עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

בשעה טובה ומוצלחת אני גאה לפתוח את התת פורום החדש

<< < (2/7) > >>

Aaron:
כל הכבוד! אני חושב שזה פורום חשוב מאוד!

בייקר:
גם רצוי להגיב על שאלת המנהל.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: בייקר על מרץ 26, 2007, 22:26:35 ---ראשית חלק מהטיעונים צודקים אבל זאת שאלה של השקפת עולם.
בוא נתחיל מההתחלה.
ארץ ישראל שייכת לעם ישראל לפי תורת ישראל.
המדינה יהודית ויש חוקי מלחמה גם ביהדות.אני תומך בשמירת ההלכה היהודית בנושא.
אנו מתמודדים על עצם קיומנו במרחב מוסלמי עויין ואנו לא חיים במערב אירופה.
ישראל מדינה החברה באו"ם וחוקים ואמנות בינלאומיות חלות עליה והיא חתומה עליהן.
לצערנו האויב והמחבלים אינם שומרים על החוקים הבינלאומים והדדיות נאותה היא עיקרון יסוד בכל הסכם.
לדוגמא חטפו לנו חיילים ולא מרשים לצלב האדום לבקרם.
גם אנו בני אדם עם זכויות יסוד.
הייתי שמח לראות ארגוני זכויות אדם הפעילים בארצות ערב ופעילי זכויות אדם מפגינים בבעל בק,בג'נין למען השלום.

--- סוף ציטוט ---

כמה שאלות:

1.) וכי למה ישנה כאן יריבות בין השקפות עולם? השמאלנות היא שילוב בין וירוס קטלני לבין סם קשה השורט את המוח ופוגם בו, סם זה גורם לתופעות קשות של דיסוננס קוגנטיבי.

2.) אנו יושבים בקושי על 5% מא"י ואנחנו עסוקים גם בלוותר על זה, אפרופו האיסלם, כשם שאצלם כפירה היא שדאר אל איסלם חוזר למצב דאר אל חרב, כך אצלנו חילול ה' גדול מאין כמוהו שחלקי ארץ ישראל שהיו תחת שלטוננו חוזר לידי מלכות הרשעה.

3.) גם אם היינו נלחמים מול השבדים, מי אמר שעלינו לשמור על אמנות שאין בינם ובין אמונתנו ומסורתנו ולו דבר?

4.) ממתי ליהודים יש זכויות יסוד בעולם?

5.) מכתיבי האמנות עצמם הם צבועים והם עצמם אינם נשמעים להם, ואם הם נעשים פלסתר, היחוכא והיטלולא, למה עלינו לשמרם בכל אופן? ועוד בכזו אדיקות בלתי מוסברת באופן ראציונלי?

כהנא צדק!:
בס"ד
נת נעשה את הכול כדי לעורר את הפורום ולעשות אותו פורה ומעניין.

בייקר:
השמאלנים חיים בגן עדן של שוטים ואינם שמים לב לדיסוננס קוגנטיבי.
איך הגעת ל5 אחוז?
הויקנגים שתו יין מגולגולות אויבהם לכן לא בטוח שכדאי להלחם בשבדיה.
האם אינך חפץ ביחסים בינלאומים?ביחסי מסחר וכלכלה?שוק אירופאי משותף,יבוא יצוא,סיוע?

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה