עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

הידברות עם שמאלנים=ערבים

(1/5) > >>

שׂריון:
בעקרון הנושא של לתת תשובות ממילא לא יעבוד.
רוב הטענות שלנו מתבססות על התנ"ך דבר שהערבים יש"ו והשמאלנים אינם מאמינים בו.
על כן אני שואל אתכם מדוע לטרוח לדבר איתם? נטרנספר את כולם החוצה ללא ויכוח.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: dhdoron על מרץ 27, 2007, 20:51:45 ---בעקרון הנושא של לתת תשובות ממילא לא יעבוד.
רוב הטענות שלנו מתבססות על התנ"ך דבר שהערבים יש"ו והשמאלנים אינם מאמינים בו.
על כן אני שואל אתכם מדוע לטרוח לדבר איתם? נטרנספר את כולם החוצה ללא ויכוח.

--- סוף ציטוט ---
ממש לא נכון, ברור לכולנו שהקושאן שלנו הוא אכן התנ"ך (דברי אלוקים חיים), אבל ישנם מספיק טענות לוגיות המפילות את כל טענות השמאלנים שאין להם קשר בכלל לתנ"ך, וחוץ מזה זה כלי נשק יעיל ביותר מה שנקרא: "ההגנה הכי טובה היא התקפה", ז"א להתשמש בטיעוני השמאל נגדם בתור חרב פיפיות ולהוכיח שאין ממש בטענותיהם וזה עוד לפני שהגענו בכלל לתנ"ך, זה היופי והרעיון הגדול מאחורי התת פורום הזה.

Eternal:
לא נכון, אתה טועה.
אני בור בתנ"ך ואני יודע כבר די טוב איך לענות לסמולן.
למשל אם סמולן שואל אותי מדוע יש לנו זכות על הארץ, הערבים היו פה קודם ואנחנו סתם כובשים.
אז אני מתחיל לענות בזה שירשנו את הארץ מאלוהים (וזאת הטענה התנכית היחידה), ואז גורשנו ע"י הרומאים, והם שינו את שם הארץ לפלסטין, כדי למחוק כל קשר בין עם ישראל לארצו, ואחרי הגירוש לא הפסקנו פעם אחת לחשוב על שיבת ציון.
כתבנו שירים והתפללנו לכיוון הכותל וכולה וכולה.
וכשחזרנו לארץ לא היו פה ערבים כמעט ואת זה אפשר להוכיח לפי ספרו של מארק טווין מי שמכיר. הוא טייל בארץ הקודש והוא בעצמו רשם בספרו שהוא התהלך בארץ ולא ראה נפש חיה והכל היה מלא ביצות ושממה!
ומה קרה כשאנחנו הגענו? הפרחנו את השממה! וחוץ מזה אף פעם א"י הייתה ריקה מהיהודים. תמיד היו פה יהודים בערים הקדושות כמו חברון,ירושלים...

בקיצור, התחלתי מהתנ"ך וסיימתי עם היסטוריה ידועה ועובדות.

שׂריון:
כנראה לא הבנתם את כוונתי...
וודאי שאפשר להתבסס על עובדות היסטוריות אך על מה הן מבוססות?
שקבלנו את הארץ מהקב"ה! תמיד המקור הראשוני יהיה תנ"ך בו השמאלנים והערבים כופרים.
והעניין של לתת תשובות-דבר לקיר והוא יבין אותך יותר טוב והסיכוי שהם ישנו את דעותיהם
זה כמו הסיכוי שלנעל שלי יצמחו ציציות...  :P

mashras:
היה לי רב חכם שאמר: "מי שלא רוצה לשמוע - לא ישמע"
אתה מדבר על מיעוט של שמאלנים (אליטות נקרא להם) שגרים ברמת אביב ג,'ברמת אפעל, ברעננה צפון, בהרצליה פיתוח וכו'... שפשוט לא נוכל לשכנע.
ולא קשור לתנ"ך ולא קשור לשום טיעון שתראה להם.
תתווכח איתם? במקרה הטוב הם יגמגמו משהו, ומקרה הפחות טוב הם יקראו לך פשיסט ויסתלקו.

ולכן אני אומר "אין הידברות עם השטן". השטן יישאר שטן.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה