כתב נושא: כתבה מפי חרדי אנטי ציוני אני חושב סאטמר משעשע קצת  (נקרא 886 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פדופיל חילוני גאה

 • משתמש(ת)
 • חבר(ה) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 189
 • איסלאם מסריח כמעט כמו צה"ל - ולכן אני שוקל להתאסלם
קל למדי להתווכח עם שמאלנים: כל שיש להראות להם הוא שמדיניותם היא לכל היותר פתרון צר, אשר לרוב סותר את המהלכים הקודמים. הוסיפו כי פתרונותיהם מבוססים על חשיבה אידיאולוגית המנותקת מהמציאות, אשר אינה תואמת את העובדות בשטח, ואין לא כל ביסוס היסטורי. השמאלנים ממשיכים לתעב את ערכינו – כפי שהם שונאים כל ערך מוצק, מאחר וערכים אלה מכשילים את פתרונותיהם התלושים. אך לפחות הקהל מתחיל לפקפק בחוכמת השמאל.

אבל הרבה יותר קשה להתווכח עם חרדים, ובעיקר עם חסידי סאטמר אנטי ציונים. מלבד הפרשנות התלמודית המפוקפקת האוסרת שיבה לארץ הקודש בכוח הזרוע, טיעוניהם דווקא מצלצלים בהיגיון באוזניי. מדינת ישראל הנוכחית הינה דבר תועבה: סוציאליסטית, אתיאיסטית, מיליטנטית, מנוגדת כליל לדת והתרבות היהודית, שפתה אינה שפת התורה אלא חיקוי מודרני זול, אוכלוסייתה מתבוללת, רודפת אחר אהדת הגויים, וחסרת ביטחון. בתנאים שכאלה עדיף כבר לקיים חיים יהודיים אמיתיים תחת שלטון מוסלמי. מבחינה היסטורית, היהודים הסתדרו היטב תחת שלטון מוסלמי: אפילו מיסי הג’יזה הידועים לשמצה היו פחות ממה שאנו משלמים היום בישראל. מלבד כמה תקריות מבודדות, היהודים חיו בבטחה בעולם המוסלמי עד עליית הציונות. כמובן שהערבים התנגדו לאיום היהודי על ריבונותם. חוקי השריעה, המסתמכים על התורה, הינם הרבה יותר צודקים מאשר החוקים המערביים המעוותים הנהוגים כיום בישראל. אומנם לא היה קל תחת המוסלמים, אך הרבה יותר קשה כיום בישראל: ישראל אוסרת על יהודים דתיים להתפלל בהר הבית, אינה מאפשרת להם גישה קלה לאתרים הקדושים בשכם ובית לחם, ובאופן חצי רשמי רואה בהם מטרד. גרוע מכל, עתידה של ישראל נראה עגום: כמדינה המוקפת ים מוסלמים, ונבגדת בידי נוצרים, ישראל ברוחב של 20 קילומטר, עם אוכלוסיה ערבית עוינת מבית, אינה באמת ברת קיימא לאורך זמן. הוסיפו לתמונה את העובדה שלפקיסטאן, צפון קוריאה ואיראן יש נשק גרעיני, לסוריה יש נשק כימי, למצריים יש צבא מודרני, וארגוני הטרור לא מראים סימני ייאוש – והמציאות מתבהרת היטב. יהודים דתיים באיראן נהנים מיותר חופש דתי מאשר בישראל, ומשלמים פחות מיסים.
במהלך 2500 השנים האחרונות, היהודים חיו באוטונומיה אדמיניסטרטיבית. בעולם העתיק, נקרא דבר זה “מדינת חסות”, אך המהות הייתה זהה: קהילה בעלת שיפוט עצמי הנשלטת בידי מעצמה זרה בכל הקשור ליחסי חוץ וצבא. מבחינות רבות החסות הרומאית הייתה הרבה יותר אמינה מהאמריקאית כיום. במהלך כלל ההיסטוריה פשטו על ישראל צבאות רגליים ושכנים מתקוטטים. בעידן מטוסי הקרב והאחדות הערבית, סיכויי היהודים לשמר את שלטונם העצמי פחות אף יותר.
היהודים מעולם לא שלטו בארץ ישראל השלמה, ויהודים דתיים מעולם לא החזיקו במושכות השלטון. אפילו בימי המלוכה, עבודת אלילים הייתה רווחת מלבד בתקופות קצרות של אדיקות. מאז ומעולם החזיקו היוונים בערים משלהם בשטחי ארץ ישראל, ועבדו בהן עבודה זרה. הרומאים בארצנו גם הם הפיצו את עבודת האלילים במקדשים פגאניים. לפחות המוסלמים הם מונותיאיסטים ועל כן עדיפים על הרומאים. ניתן אף לחלוק על הטענה לפיה מסגדים מהווים עבודה זרה שיש לגרש מהארץ.
בית המקדש, בו שכנה רוח הקודש עלי אדמות, איננו עוד. בית המקדש השני שהחליף אותו לא היה בעל קדושה, מאחר ולא שכן בו ארון הברית. ספק אם ה’ התגלה באמת בפני הכוהן העליון המושחת שמינה הורדוס.
ההגייה היהודית פרחה בגולה. יצירתיות לאומית תמיד זוכה לתנופה בנסיבות לחוצות. עידן הזהב של הספרות הרוסית התרחש תחת מסע הדיכויים של הצאר. הגולה זיכתה את היהודים בחוכמתם הידועה לשמצה – חדות שכלית הייתה תכונה אבולוציונית חיובית, “החכם שורד”. דבר זה השתנה מאז הקמת המדינה, בה היהודים לא נאלצו עוד להתמודד מול גויים אנטגוניסטים. היהודים ניסו להקים את בית המקדש ואת המדינה מחדש מספר פעמים בגלות, ללא הצלחה. אך המאמץ הנוכחי שונה מהבחינה שהפעם הימרנו על כל הקופה: ישראל רוקנה את הגלות כולה, מאירופה והמזרח התיכון, ויהדות ארה”ב לא תשרוד לאורך זמן בקצב ההתבוללות הנוכחי. אם הניסיון הנוכחי ייכשל, יתמלא העולם בהגירה שלילית במקרה הטוב, ובפליטים במקרה הרע. החרדים, אשר מרוכזים ברובם בירושלים, לא ייפלו קורבן למתקפה גרעינית על ישראל.
לחרדים האנטי ציונים יש טיעונים קבילים. ניתן להתנגד להם בטיעונים רבים. במונחים דתיים, החיים בארץ ישראל והקמת ממשל יהודי הן מצוות מרכזיות בתורה, אך מעולם לא שלטנו בכלל הארץ, וממשלנו לעיתים רחוקות היה יהודי באמת. במונחים פוליטיים, היהודים זקוקים למקלט, אך ישראל הנוכחית הינה הרבה יותר מסוכנת אפילו ממקומות מקוללים כמו ברלין או וורשה. במונחים לאומיים, יהודים חילוניים מתבוללים מהר מאוד בגולה, ועל כן יש להפריד בינה לבינם. עם זאת, אלה מתבוללים באותה המידה גם בישראל, אשר ייבאה לקרבה את תרבות המערב יחד עם מאות אלפי יהודים מזויפים וסלאבים נוצריים. במונחים לאומניים, נמאס לנו לחיות תחת שלטון זר, אך הבירוקרטיה והפוליטיקאים הישראלים אינם פחות גרועים מהגויים. על כן, אינני רואה תשובה ניצחת מול הסאטמר.
תשובתי הוודאית היחידה הינה שעל היהודי לדבוק באומתו, בין אם היא טועה או צודקת. עם זאת, גם לכך ישיבו החרדים בציטוט התורני: “לא תלך אחרי רבים לרוע.”

מנותק אביר הקרנפים

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 8016
 • מוסר, כבוד, יהדות.
התשובה פשוטה ומחולקת לכמה חלקים.
הם צודקים שהמדינה הזו היא לא מדינה יהודית כמו שצריך. זו מדינת תועבה שאוהבת גוים ואורקים ושונאת יהודים.
אבל "לא תלך אחר רבים לרוע" לא אומר שצריך ללכת ולתמוך בשונאי ישראל. רוב נטורי קרתא מתנגדים למדינה ומסרבים להכיר בה, אבל לא הולכים לתמוך באויבי ישראל.
אם זו לא מדינה יהודית, מי שמך ללכת ולתמוך באנשי מדינה אחרת? רק כי אתה רוצה "לדפוק" את הציונים? מי התיר לך לדפוק אותם? דינא דמלכותא דינא. ושאף אחד לא יבלבל לי את המוח שעדיף שלטון מוסלמי על שלטון נוצרי או שלטון ציוני כופר. כולם רעים ואף אחד לא הכשיר אותם לטהר שרץ אחד על פני משנהו.
אם היו חיים במדינה מוסלמית, דינא דמלכותא דינא. כשהמלכות מצווה עליהם לחטוא, שלא ילכו אחר רבים לרעות. בכל עניין אחר, הם צריכים להיות אזרחים נאמנים. אותו דבר במדינה נוצרית או יעני יהודית/שמאלנית.

שוב. מילא רוב נטורי קרתא שפשוט לא מכירים במדינה. הם לא עושים תעודת זהות, לא רושים את עצמם ואת הילדים במשרד הפנים, לא מקבלים קיצבאות ילדים או כל דבר אחר. אבל המיעוט שנותן הכשר למחבלים? לא תעמוד על דם רעך! ואפילו יגידו שהציונים חייבים מיתה, גם יהודים טובים מתים פה!

בקיצור, ערימה של תירוצים דפוקים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

 • מנהל(ת) גלובלי(ת)
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 11045
 • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני לא חושב שזה משעשע.
יש נקודות הגיוניות במאמר הזה, אבל ההבדל בינינו לבינם הוא שאנחנו מאמינים בקידוש ה' והם הולכים עם הראש בקיר ומחללים שם שמיים.

מדינה יהודית היא קידוש ה'. גם אם המדינה הזאת לא יהודית במהות, הרי שהיא נתפסת ככזאת בעיני הגויים ושימו לב מה קרה - הנצרות איבדה מאמינים רבים אך ורק בגלל הנושא הזה (ריבונות יהודית בישראל) מכיוון שבסיס האמונה הנוצרית הוא שיהודים לא חוזרים לארץ ישראל (ובטח שלא מקימים מדינה) עד אשר ה"משיח" (להלן - משומד בנה של זונה) חוזר והיהודים מתנצרים.
עצם העובדה שיהודים כן הקימו ריבונות כלשהי בארץ ישראל זהו קידוש ה'.
האסלאם יומם וליל מבטיח למאמיניו שהנה "קרב יומם של היהודים", והנה אנחנו עדיין כאן (בעוד שהערבים שוחטים אחד את השני).

לסיכום - צודק בעל הטור ספציפית לגבי מדינת ישראל (אינה ברת קיימא לאורך זמן, וכו'), אך אינו צודק לגבי כל רעיון המדינה היהודית שצריכה וחייבת לקום בארץ ישראל. זהו ההבדל ביננו לבין הפלגים הללו (בין אם חילוניים ובין אם חרדים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!