כתב נושא: לכל השואלים למיניהם  (נקרא 2246 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גוי גרמני נאצי שמנסה לנצר יהודים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לכל השואלים למיניהם
« ב- : אוקטובר 18, 2012, 04:54:56 »
לכל אלו ששואלים מה זה יהודים משיחיים
אז ככה יש שני יהדויות יהדות ישנה ויהדות חדשה היהדות החדשה היא האמיתית אנחנו יהודים שפשוט מאמינים בישוע המשיח
לכן כל מי שרוצה חלק לעולם הבא חייב להצטרף אלינו כי היהודים הישנים בגדו באלוהים ובישוע לעומתנו היהודים החדשים
אתם נשארים יהודים ולא משתנים רק שאתם זוכים לגן עדן ישו לא היה הומוסקסואל ולא כלום הוא היה צדיק
עכשיו לכל אלו שמאיימים עלינו אתם בכלל לא מבינים איזה כוח יש לנו כל הנוצרים בארצות הברית תומכים בנו אז כל אוהדי ביתר והכהאניסטים אל תנסו להפחיד אותנו כי אנחנו הרבה יותר חזקים וגם אלוהים איתנו.
ולך דניאל אם יש לך בעיות כספיות או משהו כזה אל תהסס להתקשר אנחנו נעזור לך בכל וחבל שלא תצטרף אלא אם כן אתה אוהב להיות נחות!
כי אתה תהיה נחות גם כי אתה יהודי ישן וגם בעיני היהודים הישנים.
תן לי לדבר עם אחותך אולי היא תבין יותר וכמו שאמרתי JEW ולוחם סיירת הסברתי לכם כמו שהבטחתי

מנותק daneil_

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: לכל השואלים למיניהם
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 18, 2012, 06:05:19 »
אז ככה יש שני יהדויות יהדות ישנה ויהדות חדשה היהדות החדשה היא האמיתית אנחנו יהודים שפשוט מאמינים בישוע המשיח
לכן כל מי שרוצה חלק לעולם הבא חייב להצטרף אלינו כי היהודים הישנים בגדו באלוהים ובישוע לעומתנו היהודים החדשים
אתם נשארים יהודים ולא משתנים רק שאתם זוכים לגן עדן ישו לא היה הומוסקסואל ולא כלום הוא היה צדיק
עכשיו לכל אלו שמאיימים עלינו אתם בכלל לא מבינים איזה כוח יש לנו כל הנוצרים בארצות הברית תומכים בנו אז כל אוהדי ביתר והכהאניסטים אל תנסו להפחיד אותנו כי אנחנו הרבה יותר חזקים וגם אלוהים איתנו.
ולך דניאל אם יש לך בעיות כספיות או משהו כזה אל תהסס להתקשר אנחנו נעזור לך בכל וחבל שלא תצטרף אלא אם כן אתה אוהב להיות נחות!
תן לי לדבר עם אחותך אולי היא תבין יותר וכמו שאמרתי JEW ולוחם סיירת הסברתי לכם כמו שהבטחתי
טוב תקשיב בדקתי עליכם באינטרנט ואתם כאלה בולשיט אתם פשוט העתק לא מוצלח של היהדות
 אז תפסיק לחרטט על השטות הזאת מזל שיש פה את שלמה שעזר לי נגדכם וזה המקום לומר לך תודה שלמה
חשבתי על זה ואם אבא שלי שהוא כל כך אנטי דת בחיים לא היה מתנצר אז שאני אתנצר? למדתי קצת על היהדות וזה מסורת של 3000 שנה ולא אני אנתק את  הדבר הזה.
וכן זה להתנצר כי אתם נוצרים!!!!!!!!!!!!
עכשיו לגבי ה"נחיתות" שלי כנראה שאתה צודק שדתיים גזענים כלפי תימנים אבל...
זה לא אומר שאני אלך אתכם הם עדיין אחיי אשכנזים רוסים עירקים מרוקאים וכ'ו זה העם שלי לטוב ולרע
מה שאתה מעודד זה שנאת חינם כי בעצם אתה אומר לי לשנוא אותם אבל אני לא אשנא אותם להיפך
מה לעשות אני מקווה שיום אחד זה יסתדר ולא תהיה שנאה בין היהודים קראתי באינטרנט על איזה משפט דתי שהולך ככה
"איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק" זאת אומרת שבמקום לבכות צריך לשנות ואם כל העם הזה יעשה שינוי אז זה יסתדר
אז אתה יכול לקרוא לי נאיבי אבל סלח לי שאני אופטימיסט
בכל מקרה מה שבטוח אתם באמת שיוויוניים קראתי עליכם והבנתי שאתם אנטישמיים לכן אתם הייתם הורגים את כולנו ובאמת לא משנה העדה
אז תודה ולהתראות תעזוב אותי בשקט אני מתארגן עכשיו לבית ספר אז יאללה תן גז

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 18, 2012, 09:58:06 »
אתם רמאים ובוגדים. כל הסיפורי סבתא שלכם על ישו סותרים את התורה ולכן מהווים כפירה בתורה ובאלוהי ישראל. לפחות תודה שאתה הולך לפי הדת הנוצרית ומתנגד ליהדות. אתה רוצה שכל היהודים יתנצרו ושהעם היהודי ייכחד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 18, 2012, 13:44:18 »
מן הסתם היהדות הישנה היא האמיתית, כי היא המקורית... לא?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 18, 2012, 17:48:59 »
יש אדידס,ויש אביבס,יש נייק ויש הייק,יש הוגו בוס ויש בוגו הוס,יש פולו ויש לופו.
אני לא צריך להסביר לך איזה מהם זה אתה,נכון?
חיקוי עלוב.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 18, 2012, 18:07:35 »
אתה יהודי שפשוט מאמין בימח שמו וזכרו? אין חיה כזאת זה כמו שמחר תגיד שאתה מוסלמי שפשוט מאמין שמוחמד לא היה נביא.
אתה מחפש יהודים טובים ומתחיל להשתמש בדרכים העלובות שלך.
אתה מבין אתה קונה אנשים בכסף? אתה ממש כמו הנוצרים של הימים ה"טובים" ההם.
אלוקים (כיהודי מאמין לעולם אבל לעולם לא הייתה רושם את השם שאתה רושם) הבטיח לעולם לא לנטוש את העם שלו ולפי הדת שלכם יש לאל שלכם שהוא אלוהים אחרים (כן כאן מותר ה) הוא שקרן או חסר מילה.
אבל נחזור לכסף? כמה כסף אתה יכול לתת לי? אני חושב שאתה חייב לי עוד מהכסף שהמשפחה שלי שילמה באירופה לנוצרים.  ;D
לדניאל - שמח שלקחתה תנושא ברצינות אנחנו היהודים עם אחד ומשפחה אחת גדולה ופשוט חייבים לעזור אחד לשני סים לב עכשיו הנוצרי האומלל הזה מנסה לשחק בשיטת המקל והגזר בלי סוף פעם מבטיח כסף ופעם אומר שתשרף גיהנום.
 אגב לפי היהודת גם לא יהודי יכול להגיע לגן עדן והנשמה שלו לא הולכת לשטן לפי הנצרות הסדיסטית מי שלא נוצרי ישר גיהנום ולנצח אפילו צדיקים גדולים כמו אברהם משה ודוד הלכו לגהנום ורק יש"ו שחרר אותם משם אחרי הרבה זמן.
לסיכום חברינו הנוצרי כולם כבר הבינו שאתה לא יהודי דור 2.0 אלה פשוט נוצרי שמתחזה ליהודי חיקוי זול עלוב שליח של כנסיות חזקות וגדולות יותר כדי להבין איזה צריך לדבר איתך בנושאים תאולוגים למשל אם אתה מאמין בסמכיות העליונות של האפפיור ועוד כמה שאלות כדי להבין אילו אתה קשור לזרם המערבי או המזרחי בכול מקרה אתה נוצרי והכול אותו דבר וההבדלים קטנים.

וכמעט ושכחתי  ואייי איזה מגניב נצרות מאות שנים לפני הולדת ישו
חפשו אפילו בויקיפדיה Mitra ו- Zoroastrianism

חפשו בנושא גם מידע יותר עמוק מוויקיפדיה אבל זה בהחלט אחלה בסיס
« עריכה אחרונה: אוקטובר 18, 2012, 18:33:37 על ידי שלמה »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 18, 2012, 21:58:50 »
אותו שיט שאנחנו שומעים 2000 שנה מהכנסיה הקאתולית, חלאס...
היה עליכם לבחור בין חרפה למלחמה. בחרתם בחרפה, אך מן המלחמה לא תימלטו

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 18, 2012, 22:46:02 »
אני לא מבין איך יהודי יכול לנסות להיות יהודי משיחי, אחרי כל מה שהם עוללו לעם שלנו...אתה מצטרף אליהם?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 20, 2012, 19:19:11 »
הנצרות אומרת דבר פשוט אחד - היהודים לא קיבלו את יש"ו כמשיח אז למעשה הם נידונו להגלייה ולפי זרמים מסויימים אף להשמדה (מסביר היטב את כל הפרעות והשואה).

למעשה הנצרות והאמונה באותו בן פרוצה פשטה את הרגל עם תחילתו של תהליך שיבת ציון השנייה.
כי הרי איך יכול להיות שהיהודים כבר יכולים לחזור לישראל אם עדיין לא קיבלו על עצמם את ישו"? (תשאל את עצמך את השאלה הזאת)

יותר מזה - אם את הקמתה של מדינה יהודית הכנסייה הקאתולית עוד יכלה לבלוע, הרי שריבונות יהודית בירושלים היא כבר יותר מדי.
זה כבר סוג של נוק אאוט לנצרות ולכל אמונה כלשהי בבן הפרוצה.

האזינו להסבר הבא של עורך דין יורם שפטל בנוגע ליום ירושלים:

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!