כתב נושא: ו-"דע מה תשיב" לשמאלני המצוי בפורום כלשהו  (נקרא 7017 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
א.) הרשה לי לצטט אותך: "אנו פועלים בשטחים כנגד המחבלים אשר בחרו להיות מבין כל המקומות, להיות בקרב תושבי השטחים"- נשמע מדבריך שאין ולו קשר בין ה"מחבלים" לאוכלוסיה הערבית-מוסלמית באותם איזורים, אפילו הייתי אומר שמה שעולה מתוך דבריך הוא שהמחבלים הנ"ל הם גזע חייזרים שנחת פה מהחלל החיצון והחליט כרעם ביום בהיר להשתרש בתוך אוכלוסיה תמימה שלא מעוניינת בכלל בהמצאותם.
תראה, ההנחה הזו שאלך אין לה כל עוגן עם המציאות, אין לה עוגן בתוך ההסטוריה של הערבים, אין לה עוגן עם ההיסטוריו-תאולוגיה האיסלמית, אין לה עוגן עם ההסטוריה של כל תנועות וארגוני הטרור והגרילה למיניהן מאז ראשית הזמן בו החלה הלוחמה הזעירה וה-א סימטרית.

ב.) אתה מרבה לחזור על המונח: "שטחים" או "השטחים"
מעולם משחר ההסטוריה איזור זה לא כונה "שטחים", אתה גורם לזה להשמע כמו איזור שכל קיומו הוא לספק יצר של קולוניאליזם, ושהוא שוכן מעבר להרי החושך, ולנו אין כל צידוק להחזקתו בידינו.
שוב פעם אתה חוטא לאמת ההסטורית.

ג.)אתה משתמש בטרמינולוגיה פוסט-מודרנית, המנסה לבלבל את היוצרות כדי שאנשים לא ידעו מה בא קודם, הביצה או התרנגולת, מילים כמו "מעגל אלימות" או שנאה נגררת,שזהו שוב פעם התעלמות בוטה מצידך, מההסטוריה של האיזור ושל האיסלם.
וכן אתה טוען שהאוכלוסיה הנ"ל הייתה בסך הכל שה תמים שאנחנו כרעם ביום בהיר הפכנו את חייה לגהינום עלי אדמות.

ד.) יכלו כבר מזמן למצוא פתרון לפליטים, אבל לא רק הערבים עצמם מנציחים את פליטותם של אותם אנשים, אלא גם ואפילו בעיקר המערב הצבוע והארגון הפרוטו-אנטישמי שלו- אונר"א, שכולנו יודעים היטב מהו מטרתו ועיקר עיסוקו.
יש להם לאן ללכת, אבל גם ישראל לא עשתה דבר ולא עשתה שום דבר בשום שדה (לא צבאית, לא דיפלומטית וכו´) בכדי למצוא לערבים אלה פתרון, הן אלו שבין הירדן לים התיכון והן אלו שמחוץ למרחב זה.
ומצידי שיעברו עוד 2-3 מליונים למחנות פליטים בארצות ערב, יש להם מספיק שטח לצורך כך, וגורלם איננו מעניים אותי, אם העולם כל כך דואג להם, למה הוא מנציח את מעמדם כפליטים, הרי ישנם כל כך הרבה פליטים מהמאה האחרונה, ובשאר העולם הם שוקמו במהירות הבזק, רק הערבים שתוכנו לא נעשה בהם דבר, ריח עז של אנטישמיות בתר-נאצית נודף מכל הסיפור הזה, כך שאתה יודע טוהב מאוד שטיעונך לא מחזיק מים גם במקרה זה.

ה.) אירופה הנאורה מסתדרת יופי עם עשרות מיליוני מהגרים גם ככה, ועם קצב ריבוי אדיר, כך שעוד שניים-שלוש מיליון לא ישנו מהמצב אצלם דבר, זה הכל נובע מצדקנות וצביעות מערבית טיפוסית, המהולה עד למעלה מראשה באנטישמיות.

ו.) לסינים אין שום זיקה היסטורית לטיבט, מדובר בשוד מדיני שהעולם שותק לגביו (אחחחחח, לו היינו כמו המצב של סין, כל העולם היה כורע ומשתחווה לנו) ואין שום מקום להשוואה בין הנושא הסיני למה שקורה פה, אז אל תנסה להיות צדקן בשקל
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעניין: ו-"דע מה תשיב" לשמאלני המצוי בפורום כלשהו
« להגיב #1 ב- : דצמבר 01, 2006, 01:45:53 »
עוד תגובה אפשרית:
א+ב.)דעת הקהל "הפלשתינאית" (אין כזה עם, מדובר בפרופאגנדה מצרית-סובייטית לצורכי סחטנות) היא דבר גלוי כל שעלייך לעשות הוא להקיש בגוגל ולחפש סקרי עומק בדעת הקהל שלהם, הבאתי קישור לאתר "ממרי" כדי שתקבל טעימה על קצה המזלג מה הערבים חושבים בין הירדן לים.
הרושם שאתה קיבלתי מסדיר ומילואים??? כל מה שאתה קיבלת היה רק המעטפת אם רק היית מגרד קצת לעומק היית מקבל תמונה אחרת לגמרי, רק דוגמא קטנה, לפני האינתיפאדה הזו, כשהיו מעסיקים פועלים מה"שטחים" אצלנו, אחד כזה היה פועל מטול כרם שעבד בשיפוצים ובנייה בישוב בו אני גר, והוא אמר למעסיקה שלו פה בישוב (בבית ספציפי בו הוא עשה שיפוצים הוא דיבר בין עבודה לעבודה עם בעלת הבית) ולהלן ציטוט מדיוק שאני שמעתי במו אוזניי: "לנו הערבים מותר להזמין אתכם היהודים לכל השמחות שלנו ואתם תזמינו אותנו, ואנחנו נארח אותכם כיד המלך, אבל ברגע של חולשה שאתם לא תשימו לב ותכנסו לאופוריה ותסובבו את הגב, מותר יהיה לנו לתקוע לכם סכין בגב", וזה נאמר ע"י ערבי "תמים" שעבר את כל הבידוקים הבטחוניים, לא היה חבר באף אירגון חייזרים (מחבלים) אלא סתם שיפוצניק רגיל שעבד פה למחייתו, אז תספר לי לוקשים על רשמים למיניהם שאתה קבלת, ואני גם מפנה אותך לקוראן ולחדית´ים האיסלמיים, תעיין בהם היטב ואז נראה אותך חוזר על הרשמים שלך.
יוזמת ה"שלום" הסעודית היא יוזמה שנועדה להחזיר את ישראל לגבולות אושוויץ (אגב גם יוזמה מהוללה זו, מצריכה את חזרת כל ה"פליטים" לבתיהם, אז מה אתה כל כך בונה על שלום עם יוזמה שכזו) כשמשם יהיה קרש מקפצה נוח לחיסול המדינונת היהודית מבפנים ומבחוץ.
מעבר לכך, אתה עוד מביא דוגמא את המדינה שהיא מייסדת הזרם האיסלמי הקנאי והמסוכן ביותר (הוואבהיזם) שלימודיו ותורתו הם במימון השלטון הסעודי בתוך סעודיה והן בכל רחבי העולם הסוני במימון הפטרו-דולרים של משפחת אבן סעוד, המה ידברו שלום אבל הזהב השחור שלהם מממן את אש הג´יהאד שמכה בכל ארבע קצוות תבל, היאך כבודו מסביר את הפרדוקס הנ"ל??? אבל אני יעשה בשבילך את העבודה, סעודיה היא כידוע קשורה בחבל לארה"ב ומכיוון שהם קשורים לאמריקאים שכידוע מגנים עליהם מעיראק לשעבר ומאיראן בהווה וגם כנראה בעתיד, הרי ידוע שמה שמחזיק את משפחת המלוכה הזו בשלטונה הוא האמריקאים (כנ"ל בירדן אז מה אתה מספר סיפורים לגבי מדינה שההסכם ה"שלום" איתה הוא בסך הכל הסכם שלם עם הסטייט דיפרטמנט האמריקאי והCIA, הרי המלך האשמי הוא סתם בובה על חוטים שלהם).
התנגשויות הדמים בין השיעים לסונים הם תוצאה של מחלוקת פנים איסלמית עתיקת יומין אבל הג´יהאד הוא מונוליטי הרק שהוא פועל בשני זרועות, ולכן ישנו הציר השיעי ומקבילו הסוני-וואהבי, לגבי מצרים, כנראה שאתה ניחן ברוח נבואה ויכול אתה לבוא לספר לנו בוודאות מוחלטת מיהו השליט הבא של מצרים אחרי מובארכ, או מקסימום השליט שיבוא אחרי יורשו של מובארכ, לאור התוצאות האחרונות בבית הנבחרים המצרי בתנאים "דמוקרטיים" לא אידאליים, האחים המוסלמים קצרו הישגים נאים (מעל 20 אחוז, נאצר מתהפך בקברו), כך שהייתי מסייג מאוד את דבריי בעניין מצרים לו הייתי במקומך.
ולגבי טורקיה, כבודו כנראה לא עודכן לגבי תוצאות הבחירות האחרונות בטורקיה, שבו המפלגה האיסלמית זכתה ברוב מוחץ, הרעלות והמדרסות חזרו להיות באופנה, וכמות המתפללים במסגדים מרקיעה שחקים, אזי אתה מסיק מזה שגם טורקיה מדרדרת מהר מאוד אל עבר מחוזות שלא שיערום אבותינו.
ואם אתה לא עודכנת עד עתה בפרטים אלו, כנראה שפספסת הרים של התפתחויות בעולם וראוי שתעשה המון שיעורי בית.

ג.) הרשה לי לשאול אותך, היאך אתה משווה בין עם המונה מאות מליונים ושיש לו 21 מדינות ושהוא מתפרש על שטח של מליוני קמ"ר, מול מדינונת של עם (שהשטלתו עליו גורמים שונאי עמם ועצמם) שיש לו מדינה אחת בלבד שאפילו לא רואים אותו כמעט על הגלובוס, ושמו נכתב על הים התיכון מפאת חוסר מקום, מצד אחד העם בעל השטח האדיר ו21 מדינות רוצה להשמיד את העם שכנגד והעם שכנגד רק רוצה (משום מה?) לשרוד על איזו רצועת חוף קטנה, ועם זה עסוק רק בלהדוף התקפות מבית ומחוץ, היאך שני אלו הם ברי השוואה בכלל, ולמה לכל הרוחות מגיע להם עוד מדינה על ה21 שכבר יש להם????
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : דצמבר 01, 2006, 01:47:34 »
ותגובה אחרונה להלילה:
"כל שנותר לי לומר הוא: הוא שחשבתי שיש לי עסק עם אדם משכיל, מתברר שטעיתי, כל טוב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : דצמבר 01, 2006, 01:56:53 »
ובתגובתך זו הפכת לכהניסט אצלנו מזל"ט  ;)

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 02, 2006, 20:49:44 »
לק"י [!!!]

ויש את זה:

הבנת האלימות!

מה לעשות כאשר אתה נקלע לתוך שיחה בה אחד
מ"יפי הנפש" בדברו על מתקפת הטרור, אינו מאמין
שיש צורך בתגובה נמרצת.
1) הכנס לשיחה ותשאל אותו האם תגובה צבאית מקובלת עליו
2) כאשר יגיב שלא, שאל למה לא
3) חכה עד שיאמר משהו בנוסף כי הדבר יגרום להסלמה נוספת
4) כשהוא באמצע המשפט תן לו מכה בפניו
5) כשינסה להחזיר, תזכיר לו שהדבר יגרום להסלמה נוספת והדבר מנוגד לעקרונותיו
6) חכה עד שיבין, ויסכים לא להחזיר.
7) הכה בו שנית, והפעם ביתר שאת

חזור על שלבים 5 עד 7. עד ישיבין שלפעמים צריך להגיב
.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : דצמבר 03, 2006, 10:05:50 »
אשכול מאוד שימושי.  תודה לכולכם על תרומותיכם.

ציטוט
ה.) אירופה הנאורה מסתדרת יופי עם עשרות מיליוני מהגרים גם ככה, ועם קצב ריבוי אדיר, כך שעוד שניים-שלוש מיליון לא ישנו מהמצב אצלם דבר, זה הכל נובע מצדקנות וצביעות מערבית טיפוסית, המהולה עד למעלה מראשה באנטישמיות.

אירופה סובלת מאוד מעשרות מיליוני המהגרים המוסלמים שלה.  צרפת עומדת על סף קריסה---האינתיפאדה של המוסלמים שם נמשכת כבר למעלה משנתיים ורק הולכת וגוברת.  בצרפת יש כבר עשרות NO GO ZONES שמהווים מעין מובלעות מוסלמיות, בסיסים שמתוכם פועלים המוסלמים בניסיון לספח את אירופה לדאר אל איסלם.  בארצות הצפון---נורבגיה ושוודיה, נשים אירופאיות נאנסות בתדירות מפחידה על ידי כנופיות של מוסלמים.  אחוז המוסלמים בקרב אוכלוסית בתי הכלא באירופה מתקרב לרוב מוחלט.  זה כבר לא עניין של נוחות---האירופאים סובלים עכשיו מכל מה שישראל סבלה במשך עשורים.  זה לא פחות מעונש אלוקי.

ולמרות הכל, למרות כל האונסים, הצתת הרכבים, התגרות המוסלמים במארחיהם---האירופאים עדיין מרגישים שהם יכולים להרשות לעצמם להיות אנטישמים.  הם עדיין מאמינים שכל הבעיות האלו הן בעיקר בגלל המדיניות של ישראל בנוגע ל"פלשתינאים".  מעטים בקרב האירופאים מבינים מה קורה, מתריעים נגד האיום האיסלמי ומצדדים במדינת ישראל, אבל דבריהם או שלא מגיעים לרוב, או שנופלים על אזניים אנטישמיות אטומות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 03, 2006, 10:07:18 »
לק"י [!!!]

ויש את זה:

הבנת האלימות!

מה לעשות כאשר אתה נקלע לתוך שיחה בה אחד
מ"יפי הנפש" בדברו על מתקפת הטרור, אינו מאמין
שיש צורך בתגובה נמרצת.
1) הכנס לשיחה ותשאל אותו האם תגובה צבאית מקובלת עליו
2) כאשר יגיב שלא, שאל למה לא
3) חכה עד שיאמר משהו בנוסף כי הדבר יגרום להסלמה נוספת
4) כשהוא באמצע המשפט תן לו מכה בפניו
5) כשינסה להחזיר, תזכיר לו שהדבר יגרום להסלמה נוספת והדבר מנוגד לעקרונותיו
6) חכה עד שיבין, ויסכים לא להחזיר.
7) הכה בו שנית, והפעם ביתר שאת

חזור על שלבים 5 עד 7. עד ישיבין שלפעמים צריך להגיב
.

:D רעיון מעניין

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : דצמבר 03, 2006, 18:29:50 »
דיון מאוד שימושי.
רק שתדעו - השמאלני המצוי אף פעם לא יקלע למצב מבוכה שבו אין לו מה לאמר. הוא כל הזמן ימציא דברים חדשים וכל מיני בלבולי מוח עד שברוב המקרים הימני יוותר כבר ויפסיק את הויכוחים איתו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 03, 2006, 21:08:34 »
דיון מאוד שימושי.
רק שתדעו - השמאלני המצוי אף פעם לא יקלע למצב מבוכה שבו אין לו מה לאמר. הוא כל הזמן ימציא דברים חדשים וכל מיני בלבולי מוח עד שברוב המקרים הימני יוותר כבר ויפסיק את הויכוחים איתו.

לשמאלאנים יש שיטה מצויינת , הם מתחילים בקלישאות של כיבוש והתנחלויות , לוקח לך שנה להסביר להם למה זה לא טוב , אחרי זה כאילו לא קרה כלום הם מתעלמים מכל העובדות והלוגיקה שהארת אותם בה , ומתחילים מחדש כאילו כלום.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 04, 2006, 01:00:56 »
לק"י [!!!]

שטויות. שמאלנים הם רובוטים. אם אתה קצת מכיר את מערכת ההפעלה, תלך על כיוון אחר שהרובוט לא תוכנת אליו - ואתה תצליח.

עז77

• אורח
« להגיב #10 ב- : דצמבר 04, 2006, 05:41:32 »
ציטוט של: ליאו על דצמבר 03, 2006, 21:08:34
דיון מאוד שימושי.

לשמאלאנים יש שיטה מצויינת , הם מתחילים בקלישאות של כיבוש והתנחלויות , לוקח לך שנה להסביר להם למה זה לא טוב , אחרי זה כאילו לא קרה כלום הם מתעלמים מכל העובדות והלוגיקה שהארת אותם בה , ומתחילים מחדש כאילו כלום.

ליאו זה עניין פשוט, יש דבר שנקרא "נאורות" להיום נאורים לדעות אחרות ורעיונות אחרים.
באופן אירוני השמאל הקיצוני בארץ שייך לעצמו תכונה של נאורים בזמן שמדובר בקבוצה הכי גזענית חשוכה ופאשיסטית אי פעם.
לכן מי שלא מוכן לקבל דעות אחרות, לא יסכים עם שום הגיון - מוכח עד כמה שיהיה, לראייה מעשה הנבלה שעשו כמה סטודנטים שמאלנים ממרצ,
נגד רב אחד שרצה לבוא ולדבר קצת על יהדות - אלא אותם אנשים שבעד נאורות וחופש ביטוי לערבים, לא היו מוכנים שידברו על יהדות באוניברסיטה שלהם.

כדי להמחיש את דבריי, אני ממליץ לכם בחום לצפות בקטע:
ציטוט של: ליאו על דצמבר 03, 2006, 21:08:34
דיון מאוד שימושי.

ליאו זה עניין פשוט, יש דבר שנקרא "נאורות" להיום נאורים לדעות אחרות ורעיונות אחרים.
באופן אירוני השמאל הקיצוני בארץ שייך לעצמו תכונה של נאורים בזמן שמדובר בקבוצה הכי גזענית חשוכה ופאשיסטית אי פעם.
לכן מי שלא מוכן לקבל דעות אחרות, לא יסכים עם שום הגיון - מוכח עד כמה שיהיה, לראייה מעשה הנבלה שעשו כמה סטודנטים שמאלנים ממרצ,
נגד רב אחד שרצה לבוא ולדבר קצת על יהדות - אלא אותם אנשים שבעד נאורות וחופש ביטוי לערבים, לא היו מוכנים שידברו על יהדות באוניברסיטה שלהם.

כדי להמחיש את דבריי, אני ממליץ לכם בחום לצפות בקטע:
« עריכה אחרונה: דצמבר 04, 2006, 05:47:11 על ידי עז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : דצמבר 07, 2006, 20:14:49 »
דוקא כך, השתמשתי בטיעון זה לגבי אירופה והשמאלנים לגבי פתרון אפשרי לערבים בין הירדן לים התיכון, הטיעון הזה תפקידו היה לנגח את אותו שמאלני והוא די הצליח, כל מה שאמרת בתגובתך נכון לגבי האיסלם ואירופה ואני מחזק את ידך בעניין זה, אמרתי את זה כי ממילא אירופה סובלת מעשרות מליוני מוסלמים בשטחה וזרם של מוסלמים שעוד ממשיך להכנס בשעריה וכן מאזן דמוגרפי ברור לטובת המוסלמים, כך שבסופו של שכלול עוד 2-3 מיליון ערבים לא ישנו מגמה זו גם ככה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #12 ב- : דצמבר 11, 2006, 06:44:27 »
דוקא כך, השתמשתי בטיעון זה לגבי אירופה והשמאלנים לגבי פתרון אפשרי לערבים בין הירדן לים התיכון, הטיעון הזה תפקידו היה לנגח את אותו שמאלני והוא די הצליח, כל מה שאמרת בתגובתך נכון לגבי האיסלם ואירופה ואני מחזק את ידך בעניין זה, אמרתי את זה כי ממילא אירופה סובלת מעשרות מליוני מוסלמים בשטחה וזרם של מוסלמים שעוד ממשיך להכנס בשעריה וכן מאזן דמוגרפי ברור לטובת המוסלמים, כך שבסופו של שכלול עוד 2-3 מיליון ערבים לא ישנו מגמה זו גם ככה.
אתה צודק.  זה לא ישנה את המגמה, רק יאיץ את התהליך ההרסני.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 12, 2006, 16:24:35 »
מרץ מרץ.......
אף פעם לא סבלתי את האנשים האלה , עוד כשהייתי שמאלאני משטיפת מוח של בתי הספר לפני איזה 3-4 שנים
חשבתי שהסבלנות שלי אליהם נגמרה כשהם הוציאו חוק פאשיסטי בסגנון הRIAA שאני לא יודע מה קרה איתו(מפלגה חברתית עלק)
...בקיצור הם אתאיסיטם מצויים , פסואדו אינטלקטואלים סנוביים שמנסים לכפות את הדעות שלהם על אחרים ולא בוחלים באמצעים כדי לקדם את המטרות הפסולות שלהם שאלוהים יודע מי מכתיב להם, מה שבטוח שמרץ הם לא מפלגה חברתית , לא מפלגה בעד צדק , לא בעד שלום אפילו אלא כניעה, עם מוטיבים אפלוליים אני לא מבין

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.