כתב נושא: "היהודים" המשחיים רוצים להשמיד את עם ישראל כולל תמונות  (נקרא 13440 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
היהודים המשחיים הם אויבינו הם רוצים להשמיד את כול עם ישראל הנה הוכחות מהשיחה אם "חברינו" הנוצרי השיחה הייתה על אחד החברים בפורום.
http://jpg.co.il/view/507ecd9054f4f.png/
http://jpg.co.il/view/507ecd905a195.png/

הכלים שלהם התנצרות והתבוללות.
לקרוא ולא להאמין
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
טוב... מזל שהם כאלה טמבלים שהם רצים לפני שהם קושרים את השרוכים. ככה הוא חשף את המזימות השפלות שלו מוקדם מדי.
העיקר הוא אמר לדניאל: תשאר יהודי... לא יהיה שום שינוי...
ועוד הוא אמר: עוד אין לנו תימני...
אז הם רוצים להוסיף תימני לאוסף?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק daneil_

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
איזה כלב הוא אני לא מאמין העיקר הוא מדבר בנחמדות וזה התכנונים שלו
אני לא מאמין כמעט נפלתי בפח שלו וכממעט גם הפלתי את אחותי בפח הזה
איזה מזל

מנותק daneil_

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
צריך להעלות את זה לפייסבוק חייב

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני נותן לכול חברי הפורום אישור מוחלט להשתמש בתמונות האלה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
זה יפורסם בפייסבוק שלנו.
דרך אגב - מי התכתב עם הצלבן הערל?
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה יפורסם בפייסבוק שלנו.
דרך אגב - מי התכתב עם הצלבן הערל?

השיחה הייתה איתי ובפרטי והוא ניסה לשכנע את דניאל להצתרף.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לפי דעתי זה מראה טוב מאוד מה הרצון האמיתי של הנוצרים.
חשוב לפיץ את זה כמה שיותר.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לפי דעתי זה מראה טוב מאוד מה הרצון האמיתי של הנוצרים.
חשוב לפיץ את זה כמה שיותר.
זה הופץ אצלנו בפייס: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=450183378366660&set=a.174468925938108.54041.164378053613862&type=1&relevant_count=1

תדאגו לשתף.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
איזה כלב הוא אני לא מאמין העיקר הוא מדבר בנחמדות וזה התכנונים שלו
אני לא מאמין כמעט נפלתי בפח שלו וכממעט גם הפלתי את אחותי בפח הזה
איזה מזל
זכור מה אמרתי לך. אל תרוץ מהר מדי. אל תאמין לסיפורים. בדוק בעצמך לפני שאתה עושה צעדים!
זכור שוב ושוב. לא רצים לשום מקום לפני שקושרים את הנעליים!
צעד לאט אבל בטוח.
בהצלחה אחי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק גוי גרמני נאצי שמנסה לנצר יהודים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם מפיצים בפייסבוק?
אל תתנו לנו להוריד את הכפפות כי אנחנו ננצח!!
שימו לב כמה לא יהודים יש במדינת ה"יהודים" העיקר אתם אומרים ששרדתם 2000 שנה ויש לכם מדינה אתם לא יכולים לעמוד בזה כל פעם ממציאים עוד איזה שבט אבוד של יהודים חחחח
זה רק אומר שהיהודים הישנים יכחדו כי אתם בוגדים בישוע מלכנו אז היזהרו מלנבל אאת ישוע המשיח!!!
מבחינתנו היהודים הישנים זה כל הרוסים (כמו הרב כהנא) האמריקאים פולנים גרמנים מרוקאים עירקים איראנים מצרים ותימנים אז זה שאתם מעלים עוד כל מיני שבטים ואתם טוענים שהם יהודים ישנים אומר שאתם אלה המיסיונרים!!!!!
בכל מקרה אנחנו גדלים מיום ליום ולא תוכלו לעצור את זה וכן בינתיים יש לנו מכל העדות חוץ מתימנים ולך דניאל יהיה את הכבוד להיות התימני הראשון!!!
ולאחותך להיות התימניה הראשונה!!! כי האמת אצלנו!!
אז קדימה תתקשר אליי או שלח מייל
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2012, 21:15:15 על ידי Rafoe »

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בוגד בוגד בוגד.
אתה ממש עצוב.
לך תאמין בשטויות שאיזה קיסר רומי האכיל את העם שלו, שאין להם כמעט שום קשר לבחורצ'יק היהודי, אם כי בעל דעות לא אהודות במיוחד, בשום ישוע, שגם היה קצת פרוע ואולי אף מופרע.

הגיע הזמן שתעזבו אותנו בשקט, אנחנו רוצים לחיות בשקט, גם ככה כל העולם, אישתו ואחותו קמים עלינו לכלותנו, כולל חלקים נבחרים מעם ישראל, ידועים גם בשם "0מאלנים" או "0מאלנצים".

שמע, אנחנו מציעים לעמים אחרים לעזוב אותנו לנפשנו ולחיות איתנו בשלום, אבל הם לא רוצים ומנסים להכחיד אותנו. אפילו לחיה הנלוזה והנחותה ביותר בטבע יש את האפשרות להגן על עצמה.
לכן, מדוע שאנו לא נגן על עצמנו מפניכם ודומיכם? בגלל שאתם גם "יהודים"?

אל דאגה, ברגע שיתאפשר לנו וכאשר נהיה מוכנים לזה, אנו נקום וננקה את ישראל מכל בוגדיה, החל בערבים וכלה בכם ובשמאלנים.
רק יהודים זכאים לחיות בא"י כאזרחים. מי שרוצה להשמיד אותנו או לפגוע בנו בכל דרך שתהיה, מקומו מחוץ לגבולות המדינה ועדיף שגם מחוץ לגבולות עולם החיים.

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בוגד בוגד בוגד.
אתה ממש עצוב.
לך תאמין בשטויות שאיזה קיסר רומי האכיל את העם שלו, שאין להם כמעט שום קשר לבחורצ'יק היהודי, אם כי בעל דעות לא אהודות במיוחד, בשום ישוע, שגם היה קצת פרוע ואולי אף מופרע.

הגיע הזמן שתעזבו אותנו בשקט, אנחנו רוצים לחיות בשקט, גם ככה כל העולם, אישתו ואחותו קמים עלינו לכלותנו, כולל חלקים נבחרים מעם ישראל, ידועים גם בשם "0מאלנים" או "0מאלנצים".

שמע, אנחנו מציעים לעמים אחרים לעזוב אותנו לנפשנו ולחיות איתנו בשלום, אבל הם לא רוצים ומנסים להכחיד אותנו. אפילו לחיה הנלוזה והנחותה ביותר בטבע יש את האפשרות להגן על עצמה.
לכן, מדוע שאנו לא נגן על עצמנו מפניכם ודומיכם? בגלל שאתם גם "יהודים"?

אל דאגה, ברגע שיתאפשר לנו וכאשר נהיה מוכנים לזה, אנו נקום וננקה את ישראל מכל בוגדיה, החל בערבים וכלה בכם ובשמאלנים.
רק יהודים זכאים לחיות בא"י כאזרחים. מי שרוצה להשמיד אותנו או לפגוע בנו בכל דרך שתהיה, מקומו מחוץ לגבולות המדינה ועדיף שגם מחוץ לגבולות עולם החיים.
תקשיב לי אתם האנטישמים כי אנחנו היהודים האמיתיים מכיר את המושג אינקוויזיציה?
זה מה שיהיה פה תודה רבה למדינת ישראל יש פה מספיק נוצרים וגם מצטרפים אלינו יהודים מדי יום ונוכל לכונן פה דת אשר בסיסה הוא טוב הדת היהודית משיחית
אז לא אתם תנקו אותנו אלא אנחנו ננקה אותכם בוגדים שפלים

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם מפיצים בפייסבוק?
שימו לב כמה לא יהודים יש במדינת ה"יהודים" העיקר אתם אומרים ששרדתם 2000 שנה ויש לכם מדינה אתם לא יכולים לעמוד בזה כל פעם ממציאים עוד איזה שבט אבוד של יהודים חחחח
זה רק אומר שהיהודים הישנים יכחדו כי אתם בוגדים בישוע מלכנו אז היזהרו מלנבל אאת ישוע המשיח!!!
מבחינתנו היהודים הישנים זה כל הרוסים (כמו הרב כהנא) האמריקאים פולנים גרמנים מרוקאים עירקים איראנים מצרים ותימנים אז זה שאתם מעלים עוד כל מיני שבטים ואתם טוענים שהם יהודים ישנים אומר שאתם אלה המיסיונרים!!!!!
בכל מקרה אנחנו גדלים מיום ליום ולא תוכלו לעצור את זה וכן בינתיים יש לנו מכל העדות חוץ מתימנים ולך דניאל יהיה את הכבוד להיות התימני הראשון!!!

הכל טוב ויפה
חוץ ממשו קטן::

ישו מת.
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2012, 21:15:59 על ידי Rafoe »

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תגיד יהודי הנוצרי אתה לא אגריסיבי מידי?
איפה להושיט את הלחי השנייה?
בקיצור תתגלגל במדרגות למטה עד רומא נוצרי קטן עובד אלילים שמשתחווה לערב-רב של קדושים ומאמין שיש 2 אלים (ואחד מהם מפוצל ל-3).
ואללה האמונה הדתית של חולית יותר הגיונית מהנצרות שלכם (אמונת האל המפוצל ראה כופרי חולית) ויש יותר סיכוי שאנשים יאמינו בלגנדריום של טולקין (שר הטבעות וכו) ולא בדת העקומה הזאת.
אני חשפתי אותך נוצרי קטן וטיפש שאתה רוצה להפיל יהודים בפח ולא תצליח.
לא נתתה תשובה לאף טיעון רציני שלי כי אין לך תשובה הנצרות היא שקר אחד גדול שהולכים אחרי טמבל אחד ולא יותר.
אתה לא נחסם מהפורום הזה (בשונה מ-99% מהפורומים האחרים) רק כדי שכול החברים יכולים לדעת כמה אתה עלוב וטיפש ושאין לך תשובות לכלום אתה רק משקר לאנשים בפנים ומנסה כול מינה טריקים פסיכולוגים שלא שווים גרוש בודד כך שאתה מוזמן להמשיך ולכתוב בפורום שלנו כמה שתרצה יכול להיות שעוד אפילו תחזור בתשובה.
אתה יודע כול עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן כמו שנאמר יאאלה תחזור לאמת עזוב תצלוב הזה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
תקשיב לי אתם האנטישמים כי אנחנו היהודים האמיתיים מכיר את המושג אינקוויזיציה?
זה מה שיהיה פה תודה רבה למדינת ישראל יש פה מספיק נוצרים וגם מצטרפים אלינו יהודים מדי יום ונוכל לכונן פה דת אשר בסיסה הוא טוב הדת היהודית משיחית
אז לא אתם תנקו אותנו אלא אנחנו ננקה אותכם בוגדים שפלים
חלומות באספמיא. לא הצלחתם עם האינקוויזיציה ולא תצליחו גם היות.
אתה מנסה את המקל והגזר על דניאל. תמיכה כספית. אם לא הולך, איומים. יצאת פיסטוק חמודי.

עם ישראל עבר צרות גדולות יותר מפישרים כמוך ויצא מהן חזק ומאמין. אונה לכם! :P

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם מפיצים בפייסבוק?
חחחחח אתה חשפת אותי??? אני חשפתי אותכם אתם המסיונרים האמיתיים תראה מה כתבתי פה בציטוט למעלה אתם אלה שמצרפים כל מיני שבטים נידחים אז אל תגיד לי שאני לא עונה לשאלות קודם תענה אתה אתם יכולים להגיד לי שאתם לא מסיונרים?
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2012, 21:16:45 על ידי Rafoe »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חחחחח אתה חשפת אותי??? אני חשפתי אותכם אתם המסיונרים האמיתיים תראה מה כתבתי פה בציטוט למעלה אתם אלה שמצרפים כל מיני שבטים נידחים אז אל תגיד לי שאני לא עונה לשאלות קודם תענה אתה אתם יכולים להגיד לי שאתם לא מסיונרים?

לא מסיונרים ולא נעליים.
אתה לא יודע כלום ביהדות.
אתה חושב שאיתיופים לא יהודים?
שהודים לא יהודים?
שאשכנזים ממערב אירופה לא יהודים?
אתה טמבל.
לך לרצוח עמים באפריקה ולנצר אותם בכוח והכול כדי להציל את הנשמה שלהם נוצרי זבל.
רק רוע יצא מהעולם מהנצרות והעולם התחיל להתקדם כשאנשים התנתקו ממנה לך תבדוק מה הצורה של כדור הארץ ותחזור.

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
תגיד, אתה בדרך כלל עושה פרסומות לבתי בושת?
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2012, 21:17:22 על ידי Rafoe »
היה עליכם לבחור בין חרפה למלחמה. בחרתם בחרפה, אך מן המלחמה לא תימלטו

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה בשבילך, יהודי שהתבלבל:

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

לא מסיונרים ולא נעליים.
אתה לא יודע כלום ביהדות.
אתה חושב שאיתיופים לא יהודים?
שהודים לא יהודים?
שאשכנזים ממערב אירופה לא יהודים?
אתה טמבל.
לך לרצוח עמים באפריקה ולנצר אותם בכוח והכול כדי להציל את הנשמה שלהם נוצרי זבל.
רק רוע יצא מהעולם מהנצרות והעולם התחיל להתקדם כשאנשים התנתקו ממנה לך תבדוק מה הצורה של כדור הארץ ותחזור.
איך הגעת למסקנה שאמרתי שאשכנזים ממערב אירופה לא יהודים איפה בדיוק זה גרמניה?
אפילו גאוגרפיה אתם מסלפים ואם אתה מתעקש זה כולל גם את יהודי הולנד אנגליה וכו
ולאביר הקרנפים אינקויזיציה תהיה גם תהיה מספיק לעוות את הדברים אני סומך על דניאל שידע מה טוב בשבילו
בכל מקרה הכינסו ללינק ותראו מה זה יהודים משיחיים
http://www.igod.co.il/talk/showthread.php?t=361
GOD BLESS JESUS

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
דניאל יודע מה טוב בשבילו ולכן מתרחק ממך.

אתה מאיים עלי באינקוויזיציה? עם ישראל חזק מהכנסיה הנוצרית. ואתה בסך הכל אחד מהקטנים ביותר שמזדנבים אחריה...

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חתיכת כופר אולי תיכנס ללינק ותלמד משהו
חוץ מזה מה אתם מתערבים זה ביני לבין דניאל אתה שומע אותנו מתערבים לכם בהעלאת כל מיני שבטים שכל קשר ביניהם ליהדות הוא מקרי?
לא כי לנו לא אכפת  מסיונרים עלובים שכמוכם חחח אולי תגיירו את הסודנים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז אני יגלה סוד נוצרי טיפש יהודי אתיופיה הינם שומרי מסורת ושלא כמוך לא התנצרו למרות לחץ של 1700 שנה לך מכאן ומהר מהארץ שלי ולגבי הסודנים הם מוסלמים או נוצרים יפה שאתה צוחק על הדת שלך גוי טיפש אנשים כמוך דומים לבהמות ולא לבני אדם לך תאמין באמונה שאומרת שאיזה הומו טיפש ומטורף היה חלק מאיזה אל מרושע ודפוק ועזוב את בני העם הנבחר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
יהודי ישן ובוגד זה מה שאתה שלמה אני נולדתי נוצרי פה בארץ למשפחה גרמנית אז אני לא בוגד באף אחד תשנו את השם שלי בחזרה
מנקודת מבט חיצונית אתה לא מבין בכלל עד כמה אתם דומים בעינינו חוץ מצבע אשכנזים ותימנים דומים באופי ובמבנה שלכם
אתה בכלל לא מבין כמה כוח יש לנו תלמד עלינו ותראה איזה כוח יש לנו טיפש אל תתעסק איתנו ראש הנצרות האוונגליסטית עשה עליכם בדיקות גנטיות ואתם אותו עם.
(עם בוגדני שבגד בישוע מלכנו)
מצאו מאפיינים גנטים ברורים ביניכם אז אל תנסה לבדר אותי עם עוד קבוצות שאתם טוענים שהם יהודים
עוד דבר כנראה שדניאל דיבר עם אחותו עלינו והיא התקשרה לברר עלינו מחר בעזרת האל היא תבוא לטבול GOD BLESS JESUS
« עריכה אחרונה: נובמבר 05, 2012, 18:21:35 על ידי Rafoe »