כתב נושא: שטיפת מוח בולשביקית  (נקרא 4448 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
שטיפת מוח בולשביקית
« ב- : נובמבר 29, 2006, 23:35:12 »
מתוך אתר YNET

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-3334297_184,00.html

דמוקרטיה??? דו קיום???
על מה היא מדברת -  אכולת פיטריות ההזיה הזו  - יולי תמיר?!

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעניין: שטיפת מוח בולשביקית
« להגיב #1 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:36:38 »

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:43:30 »
לא נישאר עוד הרבה זמן הכל כבר התפורר המנוע עובד על סרק .
נותר רק להיתבונן מהצד ולראות את הקריסה.
ההרס הגיעה למימדים שלא ניתן כבר לתקנם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : נובמבר 30, 2006, 00:03:56 »

כך גם לי זה נראה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 30, 2006, 05:35:31 »

אתה מתכוון אלינו או אל הבולשביקים?

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 30, 2006, 06:25:07 »
ברור שזה מכוון לבולשביקים יש בכלל ספק?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 30, 2006, 06:57:53 »
גם אותי האכילו בבולשיט הזה כשהייתי תלמיד.

בכיתה ג', יום אחרי פיגוע ההתאבדות הראשון בישראל שבו נרצחו 8 יהודים הי"ד, המורה בילבלה לנו את השכל שכל המחבלים הישמעאלים הללו מהווים רק אחוז קטן מכלל האוכלוסיה הערבית ושרובם באמת רוצים שלום כי "הם בסה"כ בני אדם כמונו". היא היללה את רבין ופרס ימח שמם על הסכמי אוסלו ההתאבדותיים אין ספור פעמים. היא גם דיברה על הרב כהנא ואמרה שהוא היה גזען ממש כמו היטלר. אותו הדבר לגבי ברוך גולדשטיין הי"ד. היא החשיבה אותו לרוצח, לאיש שגרם להפסקת "תהליך השלום". היא קראה לכהניסטים נאצים. בתור ילד בן 9 לא היה לי מושג על מה היא מדברת. לא ידעתי בכלל מי היה הרב כהנא ומה משמעות המילה כהניסט.
בכיתה ז' למדתי על האסלאם. לימדו אותנו שהאסלאם היא דת של שלום ואהבה ושמוחמד היה איש נהדר שפיתח דת זו על מנת להביא שלום בין העמים. משום מה לא ציטטו לנו אף לא משפט אחד מהקוראן והחדית'. לימדו אותנו שהערבים פיתחו את האלגברה ושתרבותם מהווה את הבסיס לכל הציויליזיה האנושית כפי שהיא היום. דרך אגב, האלגברה לא פותחה על ידי הערבים אלא על ידי מתמטיקאי פרסי מאמין הדת הפרסית העתיקה (אינני זוכר את שמו). הערבים רק השתמשו בה (לא ידוע לי לשם מה ואם הם בכלל הצליחו להבין אותה עם מוח השוייצר שלהם).
בתיכון היו לנו שיעורי "אקטואליה" עם המחנכת שבהם התדיינו בנושאים הקשורים לחדשות. כשדיברנו על הפיגועים, המורה תמיד היתה מגנה על הממסד והערבים והיתה מאכילה אותנו בכל מני שקרים שמאלניים. לאף אחד לא היה מה לומר בנושא, כולם היו ממש כמו טיפשים.
בכיתות י"א וי"ב בשיעורי היסטוריה לימדו אותנו שהסיבות לפרוץ המרד הערבי, הפרעות, מלחמות ישראל וכו' הם תוצאה של מצבם הכלכלי הקשה של הערבים ושמנהיגם היה חאג' אמין אל חוסייני ימח שמו, אך מעולם לא לימדו אותנו על מצוות הג'יהד.
בספרות הכריחו אותי לקרוא כל מני ספרים שנכתבו על ידי סופרים שמאלניים כמו חצוצרה בואדי של סמי מיכאל והמאהב של א. ב. יהושוע.
רק ריפרפתי בהם, לא היתה לי סבלנות לקרוא אותם, ובגלל זה נכשלתי בבחינת הבגרות בספרות. בכל מקרה אלו ספרים משעממים שממש בזבוז זמן לקרוא אותם.

לא מספיק כל הזבל הזה שלימדו אותנו בב"ס היסודי ובתיכון עכשיו התלמידים צריכים ללמוד גם "דמוקרטיה ודו-קיום"? את שקרי התעמולה הבולשביקית מלמדים היטב וברצינות יתר בבתי הספר, אבל מקצועות חשובים באמת כמו יהדות, מתמטיקה לשון וכו' מלמדים בצורה שטחית למדי. אתה בא לבי"ס מטומטם ויוצא משם עוד יותר מטומטם. לא פלא שזה כך. הדרך הטובה ביותר שבה הבולשביקים יוכלו להמשיך לשלוט בעם ישראל היא להפוך אותו לעם טיפש, מאחר וטיפשים הם בדרך כלל עבדים נאמנים יותר. הדור שלי הוא דור טיפש, מה יהיה עם הדור הבא?

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 30, 2006, 07:11:10 »
תשמע התיאור שלך ממש מזעזע אותי ,
למזלי לא זכיתי לעבור את מה שתיארת אני שמח שהתפכחת והבנת
את האמת ולא נישאבת לווקום האין סופי של ההרס העצמי .
בכל אופן ברכות על הצל"ש וברוך הבא אל הפורום אני מבין שאתה חדש פה .
באמת תענוג לראות אנשים נאורים פה בפורום!!!

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 30, 2006, 11:21:34 »
בס"ד
נו, אז ילמדו עוד שעתיים אזרחות בשבוע. מה הבהלה. זה עדיף על זה שיטיילו בכבישים ויקיימו יחסי מין וישתמשו בסמים. לפחות ישגיחו עליהם.
המורים והמורות וספרי הלימוד ומערכת הלימוד בישראל לא משהו - בכך אין כל חדש. השתלבנו יפה במזרח התיכון...
השרה משתדלת לשפר משהו לפי הבנתה ולעשות משהו לטובת התלמידים. גם אם זה לא שווה הרבה, אין בזה פסול. אני מברך.
GY

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 30, 2006, 15:01:51 »
בס"ד
נו, אז ילמדו עוד שעתיים אזרחות בשבוע. מה הבהלה. זה עדיף על זה שיטיילו בכבישים ויקיימו יחסי מין וישתמשו בסמים. לפחות ישגיחו עליהם.
המורים והמורות וספרי הלימוד ומערכת הלימוד בישראל לא משהו - בכך אין כל חדש. השתלבנו יפה במזרח התיכון...
השרה משתדלת לשפר משהו לפי הבנתה ולעשות משהו לטובת התלמידים. גם אם זה לא שווה הרבה, אין בזה פסול. אני מברך.
GY
GY ידידי משכבר. ציפיתי לתגובה הממתנת שלך. צריך לבקש מ"דוקא כך" שייתן לך צל"ש על הודעותך הממתנות בפורום.
וכשאני אומר "ממתנות" אני "ממתן" בעצמי.

אבל אתה צודק. הנוער שלנו באמת שובב אמיתי, אבל אני לא חושב שכוונתה של השרה למנועה שובבות מינית. להפיך. לדעתי שרת החינוך שלנו בעד פתיחות, ערבוב המינים, דוגלת באהבה, מיזוג, עירבוב, התמזגות עם הטבע, התמזגות אחד עם השני, באהבה, באחווה, בלי להכיר קודם, אפשר ורצוי לשלב מדיטציה מינית, סמים קלים ולקינוח פיטריות הזיה.

זו התוצאה שלוקחים פעילה שלום עכשיו ושמים אותה שרת חינוך.
ויש פסול בלימודים כאלו - בהחלט. איך אמר הרב כהנא? "אין דו קיום עם סרטן". ותחשוב על זה.
יש כאן פגם גדול מאד בערכים. כשלא מנחילים ערכים נכונים זה פוגע בתלמידים בהמשך.
אני הייתי קצין בצבא, וראיתי לא פעם התדרדרויות מוסריות בצבא. אתה פוגע בערכים בגיל הלימודים ואתה מקבל את זה בחזרה כמו בומרנג בצבא.
בשביל זה הצבא שלנו נראה כמו שהוא נראה - רע.

אז כמו שאמר כך או כך, נותר רק להביט מהצד בקריסה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #10 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:47:34 »
בס"ד
GY
GY ידידי משכבר. ציפיתי לתגובה הממתנת שלך. צריך לבקש מ"דוקא כך" שייתן לך צל"ש על הודעותך הממתנות בפורום.
וכשאני אומר "ממתנות" אני "ממתן" בעצמי.

אבל אתה צודק. הנוער שלנו באמת שובב אמיתי, אבל אני לא חושב שכוונתה של השרה למנועה שובבות מינית. להפיך. לדעתי שרת החינוך שלנו בעד פתיחות, ערבוב המינים, דוגלת באהבה, מיזוג, עירבוב, התמזגות עם הטבע, התמזגות אחד עם השני, באהבה, באחווה, בלי להכיר קודם, אפשר ורצוי לשלב מדיטציה מינית, סמים קלים ולקינוח פיטריות הזיה.

זו התוצאה שלוקחים פעילה שלום עכשיו ושמים אותה שרת חינוך.
ויש פסול בלימודים כאלו - בהחלט. איך אמר הרב כהנא? "אין דו קיום עם סרטן". ותחשוב על זה.
יש כאן פגם גדול מאד בערכים. כשלא מנחילים ערכים נכונים זה פוגע בתלמידים בהמשך.
אני הייתי קצין בצבא, וראיתי לא פעם התדרדרויות מוסריות בצבא. אתה פוגע בערכים בגיל הלימודים ואתה מקבל את זה בחזרה כמו בומרנג בצבא.
בשביל זה הצבא שלנו נראה כמו שהוא נראה - רע.

אז כמו שאמר כך או כך, נותר רק להביט מהצד בקריסה.

מסכים עם דבריך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 30, 2006, 19:37:31 »
בס"ד
MASHRAS ידידי, עדיף שישבו בכיתה מאשר אצל קצין הנוער במשטרה. ועל זה אני מברך.
GY

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : דצמבר 01, 2006, 00:24:27 »
כקרל מרכס אמר: "הדת היא אופיום להמונים" הוא התכוון לדת הקומוניסטית, יולי תמיר וחבריה מהרגע שהוקמה רוסיה הקומוניסטית לקחו כל סם אפשרי ישר לורידים ולהלן התוצאות.
פסטיבל וודסטוק בו דחפו קוקאין ואופיום ישיר לוריד או לנחיריים, השמאל הוכיח בזאת עד כמה התמגדות למחלמה ושמאלנות הולך יחד טוב עם סמים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : דצמבר 01, 2006, 00:26:18 »
כשקרל מרכס אמר: "הדת היא אופיום להמונים" הוא התכוון לדת הקומוניסטית, יולי תמיר וחבריה מהרגע שהוקמה רוסיה הקומוניסטית לקחו כל סם אפשרי ישר לורידים ולהלן התוצאות.
פסטיבל וודסטוק בו דחפו קוקאין ואופיום ישיר לוריד או לנחיריים, השמאל הוכיח בזאת עד כמה התנגדות למלחמה ושמאלנות הולך יחד טוב עם סמים.
« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2006, 07:12:09 על ידי דוקא_כך »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 02, 2006, 22:04:57 »
גם אותי האכילו בבולשיט הזה כשהייתי תלמיד.

בכיתה ג', יום אחרי פיגוע ההתאבדות הראשון בישראל שבו נרצחו 8 יהודים הי"ד, המורה בילבלה לנו את השכל שכל המחבלים הישמעאלים הללו מהווים רק אחוז קטן מכלל האוכלוסיה הערבית ושרובם באמת רוצים שלום כי "הם בסה"כ בני אדם כמונו". היא היללה את רבין ופרס ימח שמם על הסכמי אוסלו ההתאבדותיים אין ספור פעמים. היא גם דיברה על הרב כהנא ואמרה שהוא היה גזען ממש כמו היטלר. אותו הדבר לגבי ברוך גולדשטיין הי"ד. היא החשיבה אותו לרוצח, לאיש שגרם להפסקת "תהליך השלום". היא קראה לכהניסטים נאצים. בתור ילד בן 9 לא היה לי מושג על מה היא מדברת. לא ידעתי בכלל מי היה הרב כהנא ומה משמעות המילה כהניסט.
בכיתה ז' למדתי על האסלאם. לימדו אותנו שהאסלאם היא דת של שלום ואהבה ושמוחמד היה איש נהדר שפיתח דת זו על מנת להביא שלום בין העמים. משום מה לא ציטטו לנו אף לא משפט אחד מהקוראן והחדית'. לימדו אותנו שהערבים פיתחו את האלגברה ושתרבותם מהווה את הבסיס לכל הציויליזיה האנושית כפי שהיא היום. דרך אגב, האלגברה לא פותחה על ידי הערבים אלא על ידי מתמטיקאי פרסי מאמין הדת הפרסית העתיקה (אינני זוכר את שמו). הערבים רק השתמשו בה (לא ידוע לי לשם מה ואם הם בכלל הצליחו להבין אותה עם מוח השוייצר שלהם).
בתיכון היו לנו שיעורי "אקטואליה" עם המחנכת שבהם התדיינו בנושאים הקשורים לחדשות. כשדיברנו על הפיגועים, המורה תמיד היתה מגנה על הממסד והערבים והיתה מאכילה אותנו בכל מני שקרים שמאלניים. לאף אחד לא היה מה לומר בנושא, כולם היו ממש כמו טיפשים.
בכיתות י"א וי"ב בשיעורי היסטוריה לימדו אותנו שהסיבות לפרוץ המרד הערבי, הפרעות, מלחמות ישראל וכו' הם תוצאה של מצבם הכלכלי הקשה של הערבים ושמנהיגם היה חאג' אמין אל חוסייני ימח שמו, אך מעולם לא לימדו אותנו על מצוות הג'יהד.
בספרות הכריחו אותי לקרוא כל מני ספרים שנכתבו על ידי סופרים שמאלניים כמו חצוצרה בואדי של סמי מיכאל והמאהב של א. ב. יהושוע.
רק ריפרפתי בהם, לא היתה לי סבלנות לקרוא אותם, ובגלל זה נכשלתי בבחינת הבגרות בספרות. בכל מקרה אלו ספרים משעממים שממש בזבוז זמן לקרוא אותם.

לא מספיק כל הזבל הזה שלימדו אותנו בב"ס היסודי ובתיכון עכשיו התלמידים צריכים ללמוד גם "דמוקרטיה ודו-קיום"? את שקרי התעמולה הבולשביקית מלמדים היטב וברצינות יתר בבתי הספר, אבל מקצועות חשובים באמת כמו יהדות, מתמטיקה לשון וכו' מלמדים בצורה שטחית למדי. אתה בא לבי"ס מטומטם ויוצא משם עוד יותר מטומטם. לא פלא שזה כך. הדרך הטובה ביותר שבה הבולשביקים יוכלו להמשיך לשלוט בעם ישראל היא להפוך אותו לעם טיפש, מאחר וטיפשים הם בדרך כלל עבדים נאמנים יותר. הדור שלי הוא דור טיפש, מה יהיה עם הדור הבא?
אין לך מושג עד כמה אני מזדהה איתך. לי היה מורה לאזרחות שזיין לנו תמוח בכיתה יב כמה הפלשתינאצים צודקים שהם רוצים גם זכות שיבה וכו'(וזו רק דוגמה קטנה)

שמאלנים ארורים!
אבל עדיין יהודים
כי לא לשווא נפלו בנינו