כתב נושא: ראיתי את זה:  (נקרא 4066 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ראיתי את זה:
« ב- : דצמבר 03, 2006, 15:03:34 »
לק"י [!!!]

דגל פלשתיני בכלא צה''לי

לכתבה שפורסמה היום ב-NRG לגבי בריחת שני חיילים מכלא 4, המצוי בצריפין, השתרבב לו דגל פלשתיני הנישא בגאון. יד המקרה?

קישור למקור הידיעה:

http://rotter.net/forum/scoops1/7075.shtml

וזה מזכיר לי משהו;
אחד הבעיות המרכזיות בצה"ל, מעבר לעובדות;

שהוא כפוף - לשלטון דמוקרטי - מנוגד לתורה ולהלכה היהודית.

- שמוסר הלחימה שלו, זה מוסר הנצרות - להפנות את הלחי השלישית.

- הרבה הרבה בעיות הלכתיות - במבנה הארגון,

אחד השטויות שלו - זה שהוא מתפאר ב"חיסולים ממוקדים". מזה?

שולחים טיל מונחה לייזר לאיזה בית ברחבי עזה, הוא קולט את השכונה, רחוב, מספר [אם יש... ;)] נכנס בחלון - ומפוצץ את המחבל - אפי' לא הורס את הקירות. רק את החדר! בזה אתם מתפארים? - ואח"כ יש לו הלווייה.... עם אלפי מעריצים -

ואני אומר - ההיפך! תפסיקו מחיסולים ממוקדים! תעשו מה שאנחנו לומדים השבוע בפרשה; ענישה קולקטיבית מעשה שמעון ולוי בשכם [ואני רוצה לראות את האידיוט שיכתוב שיעקב התנגד לעצם המעשה! תראו את כל המפרשים / מדרשים /בעלי המוסר - כולם כותבים שעניין הנקמה בשכם היה נעלה ביותר! קידוש ה' ענק! אולי אביא כמה מאמרים במבט הרעיון היהודי המקורי - בין היתר, מפרי עטם של מו"ר כהנא ובנו זצוק"ל הי"ד. אשתדל. - אגב, שאלה: נושאים כאלו, להכניס לפורום הלכה? או שלא נכנסים לשם.. ואז צריך להכניס לפה...? - תודה.] הם רוצחים את הילדים שלנו? נרצח להם! וזה לא מוח ערבי - זה הגיון שפוי, ומוסר יהודי! מידה כנגד מידה! "ונתתי נקמתי באדום ביד עמי ישראל" - רש"י מפרש; שהם יהיו שלוחים לנקום נקמתי! - כל מי שמשתתף בהלוויה שלו, הוא למעשה כמותו - אותם צריך לחסל! הוא, את הרעיון שלו - את הרוח שלו, הצליח להעביר לכל התומכים שלו. מזה יעזור שתהרגו אותו? מה מה מה???? - צריכים את כל אותה הקבוצה, להטיל עליהם כמה פצצות בנות כמה טונה כל אחת - שיעשו את העבודה!

ואני מסיים בשיר של יעקב כהן:

שיר הבריונים

יעקב כהן
ברן, תרס"ג

קמנו, שבנו, צעירי אונים
קמנו, שבנו, אנחנו בריונים.
לגאול את ארצנו בסער מלחמה.
תובעים את נחלתנו ביד רמה.

בדם ואש יהודה נפלה
בדם ואש יהודה תקום!

מלחמה לדרור, לארצנו מלחמה
ואם מת הדרור – תחי הנקמה
אם משפט אין בארץ תשפוט החרב
ולו נפול כחול מזכיותינו לא נרף.

בדם ואש יהודה נפלה
בדם ואש יהודה תקום!

אפשר לשמוע כאן:

http://www.betar.org.il/music/songs/musicfiles/Shir_Habirionim.mp3

רק לשמוע את זה, - זה מחזק את הרוח פלאים! כששרים את זה בקבוצה... הנוער הצדיק שלנו. - רק חסר מנהיג!

אתם יודעים? בסקר של התשקורת הממלכית [קרי - רשות השיקור] עשו סקר כלל ארצי בזמן שפסלו את הרב כהנא בבג"צ [בית המשׁפַּח התחתון] וראו שהוא יקבל עשרה מנדטים! אם ייבחר לכנסת - עכשיו תבינו כמה הוא חסר לנו.... לו רק היינו מקשיבים לו לפני שנים!

אגב, שאלה - יש כאן נוער? או שהרוב כאן אנשים מבוגרים...
« עריכה אחרונה: דצמבר 03, 2006, 19:49:31 על ידי דוקא_כך »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: ראיתי את זה:
« להגיב #1 ב- : דצמבר 03, 2006, 15:40:52 »
יש נוער!
הרב כהנא צדק!

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 03, 2006, 15:47:58 »
לק"י [!!!]

זה אומר שאני אראה אותך בחנוכה בישיבה?

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 03, 2006, 15:52:40 »
לא :(
הרב כהנא צדק!

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 03, 2006, 15:55:06 »
לק"י [!!!]

למה?

- מפחד?
- מתבייש?
- לא יודע איך להגיע?
- לא יכול?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 03, 2006, 19:04:35 »
ציטוט
ואני אומר - ההיפך! תפסיקו מחיסולים ממוקדים! תעשו מה שאנחנו לומדים השבוע בפרשה; ענישה קולקטיבית מעשה שמעון ולוי בשכם [ואני רוצה לראות את האידיוט שיכתוב שיעקב התנגד לעצם המעשה! תראו את כל המפרשים / מדרשים /בעלי המוסר - כולם כותבים שעניין הנקמה בשכם היה נעלה ביותר! קידוש ה' ענק! אולי אביא כמה מאמרים במבט הרעיון היהודי המקורי - בין היתר, מפרי עטם של מו"ר כהנא ובנו זצוק"ל הי"ד. אשתדל. - אגב, שאלה: נושאים כאלו, להכניס לפורום הלכה? או שלא נכנסים לשם.. ואז צריך להכניס לפה...? - תודה.] הם רוצחים את הילדים שלנו? נרצח להם! וזה לא מוח ערבי - זה הגיון שפוי, ומוסר יהודי! מידה כנגד מידה! "ונתתי נקמתי באדום ביד עמי ישראל" - רש"י מפרש; שהם יהיו שלוחים לנקום נקמתי! - כל מי שמשתתף בהלוויה שלו, הוא למעשה כמותו - אותם צריך לחסל! הוא, את הרעיון שלו - את הרוח שלו, הצליח להעביר לכל התומכים שלו. מזה יעזור שתהרגו אותו? מה מה מה? - צריכים את כל אותה הקבוצה, להטיל עליהם כמה פצצות בנות כמה טונה כל אחת - שיעשו את העבודה!

בדיוק. הערבים הנאצים מאמינים בדת נאצית. הם כולם מאמינים באידיאולוגיה האסלאמו-נאצית שדוגלת בהשמדת היהדות. כל מי שדוגל בהשמדת עם אין לו זכות לחיות והם כולם רוצים להשמיד את העם היהודי. לכן יש לחסל את כולם.

מנותק יאיר

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 05, 2006, 20:16:44 »
לק"י [!!!]

זה אומר שאני אראה אותך בחנוכה בישיבה?
מה יש בחנוכה ומאיזה גיל?

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *