כתב נושא: מדוע יפת קיבל את ברכת היופי ולא שם?  (נקרא 19698 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מדוע יפת קיבל את ברכת היופי ולא שם?
« ב- : אוגוסט 14, 2012, 16:33:04 »
כידוע יפת בנו של נוח קיבל את ברכת היופי במקום שם,בגלל שהוא עזר לשם לכסות את עוורת נח לאחר חטא חם.

מה שאני כותב כרגע זה לא מתוך גזענות אלה מתוך עובדות- אם למשל תקחו יהודיה מזרחית מול יהודיה אשכנזיה האשכנזיה תמיד תהיה יותר יפה כי יש

לה יופי אירופאי,אבל אם למשל תקחו את אותה יהודיה אשכנזיה ושתהיה יפה ככל שתהיה,אם תשוו אותה לבחורה יפה גויה שנולדה באותה מדינה,הגויה תמיד תהיה הרבה

יותר יפה,מדוע נח בירך דווקא את הגויים ביופי,כאשר עוד נאמר שם כי היופי הזה היה צריך להיות שייך לשם ויפת קיבל אותו ממש בטעות,האם באחרית הימים היופי יחזור

לעם ישראל או שעם ישראל תמיד ישאר פחות יפה מבני יפת?

לא משנה מה תגידו כשאני רואה גויות הן פשוט הרבה יותר יפות יותר נוצצות יש להן יופי עדין בלי קשר למנטליות או לאופי האישי שלהן,ואני משתגע מיום ליום איך זה שדווקא להם (לגויים) הוא נתן את היופי?
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
בעניין: מדוע יפת קיבל את ברכת היופי ולא שם?
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 14, 2012, 17:03:22 »
אתה טועה בגדול. יופי זה ממש עניין של טעם אני למשל חושב שהמזרחיות יותר יפות (על אף שאסור כבר להסתכל :old_afro:)...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 14, 2012, 17:22:07 »
זה כבר עניין של טעם.

אני בטוח שאם תשאל גבר אשכנזי (שלא נגוע בעדתיות) הוא יגיד לך שהוא נמשך יותר למזרחיות.
גבר מזרחי מן הסתם יימשך לאשכנזיות בלונדיניות.

ככה זה. תמיד השונה הוא אקזוטי יותר.

ובכלל - נכון שיש גויות יפות באופן כללי, אבל זו תהיה טעות לומר שבנות ישראל אינן יפות מראה, או שכל גוייה יפה יותר מישראלית.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 14, 2012, 18:57:30 »
שנכם תבינו...

עוד הפעם ברור שיופי זה עניין של טעם,וברור לי שכמובן יש את משיכת הדומה ומשיכת השונה.

אבל אם תשוו בין היופי של היהודיות ליופי של הגויות מאירופה הן תמיד היו הרבה יותר יפות.

זה כמו שיש אחד שנהנה לטייל בדרום הארץ כי הוא נמשך ליופי המדברי (שהוא מיוחד),ויש אחד שאוהב לטייל במישור החוף והאחר בכלל אוהב את צפון הארץ ההררי.

אבל כשתשאל את כולם מה המקום היפה ביותר בעולם עם דגש על העולם כולם יגידו בפה אחד שאדמת אירופה היא היפה ביותר בעולם.

לנשים היהודיות שלנו יש יופי מיוחד ושונה,בדיוק כמו ארץ ישראל שיש לה יופי מיוחד ושונה,אבל אירופה יותר יפה מישראל מבחינת האדמה והנשים האירופאיות יותר יפות מהיהודיות גם מהאשכנזיות היפות ביותר.

עכשיו אל תגידו לי לא טוב לך כאן תלך לאירופה,כי זה לא מהות השאלה שלי,המהות היא מדוע דווקא הם קיבלו את היופי שהיה אמור להיות שייך לשם ולצאצאים שלו,והאם

באחרית הימים אנחנו נקבל את מה ששייך לנו,או כמו שכתוב עולם כמנהגו נוהג וכך זה ישאר לנצח?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 14, 2012, 20:49:54 »
דווקא הארצות שנחשבות עם הנשים היפות הם בד"כ ארצות חמות יחסית לסקנדינביה...
איטליה,ברזיל...
ואתה לא יכול להגיד "למשל תקחו יהודיה מזרחית מול יהודיה אשכנזיה האשכנזיה תמיד תהיה יותר יפה" ,עובדה שיש לך דווקא דוגמניות שמצליחות לא רע בעולם,ולא נראות בדיוק כמו השוודית הממוצעת...
מכיר מורן אטיאס? גל גדות?
וחוץ מזה,יופי בעיניי מתחלק לשניים.
יש יופי שאי אפשר להתווכח עליו,ויש כזה שכן.
היופי שאי אפשר להתווכח עליו הוא יותר קשור בסימטריה,למשל אף סולד,אוזניים בגודל יחסי לפנים,שפתיים בגודל יחסי לפנים (לכושיות באפריקה למשל יש נחירי מערה,ושפתיים חסרות פרופורציה,ועם העובדה שזה מכוער אי אפשר להתווכח.)
אבל עניין של צבעים...
צבע עור (שחור יותר או פחות,לא סתם בחורות הולכות להשתזף,כנראה שיש בזה משהו),צבע שיער,צבע עיניים...
בעניין של צבעים,זה כבר באמת "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח",אבל בקטע של פרופורציות,אתה לא יכול להגיד שאשכנזיות יותר בפרופורציה ממזרחיות...
זה טיפשי.
ומה הקשר בין מזרחים ליפת? להזכיר לך שזה אותו עם? ???
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 16, 2012, 00:38:46 »
עד כמה שראיתי עד היום, האשכנזי הממוצע יעדיף יופי אירופי מאשר יופי מזרחי.
הסימטריות לא יוצרת את היופי המושלם אלא תורמת לו. יש המון דוגמניות שהן בסך הכל סימטריות אבל לא ממש יפות. לא מדבר כלל על שלדים שטוחים כמו קרש, כדוגמת גל גדות שהזכרת ומורן אטיאס ששמה סיליקון...
להזכיר דוגמניות כושיות שפשוט אפשר להקיא כשרואים אותן ?

לעניין השאלה.
אני לא יכול לענות תשובה מן המקורות, כי לא נתקלתי בזה. אבל לעניות דעתי, יפת התברך בברכה פחותה משל שם. ליפת יש את יופי הגוף ואת היופי באמנות, מוזיקה, שפות ויצירה. ליפת יש את ההנאה מיופיו שלו, אך ההנאה של שם גדולה יותר. שכן שם נהנה מיופיו של יפת ששוכן באוהליו והוא משתמש בו, וגם לשם יש את השליטה והחוכמה. ככה ששם קיבל את הכל. יפת, רק חלק.
וזה היה בגלל ששם משך את יפת לכסות את אביהם והיה פעיל יותר במצווה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 16, 2012, 02:11:04 »
עובדה שגל גדות הצליחה בהוליווד,ומורן אטיאס באיטליה...
ואסתי גינזבורג הבלונדינית עם העיינים הכחולות,דווקא עליה צוחקים שהיא שמנה.
בכל מקרה אני לא מתכוון להתווכח על טיפשות שכזאת,ברור לך שאשכנזייה ומזרחית זה אותו העם כן ? סוף פסוק.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 16, 2012, 02:46:08 »
ה.
בכל מקרה אני לא מתכוון להתווכח על טיפשות שכזאת,ברור לך שאשכנזייה ומזרחית זה אותו העם כן ? סוף פסוק.

לא הבנת אותי בכלל...

ברור לי שמזרחית ואשכנזיה זה אותו עם,ובשאלה שלי אני משווה בין המזרחיות והאשכנזיות ביחד (כיהודיות),לארופאיות הגויות.

בכוונה עשיתי הפרדה בין המזרחיות לאשכנזיות כדי להדגיש שהאירופיות הגויות יפות גם מהנשים האשכנזיות היהודיות שלהן יש יופי אירופאי ובכל זאת הן פחות יפות מהגויות.

ושוב ברור שאתה יכול להגיד שגם להן יש נשים מגעילות,אבל אם תעשה השווה רק בין הבחורות היפות האשכנזיות עם יופי אירופאי לגויות האירופאיות הגויות תמיד יהיו יותר

יפות ויותר נוצצות וכמובן יותר עדינות (רק מבחינת יופי חיצוני כמובן).

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 16, 2012, 02:48:07 »

אך ההנאה של שם גדולה יותר. שכן שם נהנה מיופיו של יפת ששוכן באוהליו והוא משתמש בו, ו.

למה אתה מתכוון משתמש בו ?

האם אתה מתכוון לתרבות שלו ?! כי אם כן הריי שהתרבות שלו רק מפרידה אותנו מעבודת הבורא וגורמת לנו לעבוד עבודת אלילים.

אם אתה מתכוון למשהו אחר תסביר את עצמך בבקשה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 16, 2012, 10:26:12 »
כשחז"ל אמרו שיפיותו של יפת תשכון באוהלי שם, הם וודאי לא התכוונו לסרטי תועבה ולא למוזיקת תועבה ולא לסגנון לבוש של אין לבוש ואין בושה.
הגמרא במסכת מגילה דנה בזה. וכמו שהזכרתי בהודעה למעלה, מדובר בשפות ויצירות אמנות ובניה. מסכת מגילה מזכירה אפשרות לכתוב ספרים ביוונית שהיא שפת בני יפת ובאותה תקופה הייתה מקבילה בתפוצתה ושימושיה לאנגלית של היום.

אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 16, 2012, 16:15:33 »
כשחז"ל אמרו שיפיותו של יפת תשכון באוהלי שם, הם וודאי לא התכוונו לסרטי תועבה ולא למוזיקת תועבה ולא לסגנון לבוש של אין לבוש ואין בושה.
הגמרא במסכת מגילה דנה בזה. וכמו שהזכרתי בהודעה למעלה, מדובר בשפות ויצירות אמנות ובניה. מסכת מגילה מזכירה אפשרות לכתוב ספרים ביוונית שהיא שפת בני יפת ובאותה תקופה הייתה מקבילה בתפוצתה ושימושיה לאנגלית של היום.
הבנתי תודה  O0

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 19, 2012, 15:41:08 »
כשייבנה בית המקדש אדמת אירופה תחוויר לעומת ירושלים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 20, 2012, 02:58:41 »
מכמה סיבות.
ושתיים מהן:
א. ה' בעצמו ייפה את ירושלים.
ב. כל האומות יבואו לתרום מכוחם וכשרונם על מנת לייפות את ירושלים בכל סוגי אמנות...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 21, 2012, 00:50:37 »
מכמה סיבות.
ושתיים מהן:
א. ה' בעצמו ייפה את ירושלים.
ב. כל האומות יבואו לתרום מכוחם וכשרונם על מנת לייפות את ירושלים בכל סוגי אמנות...
ומה עם שאר המקומות בארץ ישראל שתהיה שלמה באחרית הימים?

לפי מה שקראתי,כל שבט יחזור להתנחל בנחלתו המקורית.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 21, 2012, 05:37:00 »
אני מניח שבשעה שתחזור הברכה לארץ ישראל, נשוב ונראה אותה כפי שהייתה בעבר. כפי שהובטחה בתורה. ארץ נחלי מים, עיינות ותהומות יוצאים בבקעה ובהר. ארץ יפה, ארץ שפירותיה משובחים מכל הארצות, ארץ שכולם עולים אליה לייפותה ולפארה...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 22, 2012, 21:10:31 »
למי איכפת? יופי הוא דבר משני. אנחנו קיבלנו את הברית ! ! ! לאף עם אחר אין ברית עם מי שאמר והיה העולם. ואני כבר לא מדבר על הנשגבות שלו: זה כמו שאדם יכרות ברית עם גרגירי אבק, ולא רק מבחינת הגודל, אלא גם מכל בחינה אחרת. "כל הגיבורים כאין לפניך, וכל החכמים כבלי דעת, וכל הנבונים כבלי השכל".

ישמעאל קיבל כוח ואכזריות, יפת קיבל יופי, ובני ישראל את הברית. האמת, אני חושב שהמראה היהודי הוא ממוצע - לא יפים ולא מכוערים. אלה שבאו מאירופה, מעט יותר יפים, מה לעשות. אבל החשוב הוא הפנימיות כמובן, ומבפנים, כולנו יהלומים, מלוטשים יותר או פחות.

תראה את הפנימיות של גויים:
אייכמן, לפני שהוצא להורג, זה לא הזיז לו בכלל..
סדאם, לפני ההוצאה להורג בכלל ביקש מנה שווארמה..
מה יש להם בפנים? עכבישים?! אמנם אלו דוגמאות לגרועים שבגוים.

כן, חביב אדם שנברא בצלם. אבל, הנשמות שלנו גבוהות ושונות משלהם. ולעניות דעתי הוא נקרא חביב כי הוא נברא בצלם (=יש לו זכות הבחירה), בתנאי שהוא בחר לקיים 7 מצוות בני נוח. כלומר יש לו זכות הבחירה, והוא בחר להיות אדם טוב, אז בעיניי הוא חביב. אבל זו דעה אישית. ואני חס ושלום לא חולק על התנא. שאני לעומתו, חגב. (אגב, אני מאמין שאותו תנא, התגלגל בתור הרמח"ל).

אם לנו ניתנו 613 מצוות, ולהם 7, אתה מבין שהנשמה שלנו גבוהה ושונה באופן משמעותי. מה שגם בא לידי ביטוי בעולם: אנחנו נוטים לקיצוניות למעלה או למטה. תלוי ברמת הדתיות. לא שחס ושלום יש לי משהו נגד אחיי החילוניים. שהם ברובם המכריע, תינוק שנשבה. ואני כבר לא מדבר על זה שחלק מהם חצי צדיקים אפילו כחילוניים...

וחזרתי לזמן קצר, כדי להתעמת איתכם קצת. כן, עם כולכם. אני שייך לזרם החרדי, ואני אוכיח לכם, על סמך היגיון, בצורה מכובדת, שאנחנו הצד הצודק.

תודה על ההקשבה, והמשך ערב נעים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 22, 2012, 22:19:46 »
גם ליופי יש יתרון והרחבת הדעת.
וגם זה דבר שאבד ברובו לעם ישראל בגלות עם הצרות והחטאים. הגמרא מרחיבה על יופיין של בנות ירושלים ושל אנשיה לפני החורבן.
זו לא המטרה המרכזית שלנו בחיים, אבל זה בהחלט כלי נכבד להכיל את רום המעלה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 22, 2012, 22:42:34 »
 ;D סדאם ביקש מקדונלדס.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 22, 2012, 23:37:38 »
צאו מהסרט שהיהודים האירופאים יותר יפים!!!
זה עניין של טעם,יש אחד שבלונד בעיניו זה יפה ואחד ששחור זה יפה בעיניו,קאפיש?!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 26, 2012, 23:33:53 »
כידוע יפת בנו של נוח קיבל את ברכת היופי במקום שם,בגלל שהוא עזר לשם לכסות את עוורת נח לאחר חטא חם.

מה שאני כותב כרגע זה לא מתוך גזענות אלה מתוך עובדות- אם למשל תקחו יהודיה מזרחית מול יהודיה אשכנזיה האשכנזיה תמיד תהיה יותר יפה כי יש

לה יופי אירופאי,אבל אם למשל תקחו את אותה יהודיה אשכנזיה ושתהיה יפה ככל שתהיה,אם תשוו אותה לבחורה יפה גויה שנולדה באותה מדינה,הגויה תמיד תהיה הרבה

יותר יפה,מדוע נח בירך דווקא את הגויים ביופי,כאשר עוד נאמר שם כי היופי הזה היה צריך להיות שייך לשם ויפת קיבל אותו ממש בטעות,האם באחרית הימים היופי יחזור

לעם ישראל או שעם ישראל תמיד ישאר פחות יפה מבני יפת?

לא משנה מה תגידו כשאני רואה גויות הן פשוט הרבה יותר יפות יותר נוצצות יש להן יופי עדין בלי קשר למנטליות או לאופי האישי שלהן,ואני משתגע מיום ליום איך זה שדווקא להם (לגויים) הוא נתן את היופי?

אני חושב שזה לא הגון לתת הכל לעם אחד. אז ישמעאל קיבל כוח, עשו קיבל יופי, ויעקב קיבל "רק" קדושה - פנימיות, שלא לדבר על הברית - ברית עם בורא עולם.
"לא האיסלאם ולא הברית החדשה, אף אחד לא מערער על אמת הברית הישנה. 'אתה הראת לדעת, כי ה' הוא האלהים, אין עוד מלבדו' " (מתוך סרטון החזרה בתשובה של הרב אורי זוהר).

אני מקווה שאתה מודע לכך, שהאני האמיתי זה הנשמה, ושהיא החשובה. ואני מתכוון כאן, לא בגן עדן ולא בעולם הבא. נניח שהיית גוי, האם היית מוכן להתחתן עם גויה רק בשביל החיצוניות? כמה זמן אתה חושב שזה היה מחזיק מעמד?

בוא ותראה, איזה אוצר ניתן לעם ישראל, שבו קינאו כל היפים והיפות 2000 שנות גלותינו:

(הערה קטנה לפני: מייק בראנד ומרלין מונרו התאבדו...)

סוד האהבה - הרב יוסף בן פורת:

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9497

איש ואשה - הרב יוסף בן פורת:

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9552

"שֶׁקֶר הַחֵן וְהֶבֶל הַיֹּפִי אִשָּׁה יִרְאַת ה' הִיא תִתְהַלָּל" (משלי לא, ל)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 27, 2012, 05:11:52 »
להזכירך, יפת קיבל את היופי. עשיו מבני שם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 27, 2012, 17:04:15 »
להזכירך, יפת קיבל את היופי. עשיו מבני שם.

אה כן. תודה.

* עשו איש ציד. ואדמוני.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 15, 2012, 12:26:39 »
הייתי בהרבה מדינות באירופה ממזרחה למערבה, ושרשרת המזון הולכת כך: יהודיות אירופאיות (במיוחד כל הקווקזיות בבלגיה, רוסיה ואוסטריה) > גויות אירופאיות > אשכנזיות ארץ ישראליות > מזרחיות ארץ ישראליות.

אצל הגברים... רוברט פטינסון/מיכאל באלאק VS עוז זהבי/רון שחר VS אייל גולן/איתי תורג'מן

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : אוקטובר 15, 2012, 12:35:32 »
עובדה שגל גדות הצליחה בהוליווד,ומורן אטיאס באיטליה...
ואסתי גינזבורג הבלונדינית עם העיינים הכחולות,דווקא עליה צוחקים שהיא שמנה.

עכשיו גל גדות היא מזרחית... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 15, 2012, 12:42:23 »
זה כבר עניין של טעם.

אני בטוח שאם תשאל גבר אשכנזי (שלא נגוע בעדתיות) הוא יגיד לך שהוא נמשך יותר למזרחיות.
גבר מזרחי מן הסתם יימשך לאשכנזיות בלונדיניות.

ככה זה. תמיד השונה הוא אקזוטי יותר.

ובכלל - נכון שיש גויות יפות באופן כללי, אבל זו תהיה טעות לומר שבנות ישראל אינן יפות מראה, או שכל גוייה יפה יותר מישראלית.

90% מהגברים סוגדים לבלונדיניות. השיער שלהן (בשילוב עם צבע העיניים) מסמל נשיות ונעורים (אחד מהעמים הכי חייתיים ומחריבי עולם היו הויקינגים הבלונדינים, זה פשוט לא מובן איך זה נהיה ככה). הספרדיות נשיות (להבדיל מיפות) בהרבה מהאשכנזיות (ואני רוסי), מנסיון