כתב נושא: הרבנים הספרדים נגד ר' אמנון יצחק: "מעיז לפלג ולשסע את הציבור, אין לסייע לו"  (נקרא 1671 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Elias

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%A8-%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%99%D7%A6%D7%97.html

הרבנים הספרדים נגד ר' אמנון יצחק: "מעיז לפלג ולשסע את הציבור, אין לסייע לו"

מכתב מחאה חריף, וכמדומה ראשוני מסוגו בציבור החרדי ספרדי, נכתב ונחתם על-ידי רבנים רבים נגד הרב אמנון יצחק, מקים מפלגת 'כח להשפיע', בשל מה שהם רואים כפגיעה מתמשכת בכבודו של מרן פוסק הדור הגאון רבי עובדיה יוסף. "המומים וכואבים על חילול ה' הנורא אשר נעשה בשער בת רבים", נכתב במכתב הרבנים, "כל מטרתו היא בהאדרת שמו ובהגדלת קרנו, תוך פגיעה ובזיון במרן"

מנותק יפתח שם טוב (משמיד השמאלנים)

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הם מ-פ-ח-ד-י-ם
הם כולם מהכנופיה של ש״ס רבנים אלק
יותר טוב שישמשו כסמרטוט ריצפה גנבים מושחתים זה רק מחזק אצלי שהרב אמנון הוא הצדיק והם הרשעים
פתאום כשהוא נכנס לפוליטיקה הם יוצאים כנגדו אבל כשהוא הביא להם מצביעים הם לא דיברו
כל פעם שאני רואה שסניק בא לי לירות בו
שפוך חמתך על הגויים לא ידעוך ועל משפחות אשר בשמך לא קראו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
איזו מתקפה של ש"ס. הם יורים בכל התותחים ואמנון יצחק עוד רגוע...
מעניין למה בכתבה לא מביאים את שמות הרבנים... מעניין.
ואני בטוח שכל אותם הרבנים שוכנעו לחתום על ידי עסקנים ש"סניקים לחוצים.

ולפי טענתו של הרב אמנון יצחק שיהודית יוסף בוחשת בקדרה, מי בכלל ביקש ממנה להתערב בענייני גברים? שתלך למטבח או תארגן הרצאה לנשים. רק נזקים היא עושה... לא הספיק לה להפגש עם מחבלים ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!