה שאנחנו רואים בטלויזיה ?  :old_cry:

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ברור תראה את הסרטון הזה איזה גועל נפש של אנשים הם יותר גרועים מהערבים .. זאת אמריקה שאנחנו רואים בטלויזיה ?  :old_cry:

תראה מה הם עושים לבחור הסיני ב דקה הרביעית של הסרטון  :old_cry: :old_cry:

שמאלנים  >:( נדב ..  >:(