עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

איך מדברים עם פולש ערבי בארץ ישראל

<< < (2/2)

חד כתער:
קצת ויכוחים מהפייסבוק :
השמאלן טוען שצריך לקבל את ״היוזמה הסעודית״.
תשובתי:

״עתה לגבי סעודיה והאסלאם ( שהוא לוז העניין).
1) קידום הג׳האד , ואם לתפוס את דבריה של בת יאור :״ ספקית הטרור הבינלאומי הגדולה ביותר בעולם״
2) הפצת השנאה כנגד הקפוטים במצרים נעשית היום במימון סעודי, בדגש על מאז הכנס שנערך בג׳דה שקרא לדחיקת כל המיעוטים מהמזה״ת.
3)דחיקת הנוצרים מלבנון .
4)מימון האינתיפדה השנייה ( עד- 2002 כ - 500 מליון דולר הועברו לחמאס ולפתח).
5) מיליארדי ״פטרו דולרים״ שהולכים לאינדוקטרינציה אסלאמית ברחבי העולם, מלווה בשנאה כלפי כל מי שמוגדר לא מוסלמי
6) תמיכה פיננסית, לוגיסטית, ובאמצעות העברת כוח אדם מוסלמי למוקדי סכסוך , החל באלקעידה, ממשיך בטליבאן, בלוחמי אבו סיאף בפילפינים, בהג׳האד בבנגלדש, עובר בלוחמי הלסקר ״ג׳האד באינדונזיה, במוסלמים האיגהורים בסין, בחזית הלאומית בסודן, החזית המזוינת המוסלמית וכלה בג׳האד באלג׳ריה ..
7)צריך גם להזכיר את מערבותו של השגריר הסעודי בארה״ב במימון ארגוני טרור .
80% מהמסגדים בארה״ב ( לפי 3 מחקרים שונים שנערכו בנדון) מטיפים לשנאה נגד ארה״ב והמערב, רובם במימון סעודי.
9) האסלאם מאז ה-11 בספטמבר עומד מאחורי כמעט 21 אלף פיגועים, אז תוציא מהראש את החשיבה הנואלת הזאת שזה ״סכסוך מקומי״.
10) חדירה למערב והפצת דיסאינפורמציה ( ״ת׳קיה)
חיסול הציוויליזציה המערבית מבפנים ( כפי שהשתמע ממסמך פנימי שנתפס ע״י ה-FBI) כך שאת היוזמה הערבית אפשר וצריך לזרוק לפח.
ג) בלאו הכי לא ניתן להגיע להסכם.
קצת סקרים בנדון:
http://www.jpost.com/Diplomacy-and-Politics/6-in-10-Palestinians-reject-2-state-solution-survey-finds
http://www.israeltoday.co.il/NewsItem/tabid/178/nid/23114/Default.aspx
http://www.washingtonpost.com/blogs/right-turn/post/palestinian-poll-disturbing-news-for-the-peace-process/2011/03/29/gIQAA0WeYI_blog.html
http://www.pewglobal.org/2010/02/04/mixed-views-of-hamas-and-hezbollah-in-largely-muslim-nations/
היעדים של האסלאם הם ברמה העולמית, האסלאם על כל זרמיו , החל מהשאפעים במצרים, ממשיך במלאכים, בחנבלים ובחנפים הסונים, ועד לג׳עפארים השיעים, כולם מצדיקים את שעבוד היהודים ולבסוף חיסולם באשר הם שם ( מופיע בשני הקבצים הכי אותנטים באסלאם הסוני)
הג׳האד נגד ישראל הוא בגדר חובה של הפרט ( ״ פרד אלעין״) , אז צא מהסרט ומהר.
עד שהאסלאם לא יעבור שידוד מערכות בעצם פתיחת שערי האג׳תהאד ( למרות שזה לא מבטיח כלום) , לא יהיה כאן שקט.2) החוק הבינלאומי :
 אני: זה כן שלנו, וכפי שדגלאס פייט ציין: ״ אם ליהודים אין עתה שום זכויות חוקיות מוכרות בתביעתם ליהודה ושומרון כחלק ממדינתם, כי אז אין להם זכויות כאלו בשום מקום בארץ ישראל, שהרי הזכויות הללו נובעות מאותו מקור: הקשר ההיסטורי של העם היהודי עם ארץ ישראל כפי שהוכר בכתב המנדט״. קאפיש!? והנה תזכורת קטנה מאתמול: ״ירדן לא ויתרה, פשוט כי זה לא היה שלה מלכתחילה. עכשיו תפתח את תקנות האג ואת אמנת ז׳נבה ותגיד לי מה ליו״ש ולתא שטח כבוש? ואני מצטט לך את פרופ' רוסטוב בנדון: "אמנת ז'נבה חלה רק לגבי פעולות של מדינה אחת בתחומי מדינה אחרת. ארץ-ישראל המערבית אינה שטח של מדינה אחרת, אלא חלק של המנדט הבריטי שלא נמסר עדיין למדינה כלשהי… כיצד יכולה האמנה לחול על יהודים שהם בעלי זכות התיישבות באותם שטחים על פי המשפט הבין-לאומי – זכות משפטית… המוגנת במפורש בסעיף 80 של מגילת האו"ם?גם מזכיר שחבר הלאומים, על שלל חבריו + ארה״ב קבע זה מכבר עוד בועידת סן רמו( הצהרת בלפור זה בסה״כ מחווה של רצון טוב, בניגוד לסן רמו שהוא בגדר מסמך מחייב לפי פרק 12 סעיף 80 במגילת האו״ם) שתא השטח מיועד לבית יהודי.....״ למה אני נאלץ לחזור על עצמי? והנה עוד משהו קטן שנאמר ע״י מנסחי החלטה 242 ( שאין לו תוקף משפטי אגב , אחד מהם פרו ערבי) "ההצעה שישראל תיסוג מהשטחים שנכבשו, ולא מה'שטח'". ״הייתי טועה אילו דרשתי שישראל תחזור לעמדות של ה-4 ביוני 1967, מפני שהעמדות האלה לא היו רצויות והיו מלאכותיות. אחרי ככלות הכל, הן היו בסך הכל המקומות שבהם החיילים של כל צד היו ביום שהמלחמה נפסקה ב-1948. אלה היו בסך הכל קווי שביתת הנשק. לכן לא דרשנו שהישראלים יחזרו אליהם.
קצת לינקים: http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2008_3_grief.pdf
http://myesha.org.il/?CategoryID=340&ArticleID=5027
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-2711-00.html?tag=11-07-37
http://www.mythsandfacts.org/Conflict/mandate_for_palestine/MandateN%20-%2010-29-07-Hebrew.pdf
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-2708-00.html?tag=15-47-49
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1995_1_ribenfeld.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2005_4-5_grief.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2005_4-5_misgav.pdf
השמאלן: וואחד אגדה רשמת פה ... בכל אופן אתה ארכאי כמו אגדות עם גרמניות של האחים גרים. את העולם המודרני לא מעניין מה היה המנדט והצהרת בלפור וגם לא מה דאגלס היה אומר ..

נכון להיום יש שטח מהים עד הירדן ובן שני עמים - וצריך להקים שתי מדינות לשני עמים. הפתרון שלך מוביל למדינה דו לאומית.


אני: אגדה? מצויין, אז נא להפריך. אחרי זה נתייחס לסיפא של הדברים..


השמאלן: לא מעונין לטחון מים גם אם תביא לי ספרים והצהרות והחלטות בינלאומיות. אני מביט למציאות העכשווית כמות שהיא. נורא פשוט.


אני: פשוט מאוד, כתבת שזה אגדה, אז שוב, נא להפריך. אם הדברים אכן לא נכונים אז זה לבטח לא אמור להיות כזו משימה קשה ..

השמאלן: ( משיב למישהו אחר) משה .. אענה לך בלי גוגל ... אין לאף מדינה, בטח לא אימפריאליסטית וגם לא לחבר מדינות מתחילת המאה ה- 20, שום תוקף להחליט על מסירת שטחים למישהו, כאשר הם לא הבעלים של הקרקע ואין להם שום סמכות מוסרית או פוליטית או בכלל.

אני: מצד אחד מעלה על נס את החוק הבינלאומי, ומצד שני מצפצף עליו כשזה מתנגש לו עם האג׳נדה...


השמאלן: החוק הבינלאומי הוא מוצר חדש, של אחרי מלחמת העולם השניה. תלמד להבדיל.

אני: ושוב אני נאלץ לחזור על עצמי. כל מה שהתקבל ע״י חבר הלאומים מחייב את האו״ם לפי אמנת האו״ם פרק 12 סעיף 80. קאפיש?! כך שההחלטה שהתקבלה בסן רמו עדיין מחייבת. גם מזכיר לך שתא שטח כבוש לפי אמנת ז׳נבה ותקנות האג זה רק תא שטח ( בהגדרה) שנכבש ממדינה בעלת ריבון לגיטימי על תא השטח הנ״ל. זה הכל. זה החוק הבינלאומי.


מוסלמית מגנה על ״דת השלום״.

אני : הנה, בשבילך:" אמור, הבה ואודיעכם למי השכר הרע מכל אצל אלוהים: לאלה אשר קיללם אלוהים ושפך חמתו עליהם ועשה אותם קופים וחזירים" 5:60."כאשר הפרו ביוהרה את האיסור שהוטל עליהם אמרנו להם הֵיו קופים מאוסים" 7:166. "מצוא תמצא כי היהודים והמצטרפים שותפים לאלוהים, איבתם למאמינים גדולה מכל" 5:82. "הכופרים מבין בעלי הספר והמשתפים באש גיהנום הם, לנצח יהיו בה. הם הרעים שבברואים 98:6 ."הוי המאמינים, אל תיקחו את היהודים ואת הנוצרים למגנים לכם כי מגנים הם זה לזה ומי בכם אשר ייקחם למגינים כמוהו כאחד מהם. אלוהים לא ינחה את קהל בני העוולה" 5:51. " הם מחנה השטן. הנמנים עם מחנה השטן ילכו לאבדון" 58:19. ואחרון חביב ( מתוך שני החדיתים הכי אותנטים באסלאם הסוני, צחיח אלבח׳ארי וצחיח אלמסלם) "השעה לא תגיע עד שתלחמו ביהודים. היהודי יתחבא מאחורי אבנים או עצים. והאבנים או העצים יקראו:
הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מאחורי, בוא והרגהו!' מלבד עץ הע'רקד (שישאר בשקט)".....

אני שוב : ( משיב למישהו אחר)

הכל בלוף, הנה העקרון שלפיו המוסלמי הנ״ל פועל: ״ "אל יקחו המוסלמים את הכופרים למגינים להם במקום המאמינים. כל העושה זאת, דבר אין לו עם אלוהים.( ואולם רשאים אתם לעשות כן) רק לשם זהירות מפניהם.
אלוהים מזהירכם מפני עצמו, וסוף כולם לשוב אל אלוהים" 3:28. כלומר, צריך להונות, לרמות, ולשקר לכופרים כל עוד שמאזן הכוחות לא נוטה לטובתם.

המוסלמית: אני מעדיפה שתעשו לי תיוג במידה ויש שאלה ספציפית לי ,,,
קודם כל בדת שלנו , יש אנשי דת שמותר להם לפרש לפענח להסביר את הקוראן ומה שכתוב בו, ולא כל בן אדם יוכל להיות במעמד הזה,, אני ניסיתי לפני שאכתוב את דעתי לשאול אנשים ולקרוא דעות אנשי דת בנושא הזה, לכן אוכל לומר שהרוב הסכים למה שאכתוב עכשיו - ואגב אני לא הבחורה שאכן תוכל לומר שזה נכון 100% או לא להאמין לאחרים תאמינו למה שאני אומרת-.

לגבי שדת האסלאם אומר שיהודים הם קופים וחזירים, זה לא הוסבר כך ואני עכשיו מעבירה את ההסבר ואוכל לצטט את ה"איאת" ( משפטים מהקוראן) וההסבר שלהן בערבית .. ואגב אני עדיין בודקת את זה יותר לעומק ! ומחר תהיה לי תשובה יותר טובה ומדויקת .. הנה הסיפור : בקוראן הוזכר עם ( אומה) שאלוהים דרש מהם לא לעבוד בימי שישי ולנצל היום להתפלל ולהיכנע לו ( מהמילה HUMILITY ) אך הם סירבו והעדיפו יום שבת,, והוא לא התנגד ובחן אותם אם הם באמת ינצלו היום הזה כיום קדוש, אך הם יצאו לצוד ביום זה ועשו מה שאלוהים אסר עליהם לעשות ( החרים ) ובכך הוא עוות אותם ( המילה disfigure ובערבית מסכא مسخ ) כעונש בכדי שיהיו לקח\ דוגמא לאחרים!- פירוש המילה הזו שהוא הפך אותם למשהו אחר, האחר הזה לא יכול להתרבות, להוליד - פשוט אין דור אחריו, הוא האחרון- ... מה שאומר את העם הזה אינו קיים ואין לו שושלת descent .. קיצור היהודים לא קופים או חזירים כפי שאתם ציינתם ...

ויש סיפר לגבי זה גם עם הנביא שלנו ( عليه الصلاه والسلام) שאומר שאשתו ניסתה להכפיש את העם היהודי אך הוא לא קיבל את זה וציין שהוא קורא לחסד אהבת זולת ...

ואגב שראיתי את הסרטון וקראתי את התגובות ישר התחלתי לחפש ולקרוא כי אפילו אם הדת שלנו קורא לדת האסלאם ושכולם צריכים להתאסלם וכדו' הוא לא ציין את היהודים כפי שהזכרתם .. רוב הזמן הוא הזכיר אותם שהם מ " אהל אלקתאב - כלומר עם הספר" ,, אנשים כמונו מאמינים באלוהים אחד  ... ובזה לא כנס יותר רק רציתי להסביר יותר את המקרה של " קופים ו**" !!

 אני: מצויין, האסלאם על כל פלגיו (שאפעים, מלאכים, חנפים חנבלים והשיעים) מצדיק את שעבוד ( תחת סטטוס של ד׳מי) היהודים ולבסוף חיסולם. ציטוט מתוך ספר הלכה שקיבל גושפנקא מאלאזהר בקהיר: ״
״The four schools of islamic law, hanafi, maliki, shafii and hanbali, are identical in approximatly 75 present of their legal conclusion
לינק- http://www.amazon.com/Reliance-Traveller-Classic-Manual-Islamic/dp/0915957728 . אין אף זרם שמסתייג מחיסול כל מי שמוגדר יהודי בכדי לקדם את חזון אחרית הימים של האסלאם כפי שכתוב בבחארי ובמוסלם.ב) לגבי סטטוס הד׳מי, קודם כל: "הילחמו באנשים אשר אינם מאמינים באלוהים ולא ביום האחרון ואינם מקדשים את אשר קידשו אלוהים ושליחו,
ואינם מחזיקים בדת האמת - אלה אשר ניתן להם הספר עד אשר הם ישלמו את הג'יזיה במו ידיהם, בעודם מושפלים" 9:29. ועתה דבריו של אבן כתיר בנדון: Do not initiate the Salam to the Jews and Christians, and if you meet any of them in a road, force them to its narrowest alley.)This is why the Leader of the faithful `Umar bin Al-Khattab, may Allah be pleased with him, demanded his well-known conditions be met by the Christians, these conditions that ensured their continued humiliation המשך בלינק ( מפאת חוסר מקום) http://www.qtafsir.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2566&Itemid=64

Reliance of the Traveller: A Classic Manual of Islamic Sacred Law
www.amazon.com
The new edition of the in-depth manual of Islamic law based on the Shafi'i schoo...
See More

המוסלמית: אני לא מתכוונת להיכנס לדיון ארוך וממושך על הדת שלי או שלכם ומי העם הנבחר ומה אלוהים אומר ובמה מאמינים !! אני רק רציתי להראות לכם שיש המווווווווווווווווווווווווווווווווון אנשים שיחפשו כל מיני שטויוווווווות בכדי לומר שדת האסלאם מכפיש העם היהודי !! ,,,, ואם אני בתור ערבייה מוסלמית ודתית הייתי גם יכולה לפרש את המשפט, האיה שהבאתם כפי שאלה שבסרטון מפרשים,, אבל לא הלכתי לכיוון הזה כי אני מכירה הדת שלי ולמה הוא קורא, ומבחינתי מי שיפרש את זה כפי שנומר בסרטון בוא בן אדם שונא יהודים ומעדיף לתקוף אותם ולא לקבל את מה שהדת שלו אומר, אפילו אם האסלאם קורא לכל בני האנוש להתאסלם זו לא הדרך וזה לא כך ... ואני אומרת לכם את מה שכבר אמרתם על זה שבקוראן רשום יהודים הם קופים זה לא נכון !! וקחו : כל האנשים שבסרטון?? שילכו ל------- ... אני לא רוצה לשפוט אותם אבל את מה שרציתי להעביר העברתי
!

אני:  עכשיו לגבי הפסוקים, הבה נראה מה הפרשנים אומרים בנדון: שלא תגידי שאני מוציא מקונטקסט): אלע'זאלי: " O]ne must go on jihad (i.e. razzias or raids) at least once a year.."
אבן רושד : " the Moslems agree that in times of war, all adult, able bodied, unbelieving males may be slain. ..."

אבן תימיה " It is the consensus of the scholars of this Ummah that if part of the religion is Allah's and other part is not, fighting must go on until the entire religion is Allah's"

ג׳לאלאדין אלסיוטי : nor hold what is forbidden that which God and His emissary have forbidden [e.g., wine] nor embrace the true faith [which is firm, and abrogates other faiths, i.e., the Islamic religion] from among [for distinguishing] those who were given the Book [i.e., the Jews and Christians] unless they give the head-tax [i.e., the annual taxes imposed on them] (/'an yadin/) humbly submissive, and obedient to Islam's rule
סייד אבואלא מודודי: This is the aim of Jihad with the Jews and the Christians and it is not to force them to become Muslims and adopt the `Islamic Way of Life.' They should be forced to pay Jizyah in order to put an end to their independence and supremacy so that they should not remain rulers and sovereigns in the land

אבן כתיר : Allah commanded the Prophet to fight the disbelievers with the sword, to strive against the hypocrites with the tongue and annulled lenient treatment of them


אבן קים אלג׳וזיה : thereafter it became an obligation upon them to fight the Mushrikeen (idolaters, disbelievers) completely. When such an action was initially haram (prohibited), then made permissible (by Allah (swt)); then made an obligation against those who began the aggression and finally (they were) ordered to fight the Kuffar entirely. Such a duty is either Fard ‘Ayn (an individual obligation) or Fard Kifayah according to the more famous opinion of the scholars

אבן ח׳לדון: In the Muslim community, the holy war is a religious duty, because of the universalism of the [Muslim] mission and [the obligation to] convert everybody to Islam either by persuasion or by force. Therefore, caliphate and royal authority are united [in Islam], so that the person in charge can devote the available strength to both of them [i.e. religion and politics] at the same time. The other religious groups did not have a universal mission, and the holy war was not a religious duty for them, save only for purposes of defense. ... Islam is under obligation to gain power over other nations

אחמד סירהינדי: The honor of Islam lies in insulting kufr and kafirs. One who respects kafirs, dishonors the Muslims. To respect them does not merely mean honouring them and assigning them a seat of honor in any assembly, but it also implies keeping company with them or showing considerations to them. They should be kept at an arm's length like dogs. ... If some worldly business cannot be performed without them, in that case only a minimum of contact should be established with them but without taking them into confidence. The highest Islamic sentiment asserts that it is better to forego that worldly business and that no relationship should be established with the kafirs.

The real purpose in levying jizya on them is to humiliate them to such an extent that, on account of fear of jizya, they may not be able to dress well and to live in grandeur. They should constantly remain terrified and trembling. It is intended to hold them under contempt and to uphold the honor and might of Islam
.
אבן עבאס: Fight against such of those who have been given the Scripture) the Jews and Christians (as believe not in Allah nor the Last Day) nor in the bliss of Paradise, (and forbid not) in the Torah (that which Allah hath forbidden by His messenger, and follow not the religion of truth) do not submit themselves to Allah through confession of Allah's divine Oneness, (until they pay the tribute readily) standing: from hand to hand, (being brought low) abase
להמשיך? רוצה גם ציטוטים של אלטברי? שאפיעי אולי? או שמא אלערבי?

במילה אחת ״ת׳קיה״. לכי תעבדי על מישהו אחר, כי אף אחד לא קונה את זה.

המוסלמית: אני לא אשת דת בכדי להיכנס לויכוחים ואני לא מחפשת בעיות !! אני יכולה להגדיר את עצמי כבת- אנוש וזהו !!  !!
מי שמבחינתי מנסה למצוא דברים רעים בדת שלי או של עם אחר אז אני לא הכתובת

אין דבר כזה ,,, אני מכירה את הסיפור שהיה קרב בין יהודים למוסלמים אחרי שאחד הצדדים הפיר את שביתת הנשק שהייתה ביניהם ...
ואגב אתה אמרת "סיפור\ שמעתי" כלומר מי אומר שזה נכון ?!! המישהו הזה ?!?!
ואני כסטודנטית לא יכולה לקלוט איך נשים התעברו מהם ?! ( מעדיפה לא להתווכח על זה !! )

ואגב אני יכולה גם לספר שלימדו אותי ששכן של הנביא שלנו מוחמד היה יהודי והם היו חברים  !!

אתם יכולים להאמין ?! או שמנסים למצוא משהו רע נגדם מהאסלאם ולהתווכח עליו !?
 כי אני גם מכירה הדת שלכם דרך הדת שלי ואני יודעת שבסופו של דבר שניהם קוראים לשלום ..

אני: למה מחמד הורה לחסל את כעב אבן אלאשרף?

המוסלמית :אמרתי שאוכל להביא ציטוטים של אנשי דת ואת האיאת./המשפטים שבקוראן שמוכיחים את מה שאמרתי !! ...
לצערי הרב יש המון אנשים שחושבים לעצמם שהם אנשי דת !! ויכולים להסביר הקוראן כאוות נפשם אבל זה לא כך,, כפי שהתורה כולם מצליחים לקרוא ולהבין גם אנחנו נוכל לקרוא ולהבין !! אנחנו לא טיפשים בכדי להאמין לכל אדם שמתחזה לאש דת ומנסה להסביר את הקוראן כפי שירצה... יכולים להבחין מי אכן מכיר הדת שלנו ומנסה לפעול כפי שאלוהים ביקש ממנו ולא כפי שהוא רוצה !!

אני: נו, ולכן הבאתי בכוונה את דבריו של אבן כתיר, אלטברי, ג׳לאלאדין אלסיוטי ואלמחלי, אבן עבאס, שאפעי, אלערבי, סייד אבואלא אלמדודי, אחמד סירהינדי, אבן ח׳לדון, אבן תימיה, אבן קים אלג׳וזיה, התפסיר אלכביר, אלע'זאלי , ספרי הלכה של כל הזרמים באסלאם וכו.... כולם פ-ר-ש-נ-י-ם. אני בסה״כ מצטט אותם, זה הכל.


שמאלן טוען שהג׳האד הוא תופעה של המאה עשרים ותגובה ״לגיטימית״ לציונות. ותשובתי: .. נא להסביר את -622, כשמחמד החל להפוך את סעודיה עצמה ליודנריין, את הג׳האד נגד יהודי א״י, את הג׳האד בסמרקנד, את הג׳האד בסינס, את הנסיון להשמיד את הקפוטים במצרים, את השמדת העיר היוונית אמוריום, את סיציליה (835-851), את החרבת הכנסיות בספרד, את הרצח ההמוני בסירקוזה, את החרבת הערים ביוון וארמניה על אנשיה במאה העשירית , את הג׳האד בהודו ( מסתכם ב-80 מליון איש תוך 500 שנה), את סוריה וארץ ישראל במאה ה11, את השמדת תושבי תנסר וננדה, את נפילת עירו של קירשנה ( תחת פיקודו של מחמוד מגזנה), את השמדת העיר סמנת, את השמדת הקהילה היהודית בפס, את אדסה של 1144-1146, את הג׳האד באלאנדלוס ״הסובלנית״, בדגש על השמדת יהודי גראנדה וקורדובה, את החשישיון, את הג׳האד בתוניס במאה ה-12, את הג׳האד באליגר וביהר, את השמדת תושבי אנטיוכיה, את חטיפת ילדים נוצרים באנאטוליה ( גם יהודים באירן) את השמדת מאות אלפי הכופרים בפרס, את הג׳האד בהודו ורוסיה של טימור לנג ( אומרים עליו ששבר שיא כשהשמיד 10 אלף כופרים בשעה אחת בלבד), את כיבוש סלוניקי ב-1430, את כיבוש קונסטנטינופול, את מתוני 1499, את למעלה מ- 3 מליון העבדים (בין שנת 1500 עד 1694) ששועבדו ע״י המוסלמים הטטרים, את השמדת אזרחי שיטוד, את גאורגיה 1540, 46, 51 ו-53, את גירוש תושבי ארמניה ע״י עבאס שאה הראשון ב-1604 וכו... עד לתבוסה בשערי ווינה.  משם איך אתה מסביר את הג׳האד בקווקז של האמאם שאמיל ( צופי אגב), את המשך הג׳האד בהודו ואת מסעי ג׳האד במאה ה-19 באפריקה של עתמאן דן פוליו ( עוד צופי)? מעם טבח חלאב? או רדיפה וגירוש נוצרי שכם ב- 1853 וב- 56? מעם חיסולם של 25 אלף נוצרים בחאצביא וראשיא (שת״פ דרוזי- מוסלמי)?  וגירוש נוצרי דמשק?איך אתה מסביר את  חיסולם של עשרת אלפים אשורים? את טבח 1876 בבולגרים?  את ״מרד אפריל? את שואת הארמנים? את טבח סימל? וכו... אפשר גם להזכיר את הג׳האד, את הגטאות ואת תנאי עמר במרוקו, את הג׳האד נגד היהודים בתוניסיה, את הרדיפות תחת האסלאם השיעי,  את הטבח ב-1517 ביהודי צפת וחברון, , את פרעות חמלניצקי ( סיוע טטרי),  את גירוש (״גירוש מוזע״) והשמדת יהודי תימן ב-1679 , את הטלאי הצהוב שהוא המצאה מוסלמית, את גירוש יהודי איספהאן ב-1656, את השמדת הקהיליות היהודיות בצפון אפריקה ע״י האלמוואחידון, ודגש על אלפי היהודים שנרצחו על ידם, את הג׳האד בטריפולי, את שוק העבדים, את בוסרה (עראק) 1776, את לוב 1785,  את הטבח ביהודי תטואן, הן ב 1798 והן ב- -1859,  את אלג׳יר 1805, 1815 ו-1830, את פוגרום חברון 1834, את ״עלילות דמשק״, את הפרעות בקהיר ב-1844/90,  את חלאב 1850 ו-1875, את הפוגרום ב-1850 בדמשק , את 500 היהודים שנרצחו במרקש ב-1864, את יהודי תוניס שחוו את נחת זרועו של האסלאם ב-1868, את האסלאום בכח הזרוע של יהודי משהד (ידועים בתור ״אנוסי משהד״), את אלכסנדריה 1870, את הפוגרום בביירות ב-1874, את הג׳האד בבלקן נגד היהודים,  את פוגרום 1907 בשירז, את השמדת הגטו היהודי בקזבלנקה ב-1907 והשמדת המלאח ב-1912, את מאורעות תר"פ, תרפ"א  ותרפ"ט,  את קונסטנטין (אלג׳יריה 1934) את פוגרום תראקיה ב-1935, את טבח טבריה ב-1938, את ״הפרהוד ב-1941,  את היד אחת שהם עשו עם הנאצים( מבצע אטלס, הקמת דוויזיות ואפן אס אס מוסלמיות, תמיכה מקיר לקיר במופתי, תעמולה ואידוקוטרנציה אנטישמית, תכנית להקמת מחנה ריכוז בעמק דותן וכו...) , את פרעות קהיר, אלכסנדריה וטריפולי ב- 1945 ובכלל את 1,400 שנות הסבל והשפלה תחת מעמד הד׳ימי. אלה הדברים ממש בתמצות.
כמה ספרים שמתעדים את זה : 1) ספריו של ד״ר אנדרו  בוסטום ( הספר השני , על 700 + העמודים שבו, כולו מוקדש לג׳האד נגד היהודים) 2) ספריה של בת יאור. : http://www.amazon.com/Legacy-Jihad-Andrew-Bostom-M-D/dp/1591026024/ref=pd_sim_b_2
http://www.amazon.com/The-Legacy-Islamic-Antisemitism-History/dp/1591025540
2)http://www.amazon.com/Dhimmi-Jews-Christians-Under-Islam/dp/0838632629/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1371905844&sr=1-3&keywords=bat+ye%27or
3) http://rebooks.org.il/book.php?id=19782&name=ג%26%2339%3Bיהאד+-+בין+הלכה+למעשה&autor=אפרים+הררה+וגדעון+מ.+קרסל

Rafoe:
דיון עם שמאלן שחשף דעה קצת לא שגרתית לגבי הנוכחות הערבית בארץ ישראל (דבריי מסומנים בכחול ושלו באדום)

ניסוי מדעי: ערבי ויהודי מתחילים לבנות מבנה ללא אישורים.
כמה זמן יעבור עד שהרשויות יגיעו לכל אחד מהם?

ניסוי מדעי- ערבי עם בורקה ויהודי פאגני עם בורקה. האחד לומד במדרסה והשני בישיבה. שאלה- כמה זמן יקח עד שהפסיכים משני הצדדים יהפכו את ישראל לישראליסטאן?

בינתיים הערבי במדרסה יוצא לרחוב ושוחט יהודים בגרזנים ובסכינים.
היהודי בישיבה הוא זה שנשחט בינתיים (עיין ערך "הפיגוע במרכז הרב" והטבח בבית הכנסת בהר נוף).
אבל אתה כנראה כבר יודע את זה. בטח גם הרמת כוסית כשזה קרה.

די כבר לבלבל במוח שרפתם עצי זית השחתתם מסגדים כתבתם בכל מקום מוחמד חזיר, הלכתם לאבו גוש וחיבלתם אתם עולים עם פרובוקציות להר הבית כי לא הר הבית מעניין אתכם אלא הפרובוקציה שבעלייה לשם להראות כמה אתם גיבורים וחכמים. אתם מתחבאים מאחורי הגב של הצבא ונפלתם לידיים של הוואקף שצעק שהיהוד הולכים להשתלט על הר הבית נו אז כמה זמן אתה חשבת שיקח עד שהפתיל הבוער יפוצץ את החבית? הרי השכל של כולכם בתחת.

כל מה שכתבת כרגע לא צריך לקרות כלל.
אם הערבי היה לומד במדרסה בכל אחת מ-22 מדינות רחבות הידיים שלו והיהודי היה לומד בישיבה שלו בארצו הזעירה אז לא הייתה סיבה לחיכוך בין 2 העמים.
אי אפשר להאשים את מי שגר בדירת 20 מ"ר שמנסה לגונן על המעט שבידיו מפני הפולש שמתגורר בוילה של 100 דונם אבל עדיין שם עינו ב-20 מ"ר של שכנו.
לצערנו יש כאן "בעלי אינטרסים" שכל רצונם היא שהסכסוך ימשיך לחיות ולבעוט כי אחרת איך הם יתפרנסו מ"תרומות" בשווי של מליוני דולרים כל שנה?

אם תמשיך עם המנטרה הפומבית שערבי צריך ללמוד במדרסה באחת מ22 המדינות האחרות זה יחזור אליך כמו בומרנג. עדיפה מדרסה ליד הבית מאשר מדרסה באפגניסטן. תאמין לי שאילו הפשטונים היו עולים עלינו לא היתה לנו מדינה נו אז אתה רוצה לשלוח את המקומיים מכאן להתחנך שם?

אז תן לי להבין.
אתה אומר שעדיף לשמור את האוייב קרוב אליך כי כך תוכל לפחות לפקח עליו?
רעיון מצויין! בוא נביא מיד את כל הניאו נאצים מאירופה לכאן ונפקח עליהם.

כנראה שאתה רגיל שהמשטרה והצבא ישמרו עליך כי אתה לא מסוגל להגן על עצמך. אני תמיד טוען שאת האויב אתה מחזיק קרוב אלי כי אני יודע כיצד להתמודד מולו. אתה יודע כיצד להתמודד מולו? אני בספק. אגב שלא תטעה לרגע, אני א פוליטי לחלוטין וסתם אזרח שרוצה לחיות בתוך מעגל הטרוף ואין לי בעיה לזרוק כל פרובוקטור מ2 הצדדים לבית הסוהר גם אם לצורך כך המדינה תצטרך להקים עשרות מיכלאות

את האוייב לא מחזיקים קרוב ולא מחזיקים בכלל. לא מדובר בחיות מחמד שצריך לאלף. מדובר בבני אדם, ויש להם בית אליו הם צריכים לחזור (בדיוק כמו שמליון יהודים חזרו לכאן מכל רחבי המזרח התיכון).
אם יש אוייב שמאיים עליך אתה לא מכניס אותו פנימה אל תוך הבית, אלא להיפך - עושה הכל כדי להשאיר אותו מחוצה לו.
אם לא בעלי אינטרסים שמתפרנסים לא רע בכלל מהסכסוך הזה הפיתרון היה מושג מזמן.


תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה