כתב נושא: 5 מליון יהודים מול 500 מליון ערבים ומוסלמים במזה״ת  (נקרא 5894 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ועדיין שרדנו. ההוכחה הניצחת שמוח יהודי מבריק ונסים אלוקיים גם מליוני טנקים ומטוסים ערביים לא יכולים להביס

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המוח היהודי המבריק הוא לא הקובע פה. רק יד ה'.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
:old_afro:
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

המוח היהודי הוא נס אלוקי. המוח היהודי המדהים מוכיח שעם ישראל באמת עם הנבחר.

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
למה אנחנו עדיין שורדים? למה יש לנו עדיין מדינה?
בגלל צה"ל.
אתם חושבים שהיינו שורדים בלי צבא ההגנה לישראל? פחחחחחחחחחחחחחחחח

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מי מפעיל את צה"ל? אם צה"ל מגן עלינו למה יהודים מתים ונפגעים ברחובות ?
אם צה"ל מגן עלינו למה הוא לא יכול לירות באורקים?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מי מפעיל את צה"ל? אם צה"ל מגן עלינו למה יהודים מתים ונפגעים ברחובות ?
אם צה"ל מגן עלינו למה הוא לא יכול לירות באורקים?

אורקים? מה זה אורקים? תגיד מה זה.

רגע, אז אם צה"ל לא מגן עלינו, מי כן?
בזכות מי מדינת ישראל שרדה כל השנים האלה?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בחסדי שמים...
ואורקים זה... ערבושים וכושים.

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בחסדי שמים...
ואורקים זה... ערבושים וכושים.

חסדי שמיים? כלומר יהוה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה חושב שהיית חי לולא גיבורים לא היו נלחמים על המדינה שמפרנסת אותך ב1948? מי היה מציל אותנו? יהוה? ש9 שנים לפני כן לא מנע את האסון הכי גדול של העם היהודי?

ערבושים וכושים?
אני מניח שערבושים זה ערבים.

כושים זה בני אדם עם צבע עור כהה שמוצאם באפריקה.
אז אתה טוען שבעצם צריך לירות עליהם... בגלל... שהם... באו... מאפריקה?
תיכחד יימח שמך וזכרך

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
טוב יאללה ילד ,אז דוד שלך התחתן עם קופה כושית מה אתה מוציא עלינו את העצבים? סע סע מפה לך לבני דודים הכושים שלך,תלמד אותם לאכול בננות
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טוב יאללה ילד ,אז דוד שלך התחתן עם קופה כושית מה אתה מוציא עלינו את העצבים? סע סע מפה לך לבני דודים הכושים שלך,תלמד אותם לאכול בננות

יימך שמך וזכרך לפני שתדבר על המשפחה שלי תעשה חרקירי אני אשרוף אותך ואת כל הגזענים הנאצים האנטישמים הדיקטטןרים בארגון שלכם

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
חסדי שמיים? כלומר יהוה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה חושב שהיית חי לולא גיבורים לא היו נלחמים על המדינה שמפרנסת אותך ב1948? מי היה מציל אותנו? יהוה? ש9 שנים לפני כן לא מנע את האסון הכי גדול של העם היהודי?

ערבושים וכושים?
אני מניח שערבושים זה ערבים.

כושים זה בני אדם עם צבע עור כהה שמוצאם באפריקה.
אז אתה טוען שבעצם צריך לירות עליהם... בגלל... שהם... באו... מאפריקה?
תיכחד יימח שמך וזכרך
כן.. כן.. וכן!!!

המדינה לא פירנסה אותי מ1948. אני חי רק מ1987. ואני בעצמי פרנסתי את המדינה יופי ממיסים ואגרות שונות.
כמו שהסברתי לך איפה ששאלת, מתי שה' רוצה הוא מציל. מתי שהוא לא רוצה, כל הגיבורים לא יצילו אותך. כמו שאומרים ביום כיפור: הלא כל הגיבורים כאין לפניך ואנשי השם כלא היו וחכמים כבלי מדע ונבונים כבלי השכל...
אבל איפה שהסברתי לך, לא חזרת לשאול שאלות או להשיב תשובות... כי אין לך איך להשיב על זה. אז אתה חוזר לקלל בשרשורים אחרים כאילו לא הוכיחו לך שאתה טועה...

אז בגלל שאין לך דוד שהתחתן עם ערבושה, אין לך בעיה עם זה שאני שונא ערבושים, אבל בגלל שיש לך דוד שהתחתן עם כושית, אתה מתעצבן שאני שונא כושים?
כן. כושים זה "בני אדם" בעלי עור כהה שמוצאם מאפריקה.
אני טוען שצריך לירות עליהם בשעה שהם מבריחים את הגבול. אני טוען שצריך לירות עליהם בכל שעה שהם מנסים לפגוע ביהודים. כמו הכושי שתפסו אותו עם גרזן, וההוא שתפסו אותו עם סכין מתכונן לרצוח מישהו, וההוא שתפסו אותו עם השטרונגול ביד בבית ספר של ילדות שחיפש ילדה לאנוס... והסיפורים לא נגמרים.
אז ראשית, כל מי שאין לו זכות להיות במדינה ומנסה להבריח את הגבול כדי להכנס למדינה, יורים בו כשהוא מבריח את הגבול. ככה עושים בהמון מדינות.
כל מי שמנסה להכנס למדינה כדי להרבות טרור ופשיעה, יורים בו כשהוא מבריח את הגבול, או באמצע מעשי הטרור והפשיעה שלו. ככה עושים ברוב המדינות.
רק בארץ יש מושבות שלמות של כושים שאונסים ודוקרים ומכים וגונבים ומשחיתים ועושים כל מה שבא להם, ולמה שלא ירו בהם? בגלל הדודה שלך?

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כן.. כן.. וכן!!!

המדינה לא פירנסה אותי מ1948. אני חי רק מ1987. ואני בעצמי פרנסתי את המדינה יופי ממיסים ואגרות שונות.
כמו שהסברתי לך איפה ששאלת, מתי שה' רוצה הוא מציל. מתי שהוא לא רוצה, כל הגיבורים לא יצילו אותך. כמו שאומרים ביום כיפור: הלא כל הגיבורים כאין לפניך ואנשי השם כלא היו וחכמים כבלי מדע ונבונים כבלי השכל...
אבל איפה שהסברתי לך, לא חזרת לשאול שאלות או להשיב תשובות... כי אין לך איך להשיב על זה. אז אתה חוזר לקלל בשרשורים אחרים כאילו לא הוכיחו לך שאתה טועה...

אז בגלל שאין לך דוד שהתחתן עם ערבושה, אין לך בעיה עם זה שאני שונא ערבושים, אבל בגלל שיש לך דוד שהתחתן עם כושית, אתה מתעצבן שאני שונא כושים?
אני טוען שצריך לירות עליהם בשעה שהם מבריחים את הגבול. אני טוען שצריך לירות עליהם בכל שעה שהם מנסים לפגוע ביהודים. כמו הכושי שתפסו אותו עם גרזן, וההוא שתפסו אותו עם סכין מתכונן לרצוח מישהו, וההוא שתפסו אותו עם השטרונגול ביד בבית ספר של ילדות שחיפש ילדה לאנוס... והסיפורים לא נגמרים.
אז ראשית, כל מי שאין לו זכות להיות במדינה ומנסה להבריח את הגבול כדי להכנס למדינה, יורים בו כשהוא מבריח את הגבול. ככה עושים בהמון מדינות.
כל מי שמנסה להכנס למדינה כדי להרבות טרור ופשיעה, יורים בו כשהוא מבריח את הגבול, או באמצע מעשי הטרור והפשיעה שלו. ככה עושים ברוב המדינות.
רק בארץ יש מושבות שלמות של כושים שאונסים ודוקרים ומכים וגונבים ומשחיתים ועושים כל מה שבא להם, ולמה שלא ירו בהם? בגלל הדודה שלך?

במרכאות הא?

אתה נאו-נאצי
בן של זונה
אתה מכליל מיליארדי אנשים חיים
אפילו יהוה שלך כבר שונא אותך
כהנא מתהפך בקברו מדור ההמשך שלו

זה שיש כאלה שהם פולשים אומר שכל המיליארדים כאלה?
יימח שמך וזכרך, היטלר, תצטרף לארגון הלבנים stormfront גזעני נאצי מפגר

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
טיעונים בבקשה. אתה לא עונה לכל מה שטענתי. רק מחרף ומגדף. ובפעם המי יודע כמה: ממתי אתה המזכירה של ה' שאתה יודע אם הוא שונא אותי?
ואם אתה המזכירה שלו, הוא מטריד אותך מינית? :::D

אני די בטוח שכהנא היה מכפכף אותך כמו שצריך. אני לעומת זאת, הייתי פחות צורם לו בעין.
יש כאלו שהם פולשים...
תגיד לי, יש כושי בארץ שאינו פולש?
אתה חוזר ומתעלם מדברים שכותבים לך. ואומרים לך שלא אכפת לי מה יקרה עם הכושים כל עוד הם באפריקה. אכפת לי רק כשהם פולשים לארץ.
וכל שאר ה"מליארדים" (יש אולי חצי מליארד כושים. אולי) שאתה מדבר עליהם, רוצה שנבדוק איך הם מתנהגים בארצות שלהם? בארצות אחרות שהם פלשו לשם? בארצות שקיבלו שם את כל הזכויות?
אז, אם אתה לא מסוגל לענות לעניין... הס!

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טיעונים בבקשה. אתה לא עונה לכל מה שטענתי. רק מחרף ומגדף. ובפעם המי יודע כמה: ממתי אתה המזכירה של ה' שאתה יודע אם הוא שונא אותי?
ואם אתה המזכירה שלו, הוא מטריד אותך מינית? :::D

אני די בטוח שכהנא היה מכפכף אותך כמו שצריך. אני לעומת זאת, הייתי פחות צורם לו בעין.
יש כאלו שהם פולשים...
תגיד לי, יש כושי בארץ שאינו פולש?
אתה חוזר ומתעלם מדברים שכותבים לך. ואומרים לך שלא אכפת לי מה יקרה עם הכושים כל עוד הם באפריקה. אכפת לי רק כשהם פולשים לארץ.
וכל שאר ה"מליארדים" (יש אולי חצי מליארד כושים. אולי) שאתה מדבר עליהם, רוצה שנבדוק איך הם מתנהגים בארצות שלהם? בארצות אחרות שהם פלשו לשם? בארצות שקיבלו שם את כל הזכויות?
אז, אם אתה לא מסוגל לענות לעניין... הס!

מדבר על כל בני האדם כאילו הם זבלים
אני אפילו לא הולך לענות לך על זה
נאצים ימותו ובני אדם יחיו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מי זה "כל בני האדם"? אורקים?

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מי זה "כל בני האדם"? אורקים?

כל בני האדם הם יצורי אנוש שלא עשו דברים רעים
אתה לא כזה
יש"ו שר"י

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כל בני האדם עשו דברים רעים.
אין אחד שלא יצא לו לעשות משהו רע. ככה אנחנו בנויים. ככה זה בני אדם.
בקשר לאורקים, זה סיפור שונה. הם עושים מעשים טובים רק בפוקס...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני יסביר לך תדעה של רוב הפורום השחורים מאפריקה לא שונים מיתר הגויים אנחנו לא מאמינים שהם גזע פחות טוב מהאדם הלבן הם עוד גויים בדיוק כמו הצרפתים או הבלגים אנחנו לא רוצים גויים ופולשים במדינה היהודית אין בעיה אם השחורים הלבנים או הלא יודע מה כגזע בכללי.
גם פולשים מדנמרק או הולנד היינו רוצים לגרש.
אביר אני לא תומך במה שאתה אומר גם ערבים לא פחות טובים או רעים מאירופאים בגנים זה כבר שאלה של תרבות ושל דת שהם כאלה חולי נפש לרוב.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני יסביר לך תדעה של רוב הפורום השחורים מאפריקה לא שונים מיתר הגויים אנחנו לא מאמינים שהם גזע פחות טוב מהאדם הלבן הם עוד גויים בדיוק כמו הצרפתים או הבלגים אנחנו לא רוצים גויים ופולשים במדינה היהודית אין בעיה אם השחורים הלבנים או הלא יודע מה כגזע בכללי.
גם פולשים מדנמרק או הולנד היינו רוצים לגרש.
אביר אני לא תומך במה שאתה אומר גם ערבים לא פחות טובים או רעים מאירופאים בגנים זה כבר שאלה של תרבות ושל דת שהם כאלה חולי נפש לרוב.

אולי אתה

אבל הנתקע ע"י קרנפים הוא היטלר מספר 2 פה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מי מספר אחד? למה קופחתי?

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מי מספר אחד? למה קופחתי?

אדולף 1
אתה 2

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מתאים לי. אפשר לסדר קומבינה?
כמה יעלה לי להיות מספר אחד ולהוריד את אדולף למספר 2?

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא מתאים לי. אפשר לסדר קומבינה?
כמה יעלה לי להיות מספר אחד ולהוריד את אדולף למספר 2?

אתה ממש רוצה מכות הא?
לא מפסיק לך המכות שאתה חוטף ברחוב מדי יום מיהודים ששונאים נאציזם?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מדי יום? איך ידעת? אתה עוקב אחרי עם מקטרת שמשתפלת מעל הצווארון הגבוה של מעיל שרלוק הולמס שלך ?

צבא יהושע עוד יחזור!