עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

בגדול אני חושב....

<< < (3/5) > >>

Aaron:
תמיד השמאלנים אומרים "תוכיח!". לדוגמא, אני אגיד לשמאלני שהתקשורת הערבית, יום יום מדברת על הרצון להשמיד את מדינת ישראל. השמאלני יגיד לי "תוכיח", ואני לא יכול להוכיח לו, מאיפה אני אשיג ציטוטים? נגיד ואני יביא לו ציטוטים, אז הוא יגיד לי שהמצאתי את הציטוטים האלה. אז איך עוד אפשר להוכיח?
הם גם כל הזמן אומרים- "תוכיח שכל הערבים בעד השמדת ישראל".

לדעתי חשוב שנפתח אשכול שבו יהיה מאגר ציטוטים וכל מיני הוכחות שיעזרו לנו בויכוחים עם שמאלנים קיצוניים.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: Aaron על מרץ 28, 2007, 00:04:10 ---תמיד השמאלנים אומרים "תוכיח!". לדוגמא, אני אגיד לשמאלני שהתקשורת הערבית, יום יום מדברת על הרצון להשמיד את מדינת ישראל. השמאלני יגיד לי "תוכיח", ואני לא יכול להוכיח לו, מאיפה אני אשיג ציטוטים? נגיד ואני יביא לו ציטוטים, אז הוא יגיד לי שהמצאתי את הציטוטים האלה. אז איך עוד אפשר להוכיח?
הם גם כל הזמן אומרים- "תוכיח שכל הערבים בעד השמדת ישראל".

לדעתי חשוב שנפתח אשכול שבו יהיה מאגר ציטוטים וכל מיני הוכחות שיעזרו לנו בויכוחים עם שמאלנים קיצוניים.

--- סוף ציטוט ---
לדוגמא ציטוט של דברי פייסל חוסייני (אחיין של המופתי המופרסם) מהעיתון אל חיאת אל ג'דידה: "הסכמי אוסלו היו סוס טרויאני".
ציטוט מהדוד שלו : "האיסלם והנאציזם חד הם".
וזה רק על רגל אחת.
עוד דוגמא: החדית' המפורסם של חזון אחרית הימים האיסלמי שבו יהודי בורח ומסתתר מהמוסלמי וכשהוא מסתתר מאחורי עץ או אבן, אזי הם פותחים את פיהם (כביכול) ואומרים: "הו מוסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מסתתר מאחוריי בא והרגהו".
ואם הם בכל זאת מתעקשים, אמור להם להכנס לאתר MEMRI באינטרנט שם יש אסופה אדירה של חומר מהתקשורת המוסלמית בכלל והערבית בפרט הן מהעיתונות הכתובה והן מזו המשודרת (קטעי שידורים מהטלוויזיה).
תזכיר להםן שבכל מפגן של מוסלמים ערבים, הם צווחים כמו במנטרה: "חייב'ר, חייב'ר זהו גורל היאהוד" (חייב'ר על שם הטבח הנורא שביצע מוחמד "נביאם" בשבט יהודים בחצי האי ערב במקום העונה לשם זה).
אמור להם להגיע לסניף סטימצקי הקרוב לביתם, ולעיין בסר אקראי של פרופ' ברנראד לואיס (גדול המזרחנים בעולם).
ואם כל זה לא מספיק להם, שלח אותם למוסד גמילה מסמים קשים.

Aaron:
תודה נץ. זה עזר לי מאוד ואני מאמין שאני אשתמש בציטוטים האלה עוד הרבה.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: Aaron על מרץ 28, 2007, 01:05:08 ---תודה נץ. זה עזר לי מאוד ואני מאמין שאני אשתמש בציטוטים האלה עוד הרבה.

--- סוף ציטוט ---
שמחתי לעזור ובהצלחה רבה.

בייקר:
תוכיח?5 מלחמות,טרור,מתאבדים,פיגועים,מאורעות.כאילו שיבקשו להוכיח את השואה,רצח רבין.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה