כתב נושא: גבר יהודי נרצח בשם כת הפמיניזם - הבעיה היהודית החמורה מכל.  (נקרא 4374 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
להלן דוא"ל שהתקבל אליי ואל עוד רבים וטובים, מגיל רונן - יושב ראש הפמיליסטים.

-------------------------------------
*** הוש-לובי *** כתבת הבוקר ב"ישראל היום" על רצח עופר גיל. (ההדגשות - שלי). מעורר הרבה סימני שאלה אבל ראו את התוספת שלי

Friday, November 5, 2010 6:07 AM
צווי ההגלייה הניתנים לבקשת כל אשה, הדבקת תווית ה"אלים" למין הגברי, מעצרי השווא, המערך הקרוי "אגף נפגעי עבירה" שהוקם על פי תורת שנאת הגבר של חוגי המגדר ועל סמך מחקרים שקריים, הוועדה לקידום מעמד האשה שחברותיה הגישו יותר מאלף הצעות חוק מגדרסטיות ב-18 שנים, ארגוני הנשים של הקרן החדשה לישראל ונסיכותיה של נעמי חזן, כמו דפנה הקר ושלומית אשרי, מעורבותן בוועדות העוסקות בנושא הזוגיות, וחדירתן לארגונים המיצגים כאילו את הגברים, אלה הבעיות.

אולם האבות פוחדים להתעסק עם הנושא, הוא גדול מדי ומפחיד, אז מתעסקים ב"משמורת משותפת" וב"הורות שווה". כאילו באים ואומרים -- אוקיי, אני גורילה, אפשר לעצור אותי ולהגלות אותי כמה שרוצים, אפשר להאשים אותי באונס של אשתי ובאונס ילדי, אפשר ללמד ילדות מהגיל הרך שכל גבר הוא אנס או רוצח בפוטנציה ושצריך להתייחס לכולם בעוינות, נשק תלונות השווא משמש גם לשליטת הכת המגדריסטית בתקשורת ובפוליטיקה (כי גם פוליטיקאים לא רוצים שיאשימו אותם בדברים האלה) אבל תנו לי רק חצי חצי עם הילדים ולא לשלם מזונות. רק חצי חצי! זה כל מה שאני מבקש! תדכאו אותי אבל תנו לי תנאים! תחזיקו אותי בכלוב בגן חיות אבל תנו לי להיות עם הגורים שלי ולתת להם את הבננות שלי, במקום להעביר אותן לאמא שלהן! פליז פליז בבקשה!

אבל זה לא יילך! יש פה מנגנון שטוען שהוא מייצג את הנשים ושהשליט עצמו על המדינה. המגנון הזה מדכא את הגברים, בכוונה ומתוך אידאולוגיה, ושואב את כוחו מהדיכוי הזה. הוא מטיל אימה על עורכי הדין, אנשי האקדמיה, אנשי תקשורת, שופטים ופוליטיקאים. הוא מעורב בפוליטיקה ואפילו בענייני ביטחון ברמות הגבוהות ביותר והגברים בשבילו זה זבל. עד שכוחו לא יישבר הוא לעולם לא ייתן לנו את החצי-חצי. מה גם שלארגוני הנשים המסורתיים -- ויצ"ו ונעמ"ת -- אין יומרה להיות סופר-פמיניסטיים והם מתנגדים לוויתור על הפריבלגיות הנשיות המסורתיות, והדתיים גם כן נגד. כך שאין קואליציה של כוחות שיצביעו בעד משמורת משותפת.

רק שבירת כוחו של מנגנון המגדר יביא לנו תקווה לפתרון הוגן. שבירת הכוח יכולה ליצור מצב שבו תהיה משמורת משותפת כברירת מחדל, או כפתרון קבע או כפתרון לתקופה מסויימת עד שיימצא פיתרון אחר, שגם הנשים יסכימו לו.

העובדה ש"הורות שווה" מעולם לא עסקה בנושא הכללי של דיכוי האבות מעידה שלארגון הזה אין שום סיכוי לפתור את משבר המשפחה במדינת ישראל.

שבת שלום.

ישראל היום, ניוזלטר 05.11.2010

מלחמת גרסאות

הגנה עצמית או וידוא הריגה? • עופר גיל הפר צו הרחקה מביתו ונורה על ידי השוטר אביעד כהן שהגיע לעצור אותו • במח"ש בודקים אם כהן פעל כשורה ואכן עמד בסכנת חיים • משפחת ההרוג: "הוא נרצח בדם קר"

זירת האירוע

עופר גיל

אביעד כהן

סימני שאלה רבים סביב מותו של תושב עתלית שנורה שלשום מטווח קצר על ידי שוטר שניסה לעצור אותו. חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים בודקים אם השוטר, אביעד כהן ממשטרת טירת הכרמל, נהג כשורה ואם אכן נשקפה לו סכנת חיים כאשר החליט לשלוף את אקדחו האישי ולירות בעופר גיל, תושב עתלית, למוות.

שוטרים ועדי ראייה, וכן בני משפחתו של עופר גיל בן 47, ניסו לתאר את השתלשלות האירועים שהובילה שלשום בלילה לתקרית הירי. האירוע התרחש ביום רביעי, סמוך לשעה 22:00 בלילה. שרה גיל, אשתו של המנוח, היתה בהליכי גירושים ממנו ואף ביקשה מבית המשפט שיוציא נגד בעלה צו הרחקה. האישה הזעיקה שלשום בלילה את המשטרה לבית שבו היא מתגוררת עם שלושת ילדיהם המשותפים ברחוב נחל דליה בעתלית החדשה לאחר שגיל הפר את צו ההרחקה והתפרע מחוץ לדירה בדרישה כי תאפשר לו להיכנס.

למקום הגיעו השוטר אביעד כהן ממשטרת טירת כרמל ושוטרת נוספת. לדברי עדי ראייה שנכחו במקום, השוטרים ביקשו מגיל למלא אחר צו ההרחקה ולעזוב את המקום. גיל עזב את הכניסה לדירה ונכנס למונית שבה הוא עובד ופתח בנסיעה פרועה תוך כדי שהוא מנסה, לכאורה, לדרוס את השוטר אביעד כהן, שעמד מול המונית ורשם את מספר הרישוי של הרכב ופרטים נוספים הנוגעים לאירוע.

לדברי עדי הראייה, כהן נתלה על מכסה המנוע של המונית וקרא לגיל לעצור את הרכב אולם זה המשיך בנסיעה. "השוטר והשוטרת קראו לגיל לעצור את הרכב, והשוטר, שהיה שכוב על מכסה המנוע, אף ניסה לשבור את שמשת הרכב הקדמית בעזרת קת האקדח אולם הוא לא הצליח", סיפר אחד השכנים שתיאר את השתלשלות האירוע, "השוטר הצליח לבסוף לשבור את החלון הצדדי של המונית וצעק לעבר גיל כמה פעמים לעצור, ואז שמענו חמש או שש יריות וראינו את המונית מידרדרת לתעלה בצד הכביש. השוטר הצליח לרדת ממכסה המנוע וזעק שיקראו לעזרה והחל בפעולות החייאה בנהג המונית, אולם צוותי מד"א שהגיעו למקום והמשיכו בפעולות ההחייאה נאלצו לקבוע את מותו".

בני משפחתו של עופר גיל סירבו אתמול לעכל את תוצאותיו הטרגיות של האירוע וזעמו על החלטת המשטרה שלא להשעות את כהן מעבודתו עד תום החקירה. אחיו של המנוח, עמוס גיל, אמר ל"ישראל היום": "איבדתי את האמון במשטרה ובמח"ש. אחי נרצח בדם קר, והשוטר שירה בו עשה לו וידוא הריגה. אני לא מאמין לטענה שלשוטר נשקפה סכנת חיים כי אחי לא אדם אלים. אמנם הוא היה בהליכי גירושים מאשתו, אבל גם אם הוא התפרע והפר צו הרחקה, זה עדיין לא אומר שצריך לירות בו ולהרוג אותו. הוא בסך הכל רצה לראות את ילדיו והיה מאוד פגוע מהליך הגירושים. לשוטרים שהוזעקו לדירה היו כל הפרטים של אחי, והם יכלו לעצור אותו לאחר מכן".

כלקח מפרשת השוטר שחר מזרחי, שירה למוות בגנב רכב, נשכר עו"ד טומי נדשי על ידי המשטרה לייצג את כהן שנפגע באורח קל בצלעותיו וטופל בבית החולים רמב"ם בחיפה. לדבריו, הנהג החל בנסיעה כאשר הוא פוגע בשוטר שהועף אל מכסה המנוע ונאחז בשתי הידיים בקצה מכסה המנוע סמוך לשימשה. "גם השוטר וגם השוטרת שהיתה עדה למקרה צעקו לו כל אותה העת לעצור אך ללא הועיל. כאשר השוטר הבין שהוא עלול ליפול ולהירמס מתחת לגלגלי המונית ולהיהרג, הוא ירה בו מספר יריות כשהוא מכוון לרגליים", אמר נדשי.

אתמול לאחר שנחקר בידי חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים שוחרר כהן לביתו ואף הוחזר לעבודתו במשטרה. במשטרה העניקו אתמול לכהן גיבוי מלא, ומפקד משטרת מרחב חוף תנ"צ רוני עטיה אמר כי מהממצאים בזירה עלה שהשוטר כהן פעל כנדרש.

אלמנתו של גיל, שרה, הסתגרה אתמול בביתה וסירבה לשוחח עם עיתונאים. אחותה סימה דהאן אמרה כי על אף הליך הגירושים שהיה בין בני הזוג, איש לא חשב שזה יסתיים בטרגדיה. "עופר ממש לא מפלצת כפי שהמשטרה מנסה לתאר אותו. אחותי קראה למשטרה כדי שירחיקו את עופר מהבית כי היא לא רצתה שהילדים שלהם יראו את הריב והצעקות. אני מקווה שהמשטרה תחקור ותגיע לאמת. זה קשה לכולנו כי בסך הכל המשפחות בקשר טוב. שרה ועופר היו נשואים יותר מ־25 שנים וגידלו שלושה ילדים לתפארת".

*   *   *

הרוג: התקשה להתמודד עם הגירושים

עופר גיל (47), נהג המונית שנורה למוות על ידי השוטר אביעד כהן, התגורר בעתלית עם אשתו שרה אשר לה היה נשוי 25 שנים ולהם 3 ילדים: בת בגיל 23 וזוג תאומים בני 15.

לפני יותר משנה נקלעו חיי הנישואים של גיל ואשתו לקשיים, והם החלו בהליכי גירושים שבמסגרתם עזב המנוח את ביתו. לדברי קרובי משפחתו של עופר, הוא התקשה להתמודד עם גירושיו מאשתו ועם העובדה שהוא אינו מתגורר עוד עם ילדיו. "הוא תמיד אמר כי הוא עדיין אוהב אותה ומעוניין שחיי הנישואים שלהם יחזרו למסלול תקין", אמרו קרובי משפחתו של גיל.

עם זאת טענו שכנים של בני הזוג כי "מאז שהמנוח עזב את הבית הוא הפך להיות אובססיבי לאשתו ולילדיו והיה מגיע לבית בעתלית עם המונית שלו וישן בחניה. בעקבות זאת ביקשה אשתו שרה מבית המשפט להוציא נגדו צו הרחקה". שכנה אחרת סיפרה: "לא אחת שרה אמרה לנו שהיא לא חוששת שעופר יפגע בה כי הוא לא היה אדם אלים אבל היא לא רצתה שהילדים יראו את כל הריבים והצעקות שהיו ביניהם".

לדברי שכניהם של בני הזוג, על אף הליך הגירושים שבו היו נתונים שרה ועופר, מרבית בני משפחתם משני הצדדים היו ביחסים טובים וניסו לא אחת להשכין שלום בית ביניהם - אולם ללא הצלחה.

אחד מחבריו של עופר אמר ל"ישראל היום": "היו לו חיים לא קלים. הוא נולד וגדל בקריות, וכבר בגיל צעיר עוד כשהיה ילד התייתם מאמו, ומי שגידלו אותו למעשה היו שני אחיו הנוספים. לאחר שירותו הצבאי הוא התחתן והחל לעבוד במפעל כימיקלים במפרץ חיפה. הוא הוכר כנכה לאחר שנפגע בתאונת עבודה אבל העדיף לעבוד במונית ולא לחיות על קיצבה. מאז שחיי הנישואים שלו נקלעו למשבר הוא לא היה אותו עופר שכולנו הכרנו, וחבל שכך הסתיימו חייו".

דניאל סיריוטי

*   *   *

היורה: היסטוריה של אלימות

אין זו הפעם הראשונה שבה השוטר אביעד כהן נחשד בעבירות של מקרי אלימות במהלך שירותו. על פי דיווח אתמול בערוץ 2, במהלך שלוש השנים האחרונות נפתחו נגד כהן שלושה תיקים בגין תלונות על אלימות, אשר בסופו של דבר נסגרו מחוסר ראיות ולא הגיעו לכדי העמדה לדין.

המקרה החמור ביותר אירע בינואר 2008 בעתלית. כהן רדף עם ניידת המשטרה אחר אלון דין, סטודנט בטכניון שרכב עם בת זוגו על אופנוע, לאחר שחשד בהם כי עברו עבירה. במהלך המרדף דרס אותם כהן עם ניידת. דין נפצע ואף הוכר כנכה.

המקרה לא הגיע לכדי חקירה על אף תלונתו של דין. אתמול אמר דין לחדשות ערוץ 2: "כשראיתי מי השוטר לא הופתעתי בכלל. עד היום אני זוכר כמה אלים וברוטאלי הוא היה".

מקרה נוסף התרחש לפני כמה חודשים לאחר שעצור בתחנת טירת הכרמל התלונן כי כהן תקף אותו והיכה אותו בעת מעצרו. העצור סיפר כי פחד לשתף פעולה בחקירת תלונתו ובשל כך הוחלט לסגור את התיק.

עם זאת, על אף הטענות על עברו האלים, גורמים בכירים במשטרת מרחב חוף הדגישו כי כהן הוא שוטר מסור וטוב. "מדובר בשוטר שמשרת במרחב חוף שנים מספר, ותמיד עשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר", אמר מפקד מרחב חוף, תנ"צ רוני עטיה.

גורם בכיר במשטרה אף אישר ל"ישראל היום" כי למרבה האירוניה, אביעד כהן דווקא הציל בעבר את עופר גיל פעמיים מניסיונות התאבדות. "עתלית זה מקום קטן, ומהשירות בתחנה הממונה על היישוב, אביעד מכיר כמעט כל תושב בשכונה. אביעד הוזעק פעמיים להציל את גיל והעניק לו טיפול רפואי ראשוני עד הגעת הצוותים הרפואיים, ולמעשה הציל את חייו". "אנחנו מכירים את אביעד טוב מאוד, ואין לנו ספק שהאמת תצא לאור והוא ינוקה", אמר חבר קרוב של השוטר.

דניאל סיריוטי

רבותי! המלחמה נגד גברים עלתה מדרגה! מהיום מותר גם לרצוח גבר בהליכי גירושין!

-------------------------------------

אין דו קיום עם סרטן. גם אם הסרטן הזה מתיימר לייצג נשים. ואני מדגיש, מתיימר.

נגד ערבים יש לנו את צה"ל. בערך. ומה יש לנו כלחימה נגד ויצ"ו ונעמ"ת? אפילו לא טנק בודד.

העונש היהודי לבוגדות הוא סקילה באבנים. די לרחמנות הטיפשים.

הכתבה באינטרנט:

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=8760

בפורום הזה, הכתבה היא איך שהיא הופיעה במייל שלי - כלומר עם התמונות של הנרצח ושל הרוצח.
« עריכה אחרונה: נובמבר 07, 2010, 05:50:10 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
ומפחיד לחשוב שארגוני הנשים למניהם עדיין מטיפות לשוויון (כלומר - לדעתם במצב הנוכחי עדיין יש אפלייה לטובת גברים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
ומפחיד לחשוב שארגוני הנשים למניהם עדיין מטיפות לשוויון (כלומר - לדעתם במצב הנוכחי עדיין יש אפלייה לטובת גברים).

אני לא חושב שהשם סובל אותם - הם הולכות ישירות נגד התורה, ואני בטוח שהן קשורות לפחות בעקיפין לפרשת חטופי תימן, ועוד חטופים. הם למעשה קומוניסטיות, הם פועלות על אותו עיקרון:

דקה 8:08 עד 8:27

הם גם מכוערות מאד - הנה תמונה שלי בהפגנה היחידה שבה השתתפתי אי פעם, הפגנה של אבות גרושים בתל אביב מול המשטרה:

http://www.youtube.com/user/RonitEmerald#p/u/150/-Fl3g93Vc7c
דקה 5:42 עד 5:58

אני מול הגורגונה! היא הייתה המומה שמישהו שהוא לא אב ולא גרוש בכלל העיז לבוא להפגנה. הרי המפלצות האלו הרסו את הדור שלי. בוודאי שאבוא להפגנה.

הנה דבריה של פמיניסטית-לשעבר בשם ארין פיצי:

"
לכן כשנשלחתי לראשונה לישיבה של התנועה לשיחרור האישה שהייתה אמורה להיות תנועה של נשים ולגבי נשים, הבנתי שזה כלום - זה היה עוד אחד מארגוני הקש הרבים שהוקמו בכדי לגייס כספים, באותם ימים, עבור "המפלגה המרקסיסטית-פמיניסטית-קומוניסטית". ואני זוכרת שאמרתי להן די בציניות "היי, חכו רגע, אם אני אצטרך לקרוא לכל אחת 'החברה' ולהיפגש בתאים, ולשלם לכם 3 פאונד ועשרה, אתן מבקשות ממני להצטרף למפלגה הקומוניסטית. אני לא רוצה להצטרף למפלגה הקומוניסטית, אני רוצה תנועת נשים!" לכן בסופו של דבר נבעטתי החוצה.
"

נלקח מהאתר "זכויות הגבר בישראל" של נענע-בלוגים:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=649134&blogcode=11260831

יש כארבעה בלוגים של זכויות הגבר בישראל, מאז נסגר הבלוג האגדי בתפוז בשם הטענה שהוא שימש "כלי להפצת שנאה":

"
לאור אירועי התקופה האחרונה, ולאחר שהתקבלו אצלנו תלונות בנוגע לבלוג שלך, עיינו במספר רשומות בבלוג.

בעקבות הקריאה בבלוג אנחנו מוצאים שהבלוג שלך בתפוז משמש ככלי להפצת שנאה, וכי הוא כולל התבטאויות רבות בשפה בוטה וגסה.

לאחר מחשבה רבה הגענו למסקנה שאין מקום לבלוג כזה באתר תפוז.

לפנים שורת הדין, ומכיוון שהבלוג שלך ותיק ובוודאי כולל תוכן רב, ניתן לך זמן עד למוצאי שבת הקרובה – 18.7.09 בשעה 21:00, לגבות את תכני הבלוג ולהסיר אותו מהאתר.
לאחר מועד זה, במידה והבלוג יישאר על כנו, אנחנו נחסום אותו.

אנחנו בטוחים כי תמצא אתרים אחרים שישמחו לארח אותך, ומאחלים לך הצלחה בהמשך.
"

http://cafe.themarker.com/post/1139542/

הבלוג התקיים מ- 2004 עד 2009, והייתי אז חבר פעיל בו. כל הפמיניסטיות בארץ רעדו מפחד מפניו. הן, עם כל מיליארדי הדולרים שלהן, והכוח שלהן על כל מוסד במדינה, כולל צה"ל. פחדו מבלוג אחד של איש אחד שאמר אמת.
מהאמת הן מפחדות... וכמו שאמר לי פעם מחבר הבלוג: "הפמיניסטיות הן אפס."
« עריכה אחרונה: נובמבר 07, 2010, 16:08:57 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הנה תמונה שלי בהפגנה היחידה שבה השתתפתי אי פעם, הפגנה של אבות גרושים בתל אביב מול המשטרה:

http://www.youtube.com/user/RonitEmerald#p/u/150/-Fl3g93Vc7c
דקה 5:42 עד 5:58

אתה הבחור עם החולצה הכחולה שמחזיק שלט?
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
אתה הבחור עם החולצה הכחולה שמחזיק שלט?

כן. הם צינזרו את התמונה. לא ביקשתי מהם לצנזר. היום אני נראה אחרת, כי אני לא מתגלח. אז עוד הייתי בכלל אתאיסט - חמור-גרם. יהודי ואתאיסט. איזה מן דבר זה.. ואני עוד כוהן.

הנני:
http://www.facebook.com/album.php?aid=45275&id=100000142368423&saved#!/

והנה עוד עוונות וחטאים שעשיתי:
http://www.tapuz.co.il/blog/UserBlog.asp?folderName=rage1&EntryId=1832242&passok=yes
ואלה רק הדברים שבהם נזכרתי, בוודאי יש עוד דברים שבהם עוד לא נזכרתי.

והודעה אל השוטר הרוצח אביעד כהן :
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2467552
יומך יגיע. רוצח!

אגב, גיל רונן הוא המייסד של הוועדה לחקירת שוטרים. כל הכבוד לגיל רונן!
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2010, 21:02:52 על ידי yossso »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עופר גיל הי"ד

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הפמיניזם זו המחלה הכי גדולה של העולם המודרני.
הפמיניזם השחית את מוסד הנישואין, הפמיניזם השחית את החינוך, את האהבה ואת שוק העבודה.

ובקשר לאשתו המתגרשת של הנרצח, יש לה אחריות מסויימת למה שקרא.
הרגישה חזקה.. הרגישה שהיא יכולה להתלונן מתי שבא לה ויכסחו את בעלה כי הוא גבר והיא נקבה. כי אם היה מתלונן שהיא אלימה כלפיו וכלפי הילדים, אף אחד לא היה סופר אותו. אבל היא רק צייצה ובא איזה בריון במדים כדי לירות בו.

הפמיניזם הורס את העולם!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
כל מילה בסלע אביר.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הפמיניזם זאת המפלה של החברה, במקום להישאר במקום הטבעי הן רוצות לשבור מוסכמות וע"י כך מסרסות את הגבר ומשבשות את הבית.
זה נגד הטבע ולכן רובן מתוסכלות והגברים שאיתן סמרטוטים.