עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

בשעה טובה ומוצלחת אני גאה לפתוח את התת פורום החדש

<< < (5/7) > >>

נץ וגאה בזה:
אבל לצערנו גם מי שחושב שהוא "ציוני" ועוד מאמין במדינה "יהודית" והוא שמאלן, הוא סכנה למדינה במיוחד אם הוא שייך לאותו גוורדיה שלטת, הנגועה בבולשביזם מן המסד ועד הטפחות.

קיצוני ימני:
תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

mashras:
תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: קיצוני ימני על מרץ 28, 2007, 09:38:22 ---תסלחו לי,אבל אני חושב שלא האזרחים השמאלנים הבולשביקים הם בעייתה של מדינת ישראל,כי אם השמאלנים הקיצוניים ההזויים מ ה ת ק ש ו ר ת הכתובה והאלקטרונית אשר מעלים ומורידים מהשלטון כראות עיניהם וכפי חומרת מעשיהם הנלוזים של ראשי הממשלות שהם "מטפחים".
לדוגמה,אריק שרון אשר היה פעם לאויבם המר ביותר(לפני שנהפך לשמאלן קיצוני)הפך בימי הגירוש לאתרוג הנעלה ביותר מצידם של המנוולים,כשמעשי השחיתות שלו ושל בניו מתאדים כמו  גוש קטיף.
לא שאני משייך את גב' אסתרינה טרטמן למחנה הימני האמיתי,אבל בכל זאת,השקפותיה בעיניהם היא מספיק ימנית בכדי לטנף אותה בתקשורת ולצלוב אותה עד רמס,וזאת על עבירות קלות בהרבה ממעשיו של שרון.מצאו את ההבדלים בהתייחסות התקשורתית...
דעו לכם ידידיי,שכעם,אנו הימניים מהווים כשמונים אחוז מהאוכלוסיה היהודית,אולם עד שלא נכניס כמה שיותר אנשי ימין אמיתיים גם לתקשורת השלטת,לא נרגיש את הלך הרוח האמיתי בציבור וניאלץ לספוג שוב ושוב את אמנון אברמוביץ,חיים יבין ויתר חבריהם מושלים בכיפה ובנעשה במגדלי השן.

--- סוף ציטוט ---

--- ציטוט של: mashras על מרץ 28, 2007, 20:07:03 ---תומך בדעתו של קיצוני ימני.
אם היינו יכולים "לנטרל" באיזו שהיא צורה את אושיות השמאל והשכול במדינה הזו, היינו יכולים לגאול את עם ישראל תוך זמן קצר.
עד שלא נמצא את הדרך לעשות זאת, נצטרך להיאבק בדרך הקשה והארוכה - והיא פשוט לשכנע את רוב העם.

--- סוף ציטוט ---

חבר'ה זה לא רק התקשורת, זה מי שאמון על האמנות, אנשי השיווק והפרסום, המאיון העליון (עיינו ערך הדעות הפוליטיות של האחים עופר או שרי אריסון שלא לדבר על חיים סבן), הרוב המוחץ של האקדמיה, ארגונים חוץ ממשלתיים (עדאללה, מוסווא, פדלאלאללה, בצלם ושלום עכשיו הם רק חלק זעיר מהרשימה),
צמרת המשטרה, צה"ל מוסד ושב"כ רובם המוחץ שייכים למילייה השמאלנית, והרשימה עוד ארוכה כאורך הגלות, זה לא רק התקשורת, והס מלהזכיר את בג"ץ

zipora:

--- ציטוט של: בייקר על מרץ 26, 2007, 22:52:38 ---השמאלנים חיים בגן עדן של שוטים ואינם שמים לב לדיסוננס קוגנטיבי.
איך הגעת ל5 אחוז?
הויקנגים שתו יין מגולגולות אויבהם לכן לא בטוח שכדאי להלחם בשבדיה.
האם אינך חפץ ביחסים בינלאומים?ביחסי מסחר וכלכלה?שוק אירופאי משותף,יבוא יצוא,סיוע?

--- סוף ציטוט ---
אני קודם כל רוצה לחיות. יחסי כלכלה יהיו אם נעודד עסקים קטנים וגדולים. עובדה שעם מלחמת לבנון השניה ההשקעות פה גדלו בצורה מדהימה. בא לך לשתות יין מגולגלות של ערבים?

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה