כתב נושא: יש פה אנשים  (נקרא 16822 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
בעניין: יש פה אנשים
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 31, 2012, 11:12:31 »
חחח אני אישית מעדיף לשמוע את המוואלים של הגיטרות החשמליות , אני לא סובל את כל החרא הזה של המזרחית מזכיר לי מוזיקה של ערבים וחוץ מיזה מילים מטומטמות בלי תוכן.
מה שהיום זה באמת חרא בגלל זה אני שומע בעיקר שירים ישנים. חוץ מזה, זו סתם סטיגמה שהדביקו על המוזיקה המזרחית-היום, בכל סוגה במוזיקה זה אותו דבר, אם זה בפופ, רוק, ראפ או סתם שירים כאלה כמו שיש בעברית ושמשמיעים לך בגלגל״צ. אם תשים לב, הטקסטים של המזרחית אפילו יותר מתוחכמים מזה. עדיף לשמוע עדיף לשמוע את הזבל שמסתובב היום של ״זמרות״ ששרות כמה הן אוהבות שמפרקים אותן או של ״זמרים״ ששרים כמה ם אוהבים לתת בבנות המין השני?
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 31, 2012, 13:08:11 »
אתה מדבר על ראפ. זו המוזיקה שהכי נפוצים בה ניבולי פה זולים וזיבולי שכל מפגרים. כיאה לתרבות האורקים הכושים...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 31, 2012, 13:18:03 »
אני חושב שהוא דיבר בעיקר על הפופ , ולא אני לא סובל גם את זה (עם זה אני מסכים איתך ) גם הרבה מהראפ הוא זבל לצערי כמו שאביר כתב  ,אבל יש כמה שירים של אמינם לדוג' שהם יפים עם ליריקה נורמלית ויפה.
אני מעדיף לשמוע חסידית לשמחות כמו שמחת תורה וכו' ., וביום יום לצורך אימונים  ובכלל רוק כבד , רוקי.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 31, 2012, 13:41:46 »
דיברתי גם וגם וגם....
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
« להגיב #54 ב- : ספטמבר 01, 2012, 23:52:49 »

הסולן של סאבטון מדבר על הקהל הישראלי והחויות שהוא צבר כאן(ביקור בגבעת התמושת וביקור בסיס צבאי...

כתבה של ערוץ 2 אלגזירה על הלהקה

שימו לב לכול היהודים פה שלא יודעים בדיוק מה זה חברות אמיתית וישר חושבים שכול גוי שאוהב ישראל הוא מנסה לנצר את כולם... רק תישמעו מה הוא אומר בסירטון הראשון... אם יש שם ביכלל משהו שקשור לדת אני מנייאק זה אהבה טהורה לישראל!
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת